Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.441
Reaction score
2.200
Dovla, nazalost ni si daleko od vistine. Svaka uprava mozda i ponesto vise zaradi od kluba ali ovi kako da su dosli da naprave pustos od kluba i da nam sahrane FKP, ne daj boze.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Fotke su presjajne! Vučela se drži za džep da ne ispadne lova. A debeli Vazura ne može da rokne sve dugmiće. HAhahaha koje govedo! :D
 

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
Slika iznad kad Vučela ljubi ikonu je prejaka, mora u arhivu. :buhaha :pop

ZG6pE12.jpg


ZeRwHWm.jpg


CSQLaOz.jpg


3xtAkPt.jpg


vNPAawL.jpg
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Jebote, još ćemo i Bari-Tokio uzeti da slavimo da dokažemo nevernom Aci da smo i mi srBski klub. Čemu ovaj cirkus? PARTIZAN slavi krsnu slavu? Polako ali sigurno počinjemo da radimo sve ono što je sa suprotne tribine izazivalo smeh, podsmeh i žaljenje.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Ovo sa slavom podrzavam, bas zato sto i jesmo Srbski klub. Plus zato sto nas smatraju da smo strano telo. Eto da im nabijemo na nos istinu.
Slike su naravno za podsmeh plus ,sto, rece kolega iznad ,skenjani su samo tako.
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Meni je najveća glupost to što Partizan ima slavu i što se naknadno posrbljavamo kao da imamo nešto nekom da dokažemo. Naši tvorci su bili partizani i ateisti (da nisu imali bi smo krsnu slavu od prvog dana). Ja je ne slavim i ne vidim kao nešto što je primjereno Partizanu. Ali dobro, znakovi vremena, valjda...
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Sve je ovo normalno, nas klub je samo ogledalo drustva. Od 90tih su najveci hohstapleri, lopovi i barabe glumili najvece vernike, jebemliga valjda tako umiruju savest.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Kakve kreature sunce ti.Vucela napucio usne ko premijer,Vazura samo sto ne isisa vino iz pogace,gresna Siki pred ikonom,babonja ko da ga je poplava izbacila.Ko zna mozda je spavao na splavu pa i nije daleko od istine.Na slici sa popom samo fali: oprosti mi oce gresio sam.Znam sine gledao sam.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Meni je najveća glupost to što Partizan ima slavu i što se naknadno posrbljavamo kao da imamo nešto nekom da dokažemo. Naši tvorci su bili partizani i ateisti (da nisu imali bi smo krsnu slavu od prvog dana). Ja je ne slavim i ne vidim kao nešto što je primjereno Partizanu. Ali dobro, znakovi vremena, valjda...
Nisi informisan,Partizan od svog osnivanja obeležava svoju klupsku slavu:
https://www.youtube.com/watch?v=X77zzMvbOBA
:D :banghead :prekrsti a pošto je slava može i malo popa i kandila :pop
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.357
Локација
Krcunija
Pa moramo da pratimo najnovije trendove turbofolkovane SRB-Ciganije. Kakav si to Srpin ako javno ne pokazuješ da si vernik, bez obzira da li si ološ najgori, tetoviraš krstove i slušaš muziku srbske majke? FK Partizan nije ostao imun na sveopštu ciganizaciju i pacovizaciju društva. Tako imaš Vučelu koji ljubi ikonu, iako je do pre 20 godina imao želju da jaše popove, Sneki koja pokazuje pičku ispred sveca i Babangidu sa outfit-om kao da je krenuo u KST, a ne na ovakav svečani dogadjaj. Religija pro forme koju upražnjavaju kvazi-vernici, kafanski patriotizam i stubovi srbstva. Kako se izolovati od ovakvih splačina?
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Hahahahahahahahaahahahahahhhaha gledajte ovu fuksetinu raspalu, puci usne i pred ikonom:banghead mini suknja pred popom:banghead

Babovic izgleda kao i na terenu, kao najveca sramota FK Partizana ikad. Samo pogledajte njegovo drzanje i stav, muka mi je da ga ocima gledam.
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
ANDREI, vjerujem da si bio sarkastičan, a da Biljana nema tačnu informaciju. Baš da vidim kako bi neko uveo popa na stadion pored naših generala, laka im crna zemlja. Odrastao sam uz dva djeda partizana, jedan spomeničar, i tačno znam stav prema vjeri kod te sorte. Pop je mogao, ako mu pismeno dopuste, mooooožda mogao da dođe da gleda utakmicu.
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
854
Reaction score
662
Локација
Београд
Meni je najveća glupost to što Partizan ima slavu i što se naknadno posrbljavamo kao da imamo nešto nekom da dokažemo. Naši tvorci su bili partizani i ateisti (da nisu imali bi smo krsnu slavu od prvog dana). Ja je ne slavim i ne vidim kao nešto što je primjereno Partizanu. Ali dobro, znakovi vremena, valjda...

Пријатељу, овај пут се не слажем са тобом.
Наши оснивачи јесу били партизани, чија је партија пропагирала атеизам, што су они наравно спороводили у дело, али то су прошла времена, верујем да ти је познато да је наша Православна вера деценијама била у запећку, али се Богу хвала одржала, иако се није смело јавно ништа славити, Србин се ни под Турцима а ни под комунистима није одрекао Православља.
Из тих разлога, није било шансе да ФК Партизан као ни било који спортски клуб, било која установа има своју Крсну Славу, што је у нашем народу пре другог светског рата био обичај.
Није се смело ни код куће јавно обележавати Славу, а камоли да клуб који су основали партизани то ради.

Времена су се променила, и као што наша земља више нема петокраку на застави и грбу, већ смо вратили наша стара национална обележја, тако ево већ, ако се не варам ускоро ће 20 година, ФК Партизан обележава своју Крсну Славу.
Наш грб, наше боје, наше име вероватно никада нећемо и никада ни треба да мењамо, али немам ништа против, чак ми је и драго што имамо своју Славу.
Увек у оваквим ситуацијама ће бити "милион" разлога за и против, и логичних и нелогичних објашњења и аргумената, то је немогуће избећи, али неке ствари треба мењати, ми одавно нисмо комунистички и војни клуб, сигурно убедљива већина наших навијача у својим породицама обележава Славу, као и већина спортских клубова у Србији, нема разлога да и наш клуб буде мимо тога.
Не слажем се да је то глупо, па барем 95% нас у Србији под комунистима није смело да слави Славу, зар треба тако да буде и сада када их више нема?
Мислим да не треба, и да наш народ треба да се врати животу какав је имао више векова пре комунизма, када је наша Православна вера била саставни део живота у Срба.
Тачно, данас је друго време, много другачије од тих времена, врло су често прве асоцијације за нашу цркву оправдано негативне, али ја не верујем ни у цркву ни у попове, ја верујем у Бога, молим се њему а не неком попу, шта они раде мене не занима.
Када дође до овакве дискусије, она уме да оде у нежељеном правцу, овај мој одговор нема наравно ништа против тебе, ти си један од најбољих људи међу нама овде, што се мене тиче вера је лична ствар сваког човека, ја поштујем опредељење да неко буде атеиста као што поштујем и људе који су верници, не намећем своје мишљење, већ га само износим, за шта форум и служи.

Не слажем се са овим што си написао да се ми сада посрбљавамо накнадно, када је нешто из Београда и Србије, то је вазда било и биће српско, исто као што то важи за клуб који је из Крагујевца, Ниша, Крушевца, ми немамо било коме било шта да доказујемо, добро се зна и ко смо и шта смо, добро се зна из чије кухиње долазе небулозе да смо "страно тело" и да су неки други "најсрпскији" клуб.

Шта мислим о особама са фотографија, написао сам синоћ.

Крме, пријатељу, жив ми и здрав био :ziveli

Свима који славе данашњи празник нека је Срећна Слава нашег клуба, и да нам Бог да, да нам Партизан буде прави, без ове пошасти у њему, и испред свих осталих.
 
Последња измена:

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
@Centurion
Veoma lijepo rečeno.
I zato mislim da nije bitno sa kojih pozicija dolazimo sve dok idemo u istom pravcu i smjeru. Zato naš Partizan ima moć okupljanja simpatizera i navijača od krajnje lijeve do desne opcije. To je naše blago i to trebamo njegovati. Malo sam se našao povučen za jezik onom Biljinom rečenicom da se slavi od osnivanja.
Centurione,:ziveli
 

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
Ona slika gde su svi zajedno kao da su doveli Babovica da isteraju djavola iz njega.
 
Top