Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
959
Reaction score
4.294
Локација
Nis
Учлањен(а)
31.08.2021
Порука
24
Reaction score
103
Локација
Južno
Iz te branše sam, pa čisto zapažam: ovaj naš marketing se radi kao da ih neko prisiljava.
Potpuni javašluk!
 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Partizanov Magazin, ep.1:
"-Maksimalan ucinak na terenu
-Novi dres
-Odlazak kapitena
-Vratili smo se u Evropu
-Stanojeviceva 100.pobeda!"


U poređenju sa dosadašnjim njihovim pokušajima ovo je odlično, upućeniji će me ispraviti ako grešim ali mislim da se zasniva na entuzijazmu Popa i onog ko je napravio video materijal, tako da skroz stoji i konstatacija da će trajati dok im se Bilja i družina ne popnu na glavu.

Kvalitetni snimci detalja sa utakmica, nov dres, odlazak Stojketa, ništa ni napadno ni prenaglašeno. Ako se uzme u obzir da su prvo dali onom debilu da skrnavi ime Partizanov vesnik pa Bilji da pravi Partizan news po ugledu na pink, ovo uliva nadu da možda nekad neko sposoban i dobije šansu da iskoristi potencijal Partizana kad ovi sjašu.
 
Учлањен(а)
31.08.2021
Порука
24
Reaction score
103
Локација
Južno
Sadržaj emisije je na mestu, ali produkcija je skoro kao sa svadbenih snimaka. Za početak bi mogli da utišaju pozadinski zvuk da bi se čuo tekst. Dopada mi se i spot za novi dres, simpa je priča vezana za podsećanje na talente.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.482
Reaction score
29.140
Локација
Novi Sad
Sto bi reko onaj cigan: o kako je lepo biti glup....

Screenshot_20210913-130533_Chrome.jpg

Цалл вам центар јебем цео.... :cekanje:
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.416
Reaction score
40.734
Локација
Žrnov
Ne opravdavam, samo da pojasnim - do ovih grešaka dolazi kada automatski transliteruju latiničnim tekst u ćirilični. To što je automatizovana transliteracija, ne znači da tekst ne treba da se proveri, upravo zbog ovakvih stvari. Ima čak i gor TC MerCator.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.482
Reaction score
29.140
Локација
Novi Sad
Ali ticketline shop, sve na latinici lepo napisano... kakav amaterizam. Vidis to mercator nisam ni primetio....
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
Uprava je zgazila na klub ovom "tajnom skupštinom", koja nije ni održana i tako poručila svim članovima kluba - ne možete nam ništa radimo šta hoćemo, ne treba nam skupština. Ne znam, mislim da je ovo krivično delo, jedno u nizu. Vučeli je svakako valjda karma da crkne na robiji, ali mlađani gmazura svakako treba da kupi zalihe nivee da mu lakše padne dugogodišnja penetracija. Vole robijaši te pičkaste i bucmaste.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
959
Reaction score
4.294
Локација
Nis
Uprava je zgazila na klub ovom "tajnom skupštinom", koja nije ni održana i tako poručila svim članovima kluba - ne možete nam ništa radimo šta hoćemo, ne treba nam skupština. Ne znam, mislim da je ovo krivično delo, jedno u nizu. Vučeli je svakako valjda karma da crkne na robiji, ali mlađani gmazura svakako treba da kupi zalihe nivee da mu lakše padne dugogodišnja penetracija. Vole robijaši te pičkaste i bucmaste.
Vucelic nema legitimni mandat da bi bio predsednik, kao sto nema ni narkoman funkciju I legitimitet za bilo koju funkciju....ali su tu. Cela uprava je cist kriminal.
 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Ako Mladen Mijatović u upravi nije dokaz da se univerzum zajebava sa nama ne znam šta je. Ili samo treba da budemo jasniji u našim molitvama. Prvo što se čovek preziva Mijatović, a Predraga mnogi želimo na nekoj funkciji u klubu, međutim dobismo Mladena. Drugo što je čovek novinar crne hronike, a Vučelić, Vazura i novinar crne hronike u istoj rečenici su verovatno vlažan san većine nas, međutim dobismo da se ta rečenica završava saradnjom a ne izveštajem u emisiji.

I na sve to on nam planira digitalnu strategiju :
Делегатима Скупштине су се између осталог обратили и чланови Управног одбора клуба Младен Мијатовић у вези са новом дигиталном стратегијом наступа ФК Партизан...

Da se okrenem i na drugog pomenutog, Trailovića (biografija). Ne bih da se ogrešim o čoveka ali taj je na svakoj utakmici, evro gostovanju, pripremama, u kom svojstvu i o čijem trošku saznaćemo verovatno nikad. Sa svojih 26 godina iskustva u ugostiteljstvu i turizmu on govori o saradnji kluba sa školama fudbala :
...као и Драган Траиловић, који је говорио о успешној сарадњи Клуба са школама фудбала у Србији и региону.

76. rođendan slavi klub ove godine, na godišnjoj skupštini nema nijednog Partizanovca.
Svaki uspeh sportskog sektora treba da se pomnoži bar sa tri dok god za nadređene imaju ovu žgadiju.
 
Top