Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

luka_pfc4

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
50
Reaction score
56
Локација
Voždovac
^ Gde si to čuo ? Nije krmak smakao toliko u FKP nema teorije. Zar je moguće da su se toliko porodično uhlebili u ovoj napaćenoj zemlji....
Možda nemam upisa da ulivam poverenje, ali izvor je blizak genseku. Uostalom, ta kosovarska porodica je dobro uhlebljena u državnom aparatu. Svako na svojoj poziciji. A šta je 7m? Smešne pare. Samo je problem što su to pre svega NAŠE pare.
 

luka_pfc4

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
50
Reaction score
56
Локација
Voždovac
Meni je fascinantno kako je ova ujdurma s kupom lepo prošla i odjednom se okreće sledećoj sezoni, ostavke nisu upitne itd.
Na stranu što u klub niko normalan ni neće da dođe pošto smo u najgorem stanju od kada postojimo.
Ista je situacija i sa KKP-om.
Ista je situacija i sa državom.

Sve se lako zaboravlja, prašta. Valjda ima i toga da je ta ljubav prema Grbu slepa, bar je tako kod mene.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.519
Локација
Beograd
,,Prelivaju,, se ista ili slična razmišljanja sa teme na temu...a kako i ne bi, kada je ,,matrica,, ovog društva, države svuda ista...partijski poslušnici svuda na vrhu, a mi ,,dole,, pokušavamo da spasemo šta se spasti može...

Ipak, uvek sam za to da je istina jedan od bitnijih principa kada poželim nešto da iskomentarišem i moram da primetim da je prof Vuletić valjda DOBIO neke bitne pravne stvari za Partizan...moguće da je neke i izgubio, samo se to ne potencira u javnosti, ali, koliko se sećam - dobio je sa UEFOM ono da nas ne izbace iz Evrope, dobio je da je stadion naš, dobio je da nam Gogua, odnosno njegov novi klub, duguje priličnu lovu...

O.k. neko će reći, da je to bilo ,,po pravdi,, i da bi i neko drugi (a ne baš on) isto dobio te sporove, ali, jbg, pitanje je kolko bi taj ,,drugi,, bio sposoban da to isto uradi? (jer znamo da ovde na bitna mesta često dolaze ljudi koji o tom mestu i poslu ne znaju praktično ništa, ili bar ne dovoljno.)

Jeste, sasvim je moguće da Vuletić ne bi bio dobar da skače na centaršuteve sa krila, ne znam koliko se teorijski razume ili ne razume u fudbal, ali izgleda da bar zna posao kojim se bavi (pravna pitanja oko Partizana).
Od njega se neki (po Partizan) koristan učinak vidi.

To da li on nešto poslovno ,,šteti,, Partizanu, ja ,,iz moje perspektive,, niti znam, niti mogu da vidim...
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
To sa Uefom nije ni bilo opasnosti izbacivanja

Stadion je i bio nas, samo u bolesnoj i fekalnoj drzavi kao sto je Srbija moze neko da tu oduzme nesto tvoje pa da ti kaze evo ti.

A i ovo sa Goguom bi i ti kao pravnik dobio, jer se Uefa pravila moraju postovati.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Никаква УЕФА није хтела нас да избаци. Прошле сезоне није достављена документација из клуба, па је претила казна. Ове сезоне је све било у реду, само се до последњег тренутка одржавала тензија, без икакве потребе. Тако је испало да из управе нешто и раде, осим што распродају играче, а доводе полуиграче.
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
^
za ovo govno treba imati stomak, nek pita one svoje što je doveo na skupštinu koje je dozvolio da pipka da li uopšte navijaju za Partizan.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.519
Локација
Beograd
Poštujem to što iznosite o liku, delu i privatnom životu prof Vuletića, al on je bar pravnik koji se razume u pravo, malo li je to, u današnjoj Srbiji... :icon-rolleyes:
Dotle smo došli.
Pa sad teraj dalje... :icon-rolleyes:

p.s.
Nisam znao da je danas objavljen ovaj neki njegov intervju na Jutjubu, nije to bio povod mog javljanja...
I, da li je moguće da je on u stanju da priča tri i po sata bez prekida?! :icon-eek:
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Meni je on mozda i jedini kolko-tolko pozitivan tip iz ove uprave. Barem je strucnjak iz neke oblasti,zna to pravo u prste,ove neke ostale ne bih ni komentarisao.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.519
Локација
Beograd
Suzdržavao sam se da ovo ne postavim jer je ipak privatna stvar, ali stvarno mi je pun k mišljenja da je "simpatičan"
Pa ne znam baš da je iko napisao na ovom Forumu za njega da je simpatičan, ili su bar takvi sasvim retki...ja nisam hteo da pišem o njegovim privatnim stvarima, niti da krenemo u neku priču o homoseksualizmu, iako je valjda svima vama jasno da je sve to sad u nekoj ekspanziji...kao i mnoge druge seksualne i svakakve druge slobode i ,,slobode,,...

Onaj njegov intervju odgledah/odslušah 1 sat...pa nešto kasnije još pola sata...kad stignem možda ću i ostalo, govori o navijačima, frakcijama, SISTEMU ovde (da li misli na fudbasko takmičenje ili i na državu?!) , zvezdizmu (iako ga ne naziva baš tim imenom), koliki nam je dug (20 miliona), građenju ili renoviranju stadiona (biće ovo drugo), (ne)dolasku-povratku Leonarda, itd, itd, itd...
Dakle o mnogim stvarima u vezi sa Partizanom koje nas itekako interesuju...

To što on privatno radi između svoja ili nečija tuđa 4 zida...nit me interesuje, niti bih želeo da znam...ako je nešto što je krivično kažnjivo, nek ga jure zaduženi za to, ako nije, njegova stvar.
Ne bih o nečijim seksualnim opredeljenjima, ali ne možemo se ni praviti da homoseksualci ne postoje. Postoje. Lezbejke takođe. Biseksualci, heteroseksualci, i još neki, verovatno...to ko od kojeg seksualnog opredeljenja treba ili ne treba da bude u Partizanu...možda je ipak za neku drugu temu...
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.754
Reaction score
19.302
Локација
Nickname
Privatno je bolestan, u medijima je provokator i iritantan, poslovno je manipulator i prevarant kao i druga dva musketara, samo što je veoma sposoban da ljudima nametne samo ono što želi da oni misle o njemu.
Fora grobar je i mrzi zvezdu na ŽP način.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Meni je on mozda i jedini kolko-tolko pozitivan tip iz ove uprave. Barem je strucnjak iz neke oblasti,zna to pravo u prste,ove neke ostale ne bih ni komentarisao.

Ne bi to rekao da si čitao poruke koje šalje studentima po instagramu. Nema veze što je derpe, lik je bolesnik i manijak.

Od tih koje je doveo da dižu ruke na skupštini, uglavnom jesu partizanovci. Ovaj jedan kog ja znam je i redovan uvek bio na stadionu, kao i brat mu, al je govno od čoveka. Sad služi i za ispumpavanje para iz kluba preko raznih agencija.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.497
Reaction score
1.218
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Zasto je nas marketing mrtav?
Ne racunam humanitarne akcije ( za to svaka cast), i neke sitne akcije..

Ne postoje clanske karte. Ne racunam one knjizice sto niko ne narucuje.
Napravis clanske kartice, das odredjene benefite za to ( popusti u prodavnici, odlazak na utakmice te sezone itd..)
Nema promocije kluba djeci po manjim sredinama.. Itd itd...

Ne znamko vodi marketing.

Mozda pisem uzalud, ionako su nam medijska lica Pantic Zeljko, Bilja city a bila nazalost i ona nesrcnica Sneza.

Ovo nije problem samo FK-a, vec citavog JSDP-a.
 
Top