Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.419
Reaction score
11.806
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Guslar, bato.

czgalata160115rasfoto20m.jpg
 
Последња измена:

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.859
Reaction score
10.838
358115_1.jpg
cz_galata_160115_RAS_foto%20Marko%20Metlas23_1000x0.jpg



Јеботе, па ми нисмо увезли цигане само на југ него и на руководећа места у клубу. Сад су неке ствари јасније.
 

StefanM

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
484
Reaction score
28
Uprava napolje, ali slaba vajda, dok je glasacka masina u skupstini klubova politicki skup koji je tu samo da odrazi snagu vladajuce masinerije, a to je bila i bice.

Nas problem je sto je vodja sadasnje vlasti resio da nas unisti, pa dok je on tu, prozivecemo najteze grobarske dane, ne u smislu rezultata, bilo je i te kako susnih godina Partizana u Jugoslaviji, nego u smislu beznadja, da znas da ce uraditi sve sto je suprotno smislu sporta da bi njegova mezimica i mladalacka frustracija bile udovoljene.

Problem je sto je toliko navijaca Partizana nesvesno sta se u stvari desava sa njihovim klubom, ili ih bas zabole. Za prvo je odgovorna mediumska spin- masinerija koja ili kompletno zanemaruje Partizan ili istice njegove neuspehe, ili ih cak kreira i izmislja, u isto vreme pisuci masovno o svakojakim dnevnim glupostima iz suprotnog tabora i nekriticki (bez pitanja ODAKLE i KAKO) veliceci njihove "pobede" na terenu i izvan njega. Za drugo, goli zivot i nemastina, nemanje vremena za probleme Partizana kad ima toliko problema sa egzistencijom. Bas to je mozda neke i navelo u narucje pomenutog psihopate, pa imamo i novi vrstu tzv "naprednih, iliti objektivnih grobara", nova vrsta kancera medju grobarijom, pored vec unapred osmisljenog plana obesmisljavanja grobarstva preko preuzimanja juga, sto nije tesko znajuci kako se postaje vodja navijaca- db, droga, dosije...

Isto tako, cak i oni svesni, da bi izasli na izbore masovnije, time uvecaju broj glasaca i bar ne dozvole onom govnaru da vlada sa 20% osvojenih glasova, ne znaju ili nemaju za koga da glasaju, jer je opozicija nikad slabija.

Jedini "prozor" koji smo do nedavno imali je bio manji koalicioni partner ove i prethodne vlasti, koji i pored floskula i "prenesenih" razgovora da nije pametno svake godine biti sampion, gle cuda, ipak vezao 5 titula i postao najuspeniji period FK u istoriji, sa jos pride LS i par ucesca u LE. Da, bas taj lopovski UO, koji je ulazio u sve transfere i nije prikazivao prave iznose istih, je prkosio pravilu jedan za jedan ili dva za dva u titulama, t.j. nije jebavao cigane ni dva posto. Takva kriminogena i lopovska bi po definiciji trebala biti najgora moguca, ali valjda definicije podrazumevaju normalne uslove zivota i poslovanja, a srbciganija odavno nije to. Tako da, u tim uslavima i prljavstinama, takvu upravu cemo od blata praviti, kad vidimo ove nove, sposobne i napredne i zeku "jedan za jedan" masjtora balansa u drustvu. Bilo odredjenih zabluda kad je Stanoje bio zloupotrebljen od strane Zecevica, a Vujosevic se silno tome suprotstavio i ovde postao covek koji je dobar trener ali los covek, a taj covek je ZNAO od koga i zasto brani Partizan. I tada i sada! "Ulica i pucisti" nisu ni videli ni znali, mozda nisu ni mogli da znaju, ali sada vide. Prekasno.

Dosli smo do toga da je direktnim vladinim pritiskom jedini igrac FK koji je napravio cak i saljiv gest na komentar one isfrustrirane budale na vlasti, kompletno sklonjen sa terena, kao i da je smaknut sa pozicije trenera najuspesniji trener u istoriji KK Partizan.

Nas stadion se drzi u sudskom procesu i ne mozemo ga koristiti za garancije kod banaka, sto znaci da i da hocemo ne mozemo dovesti boljih igraca, dok se kod komsija nosi sakom i kapom i pored duga od 50 miliona. Dok to traje, pod hipotekom je stavljen Teleoptik (stavljala ga i prethodna uprava, ali isplacivala obaveze na vreme), i znajuci o "umecu" vazure, vucele, popovica i nove finansijerke, kao i o "sigurnosti" obecanih 8 miliona od novog UO, samo je pitanje vremena kad ce banke aktivirati i tu garanciju i unistiti najveci izvor prihoda naseg FK i celog drustva.

Postavljaju vrhunske mafijaske njuske i podguzne muve mafijasa u upravi suparnika i otimaju titule prljavim novcem, pravnim kerefekama koji ne postoje na kugli zemaljskoj i direktnim pritiscima (EJ BRE, POLICIJSKI APARAT NAM JE PRETRESAO IGRACE PRED DERBI!!!). Sve je to samo ne sport. I onda ide spin- nije ovo pitanje zivota, nego "samo sport", Dule se mesa u politiku, sta imam ja veze sa zvezdom i Partizanom kad ne dam pare vise ni jednima ni drugima...

Potpuni medijski mrak ce nepovratno delovati i na nove generacije, koji slusaju i gledaju vesti samo o "uspesnoj" zvezdi i losem Partizanu. Uhvatili smo talas KK- magije, po neke lige sampiona i mozda posle 50 godina prvi put su klinci poceli da se priklanjaju Partizanu masovnije nego ciganki, ali i tome ce ovim metodama doci kraj.

Trista ljudi na ovom forumu i upuceni pratioci GTR-a je premalo da se nesto promeni na tom putu, ali valja pokusati i izdrzati... Partizan je u pitanju.
mozda i post godine :respect
za Grbica je nesto neverovatno pravi aparhejd sto kaze Dule , a tek ono pretresanje igraca ( jbt takve stvari sam zaboravio , kad bi neko odradio neko delo sa svim izivljavanjima nad nasim klubom i navijacima mogla bi knjiga da se napise i da se zalimo strazburu na krsenju ljudskih prava )
svakome dodje kraj pa ce tako i onom bolesniku ( Rismka republika je imala zalihe 5 puta vece od onoga sto im je bilo potrebno pa su pocrkali )
i to da se klinci okrecu partizanu zbog nekih uspeha i zbog trenda me zabole - ja sam odrastao u najciganskijoj generaciji pa navijam za Partizan
sto manje pozera i wannabe huligana - meni odlicno
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
ja sam odrastao u najciganskijoj generaciji pa navijam za Partizan
sto manje pozera i wannabe huligana - meni odlicno

Amin! Zar odavno nismo rekli da "za Partizan navijaju samo odabrani"! Ne želim da budem deo većinskog čopora!
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
358115_1.jpg
cz_galata_160115_RAS_foto%20Marko%20Metlas23_1000x0.jpg



Јеботе, па ми нисмо увезли цигане само на југ него и на руководећа места у клубу. Сад су неке ствари јасније.

Nije valjda da je vas dosta tek sad ovo primjetilo?

Klub nam vode neznalice, propaliteti i ljudi koje zabole kurac za Partizan. Dok vi gledate kako je Kiza najveci krivac, iz kluba se odnosi sve sto valja, a ostaje pustos.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.527
Локација
Žrnov
Šta se ložite pa to nije isti čovek...
Guslar se zove Marko Šćepanović...
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Šta se ložite pa to nije isti čovek...
Guslar se zove Marko Šćepanović...

Šta sve ljudima u dokolici i paranoji neće pasti na pamet.
Navijači Partizana su posebna sorta. sutra neko od vas da dođe u upravu, mislim da ne bi znao gde će pre, u ložu kao predstavnik uprave, ili na tribinu da sam po sebi pljuje.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.140
Reaction score
4.562
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
98% je htelo njegovu smenu, takodje i ja ali ne toliko kao ostali ovde jer sam uvek govorio da ima gore od goreg. To se i ispostavilo,.. sada smo u govnima i tesko cemo sami izadji iz njih...

A verovali ili ne, i od ovih sadasnjih govana u upravi ima opet pa gorih...

I ja sam želeo da Đura ode ali nisam želeo da dođe neko gori.Priznaćeš svrha promena i jeste nabolje a ne obrnuto.Jer ako bi bilo po tvome Z&B bi još jahali al onako javno.Voleo bi da svaka sledeća uprava bude bolja od prethodne i tu dolazimo do kraja želja ,maštanja, utopije....... država Srbija . Po tvome nek nam svinjar & crew ostane jer mogli bi doći i gori od njih.
Ako je tako onda je vreme da polako zaboravljamo naš Partizan
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Alo bre, o čemu vi pričate!!! Nema veće bagre od one iz prethodne uprave! Da li zaista treba i vama da se crta vodenim bojicama. Pa ta stoka nije krala, oni su OTIMALI svom silom. Ukrali su ceo jedan moderan stadion!

Da, da, bili smo šampioni pet godina, ali je banda zato iz kluba pokrala 50 miliona.

Ne volim ni ja ove nove, ali prema Đuriću, oni su obični lopovčići! Stoka nesposobna!!!
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
I neka je krala. Bar nisu poklanjali titule velikom vodji i bolesnicima sa severne tribine.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Kidali su cigani i onda, nameštali utakmice, sa sudijama smejurija, samo smi mi bili dovoljno jaki da ih u derbiju oduvamo i tako rešimo prvenstvo. Ovo sada je tuga Božija na šta nam liči tim, zapravo pravi pečat Zečevičeve ere, kada malo cigani dođu na red.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Alo bre, o čemu vi pričate!!! Nema veće bagre od one iz prethodne uprave! Da li zaista treba i vama da se crta vodenim bojicama. Pa ta stoka nije krala, oni su OTIMALI svom silom. Ukrali su ceo jedan moderan stadion!

Da, da, bili smo šampioni pet godina, ali je banda zato iz kluba pokrala 50 miliona.

Ne volim ni ja ove nove, ali prema Đuriću, oni su obični lopovčići! Stoka nesposobna!!!

Мутави Ђурић је најобичнија јајара и вашарска сецикеса. Али срећна. Увек је имао некога у близини коме је било стало да Партизан нешто постигне на терену. Временом, таксиста је успео да схвати да то има неке везе и са парама, па није марио што та постигнућа дирају у изузетност државног чеда. Најзад као да би Партизан те паре или бар највећи њихов део уопште видео и под другим околностима.
А ови....ови систематски стерилишу клуб од било каквих трагова оних којима би можда било стало.
А што се тиче милиона, ако мало потрају, неће ни имати шта да потроше, јер их неће ни имати одакле да направе.
Па чак и да им у неком фантастичном развоју догађаја, рецимо Раша Б. открије у којој пећини су сви ти милиони сакривени, није тешко наслутити шта би учинили са њима и где би завршили.
А онда би мутави био само најобичнија јајара и вашарска сецикеса у поређењу са овом дружином, којој да би показала да уме "боље" да располаже са милионима, недостају само милиони. А то ће се и тако показати као мањи проблем.
Не каже случајно мудрост да не иде бацати бисер пред свиње.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Kidali su cigani i onda, nameštali utakmice, sa sudijama smejurija, samo smi mi bili dovoljno jaki da ih u derbiju oduvamo i tako rešimo prvenstvo. Ovo sada je tuga Božija na šta nam liči tim, zapravo pravi pečat Zečevičeve ere, kada malo cigani dođu na red.


+1

Ako se dobro secam mislim da su jedne godine u drugom delu prvenstva nastelovali 11 utakmica (11pobeda) za redom i dosao derbi i valjda im kleo svrsio u nozdrvu i cao zdravo vidimo se !

Sada smo toliko jadni da cigane necemo pobediti niti u jednom medjusobnom duelu.
Nazovite me ludim ali je djura bio toliko lud da je cak i duboko u sebi zavoleo Partizan.. :) znam znam on je bio samo marioneta jacim igracima iznad njega,ali..
 
Последња измена:

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
Zelen sam ja dosta u odnosu na većinu forumaša ovde, ali intoniranje himne pred svaku utakmicu kako bi se "podsetilo na identitet" govori o tome koje su boje u srcima (ili bar na mestu gde bi taj organ trebalo da se nalazi) nazovi-ljudi iz Upravnog odbora.

Daleko od toga da ne volim svoju državu (mada bih to pre nazvao poštovanjem), ali forsiranje nacionalnog i verskog identiteta, svojatanje državne istorije, poistovećivanje kosovskih junaka sa tribinom, to je ipak posao od kojeg ograničeni komšija živi. Da li smo se mi, poput propalog studenta filozofije, okrenuli ulici i krenuli da valjamo usput ispuštajući krik "Srbija do Tokija", ili je nešto drugo u pitanju, ne znam. Ali je svakako odvratno.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Cigani su namjestali od samog pocetka svog nastanka i to ce uvijek raditi , samo sada su nam dohakali kako se kaze...

Skontali su da zavrsavanje malih utakmica ne zavrsava posao, vec su lijepo upali u nas klub preko proxy sns grobara , nas iznutra razmontirali i moze se reci da su kompletnu ligu uzeli pod svoje...
 
Top