Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
758
Reaction score
1.820
Jeste protiv AZ bio veleki sok,
ali desavalo se i ove sezone u LS da Benfika izgubi prednost u Lajpcigu 2:0 (kraj 2:2), pa Dinamo Z poveo protiv Sahtjora 3;1 u 89min. (kraj 3;3)

Sledece je bitno:
1. da Savo uvidi svoje greske a i mane i vrline ovog tima i da ga bez obzira ko ode u sledecem prelaznom roku nacini jacim, boljim i stabilnijim dovodjenjem adekvatnih pojacanja.
2. a da bi Savo ovo mogao da uradi mora uprava da obezbedi uslove a ne da kukaju kqako su izgubili 5mil evra i da im bude alibi za slabljenje tima. Mada koliko mi se cini za plasman u 16/1 LE se dobija 1 mil i recimo ako bi nam pala Sevilja, Borusija D, Borusija M, Inter, Roma, atletiko M... da uzmemo bod i od ulaznica to bi bili oko 1,5mil

Cilj uprave treba da je obezbedi regularnr uslove takmicenja u domacoj ligi. Da reaguje i spreci sudiske kradje u korist Zvezde i na stetu Partizana, kao i sklanjalice ciganima.
Jer da obezbedjuje novac samo od prodaje na osnovu pristiglih ponuda a uz to da ne reaguje i nista ne ucini na sve ciganske kradje, pa to moze svako, ako necete ili niste sposobni da bilo sta uradite onda niste za upravu Partizana jer je Partizan institucija Srbije, svidelo se to ciganima ili ne. Partizan je institucija koji ima armiju navijaca i ja sam ponosno deo te armije.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Šta se ćuti više na očigledne krađe cigana?Danas se poništava čist gol Voždovcu i cigani daju gol iz duplog ofsajda.Značu 2x bio ofsajd i nikom ništa.Opet će ovaj lopov šegrt da sudi umesto doživotno da se izbaci iz fudbala.
Ja ne znam da li se ikada u nekoj ligi dešavale stvari kao u ovoj vucic-kokeza ligi?
Njih ništa nije sramota, oni će nastaviti da kradu i slaće nam sudije koje će protiv nas svirati penale ili na 4-0 za nas namerno pogrešiti u našu korist da bi opravdali ciganske krađe zadnje 4 sezone
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.423
Локација
Beograd
U jednom tekstu ( partizan.rs/230200-napredak-nam-je-puno-puta-naudio/ )objavljenom pre par dana na Partizan.rs piše ovo:

,,Рецимо на крају и то да се утакмица прекосутра (среда) игра са почетком у 17 часова, а то сигурно није сатница која радним даном одговара навијачима који имају своје запослење. ФК Партизан ту и такву сатницу нити је бирао, нити на њу може да утиче.,,

I ostaje nam onda samo da se upitamo a ko je taj ,,svemogući određivač termina utakmica,, na koga Partizan ne može da utiče?!
Da li to radi neki ,,organ,, FSS, ili je to neko isključivo pravo samo TV Arene...ili možda to rade ,,u dosluhu,, jedni sa drugima...?

Ako je to pravo samo ,,organa,, FSS-a, ima li i Partizan neko svoje pravo da učestvuje u tome šta FSS sve radi i donosi, jer, i Partizan je neko i nešto u fudbalskoj Srbiji...?
Ako je to pravo samo TV Arene, šta onda Partizan dobija zauzvrat što ostaje bez nekih navijača koji bi možda došli na JNA, da su utakmice u nekim terminima koji su mnogo povoljniji za te navijače...?

Znamo svi da (iz raznoraznih razloga) poseta i nije baš neka na utakmicama domaćeg prvenstva...znamo i da mnogi ljudi rade baš do 17h, i da im lokacija gde rade i neregulisani saobraćaj u Beogradu dodatno otežava da dođu na utakmicu...a možda malo manje znamo i da ima dosta nas koji radimo ,,naopako,, - tj. dok neko odmara vikendom, mi radimo, ili dok se neko od 17h sa posla vraća kući, mi na posao tek polazimo...

I nikako da mi se ostvari želja da bar u zimskim hladnjikavim danima termin utakmice bude nešto ranije, kao u stara vremena, od 13 ili 14h...em je toplije dok je dan, em bih mogao uživo da odgledam celu utakmicu pre posla, itd...

A tek šta reći o tome da se u ,,domaćim,, utakmicama zapravo NIKAD i ne zna kada sledeća može da bude, jer ,,očas,, posla neko može da promeni i dan i datum i termin odigravanja...i onda ono što važi sad - u roku od para dana može da više ne važi...

Znate koji je to problem nama zaposlenima, jer ja ako hoću da me neko menja na poslu, moram tačno da mu kažem mnogo dana unapred kada je to, jer ljudi rade po 2-3 posla, pa onda on mora da kaže tom nekom drugom da ga negde menja, a taj drugi ko zna šta ima od planova i obaveza, pa treba novčano nadoknatiti i tog prvog, i drugog, itd...

Eto, živim u tom ludom Beogradu, ali koliko puta mi se dešava da pogledam tek deo TV prenosa u kladionici pored posla, i onda moram da ustanem i odem da radim...dok sam bio više ,,pri parama,, čak sam znao da odem na JNA, bar na početak utakmice, tek da me želja mine, pa onda izlazim sa stadiona i hvatam i plaćam taksi da ne zakasnim na posao...ili kad je Rašović davao gol Njukaslu 1998.-e, ja imao kartu za utakmicu, ali gol uživo nisam video, posao se bio odužio, dok sam uhvatio taksi i stigao na JNA...odgledao sam tek završni deo utakmice...
I tako iz godine u godinu, mnogo to čoveka nervira i ,,tišti,,...

Eh, kako bih voleo da sam UVEK slobodan k'o ptica na grani i da raspolažem 24h dnevno svojim vremenom kako ja hoću, ali - od čega bih plaćao račune i porez ako nemam platu tj. taj posao koji mi tu platu obezbeđuje...?
Ali, ko ima platu i posao, NE MOŽE da ide na utakmicu Partizana koliko god puta da bi to hteo...
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.493
Reaction score
23.119
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
"Volela bih da imam čizme, jaknu i novi dres Partizana" (FOTO)


Ne znam gde da kačim, prebacite gde mislite da treba.

"Volela bih da imam čizme da ne moram u opancima u školu, i volela bih da imam Partizanov dres...".

Ne znam šta bih napisao...

Obnovite ljudima kuću, pedeseti deo vazurine plate!
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
981
Reaction score
1.963
Da ovi iz uprave imaju bar trunku ljudskosti u sebi pomogli bi ovoj porodici.Mozda da im napisemo mail ili neku poruku na utakmici sa Astanom zakacimo na ogradu,tako nesto...ovo mi prvo pade na pamet,nemam pojima sta bi bilo najbolje.Ako imaju i malo srca i duse trebali bi da pomognu ovim ljudima napacenim.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
258
Reaction score
2.199
Локација
Beograd
Deckic sedi u Zvezdinoj trenerci i kaze - Voleo bih da imam Partizanski dres da ovaj ne nosim... Sav sam se zarozao u boziju mater... Dajte da nekako pritisnemo ove iz uprave da se ljudima uvede voda i malo sredi kuca, to je stvarno sitna para.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.532
Локација
Žrnov
evo i sa sajta
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.423
Локација
Beograd
Новогодишња јелка је већ окићена, хоће ли нам Деда Мраз испунити обећање и коначно почети да реновира наш стадион следеће године (пошто ове није стигао)...

Ако не почне, дај да сами префарбамо рефлекторе, изглетујемо зидове, зацементирамо распукло, закрпимо понешто...

Управа да поправи амблем Партизана да му сва ,,поља,, светле...
Итд...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.288
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
evo i sa sajta
Ima li neko iz okolnih krajeva da zna neke majstore da mozemo forumskim donacijama da im organizujemo deo renoviranja? materijal će se lako kupiti i poslati treba neko to da odradi.
Ili nekako da se spoje s onom radnom akcijom, ovo je tragično stvarno.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.853
Reaction score
13.498
Milos "Ne mislim da se lose sudi Partizanu u ovih 6 meseci, mislim da imamo posteno sudjenje i to je najbitnije" Vazura
Ne znam da li je posle nesto rekao o sudjenju ciganima i generalno u ligi jer sam tu prestao da gledam
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Produzen ugovor sa Nadjom, koji je dosta dobro krenuo sa Teleoptikom, za koji se nadam da ce sledece sezone napasti prvo mesto i vracanje u drugu ligu
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.203
jbt ne mogu da verujem da su gurnuli teleoptik u trecu ligu
a eno dronfulja ce izgleda graficar da gurne u superligu, kad mogu u basketu sto ne bi mogli i u fudbalu
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557

Na pitanje šta bi se dogodilo kada bi, teoretski, trener Milošević zatražio da se Živković vrati u klub, Vazura je rekao:
Šta kaže stručni štab – tako će i biti. U tom slučaju, seli bismo da se dogovorimo, ali s obzirom na to kako je otišao...
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.296
Reaction score
15.311
Локација
U pizdi materini
^ Što se tiče eventualnog povratka ove sise u FKP mislim da je najbolje da mu tatica jovica napravi klub pa neka igra, ne bi bio prvi otac da pravi klub sinu koji nema gde u smrdiji. Ostalo bi mu 100% od tranfera a i mogli bi da zovu Stoju na svečano otvaranje .
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
813
Reaction score
2.696
Локација
.
Neka ga nek dodje mozda bi nam dobro dosao u rotaciji. Samo nek igra za maksimalno 1000€ mesecno. Pa ajde da vidimo jel partizanovac.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Moze slobodno da dodje, jer verujem da moze mnogo jos da pokaze. Ali naravno pod uslovima naseg FK, bez mesanja tatice i raznih secikesa. Znaci mozes doci, pustamo te kada mi odlucimo i kraj. Mali je odlican igrac, ali ga je tatica sjebao.
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
839
Reaction score
2.903
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Ma nek se vrati, samo bila je priča kad je odlazio kako će on da se oduži Partizanu, eto mu sad prilike, nek donese u klub 1 do 2 miliona evra, umesto mts na, grudima nek piše šta on hoće, samo pare da ne da nikako ovim lopovima iz uprave, nego nek podeli igračima, mlađim selekcijama i Teleoptiku.
 
Top