Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd
@Oplenac poštujem. I nikako neću da kažem da se samo prešlo preko svih kontroverznih ličnosti. Ali zaista mislim da je reakcija i mržnja prema njemu preterana. Moje mišljenje
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Bukvalno! Izvoli Partizane 3-4М eura, biraj mi menadzera posto tati dajem otkaz i recite mi mogu li za teleoptik na klupi da budem, pa posle kako se pokazem.


aa evo jedan info iz druge ruke..

Posle Ausburga u Nemackoj, sastanci “neko” “neko”, SD i predsednik Studgarta sa Jovicom (nije bilo Andrije tu).
Pri upoznavanju Jovica izvaljuje “ako nisu dosli odma sa mercedes poklon za mene, nema sta da pricamo - prevedi prevedi” (posto seljacina ne zna bekne ni srpski kamoli engleski ili nemacki..
Malo kasnije ljudi iz Studgarta pricaju kako planiraju na Andriji da grade novi Studgart, zele da ispune sve uslove prema Partizanu, ali ne mogu u prve dve godine da ispostuju uslove koje trazi Jovica, i traze malo poverenja.
Taj neko prevodi Jovici, koji u tom trenutku ustaje (vecera je u pitanju, ljudi jedu!!) ustaje i prdne!! i kaze “ da gi verujem, ja ni svom dupetu ne verujem - prevedi prevedi”
Taj neko mi je rekao da mu je i danas najveci zal u zivotu sto ga nije prebio istog momenta ko konja i da mu je to ujedno i najveci blam.
Svabe su gledale otprilike izbezumljene..

Ovo sam vam napisao da preciznije pretpostavite kakav je to pre svega OTAC I RODITELJ, i samo zbog toga ne krivim malog ni malo.

Inace, on ce Partizan (ako zeli da vrati sina) ucenjivati odlaskom kod kurve - ubedjen sam!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.297
Reaction score
3.860
Локација
Kobasicarija "Venac".
da predje u rupu, ja licno, pocesao bih se pocesao po gujsci od sekiracije.
iako je njegov povratak krajnje nerealan, prevencije radi bi trebalo udariti ban na tu mogucnost.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Ovde su svi nekako istrpeli i Markovića i Pantića i Ožegovića pa se nije dizala ovolika kuka i motika ali eto, zbog Živkovića sad opšti pokolj.
Pre tvog posta napisana su 5 komentara na ovu vest. Kakav pokolj? O čemu ti pričaš?
Preko ožegovića niko nije prešao. Većina i dalje ne koristi njegovo ime na forumu, već broj na leđima, što je nezapamćeno.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.823
Reaction score
10.599
Евентуални повратак Јовициног говнета мора да се дочека на нож, много интезивније него када се Бабовић враћао. Загорчати му живот, јебати му мајку кад год је могуће, звиждати при сваком контакту са лоптом. Неупоредиво је веће говно и од Бабоње и од Пантића и од 51. и нико није толико зајебао клуб и толико увалио курац свима као Јовицин испрдак. Ако преко овога пређемо мирно и апатично, онда нисмо ни за курац.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.468
Reaction score
22.855
Локација
U zemlji cigana i realnih debila

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
624
Reaction score
3.780
Ne znam čemu cimanje oko živkovića. On nije slobodan igrač i bez 5-10 milki ga neće nigde ni pustiti... Realnije je da se Baloteli preseli iz rodnog grada da bi za pola para igrao crevnoj žlezdi, nego ono da se vrati nazad na njive sa kojih je potekao.
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
Ma da. Nema šanse da taj dođe kod nas. Kao što je već neko spomenuo ima da ode kod cigana samo da nas zajebe, kao što je i pre bio slučaj. Eto šta bolesni roditeljski um uradi od deteta.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
pa nije baš tako... jeste jovica govedo seljAčko, ali nije Andrija maloletan... ok, možda je malouman, ali pobogu on je svoj čovek i da mu ne odgovara to što njegov tata radi, on bi nešto promenio.

do nekog momenta roditelje možete kriviti za postupke dece, ali i ta deca porastu, zato ne bih ja juniora amnestirala od odgovornosti.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.632
Reaction score
4.659
Podrzao sam njega i tatu, po sistemu " neprijatelj moga neprijatalja je moj prijatelj".
Dosta brzoplet potez, iz sadasnjeg ugla.
Tata bi se uklopio u nasu upravu i blato po kom se valja,sto ne znaci da se mali ne bi uklopio u nas tim.
Ako se nadje neki mag u upravi da napravi takav dil po kome ce PFC izaci sa dobitkom, rezultatskim i finansijskim, samo napred.
Sanse za to su jako male, iz milion razloga, a prvi je sto je tata Jovica alav na kes, a neko sigurno dati bar 100 e vise nego mi.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.632
Reaction score
4.659
Tako je, samo sam to prekasno skontao.
Zato bih sada nekako naplatio dug ako bih mogao, ali mislim da od toga nema nista.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Koliko klub duguje Loli kad je dobio ugovor na 2 godine? Zašto će se i Sadik kao i Asano otplaćivati kroz više rata, ako smo sad prodali Pavlovića? Dakle oni će Sadika otkupiti u junu sa dogovorom da ga otplate na više rata, pa ko koga jebe tu? Kad počne sledeća sezona onda će opet biti priča moramo ući u evropu kako bi klub mogao funkcionisati... Amaterizam, amaterizam i amaterizam.

Evo drugi put nam se otvara šansa da napravimo ekipu od dobre prodaje i ulaska u grupnu fazu le, pa da vidimo šta ćemo uraditi sledeće sezone. Omogućite Savi da napravi ekipu po svom ukusu, ne uvaljujte raznorazne kombinacije koje ne mogu odigrati ni 20 minuta a kamoli nešto više. Pa tek kad to uradimo onda možemo da se bavimo ciganima i njihovim sudijama i napadom na prvo mesto. I tek tada kada sve uradimo što je do nas možemo pričati o nekim rezultatima i iskoracima u evropi, a ne da baljezgamo kako smo prokleti.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Nije problem kod ljudi koji to rade kako bi klubu učinili olakšicu, problem je kad imaš ovakve ljude u upravi koji žele još više da zagrabe sebi od transfera i grupne faze, ne razmišljajući unapred i sve ostavljaju za neki dalji period. Njihovo vođenje kluba je od danas do sutra.

E sad u toj temi da nastavim. Da li je Strahinja Pavlović planski ubačen u prvi tim ili igrom slučaja? Guran je pošto poto nedovoljno dobar Svetozar Marković, opet zbog njihove nesposobnosti jer sami ne umeju uneti novac u klub, kako bi na leto zaradili koji evro jer je kasa bila potpuno prazna. I ko zna da l bi sada uopšte bio prodat ili da li bi uopšte do sad debitovao Pavlović, da se Sveta nije povredio. Da li je Bleki ubačen u prvi tim planski ili takođe slučajno? Dva najveća transfera što smo zaradili, plod su slučajnosti. Ja koliko se razumem, a malo se razumem u tu oblast, posao uprave je da obezbedi novac (ne računam prodaju) i regularne uslove za takmičenja u kojim nastupamo. Da li oni ispunjavaju nešto od ovoga?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Ja koliko se razumem, a malo se razumem u tu oblast, posao uprave je da obezbedi novac (ne računam prodaju) i regularne uslove za takmičenja u kojim nastupamo. Da li oni ispunjavaju nešto od ovoga?
s obzirom da su se zahvalili predsedniku, cenim da su obezbedili sredstva. na koji način uprava može da utiče na regularnost uslova?
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pa prvo krivim @JasminaT nas navijače, mi kao navijači ne odgovaramo renomeu kluba. Navijači koji napune stadion protiv Junajteda, a prošle sezone u dva derbija u rupi nas nema ni hiljadu i zaslužuju sve ovo. Nemojte mi samo molim vas pričati o frakcijama, imate zapad koji zvrji prazan. Generalno razmažena publika smo postali koja je u stvari publika rezultata i dokle god budemo takvi biće nam ovako.

Ne valja vučić, ne valja fk uprava, ne valja ostoja a šta ti prijatelju radiš po tom pitanju? Koliko si puta otišao na stadion ove godine da svoje nezadovoljstvo ispoljiš? Ne ubrajam piskaranje po društvenim mrežama i forumu gde su svi grobarčine, a protiv Mačve Spartaka ih nema. Ali zato su prvi tu kad treba da se ide na Bešiktaš, Junajted tad ne smetaju frakcije, ne smeta hladno vreme, ne smeta oronuo stadion...

Mi za početak više trebamo ići na stadion, kad nas bude bilo dovoljno da oteramo govna i da dođu ljudi koji će raditi kako treba onda ćemo imati regularnost. E tad možemo pričati o ciganima, savezu i ostalima. Moramo očistiti prvo svoje dvorište, a do tad će nam biti ovako kako nam je. Mi trenutno ne možemo oterati ni kafe kuvaricu.

Rekao sam već jednom a ponoviću, nama fale ljubitelja fudbala kao što je kolega Goran Tomić koji razumeju fudbal i koji su skoro na svim domaćim utakmicama.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
slažem se delimično sa tobom. imaš izjavu savovu na pitanje o publici gde kaže da kada publika bude prepoznala ono što klub radi, kada budu igrali, tada će biti i publike. u prilog tome govori i broj gledalaca na nebitnoj utakmici protiv astane.

s druge strane, imaš sve specifičnosti domaćeg fudbala, tj domaće lige, ge ljudi ne dolaze iz više razloga. ljudi su svesni da je naša liga rasa. da, možemo da dolazimo da damo podršku ekipi, ali s druge strane - ljudi neće da izigravaju dekor, da se tako izrazim. imaš i finansijski momenat, koji nije zanemarljiv. imaš i nedostatak vreme u kombinaciji sa finansijskim momentom. jer oni koji bi i imali para- nemaju vremena. imaš i kulturu dolaska na stadion.

na poslednjem mestu je ta razmaženost. ali da li je razmaženost to što želiš da imaš pristojan toalet i da kupiš čaj na poluvremenu, a da ne provedeš celu pauzu u redu, a onda kad stigneš na red, nema to što hoćeš da kupiš?

tako da, suviše je to kompleksno pitanje i ne rešava se nikakvim apelim, nego stvaranjem uslova na više nivoa, koji jednim delom zavise i od kluba i od navijača i od sistemskih rešenja.

to što ćeš oterati upravu ti neće rešiti pitanje regularnosti takmičenja, jer se regularnost ne rešava na tom nivou.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov


Jedino nam Vučić pomogao :buhaha

mada, ima nekih pozitivnih mikro-pomaka ... da li i stari udbaš zna da se psihu bliži kraj?
 
Top