Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
Oglasio se i Južni Front

Desavanja ispred stadiona Partizana 28.04.2016. godine dokaz su da nasilje radja nasilje. Mesecima unazad navijaci Partizana i njihove porodice su pod velikim pritiskom da odustanu od zahteva za smenu Milosa Vazure, Ivana Curkovica i drugih ljudi iz uprave zvog istorijsko katastrofalnih rezultata FK Partizan. Gore pomenute osobe mesecima zabranjuju navijacima da udju na stadion, u svoju kucu, postavljajuci privatno obezbeljenje Raje Bozovica izazivajuci tako incidente u kojem bi mi, naravno, bili okarakterisani kao krivci.Miloš Vazura preko svog tasta Zorana Nedovića Šoka danima unazad preti fizičkim likvidacijama i ostalim mafijaškim metodama koje nama kao navijačima nisu poznate. Svako od nas zivi svoj zivot, a isto tako svako od nas zivi za Partizan, a tim ljudima i njihovim kriminalnim metodama zelimo da porucimo da je Partizan iznad svih nas i da nas mogu ubediti samo dobrim rezultatima i nastavkom pobednicke istorije FK Partizan. Pozivamo sve navijace da se ujedine, da pokazemo da ovo nije stav pojedinaca ili grupe ljudi vec milionske armije partizanovih navijaca.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Meni ovo iskreno lici samo na razgovor poslodavca i neplacenog bivseg radnika koji je dobio novog poslodavca.
Nista vise.
 

antoneello

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
283
Reaction score
16
ljudi ovo juce je bila 'stela' u kom su namerno i neduzno 'nastradala' ona dva lika......SNS style:pop
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.418
Reaction score
7.649
Локација
E-WEST
Upravo postižu efekat koji su želeli, da vi sad ovde drvite kako je neko krimos, jajara, diler, mafijaš, treba da bude u tvorza.
Od Gmazure se pravi žrtva, plasira se laž da je opozicija naručila ovo.

OPOZICIJA NARUČILA PREBIJANJE GMAZOVOG BODIGARDA? NEMOJTE DA SE ZAJEBAVAMO!

Cilj cele kampanje, na čijem je čelu Željko Pantić koji je verovatno mozak koji smišlja sva ova sranja je to da neki od vas ipak izaberu njihovo zlo u ovom njihovom ratu koji nema veze sa nama koji stvarno volimo Partizan. Željko Pantić koji sebe predstavlja kao volontera koji sve ovo radi besplatno, a ko ga prati godinama vrlo dobro zna da je dok je bio samo novinar potencirao svoje lično prijateljstvo sa Ćurkovićem i Zekom. Danas je on stekao moć i vrlo je verovatno ozbiljno ušao u klub i da je sa Zekom verovatno on taj koji vodi klub.
Ne dozvolite da nasedate na njihove manipulacije.

A šta Gmazini debelom želim, to ću da sačuvam za sebe.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Pa i jeste krimos kome je mesto u zatvoru a ne da diktira politiku kluba sa nekada slavne južne tribine... Još je i cigan

I možeš sve reći za pantića, on podržava javno ove, sa čim se ne slažem, ali da on organizuje pokušaj ubistva je smešno
Čovek je bar grobar za razliku od ovih krimosa, za koje ne znam kako pravi partizanovci sa juga su dozvolili da preuzmu jug

Iskreno i kenja mi se više od tog juga, šaka krimosa koja manipuliše pogubljenim klincima, paravojna formacija za režime, nema to veze sa partizanom

Jug će me ponovo videti...
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.353
Reaction score
202
Локација
Република Српскa
Nema vajde raspravljati o ovim kriminalcima koji su vjerovatno vec promijenili gazdu pa ce tako i dalje da vedre i oblace tuznom tribinom.

Oni ce otici onda kada ne bude bilo kinte, tj. kada im uprave okrenu ledja a to ce biti nikada.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Prilično sam siguran da je ovo samo razčišćavanje dugova a ne neka akcija opozicije. Vazura i ostala bagra u "Kradnoj Grupi" su ovo iskoristili da oblate ove druge. Daleko od toga da podržavam opoziciju, ali prilično sam siguran da nisu ovo naredili.

Drugo, molim vas da ne spominjete "južnu tribinu", a pogotovo "Verni Jug", jer jasno je da ona više ne postoji nego je to "Sever ver. 2.0", gde se samo gleda lični interes. Na svu sreću navijači Partizana su počeli da kapiraju šta se tamo sve dešava pa ih je sve manje na toj tribini.

Da ne bude da mrzim organizovane navijačke grupe... ja sam bio deo Južnog Fronta, onog originalnog, koji se borio protiv korupcije na tribini i u klubu, sa naše severne tribine navijao za Partizan, i to od prvog dana. Ovo što danas vidimo nije taj Južni Front... nažalost!
 

antoneello

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
283
Reaction score
16
ljudi to nije problem da ta sva govna treba da idu u prdekanu,nije to poenta,stvar je u tome d je ovo rezija debelog majmuna i svog okruzenja u kom su neduzno isprebijana 2 coveka zarad pravljenja zrtve......jos pitaju debelog kako se oseca,a on kao fizicki dobro,al psihicki nisam bas ok,pa majke ti ga nabijem,onom pretovarili glavu a ti kao nesto 'povredjen'....mrs.....samo mi nije jasno zasto curkovicu ovo treba....
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Lepo je napisalo par ljudi, Vazuru nisu smeli da pipnu da ne bi zaglavili lepog zatvora. Ne samo što je on u SNS on takođe ima svoje ljude pa bi ona trojica kad-tad najebali.
I ne znam šta se čeka sa privođenjem, onaj mučenik što su ga razbili (nedobog nikome, muka mi bilo kad sam gledao) se po izlasku iz automobila poljubio sa onim koji ga je posle nokautirao što znači da ga poznaje. MUP u bolnicu da čovek identifikuje napadače.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Policija ovde mora da odradi posao.
Tri lika bez ikakve zastite u vidu fantomki ili kapuljaca ubija boga u dvojici ljudi( drugi je iza kamere). Sve je jasno kao dan. Ova gamad mora da bude procesuirana. Ne interesuje me sada ni gmazura ni bjekovic ni bilo kakve štele i slicno. Dvojica ljudi su brutalno pregazena i za to napadaci moraju da odgovaraju. Prosto i jasno.
 

Marko070

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
70
Reaction score
116
Vi kao da ste pali s marsa pa ne znate ko su ljudi sa snimka i sta se desava oko tribine i kluba.

Aleksandar Stanković prvi put se pominje u javnosti 2010, kada je imao 23 godine. MUP je tada uhapsio osmočlanu grupu osumnjičenu za dva pokušaja ubistva, šverc, prodaju narkotika, eksploziva i oružja. Ova grupa za koju je policija navela da je vođa Stanković, zbog neraščišćenih odnosa jurila je Vladimira D., a izrešetala nevinog mladića na Medaku.

Sale Mutavi sa još trojicom žestokih momaka sa beogradskog Vračara zaposeo je ozbiljnim fizičkim sukobom južnu tribinu pre oko dve godine, a danas diktira ponašanje nekoliko hiljada „navijača“.

Ovo je izaslo u novinama jos pre godinu dana, a kada biste culi jos vise pozadinu cele price, ko stoji iza njih, sta sve rade itd...digli biste ruke od svega, mnogo vi zivite bajkama...tribini i klubu se sprema smrt, svako ko je iole upucen u desavanja to vec nekoliko godina zna. Oterali su svakoga ko je vredeo, nema vise nazad, ali za to nisu krivi oni, vec pravi Grobari.
 

kerkez

Grobar
Учлањен(а)
01.11.2006
Порука
397
Reaction score
24
Локација
Na ivici incidenta
Prilično sam siguran da je ovo samo razčišćavanje dugova a ne neka akcija opozicije. Vazura i ostala bagra u "Kradnoj Grupi" su ovo iskoristili da oblate ove druge. Daleko od toga da podržavam opoziciju, ali prilično sam siguran da nisu ovo naredili.

Drugo, molim vas da ne spominjete "južnu tribinu", a pogotovo "Verni Jug", jer jasno je da ona više ne postoji nego je to "Sever ver. 2.0", gde se samo gleda lični interes. Na svu sreću navijači Partizana su počeli da kapiraju šta se tamo sve dešava pa ih je sve manje na toj tribini.

Da ne bude da mrzim organizovane navijačke grupe... ja sam bio deo Južnog Fronta, onog originalnog, koji se borio protiv korupcije na tribini i u klubu, sa naše severne tribine navijao za Partizan, i to od prvog dana. Ovo što danas vidimo nije taj Južni Front... nažalost!


+1
Nema vise sta da se doda
 

čiću deru

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
19
Reaction score
2
Локација
beogradu
Još samo neko da naredi policiji da radi svoj posao.
Ovo je stvarno nečuveno:pop
Da ti vidiš da je tu neki Aleksandar Stankovic i pored njega Velja Ilić i da ti bez blama okrećeš glavu ,ali zato lupaš krivične prijave protiv ljudi koji traže samo svoje glasove?!?
Pa jebem ti srbijo majku što iznedri takve bolesne diktatore
Sada saznajem da i novine,sve redom ne smeju da puste imena i da traže akciju iako imaju sve podatke,ali nijedna novina
Posle seru o akcijama tipa "stop huliganima", "sport za decu" itd
Govna najobicnija novinarska
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Apelacioni sud u Beogradu pravosnažno je oslobodio danas Nikolu Vavića (26), mlađeg brata jednog od vođa Partizanovih navijača Aleksandra Vavića optužbi za pokušaj ubistva.

http://mondo.rs/a898436/Info/Crna-Hronika/Nikola-Vavic-oslobodjen-optuzbi-za-pokusaj-ubistva.html

Nije vezano za temu ali ustvari jeste..
Zakon i zatvor ne postoji za državne službenike koji rade prljav posao za državu i za nju diluju narkoticima..
Ovako će proći i ovi sa snimka.

P.s. normalan čovek nema para za struju i odmah zaplena imovine pa i tvorza.. A ovi ubijaju siluju reketiraju i nikome ništa . zapadna demokratija

P.s.2
Ko ima mogućnosti da beži iz ove "države" toplo mu preporučujem da to i uradi. Mi što nemamo jaja i koji smo malo matoriji ostaćemo ovde da ugasimo svetlo..
 
Последња измена:

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
Mediji prenose da su napadači identifikovani od strane nadležnih organa i uskoro bi trebalo da bude privedeni. Naravno, imena se još uvek ne znaju zbog dalje istrage.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Sadasnja uprava je javno prozvala u pismu i Zecevica iako se nekoliko dana mislilo da ce on da podrzi Bjekovica..Heysel je dobri primijetio da od pomirenja nema nista. Bice interesnatna skupstina pa me ne bi cudilo da prvi put u istoriji budeni saketanja na istoj.
 
Top