Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.720
Reaction score
29.441
Локација
Beograd
Video sam Ostoju mislim u Beogradskoj hronici na dan prošle utakmice sa Realom, pa rekoh hajde da čujem šta će da kaže...
Iznenadilo me je da nije dovoljno pametan da bar za mrvicu odstupi od nekih političkih floskula i konstanti tipa sve je super i sve napreduje otkad sam ja (moj tim) tu i slično...
Možda se on razume u koketiranje sa vlašću i prodaju automobila ali o sportu očigledno nema pojma...
Osilio se gledajući prepune Arene i jagmu za karte, tražio i dobio pomoć od navijača za porez pa misli to će stalno tako...

On nema pojma da si u sportu danas pukovnik a sutra možeš da budeš i pokojnik, i da sva ova slava i hvala ide zbog Željka Obradovića...
Nema pojma i da su nam apetiti sad bezgranično porasli pa šta god da se desi ove sezone iduće ispod osvajanja Evrolige niko od nas neće hteti ni da ide ni da pomisli...
A šta ako ne osvojimo Evroligu dvared uzastopno? Šta ako (ili kad se) Obradović odluči da se povuče ili da ode negde?
Ostoja misli sad mu sve ide i kako je sad tako će uvek i biti, osilio se, pa hajde da preuzme i FK...

Doduše kad pogledamo KK i FK to je nebo i zemlja, ali opet kažem, ne baš zbog Ostoje nego zbog Željka, ali ajde...Čačani su obojica, možda je Ostoja stvarno zvao Željka da se vrati u Partizan...

Vazura i Vučelić su katastrofa i kataklizma ko god da ih smeni - dobro je...

Ali mi se ne sviđa tajming koji je odabran: pa majku mu, ima još nekoliko kola do kraja, jadni ti fudbaleri i trener koji treba da igraju a ne znaju ko je zapravo ,,gazda,, u klubu, dakle ne znaju ni hoće li biti plate, niti hoće li uopšte biti u Partizanu i ubuduće...
Moglo je to smenjivanje i u neko vreme kad se fudbal nije igrao, zar ne? Osim naravno ako je Ostoja tek sad dobio ,,mig,, voljenog mu predsednika da može to da radi?
Ili to radi bez dozvole ,,vrhovnog,, ušta je baš teško poverovati...
Ili nas ,,vrhovni,, još dodatno unižava ,,dvostrukom igrom,, - Ostoji kaže ,,teraj ih,, a Vučeli i Vazuri kaže ,,ne dajte se,,...i onda se seiri kako se koprcamo u blatu iz kog ne možemo da izađemo...

A šta tek reći o ,,istupanju,, FK-a iz JSD-a?! UŽAS!

Kad god pomislim da ne može gore (lošije) i niže, FK me demantuje!
Šta je sledeće? Što reče neko da imamo dva Partizana? Da se ta dva spore na sudu koji je pravi i koji sme da koristim ime, boje i grb?! Da se potuku trener ,,Ostoja,, Partizana i trener ,,V+V,, Partizana oko toga ko ima pravo da koristi Zemunelo za treninge fudbalera?

S T R A Š N O !!!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.720
Reaction score
29.441
Локација
Beograd
Ne daju fotelje po cenu zivota, kakva bagra majko moja.
A koliko su mizerni pokazuje to da čak ni na zvaničnom sajtu NEMA nikakve vesti niti saopštenja o ovom ,,slučaju,,...
Pa da veruju u svoje saopštenje valjda bi to bila udarna vest tamo, da kažu kako se bore za vladavinu prava, istinu, čast, napredak, boljitak...
...protivu ,,zlih i mrskih neprijatelja pravde,,...

S druge strane pitam se i koliko Ostojina ,,struja,, ima na umu pravo, istinu, čast, napredak, boljitak...a koliko merkaju neku korist od FK fotelja...

I opet ponavljam, nije li ovo samo neki viši nivo ,,igrice,, Vrhovnog da nas još malo ,,ublati,,...pa da nas onda ,,spašava,, ili dalje ponižava...

Svakako da sam za hitnu smenu Vazure i Vučele, i svakako da se brinem šta li će uraditi ti koji dođu posle njih...
U KK doduše (skoro) sve trenutno ,,štima,, ali...tamo jedan Željko menja sve...
A koji će to Željko spasilac doći u FK?

Marko Nikolić?
Da, čovek zna kako se pobeđuju derbiji i uzima titula, ali fudbal je mnogo skuplja ,,igračka,, od košarke - na terenu je 11 umesto 5, plate fudbalera su veće nego plate košarkaša, dug FK-a mnogo veći nego KK-a, posete navijača veće u Areni nego na JNA, volja navijača da pomognu KK-u takođe neuporedivo veća nego da to isto rade prema FK-u...
Jedan Marko ne može sve da uradi sam. I bez ozbiljna finansijske ,,zaleđine,,.

Jer ova C.z. nije ona ista kao u Markovo doba - sada je debelo ,,nafilovana,, budžetima i obećavajućim novcem od LŠ...doduše u dva derbija nije pokazala da je po fudbalskim parametrima iznad Duljajevog tima, ali ipak nije izgubila nijedan od njih...


U trenutku dok pišem ovo - NI REČ o sukobu JSD-FK na zvaničnom sajtu FK-a:


 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Evo mocart pise o nivom UO i celavom kao treneru.
Sad, da li smo mi toliko ubijeni u pojam, pa mi je to svejedno postalo, ja ne znam
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Juče masakr u školi, nadležni ministar ni ne pomišlja da da ostavku. Ipak se godinama borio da zasjedne u fotelju i nije lud da je sad zbog takve situacije ostavi. Pa to se u SAD dešava svakodnevno.

Masakr kluba traje godinama, članovi uprave ni ne pomišljaju da daju ostavke, jer je to njima Bogom dana pozicija, a i zašto bi, kad ionako ni za šta nisu krivi.

Ni jedni ni drugi neće otići bez da ih neko silom zbaci.
Jedino što mi nismo kadri za to dok ne dogori do nokata.
Nažalost, prag tolerancije nam je nevjerovatan.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.860
Reaction score
13.558
Evo mocart pise o nivom UO i celavom kao treneru.
Sad, da li smo mi toliko ubijeni u pojam, pa mi je to svejedno postalo, ja ne znam
Kazu i da bi Bata Mirkovic i Ivan Tomic trebalo da postanu clanovi UO.
Пишу бајке, а ја у бајке одавно не верујем иако су ми и дан данас интересантне. Мислим, лепо би то било али.....на основу свега што се дешава ја тај сценарио не могу да појмим
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.123
Reaction score
27.803
Локација
Из Чикага (моји...)
Следећа година (а можда и ова) је изборна, тако да ће то фирер до тад ''средити и довести у ред''. Ове годинне је друго место измакло, али следеће сезоне неће сигурно.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
959
Reaction score
4.294
Локација
Nis
Juce sam napisao, da ponovim. Moze lako doci da ostoja pravi novi Partizan. Vec je vidjen scenario u komsiliku.
 

Bokili

Početnik
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
192
Reaction score
1.158
Локација
Tamo daleko
Moje mišljenje je da je ovo još jedna od igrica vladajućeg. Ono mi ih teramo, oni neće, ali ipak ih smenimo i postaavimo neke kojima je prioritet drugo mesto u ligi i skupljanje bodova po Evropi. Zarad toga nema procesuriranja VV, oni će mudro ćutati o svemu (mislim na to kome su sve prsti bili u tegli sa medom, a neki i kašikom uzimali), naravno podvlačim njih nema da se optuže za bilo šta, uhljebljenje će dobiti u nekim isto udobnim foteljama i svi zadovoljni. Naravno sem nas mazohista. Jebem im mater, imaju li granicu kada je dosta!
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
763
Reaction score
1.870
Očigledno nako štiti dvojac VV jer tom nekom odgovara haos u Partizani i da taj haos što duže treje, zato dvojac VV odoleva svim protestima i smenama, a sa druge strane gura ove druge da ih menjaju i rezultat je haos.
Da je bilo kakav problem kod ciganke rešio bi se i u pola noći ako treba.
 
Top