Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.255
Reaction score
6.874
Ja samo ne kontam dokle misle da srozavaju klub i to bez ikakvih posljedica. Znaci iz dana u dana prave sve vece i vece sranje. Dovode skart, nemaju dinara, ne znaju ni da ga naprave, kradu i sakom i kapom, nevjerovatno...
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.904
Локација
Tu, odmah iza tebe
A gde su ovi sto hoce da smene ove na Jugu, je l’ i njima sve potaman u klubu? Zasto ne naprave neki protest ispred kluba, bar da se digne glas? Ma jok, zanimljivije je prepucavat se sa ovim drugim.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ako se ne varam bio je protest ispred zgrade uprave, istok je protestvovao pre utakmice.. Ne pomažu tu protesti ovi će otići kad veliki vođa da dozvolu a daće uskoro jer ovi izvršavaju sve kako treba i srozavaju klub na sve niže grane kad pomisliš da ne mogu gore oni me svaki put demantuju a Pantić spinuje o krađama pa prijatelju što se ne pojačaš kako treba pa da možeš da se boriš protiv lopovluka..
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
"Da bi taj ugovor bio validan, general Kadijević je pokrenuo opsežnu proceduru, koju, inače, nije morao da pokreće, na koju nije bio obavezan, jer je imao diskreciono pravo odlučivanja. Dakle, to nije morao da učini, ali je želeo da dobije sva 'zelena svetla' i dobio je 29. decembra 1989. godine, kada je doneo upravni akt koji je imao potpunu pravnu snagu i izvršnost i koji se nikako ne može napadati u parničnom postupku", rekao je ranije Vuletić za MONDO.

Ako je ovo tačno što reče profa.....Dakle ciganšturama u razno-raznim vlastima u zadnjih 20 i kusur godina nije bilo bitno pokretanje imovinskog pitanja hiljade drugih objekata JNA u zemlji i susednim republikama ali su našli po nama da se izdrkavaju, jerbo smo mi neprijatelji države broj jedan. Ne bi me čudilo da se koliko sutra javi neki novi bata gašić da kaže kako je to ipak stadion vojske srBije
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Pa, da je JNA stadion OFKe ili Voždovca, nikog ne bi ni boljelo uvo za to.
Ovako smo zasmetali ministru ciganšturi koji je taj proces i pokrenuo.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
756
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Sve su to ista govna, po istom principu štapa i šargarepe funkcionišu odnosi u politici na bilo kom nivou. Vlast je sad napravila ustupak Partizanu za koji će debelo da mu naplati, do neke nove akvizicije. Crna ovca, bela vrana
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.066
Reaction score
15.645
Локација
Храм фудбала
Umesto zaključka..
Upravni odbor Partizana izražava posebnu zahvalnost za razumevanje i podršku ovim našim sveukupnim nastojanjima aktuelnim reprezentima državne vlasti, čiji je doprinos ovom istorijskom momentu, nemerljiv“, stoji u saopštenju crno-belih.

Srecna nam vucic arena.
Pedercino raspala jebo te zvaljavi u bulju prodanu!
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.006
Dodjem ti u kucu i kazem ovo je sad moje, dzaba ti posedovni list ja sam sila. Posle par godina ti vratim i ti mi se zahvaljujes do neba, govoreci da sam ti najveci prijatelj. Ja verujem da svi misle kako sam mnoooooogo dobar covek i kako me od sada svi vise vole.

To ti je ljubav ko kad drzis zenu zatocenu u podrumu, silujes je, ne das joj da mrdne i mislis da te voli jer je jos uvek tu. Ne voli te govno jedno bolesno, platices za sve kad tad mrtvaku pickousti i nakazo smrdljiva.
 

jovopartizan

Grobar
Учлањен(а)
22.06.2018
Порука
224
Reaction score
184
Локација
trebinje
Hahaha...koji spin pičkoustog...kao dao nam je JNA...pa da šiptari i ameri zavladaju Srbijom nebi nam uzeli stadion... što gore neko napisa ,debelo ćemo mi ovo platiti...tj već 4 godine plaćamo...kao i sponzore u košarci.A naša uprava će ovo predstaviti kao ne znam kakvu pobjedu...debelo,napredno,bolesno smeće.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.288
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Dodjem ti u kucu i kazem ovo je sad moje, dzaba ti posedovni list ja sam sila. Posle par godina ti vratim i ti mi se zahvaljujes do neba, govoreci da sam ti najveci prijatelj. Ja verujem da svi misle kako sam mnoooooogo dobar covek i kako me od sada svi vise vole.

To ti je ljubav ko kad drzis zenu zatocenu u podrumu, silujes je, ne das joj da mrdne i mislis da te voli jer je jos uvek tu. Ne voli te govno jedno bolesno, platices za sve kad tad mrtvaku pickousti i nakazo smrdljiva.
Ako ćemo realno kuću nam nije oteo ovaj zlotvor nego onaj prethodni...
Kolko god mislio da je ova uprava najgora u istoriji, za ovo pohvala, ovaj rep se vukao predugo.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.530
Локација
Žrnov
Zahvaljujemo se ovoj vlasti, a presuda da nam oduzimaju.stadion doneta 2017?!

Pa ko je bio na vlasti tada, da nije Djilas mozda?!?!?
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Bio bih srecniji da su stadion povratili tako sto bi ga vladajuca garnitura branila telima opasanim dinamitom, kao sto je onomad Dule inicirao :D
ali, poklonu se u zube ne gleda, Vucicu hvala!:puke:
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
Dobro je da je bar crno na belo, iako to ovde odavno ništa ne znači. Zahvalite mu se još jednom, da lakše zaspi.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST
I ovo je morao vučić da sredi? Ništa bez njega!
 
Top