Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.396
Reaction score
4.603
Локација
Zemun
Izuzetno opsiran profesorov intervju. Izmedju ostalog proziva Terzu, hvali ljude iz omladinske skole, govori o otimanju igraca koje mi skautiramo od strane udbine kci...
Najvaznije, razjasnjava transfer Sadika. Svi oni uslovi za golove i plasmane su pojedinacni i treba da se ostvare u periodu od 5 godina + imamo 40% od sledeceg transfera.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.400
Локација
Beograd
A 40% od Sadikovog sledećeg transfera MOŽE da bude 5, 10, 20 miliona...što i nije baš tako malo za klub kao što je ovaj naš...

Nego...u profinom intervjuu pominje se ovo:

,,Zašto se klub nije bar simbolično ogradio od performansa organizovanih navijačkih grupa na stadionu prošlog ljeta, pri čemu su prezentovani simboli sa nacističkom ideološkom pozadinom?


Ja na to gledam prevashodno kao legalista. To znači da mene ta koreografija i sam taj čin zanimaju samo do one mere na koju je senzitivna UEFA. Neretko sam bio u situaciji da kao pravnik branim klub od takvih i sličnih ispada, nekad uspešno, nekad neuspešno, tako da ja najbolje znam koliko je to nepotrebno našem klubu. Koliko to nanosi štetu i ruši kredibilitet ovog kluba, koji je kosmopolitski i predstavlja sve što je nasuprot tome, na šta sam ja veoma ponosan. Te vrednosti će klub nedvosmisleno baštiniti i dalje, u to ne sumnjajte. S druge strane, navijački pokreti širom Evrope su heterogene prirode i ne dešava se to samo Partizanu. Slične pojave imate u Poljskoj, Nemačkoj, Italiji, Španiji. Ne želim ovim, naravno, da relativizujem bilo šta. Ja takve koreografije snažno osuđujem i smatram da nam to samo nanosi štetu. Ponavljam, to posmatram iz perspektive legaliste koji pravno zastupa klub, znajući da UEFA prema takvim pojavama ima nulti stepen tolerancije.,,

A mene interesuje o KAKVIM SIMBOLIMA se tu radi, i o kakvom je ,,performansu,, reč? Šta su to navijači bili organizovali prošlog leta, podsetite me...

Što se tiče simbola...mogu samo da pretpostavim, šta bi tamo moglo da bude...možda ,,keltski krstovi,,...ali čini mi se da oni nisu nacistički nego neonacistički, a uzgred, takav simbol javlja se i mnogo pre pojave neonacizma, kao što ni kukasti krst nije ,,izmišljen,, tek za vreme Hitlera, ali...duga je to priča...

 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.912
Reaction score
25.619
Локација
ante portas

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.495
Izuzetno opsiran profesorov intervju. Izmedju ostalog proziva Terzu, hvali ljude iz omladinske skole, govori o otimanju igraca koje mi skautiramo od strane udbine kci...
Najvaznije, razjasnjava transfer Sadika. Svi oni uslovi za golove i plasmane su pojedinacni i treba da se ostvare u periodu od 5 godina + imamo 40% od sledeceg transfera.

Ако је Вулетић као правник учествовао у том процесу онда је ваљда ово што је рекао коначно и свако ко каже нешто другачије у најмању руку није довољно упознат са детаљима трансфера

Значи сажет превод овог текста би гласио:
- 40% од трансфера је зацементирано и важи минимум за наредних 5 година колико траје Садиков уговор са Алмеријом без обзира на то да ли ће за то време Алмерија ући у Примеру и да ли ће Садик постићи 20 голова.

За бонусе ми је и даље нејасно али бар се око процената за трансфер решила дилема.
 
Последња измена:

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.396
Reaction score
4.603
Локација
Zemun
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Rekoh ja, od prodaje Sadika 20 priča su promenili apropo novca/bonusa koje "dobijamo" tom prodajom, i zato im ne verujem nijednome, najrelevantiji izvor bi bio onaj iz Almerije, pa ako postoji takav, zamolio bih nekoga ko zna španski da nam ga obelodani svima i da stavimo već jednom tačku na ovu priču.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.203
Ko da je bitno
Klub nece videti nista od toga
Dug ce biti sve veci a pojacanja ce nam biti "nasa deca" kad nemaju gde pa se sete nas
 
  • Like
Reactions: BiP

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.830
Локација
Beograd
Ne znam zašto bi se stadion zatvarao. Nek odgovara ko treba ne da ispaštaju ljudi koji bi došli sa decom da gledaju voljeni klub.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.400
Локација
Beograd
I, ko je uhapšen ko nije, ko je još na slobodi a ne bi trebao da bude, ko je to bio neobavešten da se dešava ono što se dešava, ko je bio obavešten pa nije smeo ni da zucne da ne izgubi glavu...ima tu nekih pitanja...uglavnom, u ovoj našoj zemlji, ali i u ovom našem klubu nikad nije dosadno...

 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.198
Reaction score
36.708
Pogrešna tema, ovo je pre za Milevu. Iskreno transfer Vazure iza rešetaka je veće pojačanje nego da dovedemo Kristijana i Mesija u paketu. :D

Znam da će ljudi reći da je ovo velika sramota za klub, ali meni je iskreno veća sramota što je ovakva teleća glava uopšte mogla da prismrdi Humskoj na kilometar, da ne pričamo o direktorskoj fotelji.
 
Top