Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.039
Reaction score
14.055
Локација
Kipar
Kaze Vucelic da je neprirodno da nasa da najveca kluba nemaju uticaj u fss. Tim za koji radi cela drzava, fss, sudije, stavlja u isti kos sa klubom koji nikad u istoriji nije bio ovako zlostavljan.
To je sve sto treba da znamo o predsedniku kluba.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.158
Reaction score
4.287
Kakva bahatost isijava iz svake njegove reči... Sloba ga je svojevremeno najurio iz SPS-a i nazvao tucačem kafanskih pevaljki. Prepreden kameleon i ljigavac, ovaj samo motkom može iz Partizana.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.000
Reaction score
11.773
Локација
JNA
Pu majku ti jebem, nikome nikada nisam želeo zlo, ali i dalje mi je žao jer si izbegao ono sa koronom govedo odvratno.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.625
Reaction score
8.433
Локација
Македонија
"To je mistifikacija da su Japanci precizni, da se oni ubiju kad zakasni voz... Pratio sam nedavno, tada su kasnili po 33 minuta, to je sve mistifikacija o njima. Srbi pričaju gluposti o Japancima da se ubijaju kad kasni plata, argumenti su im Samuraji i njihovi kodeksi. Nikad se nije desilo u fudbalu da neko usred takmičarske sezone pobegne"

"To su gluposti, nisu pravi navijači svi koji stanu na njegovu stranu. Spasi me Bože te ljubavi. To je mržnja"


Ti ces da nam kazes dali su Japanci precizni ili ne precizni i ti ces da mi kazes da ja nisam pravi navijac i da nevolim Partizan govno jedno matoro ljigavo. U pravu si to je mrznja ali ne sprema Partizana nego sprema tebe i onaj debeli gmazura mamu vam jebem sibicarsku lopovsku.
Sto kaze kolega nikada nikome nisam zeleo zlo, ali vama sam mnogo puta pozeleo grozne stvari da se i sam stidim sto sam ikada pomislio da se nesto tako nesto desi ikome.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname
Pravi navijač Partizana nije samo onaj ko podržava/nema mišljenje o ovim imbecilima.
Mržnja prema njima = mržnja prema bilo čemu ciganskom.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
"To je mistifikacija da su Japanci precizni, da se oni ubiju kad zakasni voz... Pratio sam nedavno, tada su kasnili po 33 minuta, to je sve mistifikacija o njima. Srbi pričaju gluposti o Japancima da se ubijaju kad kasni plata, argumenti su im Samuraji i njihovi kodeksi. Nikad se nije desilo u fudbalu da neko usred takmičarske sezone pobegne"

"To su gluposti, nisu pravi navijači svi koji stanu na njegovu stranu. Spasi me Bože te ljubavi. To je mržnja"


Ti ces da nam kazes dali su Japanci precizni ili ne precizni i ti ces da mi kazes da ja nisam pravi navijac i da nevolim Partizan govno jedno matoro ljigavo. U pravu si to je mrznja ali ne sprema Partizana nego sprema tebe i onaj debeli gmazura mamu vam jebem sibicarsku lopovsku.
Sto kaze kolega nikada nikome nisam zeleo zlo, ali vama sam mnogo puta pozeleo grozne stvari da se i sam stidim sto sam ikada pomislio da se nesto tako nesto desi ikome.

Ja se čak i ne stidim...
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.039
Reaction score
14.055
Локација
Kipar
Debeli bi trebao da stane mirno kada prica o Obradovicu.
Obradovic se, za razliku od njega, odrekao velikih para I rada u u najvecim klubovima da bi pomogao svom Partizanu. Za to vreme on je primao 5 plata kao clan kvinsliske uprave.
Ako misli da ima podrsku pravih navijaca onda bi trebao da povede racuna sta prica.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.039
Reaction score
14.055
Локација
Kipar
Evo ovo. Covek implicitno kaze da Obradovic stiti Vucica.

"Dodatno se Vučić potrudio, pa je za tri miliona evra angažovao Željka Obradovića jednog od najboljih trenera na svetu sa istim ciljim nažalost, što je Obradović i potvrdio u svojoj izjavi da samo želi podršku klubu da čuje.“
 
Top