Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Sve je to tacno

Ali

Ja od kada znam za sebe ovaj klub vode govna od raznih zeceva preko mutavih snajdera do gmazura... svaki prelazni rok te neko pravi budalom ali svaki... sva ta govna su klub vodila tako kao (sta ce mi ovo kao) da zele da oteraju navijace sto dalje od kluba, bukvalno samo amaterizam lopovluk i kurcobolja

Kad dodjem na utakmicu i vidim nas 1500 sa sve onim ocajem na jugu uvek se zapitam dal su ovi sto su od svega digli ruke krivi jer nisu pravi navijaci ili su krivi sto nemaju taj mazohizam u sebi...
Jbg

Hocu da kazem klub ne da nije uradio nista da privuce navijace nego bas suprotno... i onda jaooo prazne tribine pa i ne bile prazne
Jasno je da je navijacu mesto na stadionu bez obzira na sve ali uvek imas i drugu stranu medalje

Ja tebe brate mogu da razumem! u potpunosti!
ali (uvek ima ono ali)
obe strane medalje su - Volimo Partizan!

e sad, nacin na koji jedni navijaci vole klub!

ja cu to ovako izneti, to je samo moje vidjenje:
- 12 godina bet titule a onda 27000 prosek po utakmici
- 1:6 vs Hajduk u Beogradu
- Grobari u Pioniru posle poraza od Orteza i Panataikosa

Za mene su to ideali!

a za vecinu, nazalost ne postoje!

vole Partizan ako pobedjuje
vole Partizan ako igra dobro
vole Partizan ako su dobri prelazni rokovi
vole Partizan ako su atraktivni protivnici


kod njih ima uvek neko AKO a kod mene nema ni jedno ALI

pisao sam ovde vec, nije me sramota.. ali stvarno sam dobio srcani udar zbog Partizana! i nek dobijem jos 1!
nek umrem zbog mog jebenog i jedinog Partizana!

ali imao sam zasta i ziveti!

pa moja omiljena nasa pesma:

PARTIZANE PARTIZANE PAAARTIZAANE JEDINI
TEBE VOLE ZA TE GINU TVOOOOJI VEEEERNI GROBARI
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
631
Reaction score
3.844
Jbt, koji defetizam vlada. Stvari koje su se desile, desile su se van kontrole mnogih od nas. Ne mislim da ima mnogo grobara koji glasaju za naprednjake. Ima interesdzija, al njih ima svugde. Ovolika doza samokritike ne vodi nigde stvarno. Zrtva ne moze da bude krivac! Neko je sa svim polugama tajnih sluzbi i vlasti oteo i tribinu i klub. Ko je odavde mogao to da spreci pa se mi sad ovde autosovinizujemo? Stvara se utisak nemoci kod ljudi. Jbg, neki su se i zajebali i poverovali, neki nisu shvatili na vreme... Bitno je da se budimo ili smo vec budni.

Mislim da nam se smesi sada jedna kvalitetna sezona. Izborna godina, prolazi kovid, ne ide da se pred izbore peva vrhovnom pederu da je peder. Morace da dresi kesu. Probace da nas zamaze... Kao sa Trinkijem. Tu je i Savic da pogura sportski sektor. Ali valja zapamtiti da dok ne sidje sa vlasti mora se pevati i njemu i nekim drugim pizdama koje su nas izdale u svakoj mogucoj prilici. I do zadnjeg dana, onog kada ne bude priznao rezultate izbora, to je sve sto je neophodno raditi. A tog zadnjeg dana na ulici sigurno necemo biti sami...
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
628
Reaction score
2.035
Mladi, lijepi Milo daleko mu bilo
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.951
Локација
NbG
Ako vam je (kao i meni) tesko da debelom stanete na stranu vodite se onom starom - neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj ili bolje da kazemo saveznik.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.422
Reaction score
40.759
Локација
Žrnov

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.262
Reaction score
6.950
Potpisao sam debelom, pa nek se nesto desi. Usao sam tamo na twitter samo da vidim
Sta pise i radi. Komunicira sa ljudima, odgovara na pitanja. Transparentan je tamo. Odvratan mi je i gadi mi se zbog toga sto ovo nije uradio jos prije 3 godine, ali opet ako se istinski pokajao, a vidim da kenja po pickoustom i to zestoko, moju potpis za sada ima, ne i podrsku. Vrijeme je da se sazove skupstina i da se nesto desava. Niko se iz kluba nije oglasio vec dugo dugo vremena. Sto rece BiP neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.951
Локација
NbG
Isteklo mi je vreme za edit kod prethodnog posta ali ovo (za sada) nema veze sa upravom i skupštinom FK, već je peticija za smenu Vučelića kao Predsednika JSD Partizan. Kapiram da mora da se povuče prvi korak ali Vučelić i ta funkcija u JSD koja je više protokolarna i nema blage veze sa onim što se nakotilo u fudbalskom klubu.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.062
Reaction score
14.228
Локација
Kipar
A u čemu je razlika između toga i one sramote kad je ovde iz sprdnje Fofana izglasan za igrača sezone?

Ja ta dva dogadjaja nisam uporedjivao i ne znam da li su uporedivi posto bi klub trebao biti ipak neka ozbiljnija organizacija u poredjenju sa forumom.
Namera mi je bila sasvim drugacija a to je da se jos jednom istakne amaterizam i nesposobnost ljudi u upravi kluba.
Takav nacin izbora je doveo do toga da Vujacic bude igrac sezone.
 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
A u čemu je razlika između toga i one sramote kad je ovde iz sprdnje Fofana izglasan za igrača sezone?

Fofana je izglasan na zvaničnom sajtu kluba, ne ovde.

Tada su stavili anketu na sajt i samim tim dozvolili takvu manipulaciju istom jer je mogao da glasa svako sa pristupom internetu. Ovaj put su napravili još besmislenije jer su odlučili najboljeg postom na Instagramu. Ako već imaju želju da proglase igrača sezone, a nemaju nego žele da izgleda kao da nešto rade, najrealnije je da imaju anketu nakon svake utakmice a da glasaju registrovani na sajt, s tim da bi registracija bila vršena kodom sa sezonske/članske karte.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
Последња измена од уредника:
Top