Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Geneza propadanja: Partizan sa Stolicom dotakao dno!

Odgovornost za nepopravljivu štetu je ogromna, gotovo nepodnošljiva, ali nije samo na plećima nedoraslog Stolice, jer ne pravi se violina od drveta za budak. Još veća je na "grbači" predsednika Milorada Vučelića, koji je poželeo da kadrira i u sportskom sektoru da bi, ispostavilo se, iz nehata okrenuo top na komarce, na ceo klub - sebe i sopstvene saradnike, krijući se potom iza dece koju je kao "živi štit" postavio na zapadnoj tribini, ispred svečane lože, verujući da kritična masa neće udariti na nejač da bi stigla do "glava" čelnika.

Menevar je možda trenutno uspeo, jer sem uvreda, koje su zahvaljujući "službenim fiokama" instrumentalizovane i usmerene najviše ka generalnom direktoru, a mnogo manje kao zaslužnom, lojalnom drugu članu, "stečajnom upravniku" i glavnom režiseru poloma kompletnog kluba, ali su frustracija, jad, čemer i gnev u očima pravih navijača, ne "džuboks huligana" (jedna pesma, jedna želja) samo produbljeni.

partizan-aek-foto-nikola-tomic-21copy3000x2000-830x0.jpg


Partizan je zahvaljujući tvrdoglavosti jednog čoveka na konopcima sedam dana pre odlučujućih mečeva u Evropi koji znače egzistenciju i 15 dana pre večitog derbija o kome pristalice crno-belih u ovom momentu verovatno imaju košmarne snove i to s punim pravom.

Verujete li da će taj koji je režirao tragediju sa Stolicom i sam preuzeti odgovornost i načiniti radikalan potez u korist svoje štete? Nemojte ni da se nadate, jer onaj kome su nečija deca živi štit ne polaže račune kritičnoj i nezadovoljnoj masi, već jačim igračima za stolom...


0met9300-830x0.jpg
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.994
Reaction score
13.601
Локација
Kipar
Plata iz Olimpije uracunata tako da je to to. Propalicama iz uprave je gorelo pod nogama pa ne zale pare koje ne daju iz svog dzepa. Zalosno je sto je Savo pristao da uzme od Partizana tolike pare.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.421
Reaction score
5.623
Локација
beograd
Mozemo mi da pisamo do sutra po Savi ili nekom drugom, ali ajde za promenu da damo nekome podršku.
Ja prvi imam toliko toga da zamerim Savi u prvom mandatu, ali vreme je da svi stanemo pod jednu zastavu, a to je "opstanak Partizana".
Ne sumnjam da ce Sava provlaciti novinari kroz mulj, ali ne moramo i mi to raditi.
Protiv Hamruna da ga docekamo kako prilici i da poguramo ekipu u grupnu fazu.
Opstanak Partizana je u igri!
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.494
Reaction score
21.579
Локација
Beograd
Pa najbolje da dođe i igra za bonove. Pregovarao je za sebe, šta ste očekivali, imao je 300 soma sigurnih iz Olimpije i treba da to baci u vetar. Važi, ali juče.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.994
Reaction score
13.601
Локација
Kipar
Da li moze na drugom mestu da uzme te pare? Naravno da je pregovarao za sebe ali gledajuci situaciju u kojoj se nalazimo to je pljacka.
Sad ja treba da objasnjavam da su to veliki grobari koji daju legitimitet lopovima u upravi, koji su u cajtnotu, za velike pare da bi ti shvatio o cemu pricam?
 

Moskri63

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
330
Reaction score
751
Ne postoji za dzabe izreka "Sacuvaj nas Boze gladi, kuge i legendi FK Partizan"
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.494
Reaction score
21.579
Локација
Beograd
A mogu da daju plate kome stignu kolike hoće, vidi pod 45 protrčalih kroz klub u zadnje vreme, za svog mandata je ugurao pare od kojih klub i dalje veštački živi i treba da gleda u pasulj šta će sa se desi posle njega i gde može da završi, dok se bliži pedesetoj godini, a imao je sigurnih 300000. Pa vi neki kao da živite Mapet šou, keve mi.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.994
Reaction score
13.601
Локација
Kipar
Pa kako, u pravu si, kad vec daju pare svakome sto ne bi nasa legenda zahvatila malo, trebace za stare dane. Ali, izgleda nije toliki dzukac i ne razmislja kao ti posto evo kazu predomislio se.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.494
Reaction score
21.579
Локација
Beograd
Da li si ti to napisao da ako razmišlja kao ja kako kažeš, da je džukac, tj si mene tako nazvao?
 
Top