Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
Da ne bude zabune savrseno me zabole da li je to Real, Barsa, Bajern ili Juve. Osoba koja vodi TV Partizan ne moze emotivno da dozivljava utakmice drugog kluba i da se slika u dresu i opremu koji nije Partizanova

Zamislite scenu voditelj barcatv u opremi Dortmunda ili Partizana....
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.790
Reaction score
7.558
Локација
25-i maj
Iskreno oduvek sam se cudio likovima koji svojataju te nazovi velike Evropske klubove. Mislim da je cesto neki kompleks tu u pitanju. Svojatas tim na cijem stadionu nisi bio ili mozda par puta. Ako si Arapin ili Kinez u redu nemas neku istoriju sporta u svojoj zemlji pa sto da ne. Ali ova kolicina paljenja kao kod Pantica mi nije realna. Dovoljno je Partizan veliki da se uvek posteno potuce i sa tim Realom i sa svima, pogotovo u vremenima kad je ova zemlja bila nesto, imali smo i mi svoje Puskase i Di Stefana ali sudije i zakulisne radnje kao oni nikada, mozda zato i nismo dovoljno veliki za neke ljude. Draze mi je sto sam video Macana Zajica da daje gol Groningenu sa 20 metara nego Ronaldove makaze i lepsi mi je start Marka Jovanovica u 90-om u Briselu nego bilo koji Ramosov. Lepo je videti Romu sa limitiranim timom da je usla u polufinale da je razbila taj kartel ekipa kojima se crta put do titule i u domacem sampionatu i u LS, timova koji ubijaju dusu fudbala.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Potpisujem. Eto, pre neki dan kažem ženi, Saša Ilić je možda jedini aktivni fudbaler na svetu koga bih pitao da se slikamo.
I stvarno je sramota da TV Partizan vodi čovek u dresu ili trenerci Reala.
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
402
Reaction score
534
Prošlonedeljni Partizanov Vesnik je 3/4 bio posvećen Realu iz Madrida, i to samo zbog Pantićeve snishodljive patogene opčinjenosti tim klubom. Kakve to veze ima sa Partizanom i sa Partizanovim Vesnikom?

Koliko sam se samo radovao kad god mi je otac kupovao Partizanov Vesnik kad sam bio klinac, i da danas gledam kako je jedan wannabee plaćeni novinar obrukao ime tako velikog časopisa..
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
837
Reaction score
2.870
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Upravo Partizana i to:predsednik,potpredsednici,upravni odbor,menadžeri,svi direktori,svi članovi skupštine koji su nelegalno izabrali ovu upravu,trener,Pantić i sve njihove sluge iz Srpske Nacističke Sekte terajte se iz kluba svi do jednog i ne vraćajte se nikada.Vi ste najveće zlo koje je zadesilo Partizan od osnivanja.Bog vas kleo pogani izrodi.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Pusite ga, napredna upravo, Ivice i svi ostali!
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Izvodi iz Miškovićeve knjige "Ja, tajkun" koje preneo Nedeljnik...

s5ehqg.jpg


Dragan Đurić... Srpski Sami Naseri :wink:
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
837
Reaction score
2.870
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Upravo Partizana,evo prošla je nedelja neradni dan,odmorili ste se i danas u ponedeljak ko preuzima odgovornost za nulu od igre u derbiju.Ko je kriv,ko daje ostavku?Ima li krivih?
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
Da li ce Crtica Iliev da odgovara za davanje 500.000e i 50% od sledece prodaje za igraca koji je doveden u januaru, a kome je isticao ugovor u junu i tada je mogao da dodje za dzabe?
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.344
Reaction score
1.298
Ivica - 1.650.000 evra za igrača koji je neupotrebljiv. Za 9 meseci je od šampionske ekipe predvođene odličnim trenerom napravio ekipu koju tresu livadari i koju predvodo diletant.
Uprava - prodali Lea,Đurđevića i Blekija za ogromnu lovu a sada su u dugovima a ekipa je smehotres.
Odgovornost ? Ma,ovo je Srbija...
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.344
Reaction score
1.298
Željko Pantić naziva Stanoja "ser Šamrok" ! Stanoja, koji nas je uveo u Ligu šampiona i razvaljivao cigane ? Pantiću, nisi dostojan cipele da mu čistiš.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
pantic je obican crv koji radi ono sto mu uprava kaze, a uz to je psihicki bolesnik
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Željko Pantić naziva Stanoja "ser Šamrok" ! Stanoja, koji nas je uveo u Ligu šampiona i razvaljivao cigane ? Pantiću, nisi dostojan cipele da mu čistiš.

Samo se cigani boje Stanoja... E, sad, da li je Pantić, latentni ciganin??? Mislim da jeste...
Silovo si zvezdu Stanoje, Stanoje....
Dok njegov ljubimac, koji nije čak ni latentni ciganin, već onaj otvoreni, zagriženi, i zakleti "zvezdaš" od osam derbija pobedio samo jednom. Tako da, se vidi ko je ko...
Ja sam rekao još davno pre, da Stanoju bi oprostili i ono pevanje, ali silovanje i žestoku penetraciju, uništavanje u svakom smislu njihovog ljubimaca/legende Robija ne mogu.
Silovo si zvezdu Stanoje, Stanoje...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.888
Reaction score
26.033
Na nacin na koji pantic provocira Stanoja, su istog a i nas koji navijamo za Partizan, provocirali cigani.
Da tako vredjas trenera koji nas je uveo u LS, pobedjivao u derbijima, osvajao trofeje...
A s druge strane brani ovog ciganskog skota, sa kojim trofej videti necemo, a pobede u derbiju su stale u taj derbi iz 2007, bruka...
I jos na Partizanovoj tv...
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Pantiću, znam da si deo ove uprave i da si poslušnik i dupelizac, a uz to i degenerik, ali da li bi na Chelsea TV moglo da se čuje slično za Murinja, ili na televiziji Reala ili Barselone loša reč za trenere koji su osvojili Primeru i LŠ?
Jel' moguće da TV Partizan koristiš u te svrhe?!

To kažem pošto je za nas ulazak u LŠ i dranje komšija ravno navedenom uspehu. Ne jebeno proleće u Evropi pobedama nad Jang Bojsima i Skenderbegom, i ispadanje od Plzena, uz bruku u ligi, derbiju i svuda sa sadašnjim trenerom...

Neverovatno, majke mi, taj Stanojević je uradio više za Partizan i od tebe, i od vazure, vučele i svih vas koji ste prodefilovali kroz klub poslednjih 20 godina, zajedno.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Upravo hvatam screenshot i šaljem mu.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.888
Reaction score
26.033
Jeste, mi smo placenici Stanoja, Marka i Duleta! Priznajem, kriv sam!
Mene su podmitili trofejima, pobedama, karanjem ciganke uvek i svuda, ratnickim duhom i srecnim delom zivota posvecenom Partizanu!
Toliko su me podmicivali, da i danas fino zivim od tog mita, i da sam im zauvek zahvalan na trenucima srece koje cu pamtiti do zadnjeg dana zivota! Cak sam spreman i da volontiram za njih koliko god bude potrebno.
Vi koji niste bili podmiceni od ovog trojca, a proziveli ste to doba podmicivanja, patite, sta da vam radim! Ko da niste ni ziveli na ovoj planeti!
 
Top