Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Apsolutno sam protiv Sport Kluba ali i Arene iako bih zbog slike tu najviše voleo.
Samo u obzir dolaze kanali koje je Je-Ne-A naveo iako nisam ni njima zadovoljan ali bar svi mogu da ih gledaju.Opet bih prvo postavio uslov da mi moramo da postavimo voditelja/komentatora emisije i utakmica kad ih bude.

p.s.
Za korisnike SBB.
Ako imate televizor novije generacije,nemojte se iznenaditi da TV vremenom počne blago da zuji!!!
Ne znam za druge gradove ali kod mene SBB pravi takav cirkus da je to neverovatno.Već su popili par tužbi!
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Još jedna stvar, sa akcijom dan koji pamtim bi trebalo obavezno nastaviti i ove sezone. Nadam se da u klubu to nisu zaboravili.

A ja se nadam da ako je nisu zaboravili da ce je dovesti u red. Realno, uspeli su da od jedne jako lepe akcije naprave pravi cirkus. Izvedite onoliko dece koliko ima igraca i to je to. Ko ne moze jedne nedelje, moze sledece...
 

19Jerković70

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
196
Reaction score
2
Локација
Вождовац
Је-не-а сјајан предлог за Партизанову емисију,то је оно што нам дефинитивно треба,по мени не би никаква трагедија била ни кад би се тако нешто приказивало на Пинку или Авали на пример,није толико реномирана станица,али има националну фреквенцију и може да је гледа 90% Србије....али предложио бих да садржај такве емисије буде нешто слично као што имају емисије које се приказују на Спорт Клубу,ту пре свега мислим на емисију КОП 10 са Ливерпуловог ТВ-а,та емисија има одличан концепт,комбинација присећања на најлепше голове,најомиљеније играче+уживо телефонска укључивања+гости везани за Ливерпул на овај или онај начин...додајте на то могућност рекламирања и имали би за нас гледаоце гледљиву,а са економске стране исплативу емисију....П.С. што се тиче ПЕС-а нисам сигуран да се ту плаћају неке лиценце,јер цигани су били у игрици и у време кад су били у највећој финансијској кризи и кад су им највећи проблеми били рачуни за воду,струју,плате играчима...тако да сигурно нису ни размишљали о плаћању лиценце Конамију.Мислим да је ту у питању нешто друго,дал су они тамо због тога што им је Најк спонзор или је ту нешто сасвим треће не знам,али у сваком случају се слажем да би нам то помогло у промоцији у свету.
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
treba kopirati sve sto rade veliki evropski klubovi a sto ovde moze da se napravi
ne treba se stideti kopirati od onih kojih su dobri i uspesni
barem danas nije tesko preko interneta videti sta sve rade veliki klubovi
samo da se pokrene nesto iz ove nase marketinske ucmalosti

a da ne ispadne da samo kritikujem reci cu da su mi se 2 stvari jako svidele koje su uradjene iako ne donose pare
to je brendiranje klupskog autobusa i ono na staklima klupskih prostorija ispred severa
i jedno i drugo izgleda svetski
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
П.С. што се тиче ПЕС-а нисам сигуран да се ту плаћају неке лиценце,јер цигани су били у игрици и у време кад су били у највећој финансијској кризи и кад су им највећи проблеми били рачуни за воду,струју,плате играчима...тако да сигурно нису ни размишљали о плаћању лиценце Конамију.Мислим да је ту у питању нешто друго,дал су они тамо због тога што им је Најк спонзор или је ту нешто сасвим треће не знам,али у сваком случају се слажем да би нам то помогло у промоцији у свету.
Не треба ФК Партизан да плати Конамију да нас убаце у игрицу него они нама. Мислим да је када је требало да изађе ПЕС 2010 било приче да ће бити Партизан али смо на крају остали без тога јер су наши ТРАЖИЛИ више пара. Мислим да је та фора.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Hocemo CRNO BELE STOLICE i LED SEMAFOR (umesto starog)!!! Ovo nije za marketing vec za upravu!!! :D
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Crno bele stolice i novi semafor i jesu deo marketinga! Sve to dovlaci vise ljudi na stadion! Jos ako bi se nekako sklonio taj semafor sa sredine juga (neka ga iznad), bilo bi idealno. Eto nekoliko stotina stolica vise na jugu. Sto se mene tice, nek ga roknu i na sever :).
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Nije sve u Pesu i u Fifi al cisto da znate da su oni iz Konamija sklopili dogovor sa ciganima ZBOG Piksija koji im je dao licencu na 5 godina, a znamo koliko je on postovan tamo, tako da se sto se tice PES-a ne treba puno nadati... ;) Inace da pohvalim temu takodje, ako budem imao neku ideju ili predlog odma cu da se zapljunem da pomognem... :)
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Ma, po meni su te igrice i aplikacije poprilicno nebitne. Niko nece ulagati vise u Partizan ili dolaziti na utakmice zato sto postoji neka aplikacija ili moze sa Scepakadabrom da trpa Barsu na PESu. Isto tako, ne znam ko bi, osim nas samih navijaca Partizana, birao Partizan na tim igrama, pa samim tim ne znam ni kako bi to doprinelo popularnosti kluba. Na kraju krajeva, ima nas u FMu, pa nikom nista. Iskreno, to su neke stvari koje bi bile OK, ali nikako nisu primarne.
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Crno bele stolice i novi semafor i jesu deo marketinga! Sve to dovlaci vise ljudi na stadion! Jos ako bi se nekako sklonio taj semafor sa sredine juga (neka ga iznad), bilo bi idealno. Eto nekoliko stotina stolica vise na jugu. Sto se mene tice, nek ga roknu i na sever :).
naravno zasto da ne semafor na sever
pa da kao ljudi i sa juga gledamo u semafor
a neka samo ciganski vratovi budu izvrnuti kad dodju da smrde na jna :D
 

Zaki

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
479
Reaction score
91
Navalili ste na taj novi semafor,a meni ovaj prirastao za srce,kad bi makli smorio bih se totalno :D
Poenta cele price oko marketinga,gledati ostale velike klubove
i kopirati od njih sto se moze kopirati...al jbga imamo previse lenju upravu..
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Tesko da cemo mi dobiti muzej, crno-bele stolice i novi semafor dok ne izgradimo novi stadion. To su odlicne ideje, ali ne verujem da ce se upustati u to. Daj Boze da gresim, posto ocigledno novi stadion necemo dobiti u narednih 10 godina.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Ja jos ne mogu da prezalim cinjenicu da nismo ubacili crno bijele stolice onda kada smo i stavljali stolice relativno skoro :banghead

...nazalost, dok ne osvane novi stadion, sanse da se to promijeni su jaaaako male :(

A stavljanjem novog semafora na sjever bi ga automatski ostavili egipcanima "na izvolite" kad dodju na utovar.
 

C-G-P

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
66
Reaction score
1
Sad gledam cene tih led semafora, uopste nisu skupi toliko vise... ~1500$ po kvadratnom metru... e sad, ne znam koliko bi nama kv.metara trebalo... koliko ovaj nas ima... ako je istina da je visina tribina 21 metar, da semafor bude dimenzija ~10x15m, bude 150~200 kv.m, manje od 300k evra dodje. Dobro, tu je prevoz, isporuka, montaza, demontaza starog... al mislim da moze manje od pola miliona da ispadne.

Sto se tice igrica, na FM postoje svi klubovi sveta, a na PES-u i Fifi ih nema ni 100, tako da nije isto. Pritom, u te "ostale" klubove koji nisu iz najjacih liga (iz kojih su zastupljeni svi timovi) ubrajaju se samo najbolji/najpopularniji ostali (tipa Anderleht, Kopenhagen, Olimpijakos, i sl., odnosno po jedan-maksimum dva iz neke zemlje). Koliko puta je Partizan usao u LS i LE, a koliko Zvezda, a opet njih stave... e sad, ne znam kakva bi onda bila situacija sa sponzorima, posto cigane svakako drzava placa, i uvek ce ih placati, ali svakako bi kolko-tolko doprinelo popularizaciji kluba, i to prvenstveno u Srbiji.

TV emisija bi bila odlicna stvar... ali, gledajuci iskustva sa radiom... jako tesko ostvarivo. Pa ovi ni najobicniju fejsbuk stranicu ne umeju da vode - a mislim da fb isto moze da bude jedno od najjacih marketinskih orudja. Zvanicni Partizanov kanal na YouTube-u ne bi skodio. Tamo bi mogli da kace sve klipove koji su na sajtu, ili da kace snimke celih utakmica, konferencija za stampu, snimke navijanja, ili u najgorem slucaju, ako ne poleti to sa tv-emisijama na stanicama sa nacionalnom frekvencijom - da se objavljuju na YT...
 
Последња измена:

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Bas tako sto se tice youtube-a. Prvo skoci, onda reci hop. Neka oni za zvanicni youtube kanal prvo probaju tu emisiju, neka vide kako to prolazi, pa tek onda da se oprobaju na TVu. Iskreno, ne vidim kako pored rijati sranja od kojih se TV stanice UBISE od para tu ima nesta za nas, ali o tom po tom. Emisije na youtube-u mogu da budu i dosta neobaveznije, moze tu da bude i gomila video klipova od po minut-dva koji mogu jako oreginalni i interesantni. Ako to nismo u stanju da odradimo, koja crna emisija na nacionalnoj frekvenciji...
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
Знам да је било пре баш на овом форуму предлога око давања имена трибинама по људима који су обележили историју клуба
Ако за нешто не треба издвојити паре, а итекако је добра ствар, онда је то ова идеја која, понављам, није моја али ни не представља откривање топле воде, јер на многим стадионима овако нешто већ постоји

Познајући ове наше, све се врти око пара...
Када нису платили на време рату за Едуа, шта онда очекивати када је у питању издвајање новца у маркетиншке сврхе...
А убеђен сам да има много корисних ствари које могу да се реализују без пребијене паре, само је ствар у одсуству воље, незаинтересованости, нестручности...
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.299
Reaction score
15.352
Локација
U pizdi materini
A da li bi bilo moguće objediniti sezonsku za više sportova, npr. za ove manje popularne tipa odbojka,hokej,rukomet itd. Kupiš jednu sezonsku i možeš na sve te sportove a oni podele pare jer ipak su svi u okviru jednog sporskog društva .Sad ja znam da je ovo zemlja Srbija ali ipak bi možda moglo da se nešto uradi...
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Jer moguce u skorije vreme npr. narednih 5 godina da dobijemo novi stadion koji ce imati veci kapacitet,bolji semafor,bolju travu,crno-belo stolice........Da imam cemu da se nadam u skorijoj buducnosti i gde bi uopste taj stadion bio i kako bi se zvao msm u to ne sumnjam JNA.:pfc:
 

ptica

Grobar
Учлањен(а)
17.07.2010
Порука
389
Reaction score
0
Bilo je price prije oko prodaje sezonskih karata i van Srbije i tu je bilo dosta polemike dali treba ili ne.
Medjutim ono sto ne predstavlja problem su clanske karte,prosle godine sam gledao kako ide i bas je bilo opširno dok je sad skroz kratko i nema nikakvog upustva kako doci do clanske karte.
Tad kad sam gledao procedura je skroz komplikovana kao da vadis licnu kartu ili pasoš i moglo bi se pojednostaviti.
Ima nas dosta koji smo van Srbije i ako ne mozemo dolaziti na utakmice ili je to rijetko bilo bi lijepo bar na taj nacin nekako da se pomogne klubu.

Ne znam koliko je sad trenutno clanarina 5,10 eura sto nije mnogo a mogle bi da se uvedu i neke od 20,30,50,100 eura nesto u fazonu Premium,Gold,Sampion...i da se uz njih dobije neki vaucer sa kojim bi se mogle vrsiti kupovine preko neta u nasem butiku ili kupiti kartu za mec.Mislim da je procedura bila sa kopijama licne i ne znam ti jos sta mislim da je to skroz nepotrebno izuzev u slucajevima da se eventualno rezervisu ili kupuju karte a ni to nebi bio problem jednostavno pri preuzimanju pokazes licna dokumenta.

Dakle pojednostaviti proceduru:
1.Da ima neki broj ziro racuna(danas se vecinom uplate vrse preko kreditnih kartica ali ima i ljudi koji ih ne koriste)

2.Obrazac na kojem se popune licni podatci i broj transakcije i da se to moze poslati preko neta.

3.Da clansku mozes dobiti putem pošte.

4.Preko neta se mogu slati obavjestenja clanovima o najblizim klubovima navijaca i njihovim aktivnostima.
 
Top