Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Djuric odlucio da podnese ostavku, do kraja sezone samo VD na kraju dugo cekani novi precednik. Djuro hvala na svemu noge slomio.
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Sve je to dzaba ako taj novi u stvari bude isti ko stari. Mada u svakom slucaju hvala Bogu da smo raskrstili sa njim.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
PA tako je.Promocija nove ekipe na (daj Boze) proslavi titule,ali i do tada je klub van domasaja stetocina,ne brinite
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.261
Nekako ne mogu da verujem ovo dok ne vidim svojim ocima :D.
Koliko dugo cekamo vec? Ako je istina, onda da zapisemo ovaj dan: 25.01.2014
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Podebljaj ga slobodno, ovo je izaslo iz Djurinih usta lazljivih, ali toliko je smoren da je iz saveza izasao kao popisan. Da sam malo emotivniji rasplakao bih se. Ima dve gorile a on lici sam na jednu xD
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Polako braco, i Tole je rekao pre X meseci da ce podneti ostavku pa je jos uvek tu u fotelji :D
 

ackonish

Grobar
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
234
Reaction score
3
Локација
Nis
Tole je rekao da ce dati ostavku, ali koliko ja Jocu razumem ovaj je dao ostavku... ima razlike :)
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Govno sprema "poslednju večeru" sa pajtosima u kojoj će im emotivno reći, kako on, kao i predsednik Barse, ne želi da nanosi štetu Partizanovom ugledu i podnosi ostavku!

Ej, on se poredi sa belosvetskim lopurdama. Šnajderu, mala si ti maca za njih! Teraj se u tri pičke materine da te naše oči više nikada ne vide... i pazi kad prelaziš zebru, nikad ne znaš ko vozi auto!
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Posle svega najmanje je bitno na koji način će da ode, toliko nam se smučio da je bitno samo da ga više nema u klubu.
Ono što je sada najbitnije je budućnost kluba, šta će biti sa Partizanom, da li će se konačno svi resursi koje imamo iskoristiti na pravi način, ili ćemo preko politike postati muzara nekoj drugoj interesnoj grupi?
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Мене занима у ком тренутку ће се дефинитивно и званично знати колики дуг је оставила садашња управа за собом...?! То је оно што ме највише плаши!
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
То је оно што и мене такође интереује али сам свестан чињенице да никад нећемо сазнати право пословање нашег клуба уопште јер се увек оставља простор за маневар.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Hvala ti presvijetli Gospode, ukoliko je zaista istina ovo sto čitam i ukoliko se bagra, ili barem glavni šrafovi iz govnave mašinerije povuku.

Prvo što bih predložio novom predsjedniku FK Partizan je da se obezbijedi donacija za INSTITUCIJU!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.308
Reaction score
3.905
Локација
Kobasicarija "Venac".
Govno sprema "poslednju večeru" sa pajtosima u kojoj će im emotivno reći, kako on, kao i predsednik Barse, ne želi da nanosi štetu Partizanovom ugledu i podnosi ostavku!

Ej, on se poredi sa belosvetskim lopurdama. Šnajderu, mala si ti maca za njih! Teraj se u tri pičke materine da te naše oči više nikada ne vide... i pazi kad prelaziš zebru, nikad ne znaš ko vozi auto!


gazda, sunce ti lebovo, ti imas ono cudoviste od pick up-a:D
sve u svemu, za mene je ovako nesto ocekivano. i naravno da mutavi smrad nije sam doneo takvu odluku. odjeban je od svih! samo Boga molim da rublevova prica zazivi.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
....da li će se konačno svi resursi koje imamo iskoristiti na pravi način, ili ćemo preko politike postati muzara nekoj drugoj interesnoj grupi?

I sam znaš da će da nas muzu i dalje. Ipak je ovo jebena Svrbija! Jedina razlika će biti što bi trebalo mnogo više da ostane klubu nego pod diktaturom Dragana Đurića i njegovih mentora.

Мене занима у ком тренутку ће се дефинитивно и званично знати колики дуг је оставила садашња управа за собом...?! То је оно што ме највише плаши!

Prilično sam siguran da prava istina nikada neće izaći na videlo, ali nije teško pogoditi cifru, bar približno... sve zajedno, uključujući i porez... od 20 do 25 miliona!

Ciganski dug je i dalje preko 60, a slobodno se može reći i 70 milki. Tek oni su u govnima i uopšte se ne bi začudio da se ugase i onda kao nešto fuzionišu sa nekim drugim klubom.
 
Top