Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Ni najmanje ne sumnjam da će ovi da osvoje manje trofeja a da pokradu više. Samo se nadam da neće da požive na vlasti toliko dugo.
Kao što reče kolega iznad, već su upisali 10 M (ovo što znamo za sad).
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1
Klasičan problem top menadžmenta na srpski način. Kad želite da angažujete top menadžment, ljude koje niko neće siledžijski isterivati iz poslova, ljude sa vezama, znanjem, iskustvom, srećom i na kraju rezultatima, izvalite masnu kintu za takvu ekipu stručnjaka, poltrona, raznih konsalting timova, vođa, baba vračara i čega sve ne, koji neupitno donose rezultat. Da, to jebeno košta svaku kompaniju ali ti ljudi donesu rezultat 1/1. U srpskoj verziji top menadžment priče plate pobedničkog tima su manje-više iste kao i kod neznalica i nesposobnih pokušaja menadžera. Jedina razlika je što u srpskoj verziji sposobni menadžeri pokradu sve što dobro urade. Na kraju mu izađe na isto... za menadžment. Mi ovde imamo identičnu situaciju samo umotanu u crno-beli scenario. Ako imamo tim koji rešava prvenstvo pokrašće nam sve živo iz kluba. Ako nećemo da nas tako sistematski kradu onda uzmemo ove frljoke i pokušaje menadžera koji veze nemaju. Dobra stvar je što ne znaju baš nešto ni da kradu pa je podnošljiv nivo odnetih spajalica iz kancelarija. Doduše, evidentno je da takve pudlice bez problema cepa svaki olinjali pas lutalica u našoj JSL čaršiji, ali to je za očekivati.
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Sto se mene tice ovi su za veoma kratko vreme prejebali djuricu, podrska kizi, ne ulazak u LS i najgori start u istoriji kluba je i vise nego dovoljno da im zelim sve najgore
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.313
Reaction score
3.939
Локација
Kobasicarija "Venac".
ovi su jurisnicki krenuli da za'ebu djuradja I mornare. ipak, ostavimo vremenu da napise istoriju. lako cemo uzeti papir I olovku I napreviti presek.

licno mislim da ce ova bagra preteci potonju.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Kiza je izgleda preziveo,a Vazura postaje "covek sa vizijom".Ako bi danas promenili Kizu,mozda ne bi odigrali ovako fantasticno,mozda i ne bi pobedili posle 3 kola?Terajte se u pm,pogotovo trener i ovo debelo krme koje ima 28 godina i koje ne zna sta je bek,a sta centarfor.
Od cele Uprave,ova svinja mi najvise bode oci od pocetka.Vidi se u onoj svinsko-telecoj faci da nije u redu.Ostali se izgleda i nista ne pitaju,kao sto sam kaze....On bira igrace,trenere....Da sam Moca(ili Sale) takav bi mu samar zalepio da se 15 minuta vrti oko stola.Vukotic je u godinama,gospodin covek je,gospodin je i Sale,ali je i kapiten.Da ga odalami bar jednom,da se i mi mazohisti koji pratimo klub obradujemo.
NUSKNVP
 
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
293
Reaction score
41
Локација
Бгд/ЈНА-Истoк
Ево један мали пресек Партизанових резултата против пет конкурентних СЛ екипа од када нам се клуб инфицирао са новом и врло напредном Управом, децембра прошле године.

Са циганима смо одиграли два дербија, реми 0:0 у априлу и недавни пораз 3:1, оба у рупи. Против сланине победа 0:4 у мају и пораз 3:2 у петом колу ове сезоне. Реми са Чукаричким (под Марковим вођством) 2:2 на Бановом брду и пораз у финалу купа 1:0. Са Новим Пазаром нерешено 1:1 на прослави титуле и пораз 3:2 у гостима пред Стеауу и са Радничким из Ниша одиграли смо две утакмице, обе су завршене 0:0. Иначе, следе нам озбиљни дуели и са повратником у СЛ, увек неугодним Јавром.

Скор са поменутих пет екипа нам је 1-5-4, од тога са Кизом на клупи 1-3-4. Уз напомену да су "Маркова" два ремија била класична саботажа од стране Управе са продајом и терањем ударних играча пред сам почетак пролећног дела сезоне. Пази молим те, оде мутаво говно, а на чело ФКП заседну још већа говна, ко би се томе надао, готово немогуће... Мада, било је овде људи који су предвиђали такав сценарио.

Дакле, 1 победа у 10 утакмица против пет 'ајмо рећи најозбиљнијих противника на овим домаћим ливадама. Не знам да ли нам се то икада десило... чак и у оних неколико сезона када смо били лоши у СФРЈ, уз напомену "лоши" у односу на тада изузетно јаку конкуренцију у квалитетној лиги.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
I treba da nas jebu i nadam se da ce dobiti proces da nas totalno ugase.

Kada mi nismo u stanju posle njihovih kradja da reagujemo i da drzimo sve te vesti sveze, tako su njihove kradje pocetkom sezone pale u zaborav...

Bukvalno nista drugo nismo ni zasluzili!
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Nemojte da se zajebavamo, pa zato je trener tu da odredi šta je najbolje u tom trenutku. To je selekcija po subjektivnim kriterijima, uzevši u obzir da je u našem slučaju (bar zvanično) Menoti i tim-menadžer koji mora da misli i na drugu dimenziju, odmaranja igrača, evropske utakmice, dobrobit kluba, napredovanje i afirmaciju mladih igrača.

U normalnoj državi bi se disciplinski organi na ovo grohotom nasmejali, a javnost bi bacila taj tim koji je podneo tužbu na stub srama. U Srbiji, pak, nisam siguran.

Treba im jebati mater i pitati odakle bi došao Andrija ili neki drugi klinac da nije imao snage da se vidi u Evropi. Ovo više nije 1984. godina, ovo postaje Životinjska farma.

P.S. Jebote, ja sam ladno počeo da se nadam da će omraženi Vučelić da zapne za svoj (tako je) Partizan i da kaže nešto... Poslednja su vremena.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Jebem im mater cigansku- sektašku, a kad su oni sa Sa Kitom izveli sastav protiv Vojvodine prije 2 godine.Kakve su sastave izvodili protiv njih Pazar, Ofk i ostala govna u sezoni "cekanja titule".Umjesto da nam se zahvale sto smo prosuli 3 boda u Pazaru.
Inače ode nam bata Tumba, po četvrti puta.Nekad zbog AEK-a, pa zbog Kovinjala, onda zbog prokletih para a sad zbog prokletih svinja.
Kako ide ona izreka;"Ko z đavolom tikve sadi, sam u nju upada ili ne čini proljeće(tako nešto):D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.422
Reaction score
40.759
Локација
Žrnov
I treba da nas jebu i nadam se da ce dobiti proces da nas totalno ugase.

Kada mi nismo u stanju posle njihovih kradja da reagujemo i da drzimo sve te vesti sveze, tako su njihove kradje pocetkom sezone pale u zaborav...

Bukvalno nista drugo nismo ni zasluzili!

Vrlo zanimljivo stanoviste.. a na drugim temama se pohvalno izrazava o izgladjivanju odnosa sa istim tim kradljivcima...
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Pa ne radi se samo o njima nego i o samim nama. Mi kada na stadionu ne mozemo napuniti ni pola sektora kako onda nesto drugo ocekivati od govana iz uprave ili od nekih sa strane?

Mi sami sebe kao prvi najvise jebemo a ostali u prolazu. Da to nije slucaj i razumeo bi da se bunimo ali posto nije cemu onda rasprava?
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.864
Reaction score
13.596
P bas to...drzava je u stanju u kakvom je i ne moze mnogo drugacije da bude ni u nasem klubu...sto je najgore i taj Jug (sto bese nekada) se uklopio u sve to i nista mu ne smeta. Narodu treba vodjstvo...ljudi su kao ovce - gledaju u dupe one ispred sebe i to je pa kako ona prva u koloni ide tako i ostale...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Glupo je o tome uopšte pričati jer jasno je kao dan da to nije pokrenula Crvene zvezda nego Terzić u ime CZ. Gadno su se nameračili na njega pa on sada pokušava u sve to da uvuče i Partizan, jer nema smisla da uvlači druge klubove koji su protiv njih igrali bez pola startne postave. Šta tek da kažemo o činjenici da je Grof, iako je dobio crveni karton, bio na klupi već sledeću utakmicu. Kolika je to kazna za njega i klub!
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.357
Локација
Krcunija
Imaju li "naši" nameru da reaguju ili ćemo zarad dobrosusedskih odnosa da iskuliramo ovo provlačenje kroz blato. Ne mogu još uvek da razlučim jesu li zaista zlonamerni ili su samo teški diletanti.
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Сад кад Киза следеће коло у ЊСЛ уведе Остоју,Ћирковића,Главчића, Голубовића, Лукића и Шапоњића на терен. :D
Ж.Живковић је сам по себи резерва колико кикса у прекидима. :?
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.233
Reaction score
2.782
Jebem im mater cigansku- sektašku, a kad su oni sa Sa Kitom izveli sastav protiv Vojvodine prije 2 godine.Kakve su sastave izvodili protiv njih Pazar, Ofk i ostala govna u sezoni "cekanja titule".Umjesto da nam se zahvale sto smo prosuli 3 boda u Pazaru.

Glupo je o tome uopšte pričati jer jasno je kao dan da to nije pokrenula Crvene zvezda nego Terzić u ime CZ. Gadno su se nameračili na njega pa on sada pokušava u sve to da uvuče i Partizan, jer nema smisla da uvlači druge klubove koji su protiv njih igrali bez pola startne postave. Šta tek da kažemo o činjenici da je Grof, iako je dobio crveni karton, bio na klupi već sledeću utakmicu. Kolika je to kazna za njega i klub!

ovo dvoje forsirati do kraja, ako neko ima u toj upravi da zvanicno, a ne samo izjavom, i pokrene nesto od ovoga, pogotovo ovo za crveni. Ja bih ponistio sve utakmice koje je vodio nakon te i sluzbenim rezultatom dodijelio protivnicima :D.
 
Top