Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Ja nisam imao snage da ulazim da citam taj intervju mrzim ga isto koliko i Terzica, samo sam procitao naslov , bice odlazaka sansu ce dobiti mladji igraci. Mamu ti jebem smrdljivu a sto do sada nisu dobili sansu, i ko to odredjuje vi ili uprava?
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.626
Reaction score
8.450
Локација
Македонија
Evo i ja da cestitam posto tako je rekao nas voljeni Svinjura.
Jedina prava i iskrena cestitka ide Isaiju Panticu. Radujem se sto je Panticev mali pobedio rak. Ziv i zdrav budi mali i raduj se Partizanovim pobedama.

Da upatim neku 'cestitku' i govnjivoj upravi ipak red je. VVV, Realu Panticu i voljenom nam SD (kad se samo setim da mi je prvi Partizanov dres bio njegova 17 ) sve po spisku.
Ciganima zajedno u paketu sa prvim usnama srbije mogu samo da porucim da se napuse grobarsku kurcinu.
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Obzirom da "sportsko novinarstvo" u nasoj zemlji vise ne postoji, a nas nam dragi i voljeni Zeljko Pantic figurira kao jedini borac za istinu i poslednji bedem odbrane FK Partizan-a, pitanje je upuceno direktno njemu, tj., molba da on postavi pitanje (ako sme, jer je on...procitaj opis...) :
Čemu sluzi UO FK Partizan ?!??!!
Pa to sto oni rade, to moze i moj sin od 8 godina !!!
Ne nabavljaju pare - nema sponzora, ne daju svoje pare - otimaju od kluba... FK zivi od prodaje igraca i para koje sportski sektor zaradi igrama u evro takmicenjima.
Sta oni rade ?

Evo, predlazem i "nominujem" mog sina od 8 godina za clana UO FK Partizan !!!
Radice sto i ostali u UO, dakle nista. Nece doneti ni dinar u klub, ali nece ni uzimati iz kluba.
Zeljko, jel' moze ? Bar ce nam kasa biti punija...
Zeljko.....?
Pantićuuuuu...???!
Ako nemas odgovor na moje pitanje, da li mozes da pitas clanove UO sta oni rade u FK i vidi da li se neko umorio.... Imamo zamenu. Mog sina !!!!!
Bogu hvala, tvoj je pobedio najvecu i najtezu utakmicu, moze i on u UO... Mozda bi njih dvojica (nasi sinovi) i iskukali neki dinar za nas FK Partizan.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Cestitke upravi i Ivici ...upravo smo doziveli da govna iz rupe imaju duplo vecu vrednost.... :banghead: e tugo,ko vama dade pare i tim da pravite :pop
 

Прилози

  • Untitled.png
    Untitled.png
    49,7 KB · Прегледа: 88

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.298
Reaction score
15.345
Локација
U pizdi materini
Videcemo danas koliko se cuje "Uprava napolje". Ako i ovo precutimo neka nas gase pravo na zalbu nemamo. I savrseno me zabole sto Bik figurira kao opcija za zamenu.Njima na vreme objasniti da odjebu.P.Tikvu im necu oprostiti dok sam ziv.
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Mene u sustini ne tangira sto je losa godina, sto nemamo veze, sto jedan Ilijev sedi na najvaznijem mestu u klubu.
Ono sto mi strasno ide na zivce je ta atmosfera apokalipse sto se nadvila nad klubom. Sto je 20 miliona od prosle godine jednostavno nestalo i vise se ni ne spominje, sto smo kao spiskali pare koje nemamo na igrace koji ne vrede ni toliko, a ovi sto odlaze moraju da oprastaju svi do jednog nekakve dugove. Znas onaj osecaj kad ti od kuce, naprave javnu kucu. A i to bi moglo uskoro da se zabravi zauvek.
Ne volim sto se oblak propasti nadvio nad klubom. To je to.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.921
Reaction score
26.652
Da Sud u ovoj drzavi nesto znaci, spor oko stadiona ne bi ni postojao.
Dozvola za izgradnju internata, putuje preko Antarktika, slece potom u Amsterdam, a onda ce caskom skoknuti do Ognjene zemlje, posle toga jos samo par stotina destinacija da obidje i stize...uskoro...
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.338
Локација
Brèko, BIH
Doneti će je na magarcu onaj desni bek Latri ili Latrej iz Gane, koji je trebao da potpiše za nas i koji je evo već 5 godina, nestao bez traga......Ili možda Goran Galešić, naše nesudjeno pojačanje iz Hit Gorica
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.585
Reaction score
13.538
Локација
Yaoundé
Галешић?... 'мал' се не загрцнух... јуче код мене на послу разврставамо платне листе и одједном искочи једна са именом Горан Галешић/Галешевић/Галијашевић... тако некако, није ни битно како се тачно презива... поента је да нико од нас не зна ко је у питању, али човек је уредно добио плату!?... државна фирма, иначе...
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.338
Локација
Brèko, BIH
Galešić , baš sam čitao o njemu,,Banjalučanin iz slovenačke Gorice, potpisao? 2010. u vreme kad je naš napapreniji transfer bio Radiše Ilića od 30.000 evra, uoči kvalifikacija za LS. Odradio pripreme zadužio broj 11 ali ispale su peripetije oko nekih papira i navodnog obeštećenja i on nas je napustio.Nekoliko godina kasnije trebao je potpisati za Hajduk, ali torcida ga nije htela, jer je Srbin.Sad igra za maltešku Florianu, pa računam možda su konačno stigli papiri za njegovu registraciju a ujedno i za internat:D
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Aman ljudi, jel toliko tesko da se procita ime teme i da se ne skrece nepotrebnim stvarima koji veze nemaju sa temom!!
 
Top