Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Trojica momaka su sačekali Vazuru ispred stadiona, kada je dolazio na prvo ga verbalno napali, a onda je došlo i do fizičkog kontakta.

Vazura je uspeo da pobegne, ali deblji kraj su izvukli njegov vozač, kao i jedan od članova obezbeđenja, koji su pretučeni od strane nepoznatih navijača.

Nedici počeli i da biju.. Što se ne poubijaju između sebe,eh
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Bez obzira šta mislim o debelom kretenu ovo je ipak sramota. Postali smo idiotski klub na svim nivoima.
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Svako ko je unazadio nas klub zasluzuje kaznu, samo je steta sto svi nisu dobili ,a najvecu govna koja su prodali romi i tikvi.


Bela ciganka,zeka s plavim ocima, bik koji sedi...i svaka druga lopovcina!
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.233
Reaction score
2.782
[FONT=Courier New, monospace]Generalni direktor Partizana Miloš Vazura opet je bio na meti navijača, ali za razliku od večitog derbija, kada je pobegao od simpatizera Crvene zvezde ovog puta su crno-beli iskazali bes prema jednom od vodećih ljudi kluba iz Humske.[/FONT]

Ko ga napada, jos cu poceti da navijam za Vazuru.

...[FONT=Courier New, monospace][FONT=Courier New, monospace]a [FONT=Courier New, monospace]kamere su snimile ceo incident.[/FONT][/FONT][/FONT]

Pa da vidimo hoce li se snimak zagubiti.
 

Jocker1987

Banned
Учлањен(а)
03.02.2014
Порука
11
Reaction score
3
Nisam do sada pisao na forumu, samo sam citao ali mislim da je vreme da i ja pustim svoj glas na ovom forumu. Moram reci da me je mozda prvi put u zivotu sram sto se deklarisem kao Partizanovac. A i svakoga bi trebao, bilo da li je za vlast ili opoziciju, jer ovo od danas ne prilici ozbiljnom i velikom klubu kao sto je Partizan. Dobo, ovo "ozbiljnom' zanemarite.

Sramota na sta su spali, pa cekajte, zapitajmo se svi, dal ovakvi batinasi trebaju da zastupaju sve nas koji smo protiv ove uprave? Dal je ovo ono za sta se zalazemo svi? Naravno da nije. Ne volim nasilje i nikad nisam za to pa ni sad, nista nije vrednije od zivota, nicijeg.

Sta je kriv pobogu ovaj covek? Verovatno ima decu, porodicu, moze li iko da se stavi na njihovo mesto danas dok gleda ovaj snimak?

Ali opet, postavicu pitanje, jel iko od vas/nas zeli da ovakvi dodju na vlast? Pa ovi su 10X gori, ja ne zelim da moj Partizan bude ruglo gde se likovi sumnjivog morala okupljaju, gde batinaju, ubijaju.

:pop:puke
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
637
Reaction score
271
Локација
Crna Gora
Dotakli smo dno, spustili se na nivo cigana, a mozda i nize.
Od Partizana je ostala grupa ljudi koja dolazi na kosarkaske utakmice i jednim dijelom na istok JNA, ostalo jad, cemer, tuga, sramota dovijeka .

Ako ima i dalje onih tema "nismo isti" brisite ih za sva vremena.

Sramota me je sto sam Partizanovac posle ovog snimka.
 

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
Nadam se da će se obe frakcije koje su u ratu poubijati između sebe.

Ovi što udaraju su nekadašnji cigani, tačnije ni cigani već kriminalni ološ koji bi u svakoj normalnoj zemlji bio u zatvoru.

9G8HO31.jpg


m8joBs2.jpg
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.080
Reaction score
15.761
Локација
Храм фудбала
Gledaj Vazure heroja, hrabar samo kad treba podjebavati preko novina i tv-a.
Nadam se da ce retardi naduvani robijati, pa da se bar na kratko procisti Jug od njih 3-4.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Koji sljam od kluba,tj. ljudi u klubu. Gasi svetlo!:banghead Zeludac mi se prevrnuo od ovog snimka...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Meni ovo deluje ko neka nameštaljka. Lik se poljubio sa onim, pa ga onda zatego, a Vazura koji je kao "meta" napada lagano odšeta... Ma idi
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
?????????

Nisam do sada pisao na forumu, samo sam citao ali mislim da je vreme da i ja pustim svoj glas na ovom forumu. Moram reci da me je mozda prvi put u zivotu sram sto se deklarisem kao Partizanovac. A i svakoga bi trebao, bilo da li je za vlast ili opoziciju, jer ovo od danas ne prilici ozbiljnom i velikom klubu kao sto je Partizan. Dobo, ovo "ozbiljnom' zanemarite.

Sramota na sta su spali, pa cekajte, zapitajmo se svi, dal ovakvi batinasi trebaju da zastupaju sve nas koji smo protiv ove uprave? Dal je ovo ono za sta se zalazemo svi? Naravno da nije. Ne volim nasilje i nikad nisam za to pa ni sad, nista nije vrednije od zivota, nicijeg.

Sta je kriv pobogu ovaj covek? Verovatno ima decu, porodicu, moze li iko da se stavi na njihovo mesto danas dok gleda ovaj snimak?

Ali opet, postavicu pitanje, jel iko od vas/nas zeli da ovakvi dodju na vlast? Pa ovi su 10X gori, ja ne zelim da moj Partizan bude ruglo gde se likovi sumnjivog morala okupljaju, gde batinaju, ubijaju.

:pop:puke

Prvi post ,pa odmah u odbranu uprave ????!!!!!
Dobro si počeo !

Nema šta mene da bude sramota što Vazura ima neraščićene račune sa bivšim drugarima .

Mene je sramota što Partizan propada i što nam cigani beže 30 bodova ,a ko kome koliko duguje i zašto neko nekome oće da razbije glavu ,izvinte ,nije moje da se mešam.

I ko ti uopšte kaže da danšnji sukob ima veze sa izborima ???
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
567
Reaction score
2.169
Pa se ljudi posle pitaju sto su prazne tribine, treba samo videti koji se ljudi okupljaju u Hramu nasem (mada tako je vec 25 godina)... U nasem klubu je sve trulo, od navijaca do uprave. Tacno se coveku sve zgadi, sto je najgore od svega nikad nece biti bolje.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Aha,namesteno kazes? Znas sta je po KZ-u ovo?
Nije namesteno,ovo je tipicno srpski.Ljubi brat,dodji da te zagrlim i ...NOZ U LEDJA! Sutiranje coveka dok nije pri svesti,gazenje po glavi.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Mogu da se kladim da neće završiti ni 7 dana iza rešetaka .. Prava slika Srbije i dokle su nas doveli vladari sa zapada

http://mondo.rs/a898190/Sport/Fudba...lija-ne-stoji-iza-napada-na-Vazuru-VIDEO.html

Snimak ovog napada šokirao je javnost, a pre nego što se on pojavio, aktuelno rukovodstvo Partizana, u čijem je sastavu i Vazura, oglasilo se zvaničnim saoštenjem na sajtu kluba i, između ostalog, postavilo pitanje:

"Jesu li na ovaj način trebali da započnu pregovori na koje je ovih dana pozivala grupacija ljudi pod nazivom 'Crno-bela familija'?"


Nakon što je Uprava kluba dovela "Crno-belu familiju" u vezu s ovim nezapamćenim napadom, zatražili smo i dobili komentar od Bjekovića, koji je za MONDO rekao:

"Zgrožen sam optužbom iz Partizana da bilo ko od članova Skupstine ili neko blizak klubu stoji iza ovog napada. Siguran sam da će se 'Crno-bela familija' oglasiti ovim povodom. U svakom slučaju, ograđujem se od ovog napada i osuđujem ovakav čin", rekao je Bjeković.
 
Последња измена:
Top