Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Koliko naknadne "pameti" Iliev Ivice. Bacio se na belo...ovaj na gostovanja po tv-u, raznoraznim portalima i slicnom kurcima. Najnovija kokainska pikanterija da je Leonardo hteo da ode posle mesec dana, ali ga je on eto zadrzao. Ima dosta toga o svim temama.
Samo jos knjigu da napise...
Koliko mi je odvratan :)
Baš mi je drago što nije tu vise. Još samo ostala bagra da umre ili ode i biće lakše.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.298
Локација
Kipar
Kad su bolje razmislili shvatili su da ne treba cackati mecku jer bi to mozda moglo da se izrodi u nesto neprijatno za drzavni projekat. A sad nam jos I dobro ide tako da zaista nema potrebe. Daleko bolje je te pare preusmeriti u rupu bez dna jer ocigledno ovih 10 stranaca treba zameniti sa 12 novih u januaru.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.310
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Inače juče je ceo dan išlo prepucavanje botova jedne i druge struje koje obezbeđenje ga je tuklo dok nije izašao audio, koliko su bolesni govori to da dečka koji prodaje kokice tuku zbog njihovog sns rata i ko se kome priklonio.
O skupljanju za zvezdanov propali klub dok se pola klubova sportskog društva raspada tek ne bih, da uživamo u svemu onome od sinoć.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.499
Reaction score
29.223
Локација
Novi Sad
Nemogući nivo čiste mržnje osećam ka njima i mislim sve ajde, sad je trenutak, osetiće tu mržnju od svih nas i zapaliće iz kluba..... ali me uvek iznenade koliko još mogu da trpe, mamu im jebem nenormalnu.
Ja ne znam više kako mogu da se drže za fotelju i da nemaju bar neki loš osećaj ka sebi, da kažu ma jebo ovo i pare i sve kad mi žele smrt, vredjaju mi decu, nagrdiće nas neko... Daj im skupštinu, podnesi ostavku, pa i kandiduj se opet ako misliš da možeš ali daj ono odreaguj nekako na negativnu atmosferu na svakoj utakmici, ovo je sad već ludilo, još i ovi se nameračili da ih kazne bakljama preko uefe... haotično stanje u celom JSD u svakom pogledu!

'Leb te jebo, pa ljudi podrzavaju ostojuh kretena naprednog sekača iz Prislonice pored njih. Alo bre, ostoju?!!?!?!

Natera me da psujem ko lud, ali kad se o njima radi samo psovke dolaze u obzir, jebo im pas mater!!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.814
Локација
Žrnov
Što se tuče skupljanja te jbn pomoći, mislim da je to organizovano zato što je Giga Zelenović sad tamo u upravi omladinske škole ofk-e.

Lično, mogu da dam prilog samo da se kupi bager da se tamo sve poravna.
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
275
Reaction score
1.758
Локација
Beograd
Šta reći, što više trpaju te poruke nastradalim fanovima, tupave parole, šetalice bez portfelja, pesme iz specijalnih ustanova, provokator/ke sa tribina, ćemo mi da pratimo snimke stradanja crvenih bandi, bagri,. po webu...i da kličemo. Pobeđivali crno-beli ili ne.
Partizan je i večan i sve neprijatelje pobedi, osvoji neosvojivo, zavlada svima,..jedino šta fali,. hah 5. mart,.. a to je razdoblje od 25 godina,.. gde jedno 25 vekovnih težnji naših moraju biti po svaku cenu,..!
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.961
Svinjura vec par intervjua govori da u sledecem prelaznom roku nece biti puno odlazaka. To je ono sto me plasi poznajuci ko nas ”vodi”.
 
Top