Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
839
Reaction score
2.903
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Odrediti datum a da taj datum bude što pre. Neka i 100 ljudi dođe za početak ali je bitno početi. Ko može doneti šatore i postaviti na onoj livadi kod rampe gde ulaze da parkiraju kola kod severa. I ostati dugo koliko treba, jedni danas, drugi sutra, ko može sat vremena ko može ceo dan. Dokle god treba da govna odu.
Evo ja sam jedan makar za taj prvi dan.
 
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
53
Reaction score
215
Локација
Graveyard
Напаћена браћо моја, нека размотри неко од старијих(или утицајнијих) форумаша мој предлог, мене не зна много људи у овој заједници, па не бих да се намећем.
1. организовати интернет петицију која ће нам показати где смо са бројком људи која нееће дати на Партизан и имати у виду да је то можда 50% укупне бројке која би се појављивала
2. најавити што експонираније скуп(наглашавајући да није у организацији нити једне фракције, али да су сви добронамерни добродошли), мора, првенствено, у Београду сваки човек да зна за то, јер нам је потребан што већи одзив. За то бих предложио да прикупимо одређена новчана средства за разноразне летке и плакате и тиме ставимо до знања свима да сутрадан или кроз 3 дана идемо у борбу за очување наше светиње. Неко ће рећи да је то цигански, али молим га, унапред, да ме батали те сујете, не покушавамо да пунимо трибину људима из фазона, него покушавамо да ставимо до знања сваком искреном навијачу Партизана да му је место испред управне зграде, док се не отера зло
3. са озбиљном бројком људи, лако можемо да ступимо у контакт са неким угледним Партизановцима и легендама клуба, који ће видети да и њихов покушај неће проћи безазлено и уз политичко терање од стране трибине, тачније да ће бити армије која ће стати иза њих. А онда се глас таквих људи доста далеко чује.
И на крају, бубрег бих дао да се промени генерални став нашег народа 'ма нема ништа од тога' , без да било ко било шта и покуша
До срећнијих времена и, надам се, што скоријих сусрета и борби!
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.005
I sta da radis govnima jutra kad ovi smradovi padnu, a ti se nadjes sa ciglom ispred njih

image.jpg
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.309
Reaction score
3.915
Локација
Kobasicarija "Venac".
dakle, gamadiz fotelja ni da se makar malcice oglase povodom degradacije kluba. sve su maske I definitivno od odlaska debelog profesora. on je bio jedini koji je imao snage da napise I posalje stogod. da ne pricam o ulozi koju je imao u odbrani vlasnistva nad stadionom. jeste "sadio tikve sa djavolom", ali je bar bio jedini partizanovac od svih njih.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Work from home. Rade fleksibilno. Javiće se oni. Vučela na okupljanju: “Morate bolje, sve smo vam dali”
 

guzakom

Grobar
Учлањен(а)
15.12.2007
Порука
400
Reaction score
984
Локација
Pozarevac
Kakva ljiga od coveka nam je predsednik nije ni cudo sto nam se sve ovo desava,pa njega su iz SPS izbacili
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
258
Reaction score
2.199
Локација
Beograd
U istoriji Partizana je i ranije bilo kriznih sezona/ kriznih perioda, ali ovakvo mračno vreme, u kom su svi klubovi JSD Partizan u vrlo teškoj situaciji sa tendencijom da ona bude samo još gora, dok se komšiluk potpuno otvoreno i bahato protežira, e ovako nije bilo nikad.

Nikad nismo imali iole pristojnu upravu koja će istinski da radi u interesu kluba, uvek su bili manji ili veći lopovi i sluge vlasti, ali ovakvu - isključivo režimu poltronski orijentisanu upravu, ni to nismo imali nikad.

Sve navedeno, nateralo je i mene - navijača i forumaša u penziji, da napišem par redaka.

Kao što sam i pre ovde pisao,ni sada nemam nikakvu dilemu, jedino što može da spasi Partizan od daljeg propadanja i srozavanja, smo mi - njegovi navijači.

Na ovaj forum sam došao u vreme teranja sadašnjeg trenera, kao navijač sa sezonskom kartom, dao sam svoje podatke, svojim imenom i prezimenom sam podržao pismo koje je poslato tadašnjem predsedniku kluba, onom nesrećnom Đuriću.

Mišljenja sam, kada se sve realno sagleda, da je to i sada jedino rešenje.
Dakle, da svi mi kojima je iskreno stalo do Partizana, javno svojim imenom i prezimenom, stanemo jedan uz drugoga, i na miran način krenemo u borbu i za fudbalski klub, i za sve ostale klubove JSD Partizan.

Na ovaj način, obezbeđuje se ozbiljnost: da se tačno zna i ko smo, i da li uopšte ima neka ozbiljna brojka nas koji se ne mirimo sa stanjem u kom se klub trenutno nalazi; obezbeđuje se i transparentnost: godine urušavanja Partizana stvorile su kod mnogih od nas duboko nepoverenje, ljudi se sa pravom plaše da ponovo ne budu obmanuti i iskorišćeni, manje-više maltene svako od nas ima nekoga ko zna onog ko mi ne poznajemo, transparentan rad treba da omogući da se tačno vidi ko je tu zaista zbog Partizana.

Od starta, jasno, glasno, nedvismisleno da se objavi - radimo ono što rade i svi drugi navijači na svetu, na šta imamo pravo kao i svi drugi navijači na svetu: - na miran način se borimo za naš klub, za naše sportsko društvo, ne interesuje nas nikakva "šipka" i slične gluposti, nikakve fotelje - mesta u skupštini, bilo kakvom odboru kluba.
Nas zanima samo jedno - da naš klub bude kako treba, da ga vode ljudi koji se istinski bore za njega, hoćemo grobarčine a ne poltrončine u Partizanu.

Svakodnevno vidimo kakva je trenutno država Srbija, gotovo golim okom se vidi kako Partizanovi klubovi propadaju jedan za drugim, svako od nas dobro zna sa kim imamo posla i na šta su sve ti ljudi spremni kako bi što više upropastili Partizan, ja stvarno iskreno ne vidim drugi način da spasimo naš klub nego da se svemu tome suprostavi bedem sačinjen od ljudi koji iskreno vole Partizan, bedem koji će činiti pradede, dede, očevi, sinovi, unuci, sve ono što diše za Partizan.

Ja nijednu drugu opciju ne vidim kao garanciju i što se tiče opstanka Partizana kao iole pristojnog kluba - kluba konkurentnog u borbi za trofeje, i što se tiče oporavka odnosno razvoja kluba.
Da vidim upravu koja će da krade pare ako joj pre svake utakmice pod prozore dođe nekoliko hiljada ljudi koji će mirno, bez lomljenja, bez pirotehnike, da pitaju gde su pare od transfera, pa koji onda celu utakmicu drže parolu “gde su pare” u prvom redu na istoku da se vidi u svakom sekundu tv prenosa, pa koji onda mirno posle utakmice opet dođu ispred uprave.
Da vidim medije koji će na to da ostanu nemi.
Da vidim poznate navijače koji će na to da ostanu nemi a koji će posle smeti da se predstavljaju navijačima Partizana.
Da vidim ko će i da pomisli da nam uzme stadion, bazen, da vidim ko će da nas krade kad dobro zna da Partizan ima armiju koju ne možeš da kupiš, uceniš i pohapsiš.
Da, svedoci smo žestokog pritiska na sve one koji se drznu da ne ćute režimu, svedoci smo da im se podmeće gomila stvari, da se ljudima preti itd.
Ali smo svedoci i da se bagra vrlo lako pretvori u miševe čim su ljudi odlučni, ljudine koji se bore protiv MHE su odličan primer.

Juče je Svetlana Bojković, žena koja ima preko 70 godina, sama stala pred kamion od ko zna koliko tona jer dobro zna za šta se bori - zna da se bori za svetinju.
Žena je stala mirno, isprsila se junački, i nema uzmicanja.
Braćo, od nas sve zavisi, ako mi budemo pravi, nepokolebljivi, spasićemo naš Partizan.
Ako se sve završi pisanjem na netu, onda i ne zaslužujemo nego da gledamo kako naš klub postaje kao Hajduk iz Splita.

Što se mene tiče, svako od bivših igrača, trenera, rukovodilaca, ko ne podrži odnosno ostane nem i slep na trud navijača da spasu klub – za mene legenda više nije.
Svaka čast za doprinos nekada na terenu ili sa klupe, ali za mene takvi više ne postoje.

Isto tako, podržaću svakoga ko se bori protiv Partizanovih neprijatelja, ko proziva bagru iz kluba i van kluba, ko pomaže opstanak i dizanje Partizana.
Dok Partizanu preti marginalizacija na nivo bezopasan po komšiluk, svako ko se bori protiv toga meni ne smeta, naprotiv podržavam svaku akciju.

Drugari, ja napisah neke stvari, kolega BiP je takođe izneo neke predloge, ajmo da probamo nešto da uradimo, forum i služi za razmenu mišljenja.
Nije sramota ne uspeti, sramota je da se ne pokuša ništa.
Ja nemam utisak da smo postali gomila ljudi koji su digli ruke od Partizana, sa kim god pričam, svima je prekipelo, gotovo svako jedva čeka da se nešto pokrene.
Razumem nepoverenje, razočarenje, strah, iz tog razloga je moj predlog da se sve radi javno i mirno, da se spreči ubacivanje “padobranaca” u naše redove.
Znam da niko ne želi da dođe sa decom kao što smo se okupili u januaru 2012. ispred uprave u Humskoj, a da onda neki saradnik današnje Ozne napravi neko sranje, pa da ljudi dobiju pendrek ili budu pohapšeni, mislim da je zato od velike važnosti da se sve bude transparentno, po zakonu, da svakom bude jasno da bilo kakav incident ide samo u prilog onima koji Partizanu žele zlo.

Od odlaska Asana do danas, naiđoh na netu na veliki broj upisa koji pozivaju da se krene sa mrtve tačke, ja verujem da najveći broj ljudi koji to piše iskreno želi da pokuša da učini nešto.

Vreme je da se razlike među nama ostave po strani, da se sve podredi cilju da Partizan izbavimo od stiska hobotnice čiji pipci stežu svaki klub celog sportskog društva.

Vreme je da se za sva vremena rešimo lopovskih, nesposobnih, poltronskih uprava.
Vreme je da klub vode ljudi koji 24 sata dnevno žive za Partizan.
Vreme je da prestanu razočarenja koja nas prate već decenijama, kako nam je uvek malo nedostajalo da napravimo iskorak u evropi i slično, generacije su odrasle na silnim razočarenjima i propuštenim šansama – tome mora doći kraj.

Svega ovog neće biti ako se mi, Partizanovi Sinovi sada ne pokrenemo.
Nemojmo da budemo kao nesrećna opozicija, složimo se kako valja, spasimo svoj klub, a onda nek se raspravlja o svemu, od boje korner zastavica do toga ko treba da bude u prvih 11, dok je ovakva situacija sve osim borbe za klub je u hiljaditom planu.

Ako pokušamo, pa ne uspemo – zbog Partizana vredi pokušati.
Barem ćemo moći mirne duše da kažemo da nismo klekli pred režimom i njegovim slugama, nismo nemo gledali zlatno doba crvene petokrake, već smo se javno kad gotovo cela država Srbija ćuti, isprsili pred nesojem i pokušali nešto da uradimo.
Dug put, velika borba i silna iskušenja su pred nama - svako od nas je maštao kako nosi dres fudbalskog ili košarkaškog kluba, kako igra najveće mečeve koji postoje u fudbalu/košarci, kako donosi trofej voljenom klubu.
Sada je na nama da pokažemo da smo dostojni da sebe zove Grobarima i da uradimo i više od osvajanja bilo kog trofeja - da spasimo Partizan.

Prijatelju @Centurion amin. Amin.

"Ako pokušamo, pa ne uspemo – zbog Partizana vredi pokušati. Barem ćemo moći mirne duše da kažemo da nismo klekli pred režimom i njegovim slugama, nismo nemo gledali zlatno doba crvene petokrake, već smo se javno kad gotovo cela država Srbija ćuti, isprsili pred nesojem i pokušali nešto da uradimo."

Od kada pratim Partizan važnije reči od ovih nisam čuo. Slažem se potpuno da je najvažnije ići sasvim otvoreno, imenom i prezimenom, makar da se za početak popišemo i prebrojimo. Nemojte da se zavaravamo, ako pustimo banda će ići na gašenje celog SD. Ako nas i ugase, to ne sme biti u tišini.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.005
Dolazim na skup, potpisujem šta treba. Samo to i čekam i zato posećujem forum.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.255
Reaction score
6.874
Sta raditi sestre i braco? Da li stati uz ovo i podrzati ili? Cinjenica je da uvijek biramo manje zlo. U mojoj glavi je ovaj manje zlo. Progovorio je, kasno, ali bolje i kasno nego nikada.
 

Прилози

  • 87FE609B-F614-4027-904C-BA1C8020E569.jpeg
    87FE609B-F614-4027-904C-BA1C8020E569.jpeg
    167,9 KB · Прегледа: 136

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Do juče deo te 4 sezone bez titule. Izašao da bi se eventualno uhlebio sa ljudima koji bi nas u buducnosti vodili umesto trenutne uprave. Ili se on tobož ništa pitao nije. Ako je bilo tako što nije dao otkaz ranije i izašao u medije nego onda kada se desilo masovno hapsenje.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.177
Reaction score
6.931
Локација
NbG
To što se Vuletić jedini oglašava dovoljno govori o nama i tu mislim na sve navijače Partizana- organizovane, neorganizovane, simpatizere, forumaše, fb i instagram navijače... Ja sam napisao predlog da mi kao forum krenemo sa nekom sličnom inicijativom i pokušamo da tu inicijativu raširimo i po ostalim grobarskim stranama i grupacijama ali sem lajkova i par komentara nismo odmakli ni mm dalje, da u nekom konstruktivnom razgovoru probamo da uobličimo priču. Većini članova je milije da se danima vrte u krug sa već prežvakanim pričama Savo vs Stanoje, stranci, igra, nizovi nad marginalnim linglong livadarima, Markec, Stojke, Miljkon, Jojić... Evo lagano kreće i prelazni rok, pa kvalifikacije za ovu novu ligu, biće novih tema, a bogami i starih jer nismo isterali sve sportCke stvari na čistac. Zato fotelja i udri po kokicama i tastaturi, biće da je to najsigurniji model :kokice
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@BiP znam ja nas, jebo ti nas!!!

postalo je prvo prihvatljivo da smo drugi, polako ce i da smo treci….

mislim i da na 50 razlike u basketu ili 7:0 i fudbalu kurcem nebi mrdnuli!

klub bez navijaca i ne treba da postoji!

i sto je najjace 90% je ok sa tim da nepostojimo, jer su onda amnestirani od necinjenja!

imali smo i bas dobrih ekipa sezona pa nas je bilo 2000 na stadionu! setimo se samo 20tak hiljada protiv intera! pa kad na takvu utakmicu ne dodjes (da ne pricam o backoj i macvi) naravno da te boli kurac za klub i da ga ugase!

NEKADA SMO BILI GROBARI… GROBARII…
 
Последња измена:

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.203
Sve je to tacno

Ali

Ja od kada znam za sebe ovaj klub vode govna od raznih zeceva preko mutavih snajdera do gmazura... svaki prelazni rok te neko pravi budalom ali svaki... sva ta govna su klub vodila tako kao (sta ce mi ovo kao) da zele da oteraju navijace sto dalje od kluba, bukvalno samo amaterizam lopovluk i kurcobolja

Kad dodjem na utakmicu i vidim nas 1500 sa sve onim ocajem na jugu uvek se zapitam dal su ovi sto su od svega digli ruke krivi jer nisu pravi navijaci ili su krivi sto nemaju taj mazohizam u sebi...
Jbg

Hocu da kazem klub ne da nije uradio nista da privuce navijace nego bas suprotno... i onda jaooo prazne tribine pa i ne bile prazne
Jasno je da je navijacu mesto na stadionu bez obzira na sve ali uvek imas i drugu stranu medalje
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.177
Reaction score
6.931
Локација
NbG
I tako kroz godine provedene uz klub dodjemo do vec poznatog stadijuma- volim Partizan, mrzim sebe :D
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname
Koliki nivo jadnosti i poltronstva je pristutan kada su Asana na listu dodali tek sutradan znajući da bi inače pobedio u anketi, što bi za njih kao čelnike bio poraz.
Nabijem ih na kurac sve, i Biljanu i sva govna do samog vrha piramide.
Da ne ulazim u celu priču koliko smo jadni i amaterski vođeni.
 
Top