Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Kad bi se desilo čudo i kad bi uvaljali 5 igrača za 80 miliona evra, mi bi i dalje bili barem 5 miliona u minusu "zbog nekih zaostalih dugovanja" koja bi tek tada isplivala, a ciganka bi volšebno dobila finansijsku injekciju od par desetina miliona.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.255
Reaction score
6.874
Sad nesto citam ostale teme i gledam kako nam je svima pun k ovih lopova sto sjede u klubu, a kao slamku spasa, prizivamo nase ”legende”, koje cast izuzecima ne smiju A reci nigdje. U takvom vremenu zivimo, da bi jedino neki opasan kriminalac, sa jakim vezama u politici, koji istinski voli Partizan, mogao da nas izvuce iz blata. Taj neko kome ove frakcije ne bi smjele pisnuti, neko koga psihopata zeli na distanci, naravno neko ko ima lovu i zeli da obrce i ulaze. Takav covjek ne postoji u Srbiji.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Znam da je već pokušavano kako mi je rečeno prošli put da se animira publika ali da li postoji mogućnost da forum stupi u kontakt sa marketing timom?


Da ne završi kao utopija stvarno bih voleo da mi sa foruma pokrenemo nešto da se ta publika animira. Poseta na običnim utakmicama je 1000 do 2000 ljudi što je za naš klub sramota, karta za istok i zapad od 450 dinara je previsoka za takav nizak nivo fudbal, protivnika, našeg stanja u klubu, ne kažem da bi trebalo biti džabe ali neka malo niža cena pogotovo za one koji dolaze iz unutrašnjosti a maltene svaku utakmicu su na JNA a da ne pričam za dalja gostovanja. Ulaznica za istok i zapad od 200 300 dinara bi bila sasvim realna za ono što je prikazano, da ne govorim da bi bilo mnogo više ljudi i veća zarada bi bila samim tim. Nije isto igrati pred 5000 ljudi protiv Surdulice i pred nešto više od 1000 ne bi došli u situaciju da nas kradu u našoj kući. Da ne pričam o sezonskim kartama napravi neku akciju reklamiraj se celo leto, stavi za centralne delove 3000 bočne 2000. Od nečeg se mora početi, klincima daj za neku simboličnu cenu ili džabe u zavisnosti od uzrasta zarazi neke nove crno bele klince. Ovakve cene od 4500 do 5000 slažem se da se može dati ali nisu svi u mogućnosti odmah iskeširati te pare, računi krediti životne namirnice kad pogledaš šta ostane ispadne da ti je sport luksuz. Mogu ja pričati sve i svašta za sns i u fk i u kk ali porediti te dve uprave je nebo i zemlja u marketingu. Prošle godine je bila akcija u julu 4000 pa si mogao i na rate kasnije da otplatiš sezonsku u basketu pa je to dobro prošlo.

Po meni ako nemaš šta da ponudiš nemaš ekipu koja može da uradi nešto u evropi i prvenstvu al daj pravi tu navijačku bazu, povrati stare navijače za početak pristupačnoj ceni pa kad ti dođe na utakmicu običnu protiv Čuke subotom uveče ili nedeljom popodne 10 hiljada tih 10 hiljada će izvući 100 odsto iz prosečnog igrača i pobeda će samim tim lakše doći, protiv Vojvodine stare kurve koja se sad uzdiže sa Lalatom eskobarom koliko god ih ne voleo al opet i to je neka vrsta derbija i mamac za nas može doći 15 hiljada eto u Markovom mandatu kad su dali džabe ulaz bilo je 20 hiljada ljudi na stadionu protiv njih.

Ja sam lupio cene mogu oni biti i skroz daroviti i da kažu simbolična cena 100 dinara bilo bi brdo više ljudi. Moraju i oni shvatiti da je danas luksuz ići na utakmice nekom ko nije iz Beograda. Hrana, gorivo još ako si roditelj pa klincima sve plaćaš ti ako ne ideš sa drugarima još više te izađe.

Poenta ovog svega je da se privuče publika, da se u ovim teškim vremenima za naš klub stvori neka privrženost i da si tu kad je najteže, nek iskoriste onu krilaticu navijači Partizana, a ne rezultata. A ti kad imaš zdravu sportsku priču, ambicije neke onda lupi cenu karata ali i tada daj neke olakšice. Ja bih najviše voleo kad bi imali pun zapad fudbalskih fanatika kao što je kolega Goran Tomić koji sem našeg Partizana gleda i našu filijalu. Možda je za nekog ovo utopija, koleginica Jasmina mi je već jednom rekla da je pokušavano dosta puta ali ako postoji promil šanse da se stupi u kontakt sa marketing timom da im se predloži da se oni registruju na naš forum pa da dajemo predloge njima ne vidim ništa loše u takvom nekom pokušaju.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Predlog dobar, i na pravom mjestu, ali u pogresno vrijeme. Olosu iz uprave je cilj da bude sto manje ljudi na stadionu, da se formira jos 3 frakcije, jedino im to jos uvijek drzi guzice u foteljama. 3 vikenda zaredom od 15.000 ljudi na JNA, ovi bi bili bivsi, lagano. 150miliona puta su ljudi na raznim forumima, portalima, javnim i nejavnim mjestima napisali i kazali, Partizan je okupiran. Treba to bukvalno razumjeti.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.000
Reaction score
11.773
Локација
JNA
Ne znam da li je ovo mislio za ozbiljno, ali izgleda da je i njima prekipelo. U jednom tvitu je apelovao da mu se dostave svi materijali zvezdinih kradja, kako bi ih poslao UEFI.Screenshot_20190728-100416.jpg
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.830
Локација
Beograd
Znam da je već pokušavano kako mi je rečeno prošli put da se animira publika ali da li postoji mogućnost da forum stupi u kontakt sa marketing timom?


Da ne završi kao utopija stvarno bih voleo da mi sa foruma pokrenemo nešto da se ta publika animira. Poseta na običnim utakmicama je 1000 do 2000 ljudi što je za naš klub sramota, karta za istok i zapad od 450 dinara je previsoka za takav nizak nivo fudbal, protivnika, našeg stanja u klubu, ne kažem da bi trebalo biti džabe ali neka malo niža cena pogotovo za one koji dolaze iz unutrašnjosti a maltene svaku utakmicu su na JNA a da ne pričam za dalja gostovanja. Ulaznica za istok i zapad od 200 300 dinara bi bila sasvim realna za ono što je prikazano, da ne govorim da bi bilo mnogo više ljudi i veća zarada bi bila samim tim. Nije isto igrati pred 5000 ljudi protiv Surdulice i pred nešto više od 1000 ne bi došli u situaciju da nas kradu u našoj kući. Da ne pričam o sezonskim kartama napravi neku akciju reklamiraj se celo leto, stavi za centralne delove 3000 bočne 2000. Od nečeg se mora početi, klincima daj za neku simboličnu cenu ili džabe u zavisnosti od uzrasta zarazi neke nove crno bele klince. Ovakve cene od 4500 do 5000 slažem se da se može dati ali nisu svi u mogućnosti odmah iskeširati te pare, računi krediti životne namirnice kad pogledaš šta ostane ispadne da ti je sport luksuz. Mogu ja pričati sve i svašta za sns i u fk i u kk ali porediti te dve uprave je nebo i zemlja u marketingu. Prošle godine je bila akcija u julu 4000 pa si mogao i na rate kasnije da otplatiš sezonsku u basketu pa je to dobro prošlo.

Po meni ako nemaš šta da ponudiš nemaš ekipu koja može da uradi nešto u evropi i prvenstvu al daj pravi tu navijačku bazu, povrati stare navijače za početak pristupačnoj ceni pa kad ti dođe na utakmicu običnu protiv Čuke subotom uveče ili nedeljom popodne 10 hiljada tih 10 hiljada će izvući 100 odsto iz prosečnog igrača i pobeda će samim tim lakše doći, protiv Vojvodine stare kurve koja se sad uzdiže sa Lalatom eskobarom koliko god ih ne voleo al opet i to je neka vrsta derbija i mamac za nas može doći 15 hiljada eto u Markovom mandatu kad su dali džabe ulaz bilo je 20 hiljada ljudi na stadionu protiv njih.

Ja sam lupio cene mogu oni biti i skroz daroviti i da kažu simbolična cena 100 dinara bilo bi brdo više ljudi. Moraju i oni shvatiti da je danas luksuz ići na utakmice nekom ko nije iz Beograda. Hrana, gorivo još ako si roditelj pa klincima sve plaćaš ti ako ne ideš sa drugarima još više te izađe.

Poenta ovog svega je da se privuče publika, da se u ovim teškim vremenima za naš klub stvori neka privrženost i da si tu kad je najteže, nek iskoriste onu krilaticu navijači Partizana, a ne rezultata. A ti kad imaš zdravu sportsku priču, ambicije neke onda lupi cenu karata ali i tada daj neke olakšice. Ja bih najviše voleo kad bi imali pun zapad fudbalskih fanatika kao što je kolega Goran Tomić koji sem našeg Partizana gleda i našu filijalu. Možda je za nekog ovo utopija, koleginica Jasmina mi je već jednom rekla da je pokušavano dosta puta ali ako postoji promil šanse da se stupi u kontakt sa marketing timom da im se predloži da se oni registruju na naš forum pa da dajemo predloge njima ne vidim ništa loše u takvom nekom pokušaju.

Bravo, apsolutno se slažem. Fali nam marketing. Kome je u interesu prazan JNA?

  1. Djaci, osnovna i srednja škola, pustis zapad/istok sektor do severa za džabe.
  2. Penzioneri za džabe
  3. Studenti uz indeks daš Jug 100, istok, zapad 200
  4. Ostale možeš 200/300
  5. Sever 50din na domaćim utakmicama
Gotovo sam siguran da bi više njih išlo. Da ne pričamo o situaciji kada smo konkurentni pa se vrate oni koji odustaju kada ne ide.

Kako je lepo ono sa decom kad istrče ceo krug. Jedva čekam da vidim svoja dva sina na stadionu..

Kao i 95% državnih firmi, uprave su teški amateri, partijski kadar bez trunke osećaja i znanja.:puke:
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Moramo cekati neku novu upravu sa kojom ovo treba pokusati. Ovoj upravi odgovara sto prazniji stadion, nema ko da ih ugrozi.

Ovi ako odu a sve mislim da im se kraj nazire docice isto neki slicni poltroni koji ce morati u pocetku raditi nesto dobro da bi se videla razlika izmedju bivse uprave i njih. Treba odmah zato cim se promeni stupiti u kontakt zahtevati ovako nesto, da ima masa na stadionu koja ce kad nesto ne valja na to ukazati na stadionu to nezadovoljstvo.

Da mi imamo ljude u upravi kakve nemamo, pa osmislio bih nesto, isao bih po skolama ne da delim sendvice vec olovke sveske pribor u vidu Partizana, pa bih ih pozvao na sledecu utakmicu sa dzabe ulazom za sve do 14 godine uz roditelja, za srednjoskolce i studente uz knjizicu i indeks popust kao sto je direktor rekao. Ima milion nacina samo treba volje.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Bravo, apsolutno se slažem. Fali nam marketing. Kome je u interesu prazan JNA?

  1. Djaci, osnovna i srednja škola, pustis zapad/istok sektor do severa za džabe.
  2. Penzioneri za džabe
  3. Studenti uz indeks daš Jug 100, istok, zapad 200
  4. Ostale možeš 200/300
  5. Sever 50din na domaćim utakmicama
Gotovo sam siguran da bi više njih išlo. Da ne pričamo o situaciji kada smo konkurentni pa se vrate oni koji odustaju kada ne ide.

Kako je lepo ono sa decom kad istrče ceo krug. Jedva čekam da vidim svoja dva sina na stadionu..

Kao i 95% državnih firmi, uprave su teški amateri, partijski kadar bez trunke osećaja i znanja.:puke:
На сеоском фудбалу кад је наплаћују карте, већа цена буде.
Није то реално никако.
Притом, сумњам да ће смањивање цена карата нешто много публике на стадион навући.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.830
Локација
Beograd
Čukarički daje Molde za džabe. Jel ti bolje prazan stadion od 2000 duša ili 10,000+?
2,000 duša tera i sponzore od kluba. Ne gleda se kroz cenu ulaznice samo, marketing je imati brojnost u posetama.

Da ne pričamo koliko je tim motivisaniji u takvoj atmosferi, a ne ovaj jad i mrtvilo sa sedam frakcija.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
10.000+ хиљада људи можеш да очекујеш само на дербију, или европским утакмицама сада, нажалост, наравно и на прослави титуле и тако неким поводима.
Ти и да џаба делиш карте по улици за утакмице са Сурдулицом, Инђијом, Лучанима итд. не би накупио 10.000 људи.
Такво је стање сада.
И уопште ја не спорим да је боље да је стадион увек пун.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pa ne bi možda bilo 10 hiljada ali bi umesto 1000 ljudi bilo 4000 što je složićemo se veliki napredak. Cene u nižim ligama su 200 300 dinara negde stave simbolično 100 dinara, ali ja ozbiljno kažem pre bih stavio simboličnu cenu jer iskreno mislim da kakav nivo fudbala gledamo da bi preko cele godine trebao biti džabe ulaz. Evo da uporedimo nas iz unutrašnjosti koji za jednu utakmicu potrošimo novaca kao neko iz Beograda na takvih 4. Ljudi moraju shvatiti da je danas luksuz otići na stadion i pogledati utakmicu jer imaju pregršt troškova.


Zato sam i pisao da je spas u regionalnoj ligi, slažem se da bi vremenom ljude smorilo dolaziti na Željezničar ili Budućnost ali bi brojka bila solidna uvek protiv Dinama, Hajduka, Maribora i ciganije. Ljude odvraća loš fudbal, ja idem iz čiste neke zaluđenosti prema svom klubu gde me ne zanima protivnik već svoj klub. Mi što je najgore nemamo ni u svom timu kvalitet od toga moramo poći da ti ne možeš klinca nekog zaraziti sa nekim Savićem, Jovetićem, Leonardom, Đurđevićem da kad ode sa te utakmice taj igrač mu postane neka vrsta idola.

I ja videh da je Čukarički pustio džabe ulaz, hoće ljudi da dođe 3 4 hiljade ljudi i potez je skroz na mestu. Na kraju krajeva više bi para zaradili kad bi stavili ulaznicu 200 300 dinara i 4 5 hiljada ljudi nego kad stave cene karata kakve stave i dođe jedva 1000, da ne govorim o utakmicama protiv Vojvodine, Niša gde dođe 10 hiljada ljudi a došlo bi još više da je pristupačnija cena. Sad da me neko ne shvati pogrešno ja ovo sve sagledam iz ugla nekog ko ide redovno ili solidno redovno, za nekog ko će doći na utakmicu protiv Niša, Vojvodine i derbija tokom sezone i eto kvalifikacija to nije skupo ali ja pričam za kontinuitet.
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Ciganima ne odgovara regionalna liga, jer ne mogu da namestaju i samim tim nema te lige. Onog trenutka kad oni budu zagovornici reg.lige,samo su dva scenarija moguca :
1. Beze iz nase lige, jer ne mogu da budu prvaci (trenutno nemoguce)
2. Sigurni su da ce osvojiiti reg.ligu (zatvorili utakmice...)
Ne zanosite se. Ko voli Partizan, doci ce, ako moze, i protiv Bombardera iz Male Mostanice... Ko ne moze da "svari" ovu upravu i desavanja u i oko kluba, nece doci ni protiv dinama, hajduka, vardara, buducnosti..
Da ne budem pogresno shvacen, i ja sam za akcije koje ce popuniti stadion, npr., svaku tekmu kod nas - organizovan prevoz iz unutrasnjosti...besplatan ulaz na sever sa djackom knjizicom...besplatan ulaz sa racunom iz naseg butika, ali da se butik vrati fk-u... Ima milion ideja, ali ljudu iz naseg marketinga ocito nisu dovoljno placeni, pa ih boli ona stvar za FKP ili su placeni da ne rade nista, jer minimalan broj ljudi na stadionu - to je ono sto odgovara upravi.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Čekaj Saša ja takve koji ne dolazi ne shvatam ali uopšte. Njima to i odgovara zato nam je i ovakvo kako je.
Mi navijači Partizana smo krivi što nam je ovako kako je što se tiče uprave. Ne sviđa ti se uprava? Pa brate dođi na taj stadion pa da oteramo tu gamad, dođi zbog tog kluba u koji se kuneš, dođi zato što nas krade i savez i sudije. I onda takav neko ko ne dolazi na stadion zbog uprave najviše što uradi je da napiše nešto na fejsbuku ili vamo na forumu po meni onda ni nemaš pravo išta da kažeš.


Ja za takve ljude nemam razumevanja ispadamo mi ludaci zato što dolazimo na stadion, evo cele godine se terala gamad al džabe ti sa 1 2 hiljade ljudi ne možeš ništa. Ovo ugnjetavanja Partizana će proći, Partizan je preživeo sve i svašta preživeće i ovu vlast preživeće i lutke sns koje su ubačene da naprave dar mar, preživeće i ove agente i otpade sa juga ali mi navijači Partizana ne smemo ga ostaviti na vetrometini imaš mesta koliko hoćeš na istoku i zapadu.

Mi sad ne igramo nikakav faktor jer nemamo kritičnu masu, šta misliš da nas ima 10 15 hiljada pa digneš glas protiv uprave 2 3 utakmice zaredom pobegli bi glavom bez obzira, pa podigneš glas protiv saveza, sudijima napraviš takvu atmosferu da se brinu hoće li izaći sa stadiona. Onda bi i savez drugačije radio onda ni cigani ne bi radili neke stvari što rade, e onda lepo svaku utakmicu kasniš za izlaskom tačno 14 minuta praviš cirkus od lige, izbacuješ lopte preko stadiona, malo mi da damo 15 minuta za spas srBskog fudbala ali to sve se može raditi kad imaš masu a ne šaku jada.

Partizan nije ova nakaradna uprava, nije jebeni sns najveće zlo u ovoj zemlji, Partizan nije Gagić, Vazura, Ostoja. Partizan je Novica Veličković, Saša Ilić, Grupa JNA, GTR.. Zato apelujem na ljude da dolaze da ne bojkotuju utakmice zbog govana dođi na stadion da ta govna oteramo.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
...karta za istok i zapad od 450 dinara je previsoka za takav nizak nivo fudbala...

I 50 dinara je previsoka cijena karte za ovaj fudbal sto nasi amateri pruzaju.

Medjutim licno meni nije cijena problem.. Problem je stanje u klubu. Uprava, 16 frakcija, amaterski fudbal, neatraktivnost protivnika, prljave stolice, zapišani hodnici, neposredan prostor oko stadiona ruiniran, kad pada kisa pokisnes...itd.
Po meni jedino regionalna liga je spas. Mi nikad nikakvim akcijama popraviti brojku na stadionu necemo.
Mi nikada protiv Macve necemo imati 20k publike. Nikada. Cak ni u snovima.


..ali ako postoji promil šanse da se stupi u kontakt sa marketing timom da im se predloži da se oni registruju na naš forum pa da dajemo predloge njima ne vidim ništa loše u takvom nekom pokušaju.

Prvo dobili bi milion kritika od svih nas, ne znam dal bi jednu pohvalu imali. I oni su toga svjesni.

Drugo. Nas marketing tim (ako to uopste postoji kod nas) savrseno boli k za promovisanje i reklamu Partizana.

Trece. Zasto moderacija ne odgovara na ovakve postove? Barem da kazu necemo stupati u kontakt sa njima i kraj.
Ja sam im prije par godina na pp poslao jedan isto ovako predlog da uradimo nesto konkretno za Partizan.. A oni mi odgovorili ono kao vidjetcemo nesto, razmislicemo..itd. A ono misle u sebi "a bjezi budalo jedna, boli nas kurac da se cimamo za nesto..mi smo odje da isparavljamo stamparske greske i da lovimo vjestice, tj cigane" :D:D:D
Bez uvrede, morao sam ovako da napisem :D

Ovaj forum kao najvece glasilo navijaca Partizana mora da pocne nesto konkretno da radi.

Ja imam predlog da poslaju poruku i jednoj i drugoj frakciji da nadju neki kompromis u navijanju barem na KK mecevima.
I da daju predlog kako. Npr da kazu da jednu utakmicu vode jedni navianje a drugu drugi. Da ne slusamo dvije pjesme.
Pa da stave transparent na KK utakmici, nesto tipa "dal ovo ima smisla da slusamo dvije pjesme, da li mozete da se dogovorite".
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.678
Reaction score
22.931
Локација
Академија
Била је пре пар година она акција сређивања куће Мише Тумбаса. Може нешто слично да се одрадио и око стадиона. Бар смеће да се покупи, прилази да се среде. Много тога може да се уради без динара улагања. Ето, нека се фракције докажу која ће више да одради и тако се надмећу. Да буде бар нека корист од тих њихових подела.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Problem je stanje u klubu. Uprava, 16 frakcija, amaterski fudbal, neatraktivnost protivnika, prljave stolice, zapišani hodnici, neposredan prostor oko stadiona ruiniran, kad pada kisa pokisnes...itd.
Po meni jedino regionalna liga je spas. Mi nikad nikakvim akcijama popraviti brojku na stadionu necemo.
Mi nikada protiv Macve necemo imati 20k publike. Nikada. Cak ni u snovima.

Pa čekaj od nečeg se mora početi. Ja za Mačvu ni ne govorim da imamo protiv njih 20 hiljada već u takvim utakmicama da imamo 4 5 hiljada ljudi. Ovo za kišu si totalno upravu i trebali bi postaviti krov koliko košta da košta pitanje je da li na ovako star stadion može neka konstrukcija da se postavlja. Ali opet da postoji masa ljudi što ide na stadion ne bi stadion bio onako zapušten, mi smo ti koji moramo da dirigujemo da dignemo glas kad je potrebno da ih držimo na kratkoj uzici.


Prvo dobili bi milion kritika od svih nas, ne znam dal bi jednu pohvalu imali. I oni su toga svjesni.

Pa gledaj i toga sam svestan ali moderacija je tu da postavi pravila pitanja. Za ovu upravu je kasno pretpostavljam da za novu ne bi moglli u startu imati neke zamerke i da bi se komunikacija svela na takav nivo da se postave pitanja vezana za poboljšanje marketinga. Jedna cela nedelja bude samo za postavljanje pitanja kasnije zatvoriš temu i dopustiš samo tom nekom iz uprave da daje odgovore na pitanja. Pa čak i da ovi ne odu, mi bismo se udostojili da postavljamo kulturna pitanja i da dajemo predloge.


Pa da stave transparent na KK utakmici, nesto tipa "dal ovo ima smisla da slusamo dvije pjesme, da li mozete da se dogovorite".

Ti stvarno misliš da se ovi sa juga ne bi reagovali junačkim potezom i skinuli takav transparent kao što su u Inđiji uradili?
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Pa gledaj i toga sam svestan ali moderacija je tu da postavi pravila pitanja. Za ovu upravu je kasno pretpostavljam da za novu ne bi moglli u startu imati neke zamerke i da bi se komunikacija svela na takav nivo da se postave pitanja vezana za poboljšanje marketinga. Jedna cela nedelja bude samo za postavljanje pitanja kasnije zatvoriš temu i dopustiš samo tom nekom iz uprave da daje odgovore na pitanja. Pa čak i da ovi ne odu, mi bismo se udostojili da postavljamo kulturna pitanja i da dajemo predloge.

Apsolutno se slazem sa tobom.
Da vidimo sto ce moderacija reci na ovaj po meni super predlog. Barem jedan mail da im posalju.


Ti stvarno misliš da se ovi sa juga ne bi reagovali junačkim potezom i skinuli takav transparent kao što su u Inđiji uradili?

Pa transparent nebi bio uvredljiv i na racun juga kao ovaj sada sto je bio. Nego nesto tipa da ih pitamo da li je u redu da mi neutralni navijaci slusamo dvije pjesme? I pitnje da li su svjesni na sta lici njihovo prepucavanje? I treci trans "hocemo da se dogovorite".
Vrijedi pokusati.


A ovo za publiku. Ti ne shvatas da je nama starijim navijacima pun k svega sto se desava i na tribinama i na stadionu i u upravi.
Barem da je stanje medju navijacima normalno, ili barem da imamo neki tim koji nije amaterski, ili barem da kad dodjem ne gledam nase amatere protiv amatera iz surdulice koji su dosli da se brane. Ili barem da je stadion uredan. Itd..
Nego nista, ama bas nista nema da me opet privuce na stadion.
Jedino bih dosao kad bi organizovali neki protest ili neku akciju. Ove godine necu ni na jednu utakmicu da idem sto se fudbala tice.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.150
Reaction score
14.387
Локација
Brdo Banovo
Moze moderacija da proba da uspostavi kontakt sa "marketingom", i to da ih pozove na fiksni. Ako im nije iskljucen zbog neplacanja racuna.
Pitanja i predlozi za njih, pa zavrsice se isto kao pokusaj razmene misljenja sa Juznom tribinom. Korektna ideja koja je za par dana otisla u kurac.

Cena ulaznica ne moze a i ne treba da bude jeftinija. Ako je mnogo izdvojiti 800/900 din za dve utakmice na Jna mesecno, onda jebi ga. I to za Istok.
Jednostavno smo u medjuvremenu postali penis od navijaca. Samo nesto izvoljevamo , zahtevamo i trazimo razlog da ne dodjemo na stadion. Pa pre par godina nismo uspeli da napunimo hram ni utakmicom protiv Intera?
Gostujemo ciganima u broju od 4000ljudi rastrkanih na pet strana?!
Dve 'iljada na nasem stadionu.
Pa s tom brojkom ne mozes ama bas nista da zahtevas.
Ni od igraca
Ni od uprave
A ni od ovih sto se nadpevavaju.

Dzabe tu marketing i besplatan ulaz za penzionere.
Ili osetis da je vreme da se pojavis na crno belim stolicama ili ces naci jos razlog da ne dodjes.
Za sada smo samo puni razloga zasto NE. Namesteno lebdece prvenstvo, nesposobna uprava, frakcije, cene karata, poluraspadnuti stadion, kvalitet igraca...

Razlog ZA dolazak.. IGRA PARTIZAN.
Kad bar 10000 ljudi skonta da je to dovoljan razlog i pojavi se na prvoj sledecoj utakmici onda moze nesto da se trazi. Sa pravom.

Ovako? Tesko. Jos se nadas odlozenim utakmicama...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Razlog ZA dolazak.. IGRA PARTIZAN.
Kad bar 10000 ljudi skonta da je to dovoljan razlog i pojavi se na prvoj sledecoj utakmici onda moze nesto da se trazi. Sa pravom.

Pa ja sam brate to i napisao ti sa preko 10 hiljada ljudi mozes da imas zahteve. I pored svih tih stvari ja sam tu i dolazim koliko toliko nekad povezem pa dolazim bas redovno basket fudbal a nekad me nema mesec dana zavisi jebiga. Da sam iz Bg ne bi mi bilo skupo, jos kad krene basket sezona, svaki vikend sam u Bg bez pauze. Karta je 450 dinara, a gde ti je gorivo gde ti je da pojedes nesto kupis neko pice. Moja jedna utakmica je kao tvojih 5 6 finansijski gledano. Mislim ja se ne zalim tako je kako je, ali koliko imam drugara sto bi islo redovnije al bas zbog finansija se ne postize.

Pa iskreno ovo je mnogo bolja ideja od te da se uspostavi kontakt sa juznom tribinom i ova ideja moze imati smisla ako se pokusa kad dodje nova uprava a ja cu i tad pisati i opet je ponoviti.

I rekao sam vec nijedna uprava nijedan poltron ni ovaj ovakav nametnut jug nije Partizan. Ovo vreme ce proci a to vreme trebas izdrzati, ne dati na klub. A mi iskreno grobari smo bas suprotno od one krilatice tu smo kad se slavi titula i kad je atraktivan rival samo kad ide dobro imamo kakvu takvu posetu.
 
Последња измена:
Top