Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.534
Ciganin nam sere po forumu, i nista?!
Pa jel treba neko od starih Grobara da popije ban, da bi se reagovalo? Samo u zadnja dva dana je dao toliko materijala za dozivotni ban, da cak ni oni sa jakim zeludcem to vise ne mogu da svare. Aman vise moderacijo!
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.858
Reaction score
10.837
Људи, ма каква црна држава да стоји или да је стајала иза Партизана. Па тај јебени Тадић је у време наше доминације пикао лопту на чмарајку и рекао да је до њега, сваке године бисмо смењивали ми или каланфери као шампиони. Тај ,,Гробар" Тадић је био у Арени на нашој евролигашкој утакмици и нико у хали сем РТС-а, који га је снимао чешће него терен, није знао да је он ту. А сећате се тада се певало оно ,,демократе хоће да нас забране...". Дошао лепи Бота да се слика јебо му пас матер.

Та циганска спиновања су кренула када је овај болесник што продаје земљу као да је његова, зајахао. Па пошто се зна да је ватрени и декларисани циган, онда су морали да измисле да је и нама неко шатро помагао. За време тог ,,Гробара" Тадића је између осталог забрањена изградња новог стадиона.

За време ,,гробарског" СПС-а, који је био мањински партнер ,,гробарском" ДС-у и ДСС-у, имали смо највећу пљачку у историји ФК-а. Извучено и опрано 100 милиона евра. Клуб добио курац. За време тог истог ,,гробарског" СПС-а Бранко Ружић каже Станојевићу: ,,Па не морамо баш сваке године да будемо прваци".

За време ДОС-а и свих мутираних пројеката у годинама касније, имали смо пребијање фудбалера, стручног штаба и навијача на дербију, јер јебига, Делије су добиле плакету за рушење Милошевића, а зна се како се поступа са ривалима препоштених Делија. За то време имали смо и пројекат европске звезде у кошарци.

Дакле, у последњих 30 година, имамо ситуацију да смо једну једину корист имали од Мирка Марјановића и од Дачића који се повукао из КК-а да револуционари не би уништили ККП.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.564
Reaction score
1.055
Немојте тако ...
Дала је државолика структура Србија целих 200.000 евра ФК Партизану 2010. године (преко Дунав осигурања). То је чињеница, која лако може да се провери. Не знам сада Телеком колико даје, претпостављам значајно мање него циганима.

Чак је и кроз медије прошао онај неки лик, не памтим им имена, који је причао да је морао да уплати 2 милиона евра на рачун ФК Црвена з., а да ће заузврат добити његова фирма јавне радове (конкретно кошење траве) у приближном износу.
 

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
Jbt dal je moguće da vi pričate o tadiću, kako bre tadić ko je taj čovek nema ga već- 7-8 godina uradio je to što je uradio i o tome se rapreda 7-8 godina vrte se iste priče ja to ne mogu da razumem, aj da možeš da promenis nešto pa ok al ovako klasično burgijanje "mozga" ne samo za tadića nego za sve ostalo.Daj jbt da gledamo budućnost malo više nego prošlost ako budemo gledali prošlost sjebace ovo sada što MORA da se renovira a za par godina pričaćemo o ovome sada i kuda to vodi to je PAKAO jbt. Daj da napravimo glasanje na forumu koje su želje navijača sta oni žele da li je to krov,skidanje atletske staze,ukopavanje stadiona sa više mesta, novi wc ili sta vec, ili da ima dopustimo da urade sebi loze podzemne garaže i tako dalje.Mislim da je dosta njima komfora daj da gledamo nas komfor mi kupujemo karte za utakmice a ne oni. Kada vidimo šta želimo da im se javno obratimo sa svojim stavom kao svi navijači ovoga sveta.travnata podloga i grejati su obećani obećali od prošlog prelaznog roka kao i izgradnja internata ne ne smemo da progutamo.MORAMO NEKAKO DA IH KONTROLIŠEMO.
 

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
Moja zelja je da se trenutna uprava tornja u pizdu materinu zaedno sa dvorsim sutom realom panticem i ona narkomancina sto glumi SD. Ako mi ova zelja ispuni osecao bi se komfonije i na oronulom JNA.
Daj dokaz da je narkoman,i ja sam za to da ode ali ne da se tako vredja Ivica dobro je dosta dobrih stvari kako fudbalski tako i kao SD
 
  • Like
Reactions: Oki

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
Kažem ti slažem se treba da ode imao je greške kao i dobre poteze za dosta njih se još ne zna dal su greška ili dobar potez ali da se tako vredna i ponižava od svojih navijača nije korektno jer nije doneo samo pogrešne poteze nego i dobre doveo je dobre igrače ali ovde se mere samo pogrešni potezi
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Da mi nije muka sad bih ti ispisao sve dobre i sve lose poteze koje je Ivica uradio, odnos je 90-10 u korist losih. A sto se vrijedjanja tiče, nisam da se vrijedja bilo koji partizanovac, ali poslije nazivanja navijaca misevima, prozivanja da su retardirani, moze da nam se svima misevima napusi kurca i neka se nosi u tri lijepe picke materine.
 

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
Baš da je 90-10 nije tako to je sigurno.Ja ne računam ljude za roster koji su dovedeni da popune trening ili odigraju 10 min a i većina je došla za dž a i tu nije bilo promašaja.ja se nisam pronašao prozvanim da sam miš ili retard jbg svakome po zasluzasluzi ako prozivas nekoga da je narkomancina i ostalo nemoj da očekujes da se ce da ćuti jbg
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname
Kažem ti slažem se treba da ode imao je greške kao i dobre poteze za dosta njih se još ne zna dal su greška ili dobar potez ali da se tako vredna i ponižava od svojih navijača nije korektno jer nije doneo samo pogrešne poteze nego i dobre doveo je dobre igrače ali ovde se mere samo pogrešni potezi
Brate vrlo si naivan. Kako sam te razumeo pišeš da ne treba da se vraćamo u prošlost već da sasečemo trenutni mobing nad nama od strane uprave i da imamo dobru budućnost.
Sa Ivicom Ilievim NE MOŽEMO imati dobru budućnost.
Pišeš da treba da nastavimo dalje. Pa dokle dalje? Staneš na zaleđenu vodu i led krene da puca. Ti ćeš krenuti dalje? Pravićeš se lud i krenuti dalje dok te neko ne ugasi.
Izvini ko će da prati upravu i kontroliše njihov rad? Na njihovim skupštinama obitavaju kriminalci kao što je A.V. sa nadimkom R. i B.K. Ako si već (bio) zabranjen onda moraš znati ove inicijale ovih ljudi. Nema nama svetle budućnosti sve dok bar jedan čovek u JSDP bude imao korist od Partizana.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ko radi taj i greši! Nemam ništa protiv što je Iliev imao neke katastrofalne poteze. Nisam zadovoljan, ali razumem da se nekada i pogreši.

Moj problem s njim je njegovo ponašanje!

Čak i da navijači nisu u pravu, a jesu, NE MOŽEŠ I NE SMEŠ tako da pričao o njima. Nazvati sopstvene navijače i to javno, "miševi", propalice, plaćenici i slično je nedopustivo. U bilo kojem "ozbiljnom" klubu Iliev bi izleteo kroz vrata istog dana. Nažalost, Partizan odavno nije ozbiljan klub, a kako bi i bio kad ga vode razni Đurići i Vazure!!!

Samo dovođenje Miroslava Đukića, posle svega što je uradio u prvom mandatu, dovoljan je dokaz da se u Partizanu ne radi kako treba
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.409
Локација
Beograd
...
... Daj da napravimo glasanje na forumu koje su želje navijača sta oni žele da li je to krov,skidanje atletske staze,ukopavanje stadiona sa više mesta, novi wc ili sta vec, ili da ima dopustimo da urade sebi loze podzemne garaže i tako dalje.Mislim da je dosta njima komfora daj da gledamo nas komfor mi kupujemo karte za utakmice a ne oni...
...
Jbt, ja sam kupio novu ,,bateriju,, za kupatilo košta oko 3000 din, a za mene ni to nije baš tako malo, ali stvarno mnogo bolje radi nego stara, gledam je pa se divim...i uđem večeras (kao i mnogo puta do tada) u WC na JNA da popijem malo vode po ovoj vrućini, pa sunce mu njegovo našta to liči, kolko ono beše unutra (u muškom) ima tih slavina 3 ili 4?

Uglavnom samo ona do vrata radi kako-tako a ove druge skoro pa nikako!

Pa šta je to za jedan klub kao Partizan koji recimo večeras ima prihod od xxx hiljada dinara da ZAMENI tih nekoliko slavina i da plati jednog jedinog vodoinstalatera da sve to uradi?!
Pa svakako im je to mnogo MANJI trošak u odnosu na njihove prihode nego meni moje 3000 din. u odnosu na moje prihode...

Ali NE...NEĆE oni to da zamene, ne interesuje ih, ne ulaze u WC za sirotinju raju, čekaju pare za rekonstrukciju stadiona, šta li...ili jednostavno, boli ih ona stvar za izgled i ugled stadiona, kluba, za navijače...

Da se razumemo, nisam ja razmažen, ako ništa drugo bio sam u vojsci skoro godinu dana, bio tamo u WC-ima čučavcima na kojima ni vrata nema, kupao se jednom u 7 a ponekad i jednom u 15 dana (ne računajući ono umivanje i pranje nogu hladnom vodom), bio na terenima, srao u rupu, prao se u potoku...sve to može (mlađi) čovek da uspešno ,,pregura,,...ali odlazak na stadion nije valjda vežba preživljavanja i prilagođavanja...

Najiskrenije se pitam kako li izgledaju svlačionice pa i WC (valjda i to postoji) za gostujuće ekipe da se i tamo ne brukamo kao sa zapišanim hodnicima i zna se kakvim WC-ima po stadionu...

Koliko smo mi samo DALEKO od civilizacije, a ono što je najgore je to što niko NE ŽELI da ,,mrdne,, i uradi BAR ono što nije teško uraditi - da zameni nekoliko slavina, itd...
 

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
Upravo to! Bas ova tvoja poruka treba da im se pošalje da se pusti na vacap fejs i sve što ima ovaj forum da stigne do njih bar da je vide pročitaju, da znamo da smo pokušali nešto dobro da uradimo pre nego što sebi izgrade nove nadrkane loze i podzemne garaže
 
Top