Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.396
Reaction score
4.603
Локација
Zemun
Ako gledamo ko je sve digao glas, pa i Djura je bio veoma ostar.
Pored mutavosti i kradja koje je pocinio, on je jebena legenda za ove sadasnje u upravi.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.618
Интересантан је моменат кад се Ђурић јавља. Можда грешим али овако напамет ми се чини да се није јављао претходних година да коментарише. Свима се одједном отворише очи након ових резултата, а ови јашу више од пола деценије. Пре две сезоне нити смо ушли у Европу, нити куп, нити титула, нити дерби, велико ништа.....све је било ок идемо даље, биће боље. Отерати ову управу је једнако важно колико и имати здраве замене за њих. У супротном можда ћемо и њих да сматрамо мањим злом као што сада многи сматрају Ђурића мањим злом од ових, а док је био у клубу горег није било..... Вечито бирамо између мањег и већег зла и то није случајно, неко се увек труди да буде тако.
 
Последња измена:

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Gospodo Grobari , pred nama se postavlja samo jedno jedino pitanje .

Hocemo li da teramo govna iz Partizana ili necemo?

U ovom trenutku , rezultati su nam nebitni .
Kako misliš da obični navijači smene upravu? Protest? Došlo bi maksimalno 100-200 navijača. Urlanje na stadionu? Nema nikakvog efekta..

Mi smo nažalost državni klub, tako da samo država ili trula skupština mogu da smene ove. A mi možemo da posmatramo kao idioti.
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
431
Reaction score
1.558
Интересантан је моменат кад се Ђурић јавља. Можда грешим али овако напамет ми се чини да се није јављао претходних година да коментарише. Свима се одједном отворише очи након ових резултата, а ови јашу више од пола деценије. Пре две сезоне нити смо ушли у Европу, нити куп, нити титула, нити дерби, велико ништа.....све је било ок идемо даље, биће боље. Отерати ову управу је једнако важно колико и имати здраве замене за њих. У супротном можда ћемо и њих да сматрамо мањим злом као што сада многи сматрају Ђурића мањим злом од ових, а док је био у клубу горег није било..... Вечито бирамо између мањег и већег зла и то није случајно, неко се увек труди да буде тако.
Oglasavao se on i ranije , ali zamislite koliko su ovi sad jadni kad on moze nekoga da kritikuje. On koji je imao sve uslove da nas uzdigne na mnogo veci nivo,cigani se raspadali u svakom smislu, e od Evrope nisu gledali, dovodili presmesne igraci, a mi bez ikakvih ulaganja igrali redovno Evropu i osvajali titule. Rezultata u Evropi mimo srecne LS nije bilo iskljucivo zbog lopovluka uprave i neplanskog prodavanja igraca . O (ne)dovodjenju igraca da ne pricamo, a para se imalo ! Bukvalno smo mogli da budemo nivo na kom su sad gamad bez ičije pomoci...
 

Dr.Inker

Grobar
Учлањен(а)
30.07.2022
Порука
447
Reaction score
3.736
Kako misliš da obični navijači smene upravu? Protest? Došlo bi maksimalno 100-200 navijača. Urlanje na stadionu? Nema nikakvog efekta..

Mi smo nažalost državni klub, tako da samo država ili trula skupština mogu da smene ove. A mi možemo da posmatramo kao idioti.
Pevanje može da ima efekta u kontekstu stvaranja atmosfere (linča) u kojoj bi bili normalni ili još bitnije - očekivani incidenti i ovakvi ili onakvi napadi na ložu i sl. gde bi njihovo normalno funkcionisanje na i oko stadiona bilo dovedeno u pitanje, ako ne i bezbednost (iako se te pretnje možda nikada ne bi realizovale).

Ali za to je potrebna tribina odakle bi se te pretnje očekivale i doživele kao realistične.

A ono što se naziva Jugom danas nema taj destruktivni/huliganski potencijal ili možda pre voljni momenat, što upravi obezbeđuje miran san više nego broj okupljenih grobara ovde ili onde. A ostatak nas može samo da kanališe svoj bes dok se, ako ikada, ne okupi dovoljno velika masa sa istim stavom i stažom na toj tribini.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
 

wolf77

Početnik
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
16
Reaction score
66
Локација
Novi Sad
Poneti jaja i samo gadjati jajare iz uprave, i takodje skupiti ona jaja dole pa ako treba i obracunati se sa njima.Dosta je bilo sada stvarno, a ako gospoda sa juga konacno nesto ne urade nego samo krenu da pevaju onda ce konacno dokazati ko su i sta su.
Ende.
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
185
Reaction score
1.768
Локација
Beograd
Poneti jaja i samo gadjati jajare iz uprave, i takodje skupiti ona jaja dole pa ako treba i obracunati se sa njima.Dosta je bilo sada stvarno, a ako gospoda sa juga konacno nesto ne urade nego samo krenu da pevaju onda ce konacno dokazati ko su i sta su.
Mislim da su dokazali ko su i šta su u prethodnih 5-6 godina i neverovatno mi je da neko očekuje i priželjkuje promenu od kriminalaca, ubica i njihovih saučesnika.
 

Humska

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2020
Порука
152
Reaction score
447
Локација
Beograd
Vuceli i Vazuri jebem sve zivo, mrtvo i ono sto ce se nekad roditi. Sad dodjoh sa stadiona, promukao i posran.
Nisam ni ocekivao beg zna sta posle nekoliko vidjenih utakmica ali opet je tesko kad se dozivi.

Toliko imam snage veceras.
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
JAVI SE, LOŽA! JAVI SE, LOŽA!
UPRAVA... NAPOLJE!
VUČIĆU... PEDERU!

Treba pokrenuti skandiranje sa ložom, a ne sa igračima.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.497
Reaction score
29.210
Локација
Novi Sad
Matorom treba dvogled da bi video bila sta.
Majmunko viri, vidi ga na sta lici, bila je teska noc droga kurve ovo ono ne moze glavu da ispravi....
Faca crne hronike sa pinka sve govori...
Pu u usta vas jebem!! Mrs napolje!!!

uprAVa napolje!
 
Top