Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.418
Reaction score
40.746
Локација
Žrnov
ne radi se o lokaciji nego o tome da li su npr treneri iz omadinske skole Teleoptika praktično na platnom spisku Partizana, jer su onda u pitanju dva kluba, a ne jedan. Teleoptik jeste praktično drugo pravno lice, i ranije je (ne znam kakva je sada situacija) baš zbog toga imao više para od Partizana. recimo, trenerima u FKP su kasnile plate, ali je Teleoptik sve izmirivao redovno.
Negde sam čitala da su to promenili, da su svi na Partizanu, ali nisam sasvim sigurna. zato pitam da li neko zna.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Zaposlenih je toliko jer pola njih je oprostilo neka dugovanja klubu, ili neko od njihove rodbine.
 

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Srecom pa nam do sada nije bio SNS u svakoj mogucoj upravi.
Rakas i Vazura su verovatno neka nasa verzija manguparije (da ne nabrajam sad ostala imena, ali cisto da spomenem i FK i VK.
 
  • Like
Reactions: BiP

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Pa nisu 100% valjda. Zar nisu SPS?
Mislim svakako nije neka razlika. I jedni i drugi su tu da uniste klub.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Kao i u svakoj organizaciji koja obrće ogromne količine novca, tako i u SNS-u ima više struja. Neki su sposobniji da više para ubace glavnom u džep a neki da taj novac pretaču u svoje džepove. Samo je pitanje kad će ko biti na čelu našeg kluba a minus naračunu Partizana je zagarantovan.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.861
Reaction score
10.846
Pa nisu 100% valjda. Zar nisu SPS?
Mislim svakako nije neka razlika. I jedni i drugi su tu da uniste klub.
Живе Коштуница :D

Као да смо заборавили састанак Вучића у 2 ујутро са вођама на ЈНА. Као да смо заборавили склањање Ђуре, Ружића и остале СПС екипе. Вучела је удбаш, он није СПС. А Вазура је СНС 1/1, још од факса и оснивања СНС-а. Чисто да подсетим, пошто можда неки заборављају да нам је, de facto, први човек клуба '85 годиште.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.861
Reaction score
10.846
О да и то један од истакнутијих на Правном у БГ-у. Поготово истакнут у студентском парламенту и око организације екскурзија. Већ је тада почео да лапа.
 

taribowestt

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
85
Reaction score
122
Локација
Beograd
Sve mogu da razumem, i da nemamo para jer niti imamo sponzora niti sta drugo a opet dosta rashoda,mogu da razumem donekle i da uprava nije uspela da se izbori za 6 stranaca jer jbg zna se prema kom klubu se prilagodjavaju pravila, nas ne fermaju ni 2 posto, ali sto makar ovi nasi nesrecnici iz uprave ne urade nesto i obezbede Sumi srpski pasos, da li sad ispunjava sve uslove do detalja ne znam ali sam siguran da moze da se uradi nesto povodom toga, Pejdz u kosarci je dobio pasos. Na taj nacin bi resili ovaj problem stranaca sto i jeste trenutno problem, jer nasi stranci ipak prave razliku na terenu, ovako ako oces da uigravas Banjaka sa nekim stoperom gde smo zaista i losi u defanzivi (imam utisak da svaka iole jaca ekipa moze da nam da najmanje 3 komada) onda mora redovno da igra a to automatski znaci i da jedan stranac iz ofanzivnog dela ne moze da igra. Na kraju krajeva bitno je i da se tim uigrava i za kvalifikacije za ligu evrope. Bas nekako smoreno izgledaju svi iz uprave a i strucni stab, nema vise nikakvog optimizma, narocito posle Novog Pazara, isto kao da je samo pitanje vremena kad ce sve da se raspadne kao kula od karata, ni za sta se vise ne bore, ni za pojacanja neka, ni ovako da obezbede nesto sto treba da obezbede ljudi van terena. Pre i kad smo gubili imalo se nekog optimizma a sad nesto nista, to me najvise brine.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
546
Reaction score
997
Ma Pantic pricao da ovi krmci iz uprave nisu isli na zrebanje za nasu ligu. Ni ovoseznosko ni prosle godine.
Definitivno ne razmisljaju ni par dana u napred a kamoli nesto dugorocno. Taj broj stranaca, kakvu cemo ekipu imati sledece godine i kako ce to uticati na nas. Zabole ih patka.
A i ovo teska gostovanja na pocetku, plus prve utakmice u Evropi. NI to nije slucajno. CIA snajka CIA. Jebu nas pa nas ne pokrivaju, ovi su bukvalno goli kurcevi.
I volim sto ih Zex potkacinje sad. Bolje ikad nego nikad.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Potkacio ih je, jer su ga najurili iz Partizan TV, nisu ga podrzali, zapravo ga otjerali i sklonili. Zato su mu sad oni tema, hvata se za Curkovica, itd.
Dok su ovakve političke raspodjele snaga, Partizanom ce upravljati Vazura i Vucela sa sinom. Prije ćemo titulu osvojiti, nego što ce oni biti otjerani.
 
Top