Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Brate, na skoro svim stadionima, halama šta god je ok i normalno da uneses kovanice :D
To samo kod nas ne sme jer smo nenormalni :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.515
Локација
Beograd
Кишобрани кад пада киша, вода када је 40 степени Целзијуса, сендвичи, кексићи, кованице, оловке, жваке, упаљачи - то не може. Могу само бакље, петарде, топовски удари, пиротехника, због које нас кажњавају да играмо без публике у УЕФА такмичењима. Могу и цигаре само не знам чиме да их упалиш ако већ не могу упаљачи...бакљом вероватно...

Све је логично у земљи Србији.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.307
Reaction score
37.296
Spanci bre sendvice od kuce nosili, kako doslo poluvreme tako svi vade sendvice i jedu, mi nikako da se nacudimo :D

Кишобрани кад пада киша,

E pa kolege, malo ste se zajebali... :D

Ne sećam se tačno godine i protivnika, ali sam 99% siguran da je bila EL u Pioniru u pitanju pre nekih 20-ak godina. Uneli su Grobari i kišobran i sendvič u halu i oba su završila na parketu... plus četka iz WC-a. Tako da, pravda za redare. :buhaha
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.515
Локација
Beograd
Nisam baš siguran da WC-i u Pioniru poseduju takav luksuz kao što su to četke za klonju, pa verujem da je taj artefakt brat grobar poneo od svoje kuće...
Svaka čast za inovativnost! :D
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.585
Reaction score
13.538
Локација
Yaoundé
... Spanci bre sendvice od kuce nosili, kako doslo poluvreme tako svi vade sendvice i jedu, mi nikako da se nacudimo :D
Sendviči? Kontam da bi kod nas najradije nosili šerpice sa npr. skuvanim pasuljem :D Samo što prosečna srpska keva ne smatra šerpu nepovratnom ambalažom i, barem u moje vreme, presvukla bi potomka od batina ako je slučajno ne bi vratio :D
 

Potres

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
466
Reaction score
164
Svojevremeno sam kao klinja umesto na trening plivanja zapalio u Pionir na EL. Kazem redaru otvoreno da sam zbrisao na tekmu umesto na trening, ako hoce nek pusta, ako nece sta da mu radim i otvorim ranac, a tamo peskir, kupaci, papuce, naocare, mislim da je cak i fen bio ali nisam siguran :D

Kaze majstor, aj upadaj ali nemoj da sam cuo da je uletela neka papuca na teren :D

Dok sam one na stadionu napusavao za sve i svasta, ranac sa knjigama bez ijednog jedinog ostrog predmeta nije mogao da se unese. Ej alo, knjigu i svesku ne mogu da unesem na stadion ali dobro, bilo nekad davno

Upaljac ne sme jer leti i ima onu hemikaliju, sibice smeju i to je gospodski

Moj vam je savet da sta god "nije dozvoljeno" a moze da stane u saku lagano uneste u istoj :D Ponekad pomislim da bih i pistolj mogao da proteram u rukama jer se oni likovi konstantno koncentrisu na dzepove
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.499
Reaction score
29.218
Локација
Novi Sad
Moja zena labelo u ruku stavi i tako unese.... Svaki put isto, ispipa je kao na carini, a labelo u rukama :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.515
Локација
Beograd
Ja sam zbog polne, rodne i transrodne ravnopravnosti predlagao da me ispipavaju one žene što stoje tamo kao obezbeđenje a ne da me uvek trakeljišu samo muškarci, ali...ne vredi...
Ionako ne znam zašto to uopšte rade...
Svako od nas može da unese nešto sitno ako to poželi, a za unošenje krupnijih stvari ionako su zadužene , krupne zverke, a ne mi, ,sitna riba,...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Rasim Ljajić novi potpredsednik jsd.. sjajno..
 
Последња измена:
Top