Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Reci mi da se šališ kad ona "rad" (?!?!?!?!) ona dva skota nazivaš bilo kakvim marketingom.

Naravno da ne, ja ta dva "skota" ni ne smatram bilo kakvim faktorima u klubu, sem u svrhu licne promocije.

Ali menjanje stolica u klupske boje itekako spada pod domen marketinga i privlacenja publike na stadion, na to sam mislio.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Колико видим, на западу се постављају црне што значи да ће натпис бити беле боје, тако је логично према овим сликама.

33lp0r4.jpg


2lu9ue9.jpg

Jesam li ja ćorav, da li je moj monitor sjeban, ili su ovo SIVE, a ne BELE stolice! Ako su crne, to je još gore!
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Tamno sive :D Crne stolice brzo blede i ne bi izdrzale ni mesec dana, verovatno ove teze blede, bar neka moja teorija. Cuo sam da su i ovi na Juventusovom stadionu samo stavili crne stolice tamo gde je natkrivena tribina. Nisam zagledao njihov stadion samo sam procitao kad se gradio.
A ako uporedis boje videces da je gore ovaj logo arene iste boje kao sto su stolice, a koliko mi se cini logo je crn, jebem li ga :D
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.195
Jbga gazda, dnevno svetlo, glatka površina...mora da ima odsjaj
 

Loki

Grobar
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
498
Reaction score
54
Локација
Candyland
Jesam li ja ćorav, da li je moj monitor sjeban, ili su ovo SIVE, a ne BELE stolice! Ako su crne, to je još gore!

Nisi corav, to nisu ni sive ni bele stolice, to mi lici na nesto sto obelezava mesto za stolice... 'bem li ga... Vidi se na slikama kako napreduje montaza, pa ima sve vise CRNIH stolica nego na prvim slikama gde nam se cini da je pola-pola.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.227
Reaction score
1.890
Локација
Подгорица
Црна боја брзо блиједи,мада на овој слици сликаној са запада фино изгледају столице. У сваком случају стадион ће бити љепши.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
jedno pitanje.. svi znamo da i paok koristi crne stolice na svom stadionu i ne vidim da je tu nesto izbledelo,iako je tamo leto fazon 300 dana u godini ? jedino ako menjaju svake godine crne stolice
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Na Tumbi su stolice isto vise sive nego crne, verujem da je jos neko bio na stadionu tamo.
Ne postoji crno, crno, crno, crna stolica pa da ga jebes, sem na Juventusovom stadionu ali ko zna posto je ona stolica :D
toumba3.jpg

Evo i ovde se vidi da je ista boja.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Sad nam nevalja ni nijansa, bas smo rdjav k....
Do juce je stadion izgledao ko obdaniste, dajte malo zadovoljstva imamo dobar prelazni rok zatim nove stolice crno-bele, mutavog u zatvoru...pa kud ces vise za mjesec januar.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ej bre, koja je to fora "crne će da izblede"... pa ove već sada izgledaju kao da su izbledele! Ako će i crne ovako da izgledaju posle nekoliko godina, OK, ali bar će tih nekoliko godina biti crne!

Mislim... stvarno, šta je sledeće... bele će da budu "musave"! Ajde da iskoristimo onu zekinu "nema potrebe da stavljamo crno-bele stolice, jer crne će da izblede, a bele da se isprljaju"!
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.128
Reaction score
32.453
Локација
vaginamandibularia
Po meni, ključno je bilo da na zapadu i istoku ostanu natpisi Partizan u oba pisma, a lav nek ide na sever, gde mu je i mesto. Em je sever prazan skoro uvek, pa bi im se reklama videla non stop, em je sve što treba znati o Partizanu sadržano na njegovom grbu sa dva pisma. Ovako, kog god pisma se odrekli na stadionu, to je na našu štetu...
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ej bre, koja je to fora "crne će da izblede"... pa ove već sada izgledaju kao da su izbledele! Ako će i crne ovako da izgledaju posle nekoliko godina, OK, ali bar će tih nekoliko godina biti crne!

Mislim... stvarno, šta je sledeće... bele će da budu "musave"! Ajde da iskoristimo onu zekinu "nema potrebe da stavljamo crno-bele stolice, jer crne će da izblede, a bele da se isprljaju"!
Ne Gazda vec ova boja teze bledi od crne, uostalom videces kad se naredjaju da nece izgledati tako sivo :D
I stolice uopste nisu tako sive kao sto deluju, bar ne po onim reklamama na stadionu na slici su i one sivkaste a uzivo su crne.
A crna stolica veruj mi da ne bi izdrzala ni mesec dana.
I Njukastlove stolice su sivkaste, Svonsijeve isto, pokusavam da se setim bilo kog stadiona na kom sam bio ili video da li ima crne stolice i sem novog Juvenstusovog ne mogu da se setim odnosno takvih nema. :prekrsti
A onda nadjem bolje slike Juventusovog stadiona i vidim da su njihove stolice ustvari samo opticka varka i da su crne odpozadi a napred su bele se, ma onim delovima gde su islikani likovi igraca :D
Moguce da stvarno ne postoji skroz ta crna boja bas iz tog razloga sto bi izbledele za mesec dana.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.848
Reaction score
7.577
Његово височанство Фушерај.
Све је то до квалитета пластичне масе,боје, процеса. Не пореде се ове столице и оне на Тумби, ове коштају бар 3 пута мање. На неким столицама се или види неуједначена маса или прашина мајсторских руку. Има нешто и до одсјаја.
Нисам се нешто претерано жалио ни на плаво-жуте столице, а сад баш волим што су одабрали да стадион буде доминантно бео.

Још кад би се сетили да префарбају степеништа, шипке...
 

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
Nekako mi je vec pomalo zao starih stolica...imale su tu neku zivost :D Ali dobro , njih cu lako prezaliti ako nove budu lepo izgledale... ali lampasa nikad necu prezaliti...jug se potpuno proruznio sa ovim novim sranjem od semafora... nije mi jasno zasto je legendarni lampas otisao u istoriju, sigurno je neki dobar elektricar mogao da ga sredi i dotera..
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
192
Локација
Dole ispod
Aj ako ima neko da postavi celu sliku tribine sa ovim stolicama. sorry za off
 
Top