Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
Znate da Partizan ponekad usreći nekog klinca ili neku decu, bilo je već takvih priča, a evo još jedne, lepe:

 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
274
Reaction score
1.739
Локација
Beograd
Eto, Vuletiću se ne mili uz Partizanov Jug istruisani elementi cz, ni jajarenje lože, i stavlja na znanje: vučićeva evolucija otkriva stadione tek, a cigu-ligu voditelji i emisija Sha i Golubović, kompleks paravan, aaa?
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Gde ste vucelicu, govno crveno, lizacu bulje vucica... vazura, govno sns-ovsko... iliev i ostala govna...

...gde ste dok nam klub tone sve dublje i dublje???

Ah da, nemate vremena jer gostujete po smrdljivim televizijama kao sto je hepi da se sprdate i zajebavate - boli vas kurac za Partizan !!!

Crknite u najgorim mukama zajedno sa vasim gospodarom !!!
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.911
Reaction score
4.213
Upravi zelim da sve sto uzme od partizana sto legalno sto nelegalno potrosi na lekove za sebe ...
Ovo ukljucuje i onog debelog koji se sad setio da je nesto trulo u drzavi danskoj a i njihovu dvorsku ludu vernog navijaca reala i sakramenta
Hvala
 
Последња измена од уредника:

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.951
Локација
NbG
Pročitao sam sve što ste napisali na temi FK Partizan i manje-više je sve rečeno. Sezona je sada završena i vreme je (još odavno) da se sa krene sa pisanjem i delanjem na ovoj temi.
Moj predlog je da ne čekamo da se oglase neke (ima li ih uopšte?) legende već da krenemo sa akcijom. Kako su i dalje korona vremena, a tribine su nam obezglavljenje teško je organizovati neka okupljanja i zato verujem da za početak možemo da krenemo sa online peticijom za smenu uprave i celokupne skupštine FK.
Ovaj forum je dobro pozicioniran među Partizanovim navijačima i mogao bi da bude pokretač jedne takve akcije ali nije poenta da ostane usamljen u tome. Moramo da opipamo puls i ostalim Partizanovim stranicama kao npr GTR-u i da vidimo dal su ljudi i dalje u nevolji ili su slobodoumni kao što nama propagiraju. Zatim Grupa JNA, pa npr kolega @Krki PFC ima svoju stranu i masa raznih Grobarskih i Partizanovih strana. Svi da delimo istu vest i uključujemo što više ljudi da potpisuju i promovišu dalje potpisivanje peticije. Nakon toga će i mediji morati da se uključe, a kada peticiju (siguran sam) potpiše par hiljada ljudi onda možemo organizovati i okupljanja, proteste i sl. Tada će se i legende oglasiti.
A argumenata ima napretek, a siguran sam i pismenih ljudi na ovom forumu da ih sroče. Sramotni rezultati fudbalskog kluba, finansijska situacija u kojoj igrači tokom sezone zbog neisplaćenih zarada napuštaju klub, srozavanje ugleda kluba po pitanju Belivuka i njegove ekipe...
Sve na ovaj neki način taksativno navesti:
- smena kompletne uprave FK Partizan (i Ilieva koji tu obitava) menadžment, upravni i nadzorni odbor
- iznošenje realnog duga FK Partizan
- raspuštanje kompletne skupštine FK i raspisivanje novih izbora za skupštinu
- nakon postavljanja nove skupštine i uprave preispitati status sportskog sektora (šef stručnog štaba, igrački kadar...)
- uslov da predstavnici navijača u skupštini ne budu predstavnici nijedne od frakcija organizovanih navijača već pravi osvedočeni navijači Partizana (tipa Pop TDI radio, Marko GTR, zašto da ne i predstavnik ovog foruma...)
- uslov da predstavnici političkih partija ne mogu biti članovi skupštine i uprave FK
- dodajte šta mislite da treba...

Koliko god nemao stomak za Vuletića siguran sam da bi po ovom pitanju moglo biti koristi i od njega jer ima interes i želju da se obračuna sa svojim dojučerašnjim pajtosima, a kao što sam reče poznaje statut kluba, pravo i sistem iznutra jer je učestvovao u njegovom kreiranju i zaštiti od spoljnih "udara".
I 2 priloga za kraj da podsetimo ljude na štetočine koje su klub dovele do ovog stadijuma:
1. uprava kluba https://partizan.rs/menadzment-kluba/
2. u prilogu svi članovi skupštine kluba od 2017. pa do današnjeg dana
 

Прилози

  • Skupstina FK Partizan.pdf
    50,9 KB · Прегледа: 21

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.262
Reaction score
6.950
@BiP odlicna ideja, obzirom da ne zivim u Srbiji, rado bih potpisao peticiju, a kada budem fizicki tu, spreman sam da ucestvujem u protestima ili sta god treba.
 
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
53
Reaction score
215
Локација
Graveyard
Pročitao sam sve što ste napisali na temi FK Partizan i manje-više je sve rečeno. Sezona je sada završena i vreme je (još odavno) da se sa krene sa pisanjem i delanjem na ovoj temi.
Moj predlog je da ne čekamo da se oglase neke (ima li ih uopšte?) legende već da krenemo sa akcijom. Kako su i dalje korona vremena, a tribine su nam obezglavljenje teško je organizovati neka okupljanja i zato verujem da za početak možemo da krenemo sa online peticijom za smenu uprave i celokupne skupštine FK.
Ovaj forum je dobro pozicioniran među Partizanovim navijačima i mogao bi da bude pokretač jedne takve akcije ali nije poenta da ostane usamljen u tome. Moramo da opipamo puls i ostalim Partizanovim stranicama kao npr GTR-u i da vidimo dal su ljudi i dalje u nevolji ili su slobodoumni kao što nama propagiraju. Zatim Grupa JNA, pa npr kolega @Krki PFC ima svoju stranu i masa raznih Grobarskih i Partizanovih strana. Svi da delimo istu vest i uključujemo što više ljudi da potpisuju i promovišu dalje potpisivanje peticije. Nakon toga će i mediji morati da se uključe, a kada peticiju (siguran sam) potpiše par hiljada ljudi onda možemo organizovati i okupljanja, proteste i sl. Tada će se i legende oglasiti.
A argumenata ima napretek, a siguran sam i pismenih ljudi na ovom forumu da ih sroče. Sramotni rezultati fudbalskog kluba, finansijska situacija u kojoj igrači tokom sezone zbog neisplaćenih zarada napuštaju klub, srozavanje ugleda kluba po pitanju Belivuka i njegove ekipe...
Sve na ovaj neki način taksativno navesti:
- smena kompletne uprave FK Partizan (i Ilieva koji tu obitava) menadžment, upravni i nadzorni odbor
- iznošenje realnog duga FK Partizan
- raspuštanje kompletne skupštine FK i raspisivanje novih izbora za skupštinu
- nakon postavljanja nove skupštine i uprave preispitati status sportskog sektora (šef stručnog štaba, igrački kadar...)
- uslov da predstavnici navijača u skupštini ne budu predstavnici nijedne od frakcija organizovanih navijača već pravi osvedočeni navijači Partizana (tipa Pop TDI radio, Marko GTR, zašto da ne i predstavnik ovog foruma...)
- uslov da predstavnici političkih partija ne mogu biti članovi skupštine i uprave FK
- dodajte šta mislite da treba...

Koliko god nemao stomak za Vuletića siguran sam da bi po ovom pitanju moglo biti koristi i od njega jer ima interes i želju da se obračuna sa svojim dojučerašnjim pajtosima, a kao što sam reče poznaje statut kluba, pravo i sistem iznutra jer je učestvovao u njegovom kreiranju i zaštiti od spoljnih "udara".
I 2 priloga za kraj da podsetimo ljude na štetočine koje su klub dovele do ovog stadijuma:
1. uprava kluba https://partizan.rs/menadzment-kluba/
2. u prilogu svi članovi skupštine kluba od 2017. pa do današnjeg dana
Ако свако ово схвати озбиљно, нешто би можда и могло да се постигне. Нема Партизан никога сем нас, то је ваљда свима јасно.
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
854
Reaction score
662
Локација
Београд
U istoriji Partizana je i ranije bilo kriznih sezona/ kriznih perioda, ali ovakvo mračno vreme, u kom su svi klubovi JSD Partizan u vrlo teškoj situaciji sa tendencijom da ona bude samo još gora, dok se komšiluk potpuno otvoreno i bahato protežira, e ovako nije bilo nikad.

Nikad nismo imali iole pristojnu upravu koja će istinski da radi u interesu kluba, uvek su bili manji ili veći lopovi i sluge vlasti, ali ovakvu - isključivo režimu poltronski orijentisanu upravu, ni to nismo imali nikad.

Sve navedeno, nateralo je i mene - navijača i forumaša u penziji, da napišem par redaka.

Kao što sam i pre ovde pisao,ni sada nemam nikakvu dilemu, jedino što može da spasi Partizan od daljeg propadanja i srozavanja, smo mi - njegovi navijači.

Na ovaj forum sam došao u vreme teranja sadašnjeg trenera, kao navijač sa sezonskom kartom, dao sam svoje podatke, svojim imenom i prezimenom sam podržao pismo koje je poslato tadašnjem predsedniku kluba, onom nesrećnom Đuriću.

Mišljenja sam, kada se sve realno sagleda, da je to i sada jedino rešenje.
Dakle, da svi mi kojima je iskreno stalo do Partizana, javno svojim imenom i prezimenom, stanemo jedan uz drugoga, i na miran način krenemo u borbu i za fudbalski klub, i za sve ostale klubove JSD Partizan.

Na ovaj način, obezbeđuje se ozbiljnost: da se tačno zna i ko smo, i da li uopšte ima neka ozbiljna brojka nas koji se ne mirimo sa stanjem u kom se klub trenutno nalazi; obezbeđuje se i transparentnost: godine urušavanja Partizana stvorile su kod mnogih od nas duboko nepoverenje, ljudi se sa pravom plaše da ponovo ne budu obmanuti i iskorišćeni, manje-više maltene svako od nas ima nekoga ko zna onog ko mi ne poznajemo, transparentan rad treba da omogući da se tačno vidi ko je tu zaista zbog Partizana.

Od starta, jasno, glasno, nedvismisleno da se objavi - radimo ono što rade i svi drugi navijači na svetu, na šta imamo pravo kao i svi drugi navijači na svetu: - na miran način se borimo za naš klub, za naše sportsko društvo, ne interesuje nas nikakva "šipka" i slične gluposti, nikakve fotelje - mesta u skupštini, bilo kakvom odboru kluba.
Nas zanima samo jedno - da naš klub bude kako treba, da ga vode ljudi koji se istinski bore za njega, hoćemo grobarčine a ne poltrončine u Partizanu.

Svakodnevno vidimo kakva je trenutno država Srbija, gotovo golim okom se vidi kako Partizanovi klubovi propadaju jedan za drugim, svako od nas dobro zna sa kim imamo posla i na šta su sve ti ljudi spremni kako bi što više upropastili Partizan, ja stvarno iskreno ne vidim drugi način da spasimo naš klub nego da se svemu tome suprostavi bedem sačinjen od ljudi koji iskreno vole Partizan, bedem koji će činiti pradede, dede, očevi, sinovi, unuci, sve ono što diše za Partizan.

Ja nijednu drugu opciju ne vidim kao garanciju i što se tiče opstanka Partizana kao iole pristojnog kluba - kluba konkurentnog u borbi za trofeje, i što se tiče oporavka odnosno razvoja kluba.
Da vidim upravu koja će da krade pare ako joj pre svake utakmice pod prozore dođe nekoliko hiljada ljudi koji će mirno, bez lomljenja, bez pirotehnike, da pitaju gde su pare od transfera, pa koji onda celu utakmicu drže parolu “gde su pare” u prvom redu na istoku da se vidi u svakom sekundu tv prenosa, pa koji onda mirno posle utakmice opet dođu ispred uprave.
Da vidim medije koji će na to da ostanu nemi.
Da vidim poznate navijače koji će na to da ostanu nemi a koji će posle smeti da se predstavljaju navijačima Partizana.
Da vidim ko će i da pomisli da nam uzme stadion, bazen, da vidim ko će da nas krade kad dobro zna da Partizan ima armiju koju ne možeš da kupiš, uceniš i pohapsiš.
Da, svedoci smo žestokog pritiska na sve one koji se drznu da ne ćute režimu, svedoci smo da im se podmeće gomila stvari, da se ljudima preti itd.
Ali smo svedoci i da se bagra vrlo lako pretvori u miševe čim su ljudi odlučni, ljudine koji se bore protiv MHE su odličan primer.

Juče je Svetlana Bojković, žena koja ima preko 70 godina, sama stala pred kamion od ko zna koliko tona jer dobro zna za šta se bori - zna da se bori za svetinju.
Žena je stala mirno, isprsila se junački, i nema uzmicanja.
Braćo, od nas sve zavisi, ako mi budemo pravi, nepokolebljivi, spasićemo naš Partizan.
Ako se sve završi pisanjem na netu, onda i ne zaslužujemo nego da gledamo kako naš klub postaje kao Hajduk iz Splita.

Što se mene tiče, svako od bivših igrača, trenera, rukovodilaca, ko ne podrži odnosno ostane nem i slep na trud navijača da spasu klub – za mene legenda više nije.
Svaka čast za doprinos nekada na terenu ili sa klupe, ali za mene takvi više ne postoje.

Isto tako, podržaću svakoga ko se bori protiv Partizanovih neprijatelja, ko proziva bagru iz kluba i van kluba, ko pomaže opstanak i dizanje Partizana.
Dok Partizanu preti marginalizacija na nivo bezopasan po komšiluk, svako ko se bori protiv toga meni ne smeta, naprotiv podržavam svaku akciju.

Drugari, ja napisah neke stvari, kolega BiP je takođe izneo neke predloge, ajmo da probamo nešto da uradimo, forum i služi za razmenu mišljenja.
Nije sramota ne uspeti, sramota je da se ne pokuša ništa.
Ja nemam utisak da smo postali gomila ljudi koji su digli ruke od Partizana, sa kim god pričam, svima je prekipelo, gotovo svako jedva čeka da se nešto pokrene.
Razumem nepoverenje, razočarenje, strah, iz tog razloga je moj predlog da se sve radi javno i mirno, da se spreči ubacivanje “padobranaca” u naše redove.
Znam da niko ne želi da dođe sa decom kao što smo se okupili u januaru 2012. ispred uprave u Humskoj, a da onda neki saradnik današnje Ozne napravi neko sranje, pa da ljudi dobiju pendrek ili budu pohapšeni, mislim da je zato od velike važnosti da se sve bude transparentno, po zakonu, da svakom bude jasno da bilo kakav incident ide samo u prilog onima koji Partizanu žele zlo.

Od odlaska Asana do danas, naiđoh na netu na veliki broj upisa koji pozivaju da se krene sa mrtve tačke, ja verujem da najveći broj ljudi koji to piše iskreno želi da pokuša da učini nešto.

Vreme je da se razlike među nama ostave po strani, da se sve podredi cilju da Partizan izbavimo od stiska hobotnice čiji pipci stežu svaki klub celog sportskog društva.

Vreme je da se za sva vremena rešimo lopovskih, nesposobnih, poltronskih uprava.
Vreme je da klub vode ljudi koji 24 sata dnevno žive za Partizan.
Vreme je da prestanu razočarenja koja nas prate već decenijama, kako nam je uvek malo nedostajalo da napravimo iskorak u evropi i slično, generacije su odrasle na silnim razočarenjima i propuštenim šansama – tome mora doći kraj.

Svega ovog neće biti ako se mi, Partizanovi Sinovi sada ne pokrenemo.
Nemojmo da budemo kao nesrećna opozicija, složimo se kako valja, spasimo svoj klub, a onda nek se raspravlja o svemu, od boje korner zastavica do toga ko treba da bude u prvih 11, dok je ovakva situacija sve osim borbe za klub je u hiljaditom planu.

Ako pokušamo, pa ne uspemo – zbog Partizana vredi pokušati.
Barem ćemo moći mirne duše da kažemo da nismo klekli pred režimom i njegovim slugama, nismo nemo gledali zlatno doba crvene petokrake, već smo se javno kad gotovo cela država Srbija ćuti, isprsili pred nesojem i pokušali nešto da uradimo.
Dug put, velika borba i silna iskušenja su pred nama - svako od nas je maštao kako nosi dres fudbalskog ili košarkaškog kluba, kako igra najveće mečeve koji postoje u fudbalu/košarci, kako donosi trofej voljenom klubu.
Sada je na nama da pokažemo da smo dostojni da sebe zove Grobarima i da uradimo i više od osvajanja bilo kog trofeja - da spasimo Partizan.
 
Top