Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.798
Reaction score
2.570
Локација
CyberSpace
je l' to on briše nos rukom kad je video kameru, ili mi se učinilo? :whistling: :eek: :icon-twisted:
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.533
A i ambrozija cveta, peku oci, curi nos...brzo nestane maramica, i tako...
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.423
Reaction score
11.701
Локација
Beograd
Nije to Ivicina ruka,vec od onog ispod njega.Ne trljajte mu to na nos bas svaki put :DOvo je bio jedan od onih pogleda "Sta me bre napadate vidite sta sam bre ja doveo u Partizan,BOMBA" a zubi samo skrgucu :angry-smiley-002: Posle 60 sekundi je bilo jebem te Ivice glupog sto zadrza ovog Miletica sa kosom :banghead: Vracam se brzo idem caskom do WC-a.o_O
 

srpskosarajevo

Početnik
Учлањен(а)
18.08.2018
Порука
25
Reaction score
12
Локација
Bileca
Vidim kineskog ambasadora na svakoj evropskoj utakmici na nasem stadionu. Trebalo bi iskoristiti to pa da i mi imamo 6 miliona evrica sponzorstva .Makar nam se stadion zvao "Šandong Linglong" arena
Zar taj tip ne navija za cigane pune cetiri decenije? Ako je Li Mancang u pitanju, ili je promjenjen ambasador?
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.533
Ti znas kako se zove kineski ambasador?!
I znas da navija za gane 4 decenije!?
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Ne znam za koga navija ali našao sam taj članak o njemu i ciganima. Možda je medijski spin i montirana izjava? On jeste bio kod njih u poseti ali je redovan kod nas. Imaš članak na Politici (http://www.politika.rs/sr/clanak/409504/Sport/Amerikanci-i-Negredo-pomazu-Partizanu) o tome (izvinjavam se ako nije dozvoljeno postavljanje linka sa tog medija). Bio je protiv Baskijaca sa sve našim obeležjima, a tu čak piše i da je često na našim utakmicama. To nije sve jer je bio i u poseti našem ŽOK.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.533
Ja stvarno nemam pojma oko toga, jedini Kinez cije ime sam zapamtio je Mao Ce Dung...dobro, i Brus Li...dobro, i Dzeki Cen...i to je to. :D
A sto pizde gani? Nije hteo da angazuje "inzenjere" iz ultra kopa?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.407
Локација
Beograd
Kupim u četvrtak neke jeftine novine da sednem na njih na utakmici...kad unutra...4 ilustrovane strane na kojima je naša bivša direktorka marketinga Snežana (Filipović) Borjan, kao ,,izvlači kuglice,, klubova koji će igrati sa Zvezdom u LŠ...pa za svaki slučaj i za grupu u LE...pa eto i za Partizan u grupi LE...

Dakle, razumem ja da u ljubavi i ratu nema pravila, i da para vrti gde burgija neće, i šta je Njegoš rekao o ženskoj ćudi (nije ni muška ništa bolja, samo je različita)...ali brate ako si već bio (bila) u Partizanu/Zvezdi...razumem da poneki sportista ide tamo-vamo, ali ovo već postaje kao neka epidemija...u košarci je to svako malo, u fudbalu skoro pa uobičajeno, a eto i bivša direktorka marketinga Partizana ispade sad kao neka maskota Zvezde...
Partizan, Zvezda, valjda to njoj dođe jedno te isto, ili šta sad, crno-belo, crveno-belo, kao haljine, jedan dan obuče jednu kombinaciju, drugi dan drugu, pa šta ima veze, bitna je lična promocija...(njena.)

Ali NAMA ima veze.

Znači dovedeš izvesnu osobu da bude DIREKTORKA nekog sektora Partizana, kad ono, op, hajde, uda se za golmna Zvezde, šta ćeš, njena privatna stvar, hajde ode iz Partizana, i krene da podržava i muža i Zvezdu, da im bude kao neka ,,talija,,, itd...opet...njena odluka, njena glava...

Ali brate stvarno ne ide da si neko i nešto u Partizanu pa da se posle trpaš po medijima javno i kao neko i nešto u Zvezdi...makar samo simpatizer, navijačica...što kažem njena glava, pa šta ćeš joj, unutra nema dovoljno toga da uvidi razliku između Partizana i Zvezde, ALI onaj ko NEKOGA (direktorku, fudbalera, redara) DOVODI U PARTIZAN, MORA DA ZNA KOGA I KAKVOG DOVODI!
Da mu proveri šta ima i u glavi i van glave i da zna šta sme da mu poveri, šta ne...

Čuj do juče direktorka marketinga Partizana sad ,,izvlači,, Juventus, Mančester Junajted i CSKA da igraju sa Zvezdom u Ligi Šampiona... :icon-rolleyes:
Eto, igra se malo ženska, Zvezda, Partizan, ma njoj je to jedno te isto...samo malo drugačje boje... :icon-rolleyes:
Ko da je to neka razlika...njoj nije...

Al nama jeste.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Peđa Mijatović i partizan.tesla.com like this

Klasična instagram djevojka.
Sutra da je pokupi neki beduin, navijala bi za Al-Ahli.
Zajebi to.
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Jao brate gde se seti partizan.tesla.com? Kakav je to marketinski potez dotične bio, da su svi na to zaboravili posle 2 dana
 
Top