Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.233
Reaction score
2.782
Nisam pisao dugo jer se osjecam kao vecina nas. I sve vrijeme mislim hoce li se javiti neko od legendi, a ne samo novinarcici da pisu tekstove kojima ispituju je li nas stvarno pukao film pa psiho da salje nove ili mozemo jos da trpimo.

Kao sto je Jesic rekao kad je vracao stan, da nije bilo Partizana, ne bi bilo ni njega.

Djordje je, za sada, kao sto rece kolega, jedina legenda. A ostali nek se zamisle nad ovim Jesicevim rijecima...
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.594
Reaction score
3.380
Локација
JNA
Ja sve cekam reakciju Pedje Mijatovica, mislim da bi njegova rec imala veliku tezinu..ali njega nema!
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Nisam pisao dugo jer se osjecam kao vecina nas. I sve vrijeme mislim hoce li se javiti neko od legendi, a ne samo novinarcici da pisu tekstove kojima ispituju je li nas stvarno pukao film pa psiho da salje nove ili mozemo jos da trpimo.

Kao sto je Jesic rekao kad je vracao stan, da nije bilo Partizana, ne bi bilo ni njega.

Djordje je, za sada, kao sto rece kolega, jedina legenda. A ostali nek se zamisle nad ovim Jesicevim rijecima...
Po čemu je Đorđe jedina legenda a Golac npr nije?
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.233
Reaction score
2.782
Golac je jedini dugogodisnji kriticar nasih vajnih uprava i on se, mozda i to nije dobro sa nase strane, podrazumijeva. Iako mi se cini da je nesto nedavno hvalio psiha onako usput ili tako nesto, ali mi se ne da sad traziti.
 

Dr. Okltis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2021
Порука
69
Reaction score
133
Локација
Srbija
Sta svi oni rade da oteraju ove lopove, ja kao obican gradjanin ne mogu nista sem da ne idem na utakmice da se nerviram i gledam ekipu sastavljenu od visestrukih povratnika sa ozbiljnom istorijom povreda i sedenja na klupi i stranaca za dzabe koji nemaju sta da traze u ozbiljnom fudbalu.
Realno ni oni ne mogu nista sem da daju tako po neku izjavu i dignu pritisak onom losem glumcu dramskih predstava za narod.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Golac kakvu sirinu u razmisljanju ima taj covek a uporedite Ivicu Ilijeva i njega. Ilijev klasican naprednjacki skorojevic,nista mu nije sveto. Treba nam da 10 legendi isti dan kao Djole Tomic dignu glas,secam se da je i Djelmas kritikovao. Ilic,Ivic,Gordan,Paun…Ne mogu bre ovi klosari da mrze Partizan,valjda ga mi svi volimo vise od toga.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.212
Reaction score
33.473
Локација
vaginamandibularia
Golac ima sirinu u poredjenju sa narkomanom?
Jbt al nam se srozase standardi u smrdiji okupiranoj.
Decko samo kuka, evo vec 30 godina, realno to mogu i ja da radim.
Koga je trenirao, koga je proizveo, cime se bavio zadnjih 30 godina?

I stolica cita knjige, lepo prica van izdiktiranih konferencija pa sve to dzaba ako nisi u stanju da radis posao kako dolikuje.
Zagorac je bio kul lik, al dzaba kad je na terenu najcesce trubadurio
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.069
Reaction score
14.269
Локација
Kipar
Legenda kao Ranko Stojic samo sto se Ranku posrecilo da predje u Dinamo.

 
Последња измена:

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
I Mijatovic je kopao i rukama i nogama da ode u Hajduk pa ga to ne cini manje legendom Partizana. I Cava je otisao u Dinamo pa nista. I Vasovic je igrao preko puta pa nije manje nas. Ima kuca se Ivan Golac na googlu pa se proveri ko je i sta je i kakva ostvarenja ima a moze i da se pita neko stariji kakav je fudbal igrao Partizan kad je on bio trener i kako je igrao sa Dandijem protiv Partizana prijateljsku kad jebeni Rumuni nisu hteli da igraju protiv nas prijateljsku. Ali kad je nekome legenda Perica Ognjenovic onda tesko moze da zna ko je i sta je Ivan Golac.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.069
Reaction score
14.269
Локација
Kipar
Mijatovic nije iz Partizana isao u Hajduk a nisam cuo da je sam rekao da je rukama I nogama kopao da predje tamo za razliku od Golca.
Vasovic nikako ne moze biti legenda Partizana. Da ne komentarisemo igracki period kod cigana dovoljno je setiti njegovog trenerskog mandata kod njih i bacanja kaputa na 3:0 kod ponistenog gola Piksiju.
Cavi svaka cast on je bio poseban za razliku od sina.
Ali bez da ulazim u dalju raspravu za mene legenda mora da ima cistu istoriju izjava I ponasanja za vreme boravka I nakon boravka u Partizanu. Cini mi se da je Golac, kad je davao izjave, uvek nekako radio vise sebi u korist nego sto se brinuo o Partizanu.

Ajde i ovo malo ljudi sto stanu u odbranu kluba da namazemo govnima

Svaka njemu cast za komentar. Nisam nikako zeleo da ga mazem govnima vec sam samo naveo njegovu izjavu u vezi epiteta "legenda" ispred Golcevog imena.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.682
Reaction score
22.523
Локација
Beograd
Nego čiji je Vasović, nego naš gde je ceo život?! I Dule ima izjavu da je sada(profesionalno) navijač Zvezde, pa hajde i njega da se odreknemo ili Gorana Milojevića, strelca, pa gotovo epskih golova za Partizan, ipak je igrao tamo, a i burazer mu je onaj proliv. Ili Bobeka, ipak je išao na neke turneje za žgadiju da igra.
To bacanje kaputa i meni ide na kurac, ali ne može da potre šta je sve uradio za Paritizan. I Šoškiću unuci navijaju za cigane, pa je meni najbolji golman ikad ovde i legenda naša najveća među stativama.
Ne odričimo se onoga malo što imamo, Moce nažalost više nema ,koji je bio ono što svako od nas želi od svakog igrača...
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.069
Reaction score
14.269
Локација
Kipar
Nemamo mi cega da se odricemo ili prisvajamo. Svi ti igraci u svojim biografijama imaju Partizan u jednom trenutku karijere I to niko ne moze odreci ili izbrisati. Oni su svakako bili deo Partizana.
Ali nazivati Vasovica legendom Partizana za mene je pogresno. Isto kao sto je pogresno nazivati legendama grbovica ili nenada krstica kao svezije primere koji su isto tako mnogo pruzili klubu.
Nazivati legendama takve ljude je direktna uvreda za Vukotica na primer.
 

Zbunjen

Početnik
Учлањен(а)
10.11.2007
Порука
188
Reaction score
523
Golac ima sirinu u poredjenju sa narkomanom?
Jbt al nam se srozase standardi u smrdiji okupiranoj.
Decko samo kuka, evo vec 30 godina, realno to mogu i ja da radim.
Koga je trenirao, koga je proizveo, cime se bavio zadnjih 30 godina?
Ne znam koliko imaš godina i da li se sećaš uopšte kako je igrao Partizan, dok mu je on bio trener.
Da te podsetim izbacio je Seltik u jednoj od najludjih utakmica u istoriji našeg kluba.

Ili sa Groningenom:

Posle takvh utakmica i ne mora ništa da radi, sebi je za života podigao spomenik (da ne pominjem njegovu igračku karijeru).
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Mijatovic nije iz Partizana isao u Hajduk a nisam cuo da je sam rekao da je rukama I nogama kopao da predje tamo za razliku od Golca.
Vasovic nikako ne moze biti legenda Partizana. Da ne komentarisemo igracki period kod cigana dovoljno je setiti njegovog trenerskog mandata kod njih i bacanja kaputa na 3:0 kod ponistenog gola Piksiju.
Cavi svaka cast on je bio poseban za razliku od sina.
Ali bez da ulazim u dalju raspravu za mene legenda mora da ima cistu istoriju izjava I ponasanja za vreme boravka I nakon boravka u Partizanu. Cini mi se da je Golac, kad je davao izjave, uvek nekako radio vise sebi u korist nego sto se brinuo o Partizanu.



Svaka njemu cast za komentar. Nisam nikako zeleo da ga mazem govnima vec sam samo naveo njegovu izjavu u vezi epiteta "legenda" ispred Golcevog imena.
Golac je u više navrata kritizirao rad uprave Partizana i nisam stekao utisak da je promovirao sebe u tim izjavama. Ostvario se kao igrač, (10 god u Partizanu), bio trener Partizana dali je on legenda ili nije nije ni bitno samo sam naglasio da zbog jedne izjave Đ. Tomića koji je odmah prebačen u legende mogao to da bude i Golac. Mogu da budu obojica jer su do sada jedini dali takve izjave. Jbga kako kaže Đole mi se okupimo i pričamo o Partizanu i upravi ali izlazak u javnost muda ko klikeri.
 
Top