Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ratovao je Vuletić i sa Pantićem oko grba Partizana. Tuga je da se jedino Vuletić bori za nešto dok ostali ćute po direktivi. Iskreno mi je jako čudno što je Vuletić još u klubu, što opstaje. Pljuje Vučića, svađa se sa Pantićem, kritikuje Biljanu Obradović a sada i prst u oko marketingu, direktno, bez okolišanja. Par nekih twittova je bilo usmereno i na ostale u Upravi. O prcanju cigana da ne pričam.
U klubu očigledno mnogo problema ima, unutar Uprave, ali oni će se svi snaći nakon ukopavanja kluba. Mi samo možemo da gledamo i da se nadamo da nas neće usrati do kraja.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.227
Reaction score
1.890
Локација
Подгорица
Као професор желио бордо плави, а на краја из другог схватио да смо пријавили бордо дрес вјероватно из каталога.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
543
Reaction score
976
Pantic je stao u odbranu Partizana koliko je mogao u ovom trenutku.
Nemamo takvih puno, ako ih imamo uopste. Sto se pise na forumu, nije sto i u zivotu.
Ludi Zex... Moras da budes lud da bi to radio. I nek tera do kraja.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
543
Reaction score
976
Tarantino ulozi neki milion u PFC, ostalo valjda od filmova, pa da jurimo govna
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.399
Локација
Македонија
Meni stvarno nije jasno jer je vama ludi Pantic morao da isprica i docara sliku kakve bahate uljeze imamo u upravi da bi konacno skapirali ???
Niti sam slusao niti imam nameru da slusam dvorsku ludu sta prica protiv njegove ne tako davne saradnike. I bez toga mi je potpuno jasno za sta su sve sposobni glavati svinjura i matori udbas.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Hocemo oprostit Zexu ruznu proslost? :D

O kancerogenosti uprave po Partizan kao klub su napisani tomovi postova na forumu, nije trebao plot twist u Zexovoj prici da bi neko shvatio neke stvari. Medjutim nacin na koji se doticni obrusio u afektu na gmazuru i Vucelica me bas iznenadio. Pogotovo dio za Vucelica koji je do juce bio predsjednik koji skuplja i okuplja klub da se ne raspadne.

E sad, ima tu mnogo kockica koje se jos nisu uklopile, ali slutim da je Zexova prica u vezi Ostoje, Tv Partizan i uprave FK povezana. Postoji mogucnost da je onome ko je postavio Ostoju tu gdje jeste dokurcilo prozivanje od strane Zexa, i ne samo u vezi njega, nego uopsteno o mnogim stvarima koje je on pricao a sticao se dojam da je to zvanican stav kluba i njegove uprave, jer sve sto je pricao Zex ipak bilo u emisiji pod imenom Partizanov vesnik, neretko snimanoj u prostorijama kluba(ako se dobro sjecam). Onda su sns veze zabrujale sa porukom za upravu FK "dosta je bilo palamudjenja ovog Pantica" i oni su reagovali time sto su mu oduzeli Partizanov vesnik (koji je bio i Realov i Sakramentov vesnik). Sad kad je Zex shvatio neke stvari, ukapirao je da su mu vrata Tv Partizan zauvijek zatvorena i da je ostao sam. Van kombinacija uprave, a toliko toga je dao da svojom demagogijom ispravi i sakrije mnoge njihove pizdarije. Jedino sto mu je ostalo je vendeta!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Nisam komentarisala ovu "ideju" oko promene grba jer je totalno besmislena po mom mišljenju. Ali moram nešto da primetim i da pitam sve navijače Partizana koji su za tu "ideju".

Zar vam nije čudo što se takve inicijative ne pojavljuju za obeležja najsrBskijeg kluba u univerzuju? Kako to da velikim antikomunistima i beograCkim mangupima ne smeta onolika zvezda po sred grba i niko i ne pominje promenu, ali se za Partizanova obeležja diskutuje o tome?
 

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Nisam komentarisala ovu "ideju" oko promene grba jer je totalno besmislena po mom mišljenju. Ali moram nešto da primetim i da pitam sve navijače Partizana koji su za tu "ideju".

Zar vam nije čudo što se takve inicijative ne pojavljuju za obeležja najsrBskijeg kluba u univerzuju? Kako to da velikim antikomunistima i beograCkim mangupima ne smeta onolika zvezda po sred grba i niko i ne pominje promenu, ali se za Partizanova obeležja diskutuje o tome?
Svasta Jasmina pa kakvo je ovo suvisno pitanje uopste?
Ja sam mislio da svi mi vec znamo da je ona zvezda u nasem grbu simbol jugoslavije, komunizma i verovatno Franje dok ona u njihovom grbu oznacava iskljucivo njihovu borbu za srBstvo i taj veciti smek njihove manguparije :D
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
To su gluposti.
Kada su radnici i studenti oformili Zvezdu poznato je da je trebala biti plava jer ono što se malo zna zbog represije komunista na tim sastanku su prisustvovali članovi pravoslavne crkve.
Mislim da je neki rus predložio plavu zvezdu kao repliku na Vitlejemsku zvezdu.
Posle aplauza od tri minuta su studenti predložili zbog krvi koja je prolivena nad Srbima kroz vekove da to bude crvena.
Aplauz je bio pet minuta posle toga.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
preko 90% Partizana su bili Srbi.. 10% ostali.. a posle rata se fina brojka ustasa prikljucila partiji i stavila petokraku na celo.

Zvezda kod nas predstavlja njih, a zvezda kod njih Srbe. Jednostavno je.. nema fus nota, ali zna se
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Meni stvarno nije jasno jer je vama ludi Pantic morao da isprica i docara sliku kakve bahate uljeze imamo u upravi da bi konacno skapirali ???
Niti sam slusao niti imam nameru da slusam dvorsku ludu sta prica protiv njegove ne tako davne saradnike. I bez toga mi je potpuno jasno za sta su sve sposobni glavati svinjura i matori udbas.
Nije stvar u time da mi nismo skapirali kakve bahate uljeze imamo u upravi, to svako sa 2 grama mozga u glavi dobro zna, nego je stvar u tome da iz Žeksove ,,ispovedi,, saznajemo detalje koje dosad nismo znali...
I sad tek vidim da ovih godina nije bio problem u Nike ili Adidas, vec u vrsnom debelom magu vazuri....
A ti nisi cuo da je tu sitna lova?
Da uporedim to recimo sa ,,crnom hronikom,, - ajde, desi se ubistvo, objave mediji, i svi znamo da se desilo...ali nije isto kao i kad saznaš detalje - npr, je li neko nekog ubio iznenada metkom iz pištolja u potiljak, ili ga je zavezao i celu noć ga sekao na komade...
Razlika je...
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.404
Reaction score
11.726
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Koje detalje nisi znao i šta će ti detalji?

Pre godinu dana na ovom Forumu je čovek penio kad sam napisao da su Sale i Stojković išli ispred igrača da traže plate od gmaza i kad je izjavio da će obojicu da išutira iz Partizana.

Alo, šta, bre nije jasno?

Pantić slobodno neka crkne. Govno, mrtvo
 

djiu

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
424
Reaction score
380
Zna li ko kad izlazi nas finansijski saldo tj.koliko smo u bunaru ? Msm da je rok bio 4.avgust ako se ne varam...Ili ce to opet da ostane tajna u rangu oblasti 51 ?
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.247
Reaction score
3.693
Jel to apostol istine, ludi žex, optužio prenatrpan raspored za prosipanje bodova?
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.071
Reaction score
36.058

Sad će ili:
  1. Uprava da da puno poverenje treneru. I tako smo odlično krenuli, gazda zadovoljan...
  2. Uprava da šutne trenera kad već nije imao dovoljno obraza da ih odjebe i ode sam. I tako je dobio "namešten" tim.
 
Top