Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Ali, kako je jebala kevu ta staklena vuna, kad se samo setim...
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Ukloniti Ivicu, novi SD, par pojacanja i da se bijemo sa njima. To je sad prioritet. Da se stabilizuje tim. Upravo pamet u glavu, da vas oluja ne ponese, a sa losim rezultatima oduvace vas takav tornado da vas ni kozne gace nece spasiti. Mislite malo i na Partizan, mamu vam jebem.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Da ne ispadne da veličam cigane, ali ako se ovako nastavi oni će takav jaz napraviti između nas, onoliki koliki je trebalo mi da napravimo dok je bio Đura tu.
A biće strašno teško vratiti se iz tog ambisa, uz sve okolnosti.
 

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
Ovo je prevrsilo svaki meru!!!!!! Sada smo ludaci, pokušao sam da mu odgovorim odlepio sam:

Danas Conference Center

Oni su pre plasmana u Ligu Evrope doveli sedam igrača koji imaju veću platu od Leonarda, ne znam da li se pravite ludi ili ste stvarbno ludi, ali prosto mi sa klubom koji ima bankomat da se takmičimo u dovođenju igrača, prosto nije realno. Mi dovodimo ono što realno može da se plati, oni dovode serijski, igraju prvenstvo kako požele, tri od četiri prva kola utakmice sa protivnicima koji su unapred izgubili, sad Napredak odlažu, pošto to ne mogu da nameste. Oni praktično u julu i avgustu igraju samo kvalifikacije, dok je ostalo Dinamo Vranje, Spartak, Radnički Niš, sve filijale koje to uopšte i ne kriju, Spartak izbacio Spartu iz Praga, ispade gube 3:0 od B tima Zvezde, šta bi bilo da je Zvezda igrala sa najjačim timom, valjda bi bilo 12:0? Prosto najgori su ljudi koji sve ovo ignorišu i stalno udaraju po glavi Partizan, prosto jedina moja dilema je da li se ludi pravite ili ste stvarno ludi.
Пре 12 минута

uzmi pare

Problem je što vi svi mislite da smo mi ludi i da možete da radite sta hoćete. Gde su pare od prošle godine prihodovali smo 20 miliona , zašto niste prošle godine kada smo igrali kvalifikacije za ls oformili tim za ovu godinu tada smo imali pare?zasto nije krenula i gradnja internata za koji ste kao obezbedili pare i čeka se samo famozni papir 3 godine?zasto je iliev jos uvek SD? Zašto ste bezrezervno branili djukica koji je trener za čukarički da gazi pobedu i mirnoce?zašto nije doveden Dejan Drazic da li su krivi ludi navijači ili ovaj što sve radi iz mirnoce ili nije moglo da se garantuje jer je momak Grobarcina?Koliko je dug Partizana? Ima tu još mnogo pitanja na koje niko odgovor neće da da nego svu krivicu svaljujete na navijače koji redovno kupuje karte za utakmice Partizana za razliku od vas koji besplatno šetate po loži i primate redovno plate od para tih ludih navijača, i jesmo ludi, ludi smo što bezrezervno volimo Partizan ne do zadnjeg evrica kao vi. Da li su plate redovne u Partizanu kao što kažete za sve ili samo za vas iz uprave? Znam da nećeš da mi objavis komentar i da ćeš reći da sam plaćenik čim kritikujem jer zdrava kritika ovde nije moguća nego samo pohvale tebi i ostalima to je veliki problem Partizana i ove privatne televizije ljudi više nemaju snage od toliko lazi.ovde vi pravite podele na one za vas i protiv vas a treba svi da bude za Partizan. Prestanite da svaljujete krivicu na druge ljude i da ima stavljate osećaj krivice drugima, krivica je na vama vi ste tu i vi se pitate za svaki potez ( kad kažem vi mislim na čelu upravu) vi donosite odluke a ne mi.objavi komentar nisam vređao nikoga nego napisao muku većine navijača Partizan. Pozdrav
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.520
Локација
Žrnov
@Borha Baston
Da ti odgovorim na pravoj temi
FKP i te kako zavisi od drzave... kad smo igrali LS sponzor nam je na jedvite jade dodedeljen i to EPS i to u naturi - eto ne.morate struju da platite.. cifra je bila ako se dobro secam u totalu nekih 700keur!

FKP i te kako zavisi od drzave ako u Savezu, koji je drzavni, nema isti tretman kao i ostali.

FKP i te.kako zavisi od drzave ako im se ostali klubovi ne sklanjaju kao ciganima.nego igraju na noz.

FKP i te kako zavisi od drzave ako rukovodstvo postavlja drzava i to tako sto postavi one sa puterom na glavi koje ucenjuje posle.

Ti.mozes biti u pravu da FKP.ne zavisi od drzave jedino ako si mislio da kazes da zavisi od Psihopate.

Ali, nesto.mi govorimda nisi to mislio.
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Partizan sa transferima kakve je imao, prihodima od Evrope i ovo sitno od sponzora mozda ne moze da parira ciganima, ali bi igrom svakako morao da dominira nad Zemunom, Radnikom, Lucanima...A kao sto vidimo prosle i ove sezone, mi smo u rangu sa njima po snazi, fizickoj spremi, pa i igri.
Ivica promasio sve zivo, dug prosle sezone nije smanjen sa prihodom od 20 miliona, a ludak spinuje sa ciganima.
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
upravo tako! Prica se o vucicevim galaktikosima i kako ne mozemo da im pariramo, pravo pitanje treba da bude: zasto ne mozemo da pariramo Zemunu ili surdulici? Za prva 4 kola = 2 gola. Jesmo to igrali sa ciganima? Splitskim hajdukom? Dinamom? I da je sa njima = bedno je i sramotno za jedan Partizan.
Ali kome pricamo? Pa ovaj pantic je Vucelic mali...dobro ga je stari udbas poducio kako da napravi tv bastiju. 90s style.
 

Borha Baston

Početnik
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
63
Reaction score
48
Локација
Beograd
@Borha Baston
Da ti odgovorim na pravoj temi
FKP i te kako zavisi od drzave... kad smo igrali LS sponzor nam je na jedvite jade dodedeljen i to EPS i to u naturi - eto ne.morate struju da platite.. cifra je bila ako se dobro secam u totalu nekih 700keur!

FKP i te kako zavisi od drzave ako u Savezu, koji je drzavni, nema isti tretman kao i ostali.

FKP i te.kako zavisi od drzave ako im se ostali klubovi ne sklanjaju kao ciganima.nego igraju na noz.

FKP i te kako zavisi od drzave ako rukovodstvo postavlja drzava i to tako sto postavi one sa puterom na glavi koje ucenjuje posle.

Ti.mozes biti u pravu da FKP.ne zavisi od drzave jedino ako si mislio da kazes da zavisi od Psihopate.

Ali, nesto.mi govorimda nisi to mislio.

Гледај. Моје мишљење је следеће: пре свега, однос државе је сразмерно повезан гласачком телу. Њих има више и самим тим су битнији властима, ко год да је на истим, навијао за њих као сада или за нас као Тадић. Међутим, фудбал је по мени и остаје при томе, најмање овисан од државе. Није потпуно, али много више од осталих секција. Да ли смо од трансфера зарадили скоро 100.000.000е? Јесмо. Где су те паре? Океј, раздели се то на све стране али не 70, него 10%, 15%. Оставиш ваљда нешто и клубу. Али курац, кад су у питању Мутави дегенерик или трио ВВВ. Е сад, кључна ствар су навијачи. Пре свега, јер их се држава плаши и након грмљавине у Пиониру, стигао нам је Остоја СНС као "спасилац", да мало смири ситуацију и унесе неке паре у клуб. Оформио је свакако и бољу екипу него претходних година. Шта хоћу да кажем - од навијача зависи да они нису поткупљени и подељени у 4 фракције, могли ни без интереса да индиректно управљају клубом. Роми рецимо, с обзиром да ми је један од најбољих другара циган и члан клуба, тумара им ту и тамо и по скупштини, па је упућен, управљају тим клубом и какви год да су, воле га и желе му добро. Као што гробар жели добро Партизану за разлику од Вазуре. Поента је у томе да би ми могли преко навијачког језгра да контролишемо рад управе и спречимо: постављање незналица за тренера, сумњиве трансфере, комбинације, цигане (Ожеговић). За почетак, више него довољно.

Одужио сам али се надам да си ме сконтала, шта сам хтео да кажем. По мени, ниси нам проблем цигани и пичкоусти, већ највише ми сами јер нисмо успели да искомтролишемо повољну ситуацију коју смо имали
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Oni danas dobijaju mnogo vise para od drzave nego mi. Ali oni su UVEK vise dobijali. I u vreme Toleta su imali vecu pomoc sudija i vise novca od drzave i to je 100% tacno!
Danas je isto tako, ali mi kao oni ranije imamo ocajan sportski sektor i losu upravu (koja je u istinu uvek bila losa).
ALI, Zeljko Squealer Pantic danas dzabe prica o njihovim parama i igracima 3 Leonarda i ostalo, jer koliko smo platili Sumu mogli smo za te pare 3 Lea dovesti, umesto Bambija jednog jako dobrog igraca, za novac koji je dat za Nikolica i Ivanovica da ne pricam dalje.
Jednostavno je - mi nismo pogodili sa pojacanjima tj, nas sporski direktor i strucni stab su napravili neoprostive greske kada je selekcija u pitanju.
Nazalost, na neki nacin nemamo mnogo prava da se bunimo, jer kao sto sam rekao oni jesu u mnogo boljem polozaju, ali UVEK su i bili.
Gledamo sebe, mi smo gospoda!
:partizan-fan::partizan-fan:
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Zabole me što ih ima više. Je l' to znači da mi treba da budemo ugnjetavani? I ovo za Tadića je ciganska glupost bez granica. Gazprom im je došao 2010. baš za vreme dotičnog.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Jel taj vas iskorak u Evropi podrazumeva da nas cigani prvi put posle ne znam koliko godina presisaju sa koeficijentom mamu vam jebem?
Тешко да могу да нас пређу ове сезоне јер 7.000 разлике, једино ако направе велике резултате. Али следеће би могли нас прећи јер ће вјероватно слика бити иста као ове они у квал. за ЛШ а ми да се мучимо. Ова управа то не жели да види, онда пошаљу Пантића који ће неком причом да мало замаже очи, као нападају Звезду, судијску комисију, лигу, савез итд. али не смију да помену главни извор проблема. Битно је само да се накраду што више могу и да доведу до апарата, онда ће они или нека нова управа да нас одржава у животу док нас ови на терену уништавају и узимају све. Све власти од 1945 су њихове, а када је неко и помену да је Партизановац више је давао њима него нама да не испаде да форсирају нас.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.409
Локација
Beograd
Eto, nađoh vremena da odgledam ceo Pantićev Partizanov Vesnik, ali još jednom mu skrećem pažnju da u 21.veku malo ko ima vremena da skoro sat vremena posveti nekoj emisiji...kraće i sažetije bilo bi puno efektnije...

K'o i ja što kad napišem dugačak post, često mašim poentu, jer se ,,granate,, rasipaju pa retko ko ima živaca i da čita i da shvati poentu, i da poenta bude ,,pogođena iz prve,,...

Ali hajde da krenem redom:

1.Pantić kaže da se kao može imati i neke koristi od Zvezdinih Euro-uspeha, apropo koeficijenta za srpski fudbal, kao možda nekad usled tih bodova budemo u ,,boljem šeširu,, itd...hm, hm, hm... :icon-rolleyes:

2.Sipa drvlje i kamenje po Njiva ligi (ali s pravom) dajući joj ocenu da služi samo tome da Zvezdu proglasi prvakom...i simbol Lige je od sada jedna prikladna crveno-bela lopta, kao što je to uostalom i dres reprezentacije, pa Pantić predlaže da onda i sa srpske zastave skinemo plavu boju...nek sve ovde bude crveno-belo kad je već takav ,,trend,,...

3.Kritikuje navijače koji ,,pljuju,, Leonarda i Sumu po Instagramu, ,,kači,, Bjekovića kao neprijatelja Partizana, poziva da navijači Partizana budu uz Partizan u ovim teškim prilikama a ne da jedva čekaju da ga ,,kamenuju,, ... itd...

4.Neka moja zapažanja:

šta radi ili ne radi Bjeković, nemam pojma, ne sedim s njim u FSS-u...da li navijači ,,pljuju,, Lea i Sumu po Instagramu, to ne znam jer nisam po ,,mrežama,, , ali ako je to stvarno tako to jeste bezveze, međutim, 21. vek je takav da u tom ,virtuelnom svetu,, ima svega i svačega ,,na tone,, pa tako i budalaština, a kome to smeta ne treba ni da bude na tim mrežama, i -

5.Evo i moje poente:

- Navijači Partizana TREBA da podrže Partizan i u teškim trenucima!
- Ali i igrači, trener, SD, uprava, novinar uz upravu - NE SMEJU unapred da ,,bacaju koplje u trnje,, nekim opravdanjem da je Zvezda već osvojila titulu, EJ BRE; naterajte vi njih da propišaju krv i majčino mleko pa da tu titulu MOŽDA EVENTUALNO uzmu, a u maju ćemo da pričamo o tome ko ju je STVARNO uzeo!
- Podržati igrače i trenera, DA, ali da se SD, trener, igrači OZBILJNO zapitaju a KAKVE mi to igrače imamo kad na terenu deluju kao da će malo jači vetar da ih ,,oduva,,?! Pa jesu li TO igrači za Partizan?! Da podržavaš nekoga koga i vetar oduva sa terena a kamoli startovi Njivaligaša?
- Znam da su za fudbal važne i fizikalije i tehnika, ali jednostavno, vređanje inteligencije navijača Partizana je dovoditi igrače u Partizan koji imaju slabiju tehniku od klinaca koji su nam već u Teleoptiku, samo zato jer su fizički jači...ali je isto tako i vređanje inteligencije navijača Partizana sastavljati ostatak tima od igrača koji imaju tehniku, ali zato nemaju fizikalije!
- Leonardo, Đurđević, Everton su BILI igrači za Partizan, oni su otišli a nije doveden NIKO ko bi bio novi NI Leonardo, NI Đurđević, NI Everton! I? Daj nam podršku? Pa daj ti nama igrače koje možemo da podržimo!

- O.K. daću ja igračima podršku kakvi god da su, ali ovo već ide u neke ,,fudbalskije,, teme pa ću nastaviti tamo...
 

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
Гледај. Моје мишљење је следеће: пре свега, однос државе је сразмерно повезан гласачком телу. Њих има више и самим тим су битнији властима, ко год да је на истим, навијао за њих као сада или за нас као Тадић. Међутим, фудбал је по мени и остаје при томе, најмање овисан од државе. Није потпуно, али много више од осталих секција. Да ли смо од трансфера зарадили скоро 100.000.000е? Јесмо. Где су те паре? Океј, раздели се то на све стране али не 70, него 10%, 15%. Оставиш ваљда нешто и клубу. Али курац, кад су у питању Мутави дегенерик или трио ВВВ. Е сад, кључна ствар су навијачи. Пре свега, јер их се држава плаши и након грмљавине у Пиониру, стигао нам је Остоја СНС као "спасилац", да мало смири ситуацију и унесе неке паре у клуб. Оформио је свакако и бољу екипу него претходних година. Шта хоћу да кажем - од навијача зависи да они нису поткупљени и подељени у 4 фракције, могли ни без интереса да индиректно управљају клубом. Роми рецимо, с обзиром да ми је један од најбољих другара циган и члан клуба, тумара им ту и тамо и по скупштини, па је упућен, управљају тим клубом и какви год да су, воле га и желе му добро. Као што гробар жели добро Партизану за разлику од Вазуре. Поента је у томе да би ми могли преко навијачког језгра да контролишемо рад управе и спречимо: постављање незналица за тренера, сумњиве трансфере, комбинације, цигане (Ожеговић). За почетак, више него довољно.

Одужио сам али се надам да си ме сконтала, шта сам хтео да кажем. По мени, ниси нам проблем цигани и пичкоусти, већ највише ми сами јер нисмо успели да искомтролишемо повољну ситуацију коју смо имали
Pa ovo skoro kao da sam ja pisao. Navijači moraju da kontrolišu stoku ja to ponavljam u skoro svakom postu koji je namenjen upravi. Da se zaključa forum da ne može da se ništa vidi ako nisi član.ovaj forum je ozbiljan i verujem da možemo i preko foruma da ih donekle kontrolišemo stalnim pitanjima "saopstenjima" na svim mogućim drustvenim mrežama,da se šalje javno pismo svaki put kada skrenu sa kursa.mozda je glup predlog al neka neko da neki bolji da se malo organizujemo od kukanja nema ništa mogu samo da naprave jos gore da upropaste totalno Teleoptik da nemamo više ni školu. Molim vas da se nekako organizujemo ima još vremena
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.858
Reaction score
10.837
Гледај. Моје мишљење је следеће: пре свега, однос државе је сразмерно повезан гласачком телу. Њих има више и самим тим су битнији властима, ко год да је на истим, навијао за њих као сада или за нас као Тадић.

Тадић навијао за нас? Јебо те ја у уста циганска или реално-гробарска!
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.293
Reaction score
10.767
Локација
Beograd
Čim je tu nickname Borha, sve je jasno... Ne trošite energiju na ..vno provokatorsko...
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.430
Reaction score
2.168
Nikako ne moze da se pravi razlika gde se vise drzavnih para trose, srazmer je 10 : 1 u korist drzavnog mezimceta. Ima drzavni funkcioneri koji navijaju za Partizan ali oni nisu taj kalibar ili nisu sposobni da naprave prevagu I drzavne pare da se trose fifti fifti, ili od te pare da se finansiraju I ostale klubove.Ja koliko znam Dacic je bio deklarisani grobar I jedno vreme predsednik KK Partizana I to veoma uspesan on je koalicioni partner sa najvecom partijom kod vas I ako on ne moze da izdejstvuje da sto veci novac zavrsi kod nas onda drug nema. Vidim da I jedan bivsi nas predsednik FK Partizana, Popovic mislim da je sada ministar i je na vlast sve su to ljudi koji mogu da makar na neki nacin pomognu klubu u vidu za neko jako sponzorstvo ili pak ono sto je namenjeno za sport da se deli ramnomerno. Nekome odgovara upravo ovo stanje jer ako dodje do privatizacije klubova tu ce da bude druga prica, nema vise mesetarenja menadjera, pomoc od strane drzave sudiske organizacije, manje namestanja, transparentnost za realizovane transfere igraca I itd.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST
U pravu je pantić za ove kretenčine što po instagramu vređaju igrače.

Sve stoji vezano za finansiranje cigana, poenta je da je Partizan mogao sam sebe da izdržava i da napravi sistem i tim koji godišnje skupo proda 2 igrača i dovede opet 2 odlična i da ciganima ne pomaže ni 100 miliona budžeta.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Mozzartsport objavio vest o rekonstrukciji stadiona i renderima projekta. Sa telefona sam pa nisam u mogućnosti da okačim vest ovde kako treba. Pokušao sam da pronađem još skica i rendera ali nisam uspeo. Ko je pri kompu i uspe da iskopa sve molim da okači.
 
Top