Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.353
Локација
U pizdi materini
@Laze_PFC Da ne spamujemo temu da ti odg, ovde,razumem sta hoces da kazes njima je mozda plan da se kola slome na narkomanu ali kada te teraju navijaci cak i oni "najverniji" i to obe frakcije ne mozes dugo da trajes nema sile.

I da dodam da kada te ovde teraju "najverniji" verovatno ti je zamena vec spremna.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.814
Локација
Žrnov
U poslednjih, pa skoro 20 godina, "najverniji" nikog nisu terali, a da je došlo "iz njihove glave". Bilo da je igrač u pitanju, bilo trener, bilo uprava.

A u 99.9% slučajeva je Zec bio taj iz čije glave je to dolazilo.

Sada, iz ove perspektive, nisam sigurna da nije Zec sam organizovao teranje uprave u kojoj je bio, samo da bi se rešio Bika. :buhaha
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Da je sam sebi kovao mrtvački sanduk i šetao ga po gradu, to bi bio vrhunac grobarskog mazohizma. Ne verujem u tu teoriju, Zeka se mogao rešiti Bika u bilo kom trenutku, znate onaj vic o zecu i biku, zec uvek pojebe veću životinju od sebe.
Nego oglasio nam se pečatirani i objasnio nam razloge naših posrtanja. Bivša uprava, navijači i bivši trener su najveći krivci za stanje u našem klubu. On ustvari iz dupeta vrhovnog vodje, njegovim jezikom objašnjava razloge našeg posrtanja, oponašajući napredno razmišljanje da će mo najkasnije za dve godine se i mi radovati jer je sad došlo njihovo vreme, a pošto se u sportu sve dešava u ciklusima po završetku Kosovskog doći će naš, samo što nije. Po vodji našeg kluba, mi smo prošle godine uzeli duplu krunu i prezimili u evropi, samo ne znam da li govori o kalendarskoj ili takmičarskoj godini, izgleda da neko treba da ga obavesti da smo prošle sezone uzeli kup, da nam tribinu vode ljudi koji su tu zahvaljujući neradu naše uprave, da je tribina podeljena na 4 dela jer se uprava saglasila sa tim, da je Djukić ostao trener da bi ruinirao na početku još jednu sezonu, da su naših 10 reprezentativaca važni za te reprezentacije kao što sam ja važan u Tarzaniji, da je stara uprava odjahala toliko davno, da je postojanje samo jednog sponzora kod nas estetika a više njih kod mandova stvar modernog trenda. Izrešeta vučela sve oko kluba, samo neko treba da mu kaže da on vodi taj klub, da on može da nadje sponzora, da on može da menja trenera, ovde se misli na djukića, da on može da ujedini tribinu, da on mora da vrši pritisak na institucije ove zemlje za bolji tretman Partizana u društvu. Ali jebe mu se.
U doba kad se odronjavaju zgrade, brda i klubovi, dovoljno je da vodja kaže da se ruši, ruše se onda i zgrade i brda i klubovi. vučela je samo čovek sa čarapom na glavi, da bude tu dok se sve ne sruši.
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Pričali smo ovde o đurinom odlasku pre njegovog odlaska iz Partizana, tj. šta može da krene po zlu kada zlo ode iz kluba....i novo zlo se desilo.

Najgore u svemu je što odlazak i ove uprave u trenutnoj Srbiji možemo više isčekivati sa strepnjom nego sa nekom vrstom olakšanja. Prvi bih digao obe ruke da lopovi napuste naše prostorije sa lisicama na rukama, ali sam isto tako svestan da to može samo da desi ako se opasno zamere vrhu ili NJV vrhu vrhova za neke talove, ne isplaćene harače itd. Zbog pljačke kluba mogu samo da dobiju orden, zatvor nikako. U trenutku kad se niko, osim Bika i Đure, od javnih ličnosti nešto ne busa u grudi da dođe i pokrene naš klub ja mogu samo da zamislim kako bi novo-postavljena uprava "uspešno" nastavila započet posao predhodnika.

Što se tiče evropskog uspeha kojim se kite upravljači iz kluba....

....koliko u fudbalu nekada nema logike....mi smo dva jedina proleća u evropi u ovom milenijumu dočekali sa dvojicom najgorih trenera, Đukićem i Vermezovićem.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.313
Reaction score
3.943
Локација
Kobasicarija "Venac".
svi ti novinarcici znaju za problem, ali ne smeju da pisu o tome. upravo zbog toga cisto sumnjam da je ovaj tekst neka specijalna hrabrost.

nesto se valja iza (topciderskog) brda.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Postoji, dakle, jedan promilčić verovatnoće da tog prohladnog prepodneva 15. decembra 2007. određujući sastav za duel sa lučanskom Mladosti na JNA, u poslednjem kolu jesenjeg dela šampionata Srbije, tadašnji trener Partizana nije znao da mu je to poslednji meč na klupi crno-belih. Iako se već uveliko šuškalo da preuzima reprezentaciju Srbije, a ugovor u klubu mu je isticao.
Postoji verovatnoća da je mislio da su mu za taj duel (koji je završio pobedom 4:0) potrebnija dvojica bitnih šrafova u timu, Žuka i Zoran Tošić, (mnogo bolji Tošić od ovog danas) nego za duel prvog kola prolećnog dela, ni manje ni više nego protiv Crvene zvezde. Oni su, naime, imali parne kartone i mogli su da biraju (čitaj trener je mogao da bira) koju će utakmicu pauzirati. Trener je na zaprepašćenje mnogih izabrao da pauziraju u predstojećem večitom derbiju?! Da bi potom, dva dana kanije, saopštio da je prihvatio poziv tadašnjeg predsednika Fudbalskog saveza Srbije Zvezdana Terzića i postao selektor nacionalnog tima.
Postoji verovatnoća da se sve to desilo iznenada, da je posle utakmice odlučio, da je verovao da će nastaviti posao u Partizanu i konačno da će Zvezdu lako pobediti bez Žuke i Tošića. Postoji, ali je teško poverovati u to. Realnije je da je znao da ide, da je hteo da izvede najjači tim i ostvari sigurnu pobedu na rastanku. Da je pak hteo da ostane, sačuvao bi najbolje za derbi, u to nema sumnje. A Partizan? A naslednik koji neće imati dva važna igrača u najvažnijoj utakmici šampionata? Koga briga. Takav odnos se može podvesti pod sebičluk i izdaju.
Naslednik, njegov saigrač iz reprezentacije, početnik u poslu, legenda Partizana, bez Žuke i Tošića poražen je sa 4:1 od Zvezde. Bolan debi. Vodio je posle toga Partizan u još pet večitih derbija i više nijednom nije izgubio, a osvojio je i dve duple krune. A on, prethodnik, posle uglavnom neuspešne inostrane trenerske karijere bez ijednog trofeja, kratkog zadržavanja na mestu selektora bez ijedne pobede, posle svega toga kad više nema dobrih ponuda za posao u inostranstvu, deset godina kasnije u leto 2017. biva vraćen u klub koji je svojevremeno ostavio na cedilu.

Šta je bilo od tada do danas svi koji prate fudbal znaju. Njemu se tim protiv Surdulice i “strašnog” Trakaja raspada, a onaj njegov naslednik na klupi Partizana, kome je jednom davno uvalio kosku, e on će uskoro zahvaljujući poštenom odnosu, vrednom radu i trenerskom talentu postati prvi srpski trener koji će voditi jedan klub u Premijer ligi.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.174
Reaction score
18.427
Локација
U Kinšasi
Lepo bi bilo da napises ciji je tekst. Copy/paste, bez navodnika, bez icega.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Ovo je copy paste iz bljuca, sprega terzića, djukića i opstrukcija kluba od strane uprave dovodjenjem istog za trenera. Inače, predstavljanje Ilijeva kao mogućeg sportskog direktora Ili nekog ko će biti povezan sa izvršnom funkcijom u klubu je krenulo onoga trenutka kada je pozvan kao komentator pred najgori derbi koji sam gledao u zadnjih pet godina, gde sam gledajući njegov komentar pre i nakon utakmice došao do zaključka da je čovek bio tog trenutka na narkoticima.
Ništa se nama ne dešava slučajno, rastaviće nas na proste činioce.
Uprava napolje!!!
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Ako se dobro sećam bile su prazne tribine tada, verovatno je i to uticalo. Naši su "dali" drugi gol i mislili da će lako s njima i onda katastrofa. Ali u glavi mi je taj početak iz snova i igra tima. Videlo se još na tom prvom meču da Jokan može mnogo.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.525
Локација
Beograd
Šta se videlo da Jokan može mnogo? Da izgubi mnogo od Zvezde sa 4 gola u mreži?
Neću uopšte da ulazim u raspravu o Đukiću i Jokanoviću, ali brate, držite se svoje teorije, pa kakve god da činjenice iznosite, i bez obzira da li neko prima ili daje 4 gola...pa nije to isto...Jokanović pokazao da može mnogo, time što nas je Zvezda ,,potopila,, po onoj kišurini, a Jokan izgledao kao neko ko nema pojme gde se nalazi dok mu (i nama!) brod tone...???!!!
...i drugo da li vi mislite da ako neko sad uspešno vodiš Fulam da je to isto kao da sad vodiš Partizan? U čemu je isto? U budžetu? Broju kvalitetnih fudbalera? U tome što i njih 11 izlazi na teren za utakmicu, kao i naših 11?
Mogu ja da čitam postove koji ovde hvale Jokana i da shvatam dobre razloge za to, ali ne mogu tek tako ,,na neviđeno,, da verujem da bi radio bolje recimo od Bate Mirkovića...kad to vidim, svaka čast, dok ne vidim...

Dakle, nije mi ni namera da nešto branim Đukića, a i čime da ga odbraniim, niti da ga poredim sa Nikolićem, Jokanovićem, Mirkovićem, Vermezovićem, Drulovićem, itd...ali čemu sad služi da u temi Uprava i marketing pričamo o bivšem treneru koji je namerno ,,pauzirao,, Bambija i Žuku na derbiju odigranom pre 10 godina, pa to je više za PFC nostalgiju!

Čak i što se tiče tog ,,pauziranja,, možda je bio đubre pa je to zato uradio, a možda je i tad bio toliko blentav da nije ni tačno znao kome sve preti suspenzija, kao što mu je i ove godine Biljana Obradović saopštavala podatke o igračima, jer on sam nije mogao da ih se seti...a valjda je i pre tog derbija bio prelazni rok, u kome bi se moglo svašta izdešavati do utakmice sa Zvezdom...

Znači znači znači, nije ovo ovde neka odbrana Đukića nego sam ja filozof i logističar (bar u pokušaju) pa čim mi je negde logika malo ,,klimava,, ja počnem da ,,blebećem,, - bar preko Foruma...
Kažete da se odlučio da mu igraju ova dva da bi dobio tu utakmicu jer je znao da će otići - pa zašto bi mu onda toliko bilo bitno da pobedi? Što bi ga boleo k. kad ionako ide? Ne vidim logiku...

Ma...nebitno...odužih oko ovoga, hteo sam nešto sasvim drugo...

Sad videh stadion JNA na TV (u utakmici reprezentacije) i to Istok na kome obično sedim (ne i večeras) pa se setih kad sam bio tamo na poslednjoj utakmici Partizana, uđem u ,,toalet,, setim se da smo ovde pisali i o tim ,,uslovima,,...i razgledam malo šta ima osim tih slavina...kad ono...JBT!...na zidu naspram slavina u muškom ,,toaletu,, Istoka piše krupnim velikim slovima: zvezda šampion!

JBT! Pa zar 3 frakcije organizovanih, i ko zna koliko neorganizovanih, i uprava i mareketing i direktori i ovo i ono i NIKO BRE da malo pogleda to tamo i prekreči kolko pod odmah!
Daj bre sredite to!!!
I večeras su na JNA bili i oni koji možda i nisu baš svi ljubitelji Partizana, možda su naružili još nešto, pogledjte, pregledajte, popravite ako treba!!!
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Ja stvarno ne znam sta je sa našim ljudima u upravi i sa našim fudbalerima i bivšim i sadašnjim kad treba da nesto napišu ili da u medijima kažu.
Da li su debili ili šta?
Odakle takva poniznost?
Pogledao sam gostovanje Ilieva sa Savićem, i Iliev je sramota za svakog navijača Partizana.
Aj sto ne ume da spomene da je sudija loše stajao, da nije ništa video i da je odluku doneo posle traženja igrača Zvezde i to srcem a ne očima jer je Zvezdin navijač.
Nego ne ume da odgovori da bez obzira kako je Stojković stajao on je šut odbranio.
Ne ume sam da spomene sramotnu izjavu Mrkele, pa ni da kaze nešto posle spominjanja voditeljke.
I na kraju ciganskom govnetu neodgovara na potvrdu da je naš golman za ludnicu, koji potvrđuje Mrkeline reči.
Žalosno ko nas predstavlja i kako.
I tako uvek?!!!
Pa progovorite jednom normalno, ne morate vređati al barem se branite od ciganskih govana.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.233
Reaction score
2.782
Umjesto da prijave UEFI mijesanje politke u sport (a i kako bi kad su i sami to), moraju se jos malo uvuci kod gazde.

A Ilieva nisam ni gledao ali sam mislio da je nesto i uradio cim su to postaivli na Viber grupi, kad ono... bolje da nije ni isao ako se tako ponasao.
 
Top