Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Al na taj spisak stavite i ovog sa druge teme sto je dao podrsku predsjedniku ocekujuci pomoc oko privatnog biznisa, pa sad skemuce po tviteru jer nije adekvatno nagradjen.
Bice toga jos, jer ih je previse da budu namireni, a bice ih sve vise kako vodja bude slabio, pa ce gagic, krstic i kompanija da postanu borci protiv rezima.

Abolirani mogu biti (ako bas mora) samo oni koji su ga podrzavali u prvih godinu, dvije (aj kao nisu odmah prepoznali), poslije toga je i idiotima bilo jasno kakvo je ovo zlo i nema nikakvog opravdanja za ucestvovanje u istom.

Naravno, nema od toga nista, onako kazem...
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
631
Reaction score
3.843
Ne znam da li mislis na Dacu Ikodinovica, ali teze je priznati nego cutati i nastaviti da pusis kao ostatak "legendi". Treba nam vise Daca koji hoce da priznaju da su jeli govna. Ne bih se ja tako lako odricao ljudi koji hoce i imaju muda nesto da kazu, posto nam ih je nesto malo ostalo na javnom prostoru. Ako Partizan spadne na to da ga brane samo bezgresni ploditelji i jebaci keve sa ovog foruma, onda bolje katanac odmah da stavljamo. Jebe malo domet clanova. Maksimum je da ubedi ukucane da ne slikaju glasacke listice, a i to je diskutabilno. Sada, kada je jasno ko je gde i kako stoji, ne treba praviti dalje podele.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Da, na njega mislim. Samo ne mislim da je on promijenio misljenje jer je naprasno shvatio da sns ne valja/skupio hrabrost/mucila ga savjest... Naljutio se jer nije dobio ono sto su mu obecali.

I on i npr. krstic su podrzali firera jer im je nesto obecano. To sto je obecanje jednom ispunjeno, a drugom nije, ne znaci da je jedan manje smece od drugog.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.528
Локација
Žrnov
Ne vidim ništa loše da neko promeni mišljenje. Posebno što je čovek priznao zašto je to uradio i da su ga loše savetovali, kao i da se odmah pokajao.

Najlakše je biti ispravan onome ko nema šta da izgubi.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.207
Reaction score
36.738
...Bice toga jos, jer ih je previse da budu namireni, a bice ih sve vise kako vodja bude slabio, pa ce gagic, krstic i kompanija da postanu borci protiv rezima...

Od početka je jasno da je to prenapumani balon koji će pre ili kasnije (u stvari kasnije, samo je pitanje koliko kasno za nas) da pukne i onda kreće pičvajz. Siguran sam da u celoj SNS sekti nema 0.1% onih koji su tu iz ubeđenja, sve je čista korist. A biće mnogo onih koji nisu dobili ono što su smatrali da zaslužuju.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Nije on promijenio misljenje, on je i tad imao isto misljenje o njima. Priznao je da je to uradio jer je ocekivao korist u nekom privatnom biznisu, i da nije dobio to sto mu je obecano. 'Pokajao' se kad je vidio da od toga nema nista.

Za mene isto govno kao gagic, krstic i kompanija.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
631
Reaction score
3.843
On je 3. grobar i slovima ako treba treci koji je imao muda da se oglasi na ovu temu. Iskreno je covek rekao zasto je bio tamo, i iskreno se pokajao. I nije bio clan, nego je podrzao jebenu listu, zajedno sa jos dosta grobara. Citiram - "Krvavo sam se za*ebao sa listom, jer sam kupovao mir koji sam već imao i ispao pi*da. Da, baš pi*da! Ne mogu to da operem, niti se trudim, ali idem napred, jer nazad ne mogu i neću. Osećaj je odvratan, ali ću ga prevazići, jer kičmu imam ". I da se nije "pokajao" kao sto ti kazes, bilo bi i za njega nesto, ne brini se. I te kako bi bilo. Za vidljive ima gazda i uticaja i para na izvoz.

Meni je licno mnogo gora lazna cistota grobarstva, nedostatak nijansi i osuda za nekoga ko je imao muda i da prizna svoju gresku, i da ustane za takve poput tebe i mene. Jer za to sto ti (i ja) imamo na ovu temu da kazemo nikoga ne boli qrac. A Daca je izasao na relevantne medije, najjace koji nisu pod kontrolom vrhovnog pedera i njegova rec ima tezinu. Na taj nacin sluzba funkcionise i zavadjuje zadnjih ihahaj. Dovoljno je tako baciti kosku na forum i mi vec diskutujemo o glupostima, a ne o onome sto je covek rekao. Ako ce vec verovatno i njega da razapinju po medijima, ne treba i ovde da se sere.

A posle svega moze da ga osudjuje samo neko ko je bio zasticen od realnog sveta i nikada ga nije osetio. Ja bih voleo da svako, makar jednom u zivotu, dozivi poresku inspekciju. Jer onaj ko je drzao restoran ili kafanu u BGu, ima i poresku i reket da placa. I tu nema glumatanja i kurcenja kao ovde po forumu kada ti dodju bilo poreski inspektor, bilo ovi sto lome lokale i prete. Ja bih voleo da svako dobije priliku da se suprostavi sistemu pojedinacno pa posle da sere. A bice prilike, posto su svi zakoni u zadnjih nekoliko godina napisani tako da ljudi mogu da se ucenjuju.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Evo ja sad odgledah to gostovanje, za svaki slucaj...

-Pricao je protiv vlasti na koju je ljut jer ga je izradila. Rekao je da je stanje u drzavi lose, da nas vlast unistava i da je velja povezan sa drzavom. Dakle, nista spektakularno, i nista sto u poslednjih 10 dana nismo culi od 1000 razlicitih ljudi.

-Sto se tice Partizana, prosipao je neke realnigrobar fore, tipa ne mrzim cigane, treba pohapsiti citavu upravu Partizana i slicno. Ni jednom recenicom nije branio Partizan vezano za ovu situaciju.
Pitala ga je i da li je bilo mjesanja politike u sport dok je on bio igrac i opet corak...kao on se koncebtrisao na bazen. A imao je penal da bar spomene da nikad nije bila takva situacija da se namjerno gasi citavo SD.

Suma-sumarum, ne vidim nikakav grobarski cin u ovome, samo ljutnja nenamirenog podanika.

Toliko od mene, svakako smo u debelom off-u
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496

Координатор скаут службе...ако сам добро разумео из интервјуа.
 
Последња измена:

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.257
Reaction score
18.182
Локација
Kej Republika
Za Kralja nista cudno, ocekivano.
JSD Partizan je odavno drzavna prcija koja treba da udomi razne kadrove vlasti.
Dodju par godina, mlate praznu slamu i vode racuna da se niko slucajno ne buni javno.
Omaste se o neke procente, i posle par godina idu dalje, bez ikakve krivicne ili moralne odgovornosti.
Pogotovo dok su kao u nekom VD statusu, boli ih patka.

Sto se tice javnih licnosti, koje se javno oglasavaju protiv ove vlasti, imaju moju podrsku. Uslovnu, sa malom rezervom.
Ima tu raznih likova, neki izduvali za kombinacije, neki izvisili za funkciju.
Jbg. U borbi protiv ove bagre, moramo spustiti i kriterijume. Svaki glas, pogotovu javan, je vrlo vazan. Bar neki odjek da ima. Neku siru publiku.
Vidite da cim neko malo zagolica prvog bolesnika zemlje, razne DB falange krecu u kontra udar.

Ni meni Vuletic nije simpatican, ali je jedan od retkih koji je izasao i opljunuo po gamadi. Koji su mu motivi? Pojam nemam.
Svaka rec, pogotovu javna, znaci. Nadam se da moze da pomeri neke stavri sa mrtve tacke.

Ja sam siguran da sad Novak izadje na crtu bolesniku na nekim predsednickim izborima, ne bi prosao.
I njega bi, koji je idol i prve i druge i pete Srbije, razvukli i kompromitovali.
Masina koja vodi Srbiju je prejaka, korenje su duboko pustili. Dokle? To ce vreme pokazati.

Odmah da se ogradim, ja sam ova "druga" Srbija, i Novak mi nije idol. :)
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
488
Reaction score
1.731
Ono sto mi mozemo da uradimo a kad se stadioni otvore je da zvalavom pokazemo sta mislimo o njemu, a to je da napunimo stadion i najebemo mu se najrodjenijih bez bojazni da ce nas neko samarati. Upravo to treba uraditi
 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Top