Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Imam ovakvu košulju, zapaliću je. Od kad je klinac bio trtio se oko kluba, majko mila.

Likovi poput njega koji idu uz svaku vlast su mi odvratniji od ovih SNS likova.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
"Važno je znati da intenzivno tražimo, jer nažalost nismo doveli igrače koje smo planirali da dovedemo na početku prelaznog roka kojeg smo tada želeli. Zato sada hoćemo da dovedemo adekvatna pojačanja, a ne da dovedemo da bi neko rekao da smo doveli pojačanja", istakao je Vazura.


Za tebe i prijatelje iz uprave je samo intezivna nega.
Ma lazem, ne bih te ni lecio...
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Priča li ovaj u množini? Obećava nam igrače? Hoće li zapad biti zatvoren do dolaska aždaja, zna li se šta?
 

Miki80Pancevo

Početnik
Учлањен(а)
19.07.2021
Порука
17
Reaction score
56
Локација
Pancevo
Zasto se severna tribina stadiona neotvori za svaku utakmicu za decu sa roditeljima? Recimo cena karte da bude 200 dinara,i uslov da neko kupi kartu da dovede dete do recimo 12 godina. ..Tako bi naucili decu da vole Partizan.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.494
Reaction score
29.204
Локација
Novi Sad
Nema od toga nista, oni se sete dece samo kad ih uefa kazni... a i kad stave na papir njima se to ne isplati u njihovoj glavi... ovako za danas sam platio za mene,dete i zenu 4500 za zapad bocno, a onako bih dao 600... gde ce tu gmazura da se opari????
 

Miki80Pancevo

Početnik
Учлањен(а)
19.07.2021
Порука
17
Reaction score
56
Локација
Pancevo
Nema od toga nista, oni se sete dece samo kad ih uefa kazni... a i kad stave na papir njima se to ne isplati u njihovoj glavi... ovako za danas sam platio za mene,dete i zenu 4500 za zapad bocno, a onako bih dao 600... gde ce tu gmazura da se opari????
Znam druze....Ja kupim sezonsku meni,a klincima pojedinacne karte,umesto da recimo kupis sezonsku pa dobijes recimo za decu sezonsku za 1000 dinara,nema sanse..
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
842
Reaction score
2.935
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Izgleda da će sever ponovo da bude za decu iz fudbalskih škola. Mene juče zvali iz kluba gde mi deca treniraju da li hoću da mi deca idu plus i ja da idem kao pratioc. Prijavio se i idemo, nisam pitao za tribinu ali pretpostavljam da je sever. Inače od Reala, Marseja i Porta nisam bio na severu JNA.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Nije bas tema ali i bolje sto tada nisi bio na Jugu protiv Zemuna na finalu kupa. Jug bio prepun zastava jebenih radikala... jedva sam izdrzao da ne izadjem. Inace, vise puta sam bio na severu... dok sam aktivno isao navijacki kao deo grupe pa kad se Juzni Front odvojio, bili smo na severu protiv Bajern Minhena, Slavije Prag itd.
 

Miki80Pancevo

Početnik
Учлањен(а)
19.07.2021
Порука
17
Reaction score
56
Локација
Pancevo
Izgleda da će sever ponovo da bude za decu iz fudbalskih škola. Mene juče zvali iz kluba gde mi deca treniraju da li hoću da mi deca idu plus i ja da idem kao pratioc. Prijavio se i idemo, nisam pitao za tribinu ali pretpostavljam da je sever. Inače od Reala, Marseja i Porta nisam bio na severu JNA.
Hoce...I veceras....Ali zasto to nebi postala tradicija i na domacim utakmicama? Kazem opet nemora to biti strikto skole fudbala,vec jednostavno i deca sa roditeljima,skole fudbala,deca iz skole kosarke zasto da ne....Bolje i od te dece i roditelja opet kazem naplatiti i 200 dinara za domqcu utakmicu nego da stadion zvrlji prazan.....Mozda bi i vise roditelja dolazilo na utakmicu sa decom na tu da kazem deciju tribinu gde bi znali da su "sigurni".Ja odveo decu na istok sa Dunavskom Stradom stredom kako god a ono ispalo sranje,bezi cuvaj decu zakloni ih.....
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Samo za @Gorana Tomica:

” Kao i sve u životu, igra sudbine, splet životnih okolnosti me je doveo u Partizan”

bo3.jpg


A kad sam vec na ovoj temi, poruka za govnare iz uprave - sisajte kurac ili dovodite pojacanja bagro lopovska !!!
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
@MAK brate preterujes jes da nije Ingrid Bergman ali ima dozu jebizma u njoj.+Grobarka.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
628
Reaction score
2.035
Jes brate ponekad preteram
Ali svejedno ne verujem da ima neki klub na kugli zemaljskoj sa ovakvom spodobom.
Uklopila se sa Vazurom, Vučelom i Ivicom idealno- ko dupe na nošu
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ne daj Boze, da nam se povredi jos 5 igraca govnari iz uprave nece dovesti nikoga jer njima to i odgovara zato sto imaju samo jedan cilj - destabilizovati Partizan i uciniti ga sto manje konkurentnim. Ljudi jel vi shvatate da mi mozda jedini na svetu imamo upravu koja radi protiv svog kluba?

I mi se kao nadamo nekim pojacanjima... ma daj bre.

Pocrkala govna iz uprave u najgorim mukama !!!
 
Top