Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.406
Reaction score
28.583
Локација
Novi Sad
Partizanov Magazin ep.3
-Sasa Ilic na JNA
-Oktobar/prva polovina novembra u JSL, Kup, ECL
-Rikardo Žorhe Pires Gomeš - "Moja prica" (o Zelenortskim Otrvima tj Cape Verde, prvim fudbalskim koracima, Partizanu, timu, sezoni, navijacima, "Nije bitno gde sam, ovde ili negde drugde, ali Partizan ce uvek biti u mom srcu!", "Partizan ce zauvek ostati u mom srcu i biti moj klub!")
-Raspored za novembar

 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
Buljana Obradović počinje intervju sa debitantom Mihajlom Ilićem nakon utakmice: "Kako si se osećao, kako si reagovao kada SMO ti poslali poziv za prvi tim?"

Ima li ko pošteno sportski nastrojen da eliminiše ovog bezrazložno nadmenog i priglupog parazita iz kluba?
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ja moram reći nešto u vezi ovog
"Partizanovog magazina"
Ako je bila ideja Biljane Obradović onda veliko bravo za nju.
Ne zato što je odrađeno dobro.
(Desetine stvari bi sa minimum investiranja moglo bolje uraditi)
Već zato što je usvojena sugestija navijača šta ne valja i šta iritira, te da se radi na tome da bude nešto odrađeno dostojno veličine Partizana.

Naracija, praćenje takta priče, montaža...
Posle dužeg vremena ne samo da me ne iritira već me tera da ispratim priču.

Uz dužno poštovanje KK sektora koji inače ima bogatiji materijal i izgrađenu pozitivniju atmosferu ovo nikad nisu uspeli da urade.
Tako da Bilja ako je ovo bilo njeno delo-
Bravo za nju.
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
@JasminaT

Pa, valjda je i sam Mihajlo Ilić član tog istog kluba, moguće i duže od nje. Ne misliš valjda, nakon svih ovih godina da je ona to rekla jer se smatra delom kluba, a ne radi selfpromoa. Koliko puta je samo na taj način otuđivala navijače od kluba (mi i vi). I jeste najtačnije "kada si dobio poziv prvog tima" , a ne kada SMO te pozvali, jer ona u tome nikako ne učestvuje (bar se iskreno nadam da ne učestvuje).
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Iskreno, ne znam ko učestvuje, ko ne učestvuje, i kakav je protokol što se toga tiče, ali ja sam to "mi" shvatila kao "prvi tim".
I jeste najtačnije "kada si dobio poziv prvog tima" ,
slažem se apsolutno, ali nema potrebe dizati tenzuju oko ovakve stvari... kao da nemamo zbog čega, inače da se stresiramo i dramimo.
 

Humska

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2020
Порука
145
Reaction score
432
Локација
Beograd
Iskreno, ne znam ko učestvuje, ko ne učestvuje, i kakav je protokol što se toga tiče, ali ja sam to "mi" shvatila kao "prvi tim".
slažem se apsolutno, ali nema potrebe dizati tenzuju oko ovakve stvari... kao da nemamo zbog čega, inače da se stresiramo i dramimo.

Ima potrebe jer njeno radno mesto postoji radi izgradnje i odrzavanja imidza kluba, slike u javnosti, kontakta sa medijima.... Na toj poziciji sve mora da bude uglancano cak i ako negde u unutrasnjosti nije. I zasto bi bio problem da se kaze sta ne valja i da se to ispravi?
Ona ne moze nikako sebe stavljati u "mi" koje predstavlja prvi tim. Ako cemo pravo, vise je prvi tim taj decko i svi momci u omladinskom pogonu nego ona.
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.357
Reaction score
5.070
Локација
Beograd
Ja sam ravnodušan posle ovog danas. Jebiga, kakva nam je ekipa, rezultati su i dobri ove sezone. Bruka je izgubiti od Flore ali tako je kako je, bolje izgleda nije moglo.
A Stanojević je trenutno najbolje što može ova uprava da nam priušti.
Ako želimo više, jedino da nekim čudom oteramo upravu i molimo Mijata, Kezmana i npr. Sava da se vrate i preuzmu klub i da onda dovedu za trenera npr. Vukovića ili Ivića. Ali ovo više zvuči kao neko maštanje nego na nešto što je moguće da se desi.
Ali Željko se vratio u KK, tako da ništa nije nemoguće.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Niko se nece vratiti u FK Partizan bez drzavnih garancija! U drzavi srbiji ne postoje sponzorske pare, koje se mogu uloziti u klub koji ne prihoduje, a da nisu 100% pod kontrolom SNS. Bez da Vucic odluci da nas casti jer smo dosta patili. Meni to i ne treba. Pre bih voleo cist amaterski klub, u beton ligi, nego zagadjeni i sramitni klub u kvazi profesionalnom statusu... Stanoje me nervira do jaja! Ali nema bolje opcije... Ja se nadam Saletu Ilicu uskoro, ali on je sa upravom u licnom sukobu...
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
917
Reaction score
4.095
Локација
Nis
Koliko se ja secam trener je imao sastanak sa navijacima gde su svi mogli da postavljaju pitanja...koliko je doslo na taj sastanak i kakva su pitanja bila...mislim da ljudi stvarno nisu realni sta zele a znaju da imamo poltronsku upravu i haos na jugu.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
@Amadeus
Ako nam klub zivi od drzave, jer transferima ulaznicama i sponzorima ne moze da pokrije ni tekuce troskove, klub ce da zivi od izbora do izbora... Sve dok je profi sport na drzavnoj sisi gutacemo govna u zamenu za neke polovicne uspehe u 'evropi'. Ne znam kako ljudima ne padne na pamet da su recimo Hrvatska i Slovenija osetno bogatije zemlje od nas i da bi mogle da u svoje 'drzavne projekte' da upumpaju mnoooogo vise para... ali to ne rade, jer je to kontraproduktivno za drustvo, cak i kad donosi kratkorajno zadovoljstvo u sportskim uspesima. Slovenci bi mogli da dovedu, sta znam, Jurija Zdovca iz Zalgirisa i daju mu triput veci budzet zeljkovog kad bi hteli, mislim na grad Ljubljanu ili Slovneacku vladu ida posle senluce po ulici.. Al nece to da rade.... Jer je to nenormalno... Da bacas pare na sport kao fudbal, koj treba sam da se odrzava od publike, koja ga prati, a u isto vreme imas socijalu, obrazovanje i trista precih cuda.... Samo mi, kojima je sve jedno na sta lici infektivna klinika nemamo problem da neko Zeljku da 5,6 mil evra (za transfere i plate igraca, ne njega licno, on je covek moralno neupitan) za 'vracanje u evroligu', u trenutku dok mali privrednici dizu ruku na sebe, jer im je pandemija pobila firme, a izvrsitelji disu za vratom...

Sve dok klub ne pocne da se finansira sam od sebe, bez donacija drzave i njenih satelita iz privrede i kriminala niceg lepog i cistog u FK nece biti... Za tako nesto je potrebno da navijaci prihvate jedan period slabih rezultata i da shvate da moraju da dolaze i podrzavaju klub mnooooogo intenzivnije... A u isto vreme moraju protestima da stave do znanja da bismo radije klub u drugoj ligi ngeo klub u kom su kriminalci! I onda lepo korak po korak, sezonu dve hibernacije, sa nekim dobronamernium ljudima iz sportskog sektora koji nisu tu zbog kesa a imaju poverenje i slobodu iz srpske lige izlazimo na cistinu... Ali to se nece desiti iz dva razloga: 1. nase navijace boli uvo da se bore protestima protiv uprave (a to nije nista radikalno i izmisljeno, jer se takvi prosteti desavaju i u engleskoj i u nemackoj i u spaniji), 2. prosecnom navijacu Partizana, koji mozda nije ni na ovom forumu ne smeta da malo primi tuki od Vucica, ako nam dao koju titulicu, ili da koj milion za nekog Sumicu, da nam malo zonglira, i opere koj dinar kroz provizije...

Skoro je nemoralno zahtevati od kluba ulaganje u pojacanja, kada znas da se ta pojacanja finasiraju tako sto se uzima od usta prosvetnim radnicima ili od besplatnih udzbenika za decu. Svako ko misli da je fudbal jednako prioritetan da bude finasiran kao zdravstvo i skolstvo je lud i zasluzuje da se leci i skoluje decu u srpskim uslovima. Kad bi nam teleoptik pravio prihode da se klub sam odrzava, ne bih imao nista protiv. Za vreme Djurica je to razvaljeno, dug se napravio, i sad ga je nemoguce zaustaviti kao krvarenje... Bukvalno bi morali da budmo par godina ko Mega u basketu, da nemam nikave ambicije rezultatske, da nam igraju samo deca, bez ikakvih skupih igraca na plati, da nas gaze SNS dopingovani Cigani, i da polako izadjemo iz sranja samo na nasu omladisku skolu... Ta skola je opasno precenjena, ali je jedino ydravo sto u klubu posoji...

Kad bi se klub privatizovao to bi bilo najogre. U Srbiji klub moze kupiti samo SNS tajkun, a to bi onda dosadasnju neformalnu privatizaciju kluba kao partijske prcije, ucinilo zakonitim i zvanicnim. To je gore nego ovo sad... Promena nema dok se promena na Andricevom vencu ne dogodi... A te promene, kao ni promene u klubu nema bez protesta. al reci, kako bi to izgledalo da sluzbenici drzave, koji su placeni da nam vode tribinu pocnu da protestvuju protiv drzave koja ih placa.... Malo nelogicno...

Istok i Zapad mora da se pobune, progutaju knedlu, pomire se zrtvom rezultata i krenu na govna... Zvuci utopijski, ali dok se to ne dogodi, rasprava o tome ko je i kakav je Stanoje je smesna i presmesna... Mi ocekujemo znanje i trud od tih fudbalera, a nismo spremni nista da damo za uzvrat osim 'ljubavi' koja se ne leb ne maze... Mi smo navijaci u fazonu: Prvo vi dobro igrajte, pa cu ja da navijam za vas... to je isto kao ona cuvena srpska mantra: Osvoji ti prvo vlast, pa cu onda da glasam za tebe... Nema da damo neko poverenje u napred, pa da oni malo igraju, mi malo podrzimo... I onda mi necemo da podrzimo jer ne igraju, oni nece da igraju jer ne podrzavamo, i u krug u krug i fudbala samo sto nije nestao! Dok neko ne naravi napor i na srce i energiju i ne probije taj krug, stvar ce samo tonuti, a dna nema, uvek moze dublje!
 
Последња измена:

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
917
Reaction score
4.095
Локација
Nis
@Amadeus
Ako nam klub zivi od drzave, jer transferima ulaznicama i sponzorima ne moze da pokrije ni tekuce troskove, klub ce da zivi od izbora do izbora... Sve dok je profi sport na drzavnoj sisi gutacemo govna u zamenu za neke polovicne uspehe u 'evropi'. Ne znam kako ljudima ne padne na pamet da su recimo Hrvatska i Slovenija osetno bogatije zemlje od nas i da bi mogle da u svoje 'drzavne projekte' da upumpaju mnoooogo vise para... ali to ne rade, jer je to kontraproduktivno za drustvo, cak i kad donosi kratkorajno zadovoljstvo u sportskim uspesima. Slovenci bi mogli da dovedu, sta znam, Jurija Zdovca iz Zalgirisa i daju mu triput veci budzet zeljkovog kad bi hteli, mislim na grad Ljubljanu ili Slovneacku vladu ida posle senluce po ulici.. Al nece to da rade.... Jer je to nenormalno... Da bacas pare na sport kao fudbal, koj treba sam da se odrzava od publike, koja ga prati, a u isto vreme imas socijalu, obrazovanje i trista precih cuda.... Samo mi, kojima je sve jedno na sta lici infektivna klinika nemamo problem da neko Zeljku da 5,6 mil evra (za transfere i plate igraca, ne njega licno, on je covek moralno neupitan) za 'vracanje u evroligu', u trenutku dok mali privrednici dizu ruku na sebe, jer im je pandemija pobila firme, a izvrsitelji disu za vratom...

Sve dok klub ne pocne da se finansira sam od sebe, bez donacija drzave i njenih satelita iz privrede i kriminala niceg lepog i cistog u FK nece biti... Za tako nesto je potrebno da navijaci prihvate jedan period slabih rezultata i da shvate da moraju da dolaze i podrzavaju klub mnooooogo intenzivnije... A u isto vreme moraju protestima da stave do znanja da bismo radije klub u drugoj ligi ngeo klub u kom su kriminalci! I onda lepo korak po korak, sezonu dve hibernacije, sa nekim dobronamernium ljudima iz sportskog sektora koji nisu tu zbog kesa a imaju poverenje i slobodu iz srpske lige izlazimo na cistinu... Ali to se nece desiti iz dva razloga: 1. nase navijace boli uvo da se bore protestima protiv uprave (a to nije nista radikalno i izmisljeno, jer se takvi prosteti desavaju i u engleskoj i u nemackoj i u spaniji), 2. prosecnom navijacu Partizana, koji mozda nije ni na ovom forumu ne smeta da malo primi tuki od Vucica, ako nam dao koju titulicu, ili da koj milion za nekog Sumicu, da nam malo zonglira, i opere koj dinar kroz provizije...

Skoro je nemoralno zahtevati od kluba ulaganje u pojacanja, kada znas da se ta pojacanja finasiraju tako sto se uzima od usta prosvetnim radnicima ili od besplatnih udzbenika za decu. Svako ko misli da je fudbal jednako prioritetan da bude finasiran kao zdravstvo i skolstvo je lud i zasluzuje da se leci i skoluje decu u srpskim uslovima. Kad bi nam teleoptik pravio prihode da se klub sam odrzava, ne bih imao nista protiv. Za vreme Djurica je to razvaljeno, dug se napravio, i sad ga je nemoguce zaustaviti kao krvarenje... Bukvalno bi morali da budmo par godina ko Mega u basketu, da nemam nikave ambicije rezultatske, da nam igraju samo deca, bez ikakvih skupih igraca na plati, da nas gaze SNS dopingovani Cigani, i da polako izadjemo iz sranja samo na nasu omladisku skolu... Ta skola je opasno precenjena, ali je jedino ydravo sto u klubu posoji...

Kad bi se klub privatizovao to bi bilo najogre. U Srbiji klub moze kupiti samo SNS tajkun, a to bi onda dosadasnju neformalnu privatizaciju kluba kao partijske prcije, ucinilo zakonitim i zvanicnim. To je gore nego ovo sad... Promena nema dok se promena na Andricevom vencu ne dogodi... A te promene, kao ni promene u klubu nema bez protesta. al reci, kako bi to izgledalo da sluzbenici drzave, koji su placeni da nam vode tribinu pocnu da protestvuju protiv drzave koja ih placa.... Malo nelogicno...

Istok i Zapad mora da se pobune, progutaju knedlu, pomire se zrtvom rezultata i krenu na govna... Zvuci utopijski, ali dok se to ne dogodi, rasprava o tome ko je i kakav je Stanoje je smesna i presmesna... Mi ocekujemo znanje i trud od tih fudbalera, a nismo spremni nista da damo za uzvrat osim 'ljubavi' koja se ne leb ne maze... Mi smo navijaci u fazonu: Prvo vi dobro igrajte, pa cu ja da navijam za vas... to je isto kao ona cuvena srpska mantra: Osvoji ti prvo vlast, pa cu onda da glasam za tebe... Nema da damo neko poverenje u napred, pa da oni malo igraju, mi malo podrzimo... I onda mi necemo da podrzimo jer ne igraju, oni nece da igraju jer ne podrzavamo, i u krug u krug i fudbala samo sto nije nestao! Dok neko ne naravi napor i na srce i energiju i ne probije taj krug, stvar ce samo tonuti, a dna nema, uvek moze dublje!
Bravo!!! Pravo u centar!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.088
Локација
Beograd
Na RTS 1 upravo ,,ide,, koncert Marije Šerifović (bez publike) snimljen (osim ako nije sad ,,uživo,, ali svakako) na stadionu Partizana... odnosno na ,,JNA,, kako ga mnogi od nas i dalje zovu...
E sad...kakve veze ima ,,Mara,, sa Partizanom i kakvu je korist Partizan dobio ovim pozajmljivanjem stadiona nekome...to već ne znam...
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
917
Reaction score
4.095
Локација
Nis
Na RTS 1 upravo ,,ide,, koncert Marije Šerifović (bez publike) snimljen (osim ako nije sad ,,uživo,, ali svakako) na stadionu Partizana... odnosno na ,,JNA,, kako ga mnogi od nas i dalje zovu...
E sad...kakve veze ima ,,Mara,, sa Partizanom i kakvu je korist Partizan dobio ovim pozajmljivanjem stadiona nekome...to već ne znam...
Stanoje ga izdao za velike pare :))
 
Top