Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
Da li su ratni huskac i gmazura odjebali iz kluba?
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.298
Reaction score
15.345
Локација
U pizdi materini
Isteramo jedne nazadnjake da bi napravili mesta onim drugim nazadnjacima.Bem ti sport i sve.Ovi trenutni idu na to da nas ugase to je neminovno.
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Oni su samo nesposobni. Ima tu loših poteza ali termin "idu da nas ugase" bih koristio kada bi se bahatili novcem kao sns KKP uprava u košarci ili uprava ciganskog fudbalskog kluba. Imaš tu ljudi koji sigurno iskreno vole Partizan, ali ne vredi kada im je znanje ograničeno (svima). To je isto kao da dovedeš iz Zonske lige velikog partizanovca i pustiš ga da igra. Džaba kada on ništa ne može doprineti jer ne zna.

Protiv sam njih od kada su došli u klub ali to ne menja činjenicu da sam bar malo zadovoljan (ako je to moguće u ovom trenutku) jer se ne rasipamo novcem. I stojim kod toga da ovaj tim ima kvalitet ali da je pri samoj selekciji urađeno dosta loših stvari (ja prvi ne mislim da je dovođenje igrača sumnjivog kvaliteta iz SL u redu, bez obzira što ću ja te iste igrače podržati jer igraju za Partizan). Napraviti par rezova (početi od SD) i moglo bi to biti i dobro na kraju. I dalje verujem da možemo uzeti titulu i verujem u ovaj tim neizmerno da će pronaći snage da nas na kraju sezone obraduje uspesima.
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Ne rasipamo se novcem? Pričaš o ovima što su doveli najskuplje pojačanje u istoriji kluba, a koje uopšte ne igra?

Ne igra jer je na pozajmici u drugom klubu.

Pričate samo ono što vama odgovara ali poštujem čak i to. Kada je Suma doveden Partizan je prema transfermarktu u istoj sezoni prihodovao 12.6M funti dok je sa sve Sumom i ostalim transferima potrošio 2.66M funti. U ovoj sezoni naša pojačanja ni 1M funti ne iznose dok smo opet više prihodovali (3.06M funti).
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.260
Reaction score
37.108
A od tih 3.06M funti necemo videti (t.j. klub, meni ne trebaju) ni 3.06 RSD. Tako da svaka cast upravi. :clap
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.172
Reaction score
18.416
Локација
U Kinšasi
Zasto je Suma na pozajmici, a ne nas najbolji igrac na terenu? Da li je u pitanju losa procena i bacena para? Zasto je placen Ognjen Ozegovic? Zasto je placen Ivanovic? Zasto Ostojic prima platu, a nema ga nigde? Zasto je pusten za kikiriki Djordje Jovanovic, u situaciji kad nemamo nijednog napadaca na klupi? Zasto je Djilas dobijao platu? Zasto smo placali onog bolida iz RIjeke? Zasto ne prihodujemo ni 1M? Kolika je plata Ilievu i Vazuri? Cuj ne rasipamo pare, more nek se teraju u tri picke lepe materine svi zajedno sa svojim portparolima, pocevsi od Ludog Zeksa, haha sto je zabavan.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.919
Reaction score
26.634
I da ima u toj upravi onih koji iskreno vole Partizan, podrzavanjem onih koji ga unistavaju diskvalifikovali su sebe u potpunosti.
Cak i da nisu videli na pocetku sta se sprema, nisu valjda toliko glupi da nakon nekog vremena i serije poteza u tom smeru, nisu skapirali o cemu se radi.
Primer kako se cuva obraz i cast, cak i onda kad si u klubu u vreme ovih izdajnika, jesu Cira i Tomic...oni vrede.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
Samo sam cekao ko ce da krene sa naprednim racunicama o profitu. Prijatelju, ja jesam nebitan, ali mene zanimaju sportski rezultati, a ne navodne novcane racunice. Kad me to bude zanimalo, praticu ligu finansijskih institucija i navijacu za Sosijete Zeneral Junajted.

Ne mogu da verujem jebeno da postoji jos neko ko misli da grobari puse nebitne podatke poput musavaca. Mrs napolje iz svetinje bagro lopovska i nesposobna.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Ne igra jer je na pozajmici u drugom klubu.

Pričate samo ono što vama odgovara ali poštujem čak i to. Kada je Suma doveden Partizan je prema transfermarktu u istoj sezoni prihodovao 12.6M funti dok je sa sve Sumom i ostalim transferima potrošio 2.66M funti. U ovoj sezoni naša pojačanja ni 1M funti ne iznose dok smo opet više prihodovali (3.06M funti).

Ne sporim. Samo je ovde pitanje gde se dede ovih 12 miliona funti? To mene interesuje, kad se povuče crta i vidi se zarada, gde je to otišlo?
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
To je dosta malo novca jer na plate i ostale obaveze godišnje sigurno ide oko 10-tak miliona (verovatno više). Mi pod ugovorom računajući Teleoptik sigurno imamo 45-50 igrača. Još jedna godina gde se ne bi izborila Evropa (grupna faza) bi bila kriminalna i pogubna po nas. O tome trebaju da misle.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.298
Reaction score
15.345
Локација
U pizdi materini
Meni ta prica oko plata nikada nije bila jasna i tu je najveca muljaza.Gro igraca igra za mnogo manje od 100k evra godisnje i vecina zarade im se svodi na premije plus vidimo da gotovo svi oprastaju dug kada napuste klub.Mi cim udjemo u neko evropsko takmicenje nama se omah "duplira" budzet.
 
Top