Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Da dozivim i ovo - VAZURA,IZDRZI !!!

Kakvi su ljudi koji hoce na celo naseg kluba,na ovaj nacin?Zasto borci za bolje sutra Partizana nisu ovako tukli Djuru frizuru i ostale?

Posle se pitate,zasto se legende ne pobune? :buhaha Evo zasto...Zato sto ,imaju zivot i posle Partizana'.

Šta da izdrži ???

Količinu jagnjetine koju je pojeo na račun Partizana ?

Očigledan spin uprave !
Da su ovi junaci hteli da ga tuku ,prebili bi ga kao mačku . Nesrećnik u plavoj jakni je glumio nekog bodigarda i popio po pičci . Jebiga,al to mu posao . Da štiti gazdu. Za to je plaćen. Malo li ih je popilo metak umesto svojih gazda ?!

Ne verujem da je ovo ičije maslo ,jer i sam Nedić sigurno zna da tu ima kamera i da je hteo ,sigurno je mogao da prronadje Vazuru na nekom intimnijem mestu .

Ubedjen sam da je su ova trojica došla zbog nekih svojih neraščićenih računa sa Vazurom i da se ovaj u plavoj jakni nije umešao ,ničega ne bi ni bilo .
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
545
Reaction score
984
Ovi majmuni nisu ni morali da biju debelog Vazuru. I ovako su poslali poruku koju su zeleli. To su oni isti smradovi, koji su pre godinu dana, na pocetku prolecnog dela, branili tog istog Vazuru od obicnih navijaca. Tada ih nije zanimala uprava, vec samo igra na terenu, a sada...Jadan je taj jug, koji tera kontru obicnim Partizanovcima, koji nisu u prici. Kasne barem godinu dana..
 

boris76

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
198
Reaction score
178
Nije na meni da pitam, ali zar je moguće da su nestali oni dobri i hrabri momci sa tribine? Šta god mislio o alkatrazu, čini mi se da je tu bilo i neke časne ekipe. Kako može neko sebi da dozvoli da udara čovjeka u onakvoj situaciji, pa ko god da je?

Strašno je gledati onaj snimak, trojica tuku čovjeka na zemlji...

Odosmo u kurac... Možda i davno otišli, ali, ovo je dno dna, nema dalje.
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Da je neko udario Vazuru ne bi prosli bez bar po tri godine zatvora svaki, ovako nagrabusili radnici obezbedjenja, verovatno i oni sa debelim dosijeom kao napadaci, poruka je poslata, a sto se tice prijava bice pojeo vuk magare, jedna manje ili vise.

Niko nije iscenirao nista to je sigurno, ova ekipa drzi Vezaru na zubu vec duze vreme.
 
Последња измена:

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Bez da ikog branim, meni je stvarno zao da ove batine nije popio gmazura, kao i sto povod za napad sigurno nije ljubav prema klubu. Ovako nesto najiskrenije zelim svakom iz uprave ko se ogresi o nas klub. Sta koga imam da zalim? One, koji su iste te batinase slali da odrede ko sme na koju tribinu da udje? One, koji po potrebi iste te gabaritne malo puste da i nas obicne navijace umlate po potrebi, ako previse talasamo? Boli njih sve tukson za JSD Partizan, oni su tu gde jesu i rade to sto rade zbog svog dzepa i svoje bulje. A Partizan - sredstvo (i odlican zaklon) do cilja, nista drugo... Zato ce i sledecih dana da se ime naseg kluba provlaci kroz blato, a ne imena nekih Velja, ASova, mladih politickih radnika sa velikom perspektivom i slicnog polusveta. NUSKNVP, bre!
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Ovaj u sivoj majci je ocigledno gazda akcije...dijeli direktive pri tom nikoga nije udario makar na snimku?
Moze li mi neko pojasniti kakvi radovci se pominju?Jesu li ili nisu ovi ljudi sa "juga"?
Ne ulazim u to jesu li bili na nekoj drugoj tribini.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.309
Reaction score
3.916
Локација
Kobasicarija "Venac".
sta imamo?

situacija 3:3, u kokoj porazena strane vec u startu ostaje brojcano slabija. trojka izaziva tucu u kojoj stradaju pratioci jednog od celnika fudbalskog kluba. funkcioneru dlaka s glave ne fali jer "na vreme napusta popriste nemilih dogadjaja". pri tom ne vidimo da ga neko od napadaca juri.

sve navodi na isceniran dogadjaj od strane vladajuce struje u klubu.
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Daj diego ne paranoisi, decku gazili po glavi jos uvek lezi na urgentnom, kakav isceniran dogadjaj?! Sukob dve zaracene strane, ali u sustini isti `rac jer ko god da izgura svoju pricu Partizanu se isto pise. Ponavljam Vazuru niko nije udario jer da jeste ti momci bi sebi odmah potpisali dugogodisnje robije, ovo je bilo samo upozorenje tj demonstracija sile.
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Вазура: Кампања „црно-беле фамилије”, очекујем да полиција нађе налогодавце

Ово што се догодило било је у склопу кампање која се води против ФК Партизан од одређених људи који стоје иза имена „црно-бела фамилија”. Физички се осећам добро, али сам психички потрешен због свега што се догодило[/QUOTE

http://zurnal.rs/fudbal/partizan/33...milije-ocekujem-da-policija-nadje-nalogodavce
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Nego, jel neko primetio juče i "vučiću pederu, (ne damo ti titulu)" sa juga? Koliko sam ja uspeo da primetim, oni su to i poveli. Jes zvučalo malo stidljivo i nije predugo trajalo, ali opet sam bio iznenađen....niđe veze. Tj. verovatno oni imaju neki razlog, ali meni definitivno ništa nije bilo jasno.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Što rekao Gazda meni tu nešto smrdi. Prvo, Vazuru su pustili da "pobegne". Drugo, oni sigurno znaju da postoje sigurnosne kamere na stadionu, a nisu nosili fantomke. Što znači da im neko garantuje slobodu posle ovog varvarskog čina i pokušaja ubistva.
 

Sahranar

Početnik
Учлањен(а)
17.04.2016
Порука
49
Reaction score
11
Локација
Diznilend
Prvo su podržali Vazuru,svinjara i ostatak kompanije pred izbore u decembru 2014. a sad se međusobno razračunavaju. Niko ne može da zna šta je prava zaleđina sukoba osim samih učesnika. Da li su u pitanju procenti od transfera,pare od droge,da li je uterivanje straha naručeno od nekog ko želi u Vazurinu fotelju... Jedno je sigurno,a to je da nije u pitanju intervencija iz ljubavi prema klubu. Uopšte se ne treba brinuti za ove na snimku već za klub.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
545
Reaction score
984
Ali to su ti isti ljudi koji teraju Vazuru na svakoj utakmici transparentima. Sada su se setili, da su kao mali uceni..Tako da ne verujem da je iscenirano. Ako ne budu uhapseni, onda jblg.. Idemo kao klub jos nize, a kad vidimo koliko smo nisko sad sa V. i ekipom u upravi, to nize je i 50 mil. duga za nas, bez titula i drzave da nam dug vrati.
Kao i kosarci u jebenoj smo situaciji (ovde u mnogo goroj), i zato nek nam je Bog u pomoci, jer mi mozemo samo da zatvaramo oci na svu ovu nepravdu.
Ptanje je, zasto neki bivsi i buduci, suvise lice jedni na druge?
 

antoneello

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
283
Reaction score
16
evo ja da ti kazem zasto su.....zato sto vecina tih i takvih radi za udbu,daju i odaju informacije policiji a zauzvrat su na slobodi,plus sto rade prljave poslove koje policija nece,a to je napad na one ljude u savamali itd....to ti je to....sta drugo pricati kad ortak moj sa kojim sam trenirao fudbal 5-6 godina u 2 kluba,a znam ga kao ortodoksnu cigansturu,vidim ga pre par godina u borci kad je igrao pfc,krenem da se krstim i pitam ga koji ces kurac ovde,on kaze bolji uslovi brate......to je to...kraj...
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
"Lični interes je taj koji Miloša Vazuru, iza koga se kriju Milan Obućina, Ivan Ćurković, Žarko Zečević, Milorad Vučelić i još nekolicina njihovih kriminalnih rođaka i prijatelja, prisiljava da se grčevito bore za opstanak u klubu. Sve u nameri da bi pokušali da prikriju nezakonite radnje, koje su već, nadamo se, predmet istraga državnih organa."


Kolko ja odje vidim,nikakvoga pomirenja nece bit.
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Prošlo je 24 sata ,Nebojša iz Beograda dalje čuti.Svi znaju ,sve se vidi ,jedino Nebojša ne vidi .
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.203
Zašto su uopšte dotični na slobodi?
zato sto su doticni bliski sa policijiom, sudstvom, politikom... to su ljudi koji upravljaju danasnjom tribinom i koji odlucuju o svemu, najobicniji kriminalci i jajare koje zele leba bez motike, od skole imaju veliki odmor i nula dana radnog staza... kad bi neka grobarska ekipa htela da ih skine dobili bi momci prijave dok jos nisu prisli jugu, ovi su zasticeni kao beli medvedi, suruju sa svima samo ako ima interesa, kakva tribina, kakvo grobarstvo, kakav partizan, ti bi sutra ucestvovali u kampanji hasima tacija samo ako im plati... dobri im bili ovi dok su placali, sad druga strana dala vise, jbg
verovatno najveci sljam koji je zadesio juznu tribinu a nazalost konkurencija nije mala :puke:puke:puke
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Meni ovo previše smrdi.

Gotovo sam siguran da Bjeković ovo nije naredio. Nije to njegov stil. E sada, da li je mlađani Nedić poslao batinaše....

Drugo, ako si došao nekoga da biješ, koji kurac dozvoljavaš da ti utekne i to korakom.

Na snimku se dobro vidi ko su te bitange, pa ajde da vidimo šta će "narodna milicija" da uradi.

Daj gazda, pametan si čovek , znaš da u srbiji, za razliku od ostatka sveta, ljudi nisu ravnopravni, nije svačiji život jednako vredan, da su tukli vazuru bili bi u zatvoru, ovako možeš da ubiješ običnog čoveka i ništa... Srbija
 
Top