Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Довољно говори да је наш главни спонзор mts који спонзорише половину спортских колектива у Србији а треба додати и РС и мне.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
363
Reaction score
1.542
Локација
Novi Sad
Dal je moguce da su zabranjeni komentari na zvanicnom yt kanalu kluba??
Pa nije klub samo vas bagro prepotentna!!!
 

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
230
Reaction score
1.817
Локација
Kraljevo
Dal je moguce da su zabranjeni komentari na zvanicnom yt kanalu kluba??
Pa nije klub samo vas bagro prepotentna!!!
Пантић бар пушта хвалоспеве. Биља неће да се смара па да чита и брише (да је хтела да чита не би пумпала усне). Прави много гафова, има доста критика, па је рачунала, најбоље да искључим коментаре.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
363
Reaction score
1.542
Локација
Novi Sad
Пантић бар пушта хвалоспеве. Биља неће да се смара па да чита и брише (да је хтела да чита не би пумпала усне). Прави много гафова, има доста критика, па је рачунала, најбоље да искључим коментаре.
Vidi se da je pinkova skola...nista bolja nije od Vucele i Vazure, kad budu (ako budu) odlazili nek vode i nju.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.687
Reaction score
22.992
Локација
Академија
Блеки је отишао за 5 милиона тако да је ово лепа свота. Али морамо да сачекамо званичну потврду.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Prvo lično ne verujem u ovo obzirom na izvor...
Drugo, da sam se prevario pa da je tako... Ma kakva lepa svota novca, kako su prošli svi ostali utopljeni tim investicionim fondovima, meni žao dečka... Džaba i ovakva "alava" svota novca kada će veliki deo otići na politiku, kampanje, pičke materine... drugi manji deo će pojebati ovi "naši" kao i sve pre toga...
Iz tih razloga a prvenstveno kao nekome kome je i u ovim govnarijama kvinslinga stalo do Partizana ovo je još jedna u nizu katastrofa na štetu kluba...
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.270
Reaction score
10.676
Локација
underground
S obzirom na krajnje problematican izvor,ja bi sacekao da vidimo stvarno stanje jer mi ovo deluje krajnje nerealno.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.312
Reaction score
37.355
Ali najjači mi je ovaj deo teksta:
"Ovim transferom, Partizan rešava veliki deo finansijskih problema, obzirom da je dug osvajača Kupa Srbije oko 20 miliona evra, što može gotovo u potpunosti biti pokriveno ovom prodajom." :buhaha

Ako je ovo tačno i mi stvarno dobijemo 16M čisto, u najboljem slučaju naš dug se smanjuje par 100k, čisto da se zaokruži na prvu nižu sumu, da lepše zvuči.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Razumno i takticki ispravno je cekati sa prodajom.. ne samo njega vec svih (ako vec mora doci do prodaje)..

Ukoliko stignemo to jbno 15. mesto.. sanse za ponovnim igranjem u LE su proporcionalno jednake da necemo videti titulu... a ko zna zasto ne i u LS da igramo!

Poneta je u onoj trecoj ligi (Konferencija.. intertoto kup kako god). Tamo ce biti bogatih klubova koji ce hteti da se pojacavaju.. Momentalno nam raste cena ako smo u “ligi iznad”.
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
Ne razumem samo ko zeli da da 21M (16M) klubu za te pare ja bih prodao pola tima, kada bi neko ponudio :)...ako je ovo tacno, a mislim da je buva mi bi stali na noge finansijnki. tacnije ne bi nas bas tako lako ugasili kao sto su namerili!

Mi se oborimo za opstanak kluba moramo to shvatiti, rezultti su trenutno samo bonus!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.814
Локација
Žrnov
vi stvarno mislite da će prodaja jednog deteta da reši naše probleme? i sigurni ste da će nam dozvoliti da te pare ostanu u klubu?
videh negde da je na ddruštvenim mrežama vuletić napisao da info nije tačan ,tj. da ga citiram "nema ni "i" od istine
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.627
Reaction score
8.767
Локација
"preko bare"
Ne razumem samo ko zeli da da 21M (16M) klubu za te pare ja bih prodao pola tima, kada bi neko ponudio :)...ako je ovo tacno, a mislim da je buva mi bi stali na noge finansijnki. tacnije ne bi nas bas tako lako ugasili kao sto su namerili!

Mi se oborimo za opstanak kluba moramo to shvatiti, rezultti su trenutno samo bonus!

To stvarno misliš da bi ova uprava iskoristila te pare da nam smanji dug? Pa oni da tako razmišljaju i rade, mi duga ne bismo imali ni sada. Da prodano malog za 50 miliona naš bi dug ostao isti. Čak bi se opet malo povećao.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Pozdrav za predsednika nase male republike koji ni 20 dana nakon svog povratka iz Njujorka nije objavio koliko nam je para velikodusno udelio i da li je opravdano sto mu se na nasem stadionu vice Vucicu Pederu. Do demanta neka ostane da je peder.
 
Top