Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
428
Reaction score
1.912
Локација
Zvornik
I to lik "sa ponosom" izjavljuje visinu duga, uzas! Koja doza bezobrazluka majku im, da covjek ne povjeruje...
Naravno, on je zadovoljan sto je "Savo odusevljen situacijom na pripremama", olosi jedni, daj Boze da mi dovedemo jos kakvog igraca iz ove nase lige, kakvi crni stranci...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Gospoda izjavila da je dug 22.000.000€
Kako kad su sami rekli da su nasledili 14.8 miliona.

Nekoliko meseci pošto ste preuzeli klub pre skoro tri godine objavljeno je da je dug Partizana 14.800.000 evra. A sad?
„Između 12.000.000 i 13.000.000 evra. Varira zato što taman ga oborimo ispod 10.000.000, a onda dođe neki Živković ili menadžer i tuži nas. U dug ulaze i potraživanja nekih igrača koji odavno nisu tu. Lane smo morali da platimo platimo Lolu Smiljanića, Volkova i Danka Lazovića kako bismo dobili licencu za UEFA. Tu je bio i Đorđe Lazić, a setite sekad je igrao. Onda Goran Pandurović, malo pre povratka. Zatim Stefan Savić. Regulisali smo sve što nam je potraživao Lazar Marković, dok je za Ljajića ostalo 13.000-14.000 evra duga. To su momci koji lepo zarađuju u drugim klubovima, pa su nam izlazili u susret i pomerali rokve, ali će sigurno dobiti nova. Dug je održiv, to je najbitnije. Pazite, Barselona duguje oko 300.000.000 evra. Nadam se da ćemo do leta da ga spustimo na jednocifren broj miliona“.
Mozzart:
http://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/intervju-milos-vazura-ko-je-sumnjao-u-nas/279575

Edit:
Grobari jajima po upravi: "Marš iz Partizana"!
Grupa navijača Partizana pod nazivom "Grobari jug" okupila se u ponedeljak posle podne ispred Sportskog centra "Teleoptik", kako bi u vreme redovne Skupštine kluba iskazala protest i nezadovoljstvo radom čelnika "parnog valjka".

S obzirom na to da se još prethodnih dana moglo čuti da će se Grobari okupiti ispred trening centra, popularni "Zemunelo" obezbeđivao je veliki broj policajaca.

Navijači su raširili transparente na kojem je pisalo: "Protiv urušavanja Partizana", "Marš iz Partizana" i "Partizan nikad gori". Pored toga, Grobari su skandirali protiv uprave, a u jednom trenutku su jajima zasuli automobile na prakingu sportskog ventra.
modno.rs
 
Последња измена:

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.129
Reaction score
14.276
Локација
Brdo Banovo
Kad kaze jedan od db jahaca, sve je "jasno"..

Kada je ova uprava došla, oditovani dug je bio oko 15.000.000 evra. Međutim, kada se kasnije pojavila skrivena dokumentacija, kada su se pojavili sporovi koje smo morali da rešavamo, ispostavilo se da je taj dug oko 22.000.000 evra. Mi smo morali da platimo samo na ime starih dugova oko 12.000.000 evra. Sada je dug evidentiran u cifru, papiri su prošli kontrolu svih državnih organa i s ponosom možemo da zaključimo da je između 21.500.000 i 22.000.000 evra“, otkrio je posle Skupštine Milorad Vučelić
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.325
Reaction score
2.946
Локација
Kragujevac
Kada malo sednem ovako i razmislim, pitam se ko je ovde ustvari lud i budala, da se ja ovoliko nerviram i kidam zbog tima ciji je predsednik jedan olos Vucelic, pa da li ima nesto zdravo u ovoj zemlji oloskoj. Sve vise mislim da sam ja budala realno.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.274
Reaction score
15.131
Локација
U pizdi materini
Krenuli 'najverniji' da akcijaju eto nama limara uskoro, pa kad on 'sredi' dugove kao u KKP blago nama.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
Kad kaze jedan od db jahaca, sve je "jasno"..

Kada je ova uprava došla, oditovani dug je bio oko 15.000.000 evra. Međutim, kada se kasnije pojavila skrivena dokumentacija, kada su se pojavili sporovi koje smo morali da rešavamo, ispostavilo se da je taj dug oko 22.000.000 evra. Mi smo morali da platimo samo na ime starih dugova oko 12.000.000 evra. Sada je dug evidentiran u cifru, papiri su prošli kontrolu svih državnih organa i s ponosom možemo da zaključimo da je između 21.500.000 i 22.000.000 evra“, otkrio je posle Skupštine Milorad Vučelić

skrivena dokumentacija ?! ?! ?! :banghead:

umrlo ti sve zivo i mrtvo gnjido udbaska
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.227
Reaction score
1.890
Локација
Подгорица
Наравно да ће повећање дуга правдати неким скривеним дуговима. Значи искрено сумњам да је дуг много већи ко зна шта ће остати после ових.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.021
Evo, jos jednom retrospektive naseg duga. Da nije zalosno, bilo bi smesno.
Julovac sa ponosom nesto objavi? On i ponos? Kakav oksimoron..

19.02.2015. Dug FKP je oko 15 miliona
https://www.kurir.rs/sport/fudbal/1...skoro-15-miliona-evra-klub-uzima-manji-kredit

12.01.2016. Dug FKP izmedju 10 i 10,5 miliona
https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2016&mm=01&dd=12&nav_id=1084549

21.12.2017. Dug FKP je 12-13 miliona
http://zurnal.rs/fudbal/partizan/57...na-evra-precizno-ce-se-znati-u-februaru-video

09.02.2018. Dug FKP preko 20 miliona!!!
http://sportklub.rs/Fudbal/Srbija-S...elic-Dug-Partizana-preko-20-miliona-evra.html

07.05.2019. godine Dug FKP nije preko 42 miliona vec izmedju 21 i 22 miliona!!!
http://mondo.rs/a1184538/Sport/Fudb...avo-Milosevic-trener-i-sportski-direktor.html
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ja mislim da je ova uprava prešla igricu i postavila visoku lestvicu nesposobnosti. Kaže Uroš Đurđević želeo sam ostati još jednu sezonu da bi dobio na konstantnosti ali me je uprava požurila i rekla da je dobro za klub da odem i onda se 51 pojavio kao da je magija kao dostojna zamena... Ovi da kažu da je pao mrak i da je veče ja bih izašao iz kuće da vidim jel istina, ne verujem im ništa a dug je verovatno za koji milion veći, što bi oni rekli ispadaju kosturi iz ormara. Usput izbacio je Žeks intervju sa starim udbašem pa ko ima želudca neka posluša a ko ne svakako nek ode i opali dislajk :D
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
868
Reaction score
1.915
Локација
Kuci
Nekad se stvarno pitam, kako je moguce da postoje takve gnjide od ljudi.
Bezocno lazes o dugu. Stalno se povecava, tim je sve gori. Sta ima i da mislim o pojacanjima, kad nismo ni svesni u kakvoj smo buli.

Isplivala skrivena dokumenta, znaci sledece godine kad ispliva jos toga, bice 50 miliona.

Nekad se stvarno pitam, kako takvi ljudi spavaju nocu? Ja ako nesto lose uradim, nenamerno, ne mogu da spavam nocima, grize me savest.

Vucelic je olicenje ljudskog taloga. Nije sposoban kuce da vodi u setnju, a ne da vodi Partizan.

I kad ode los, dodje gori od njega, da covek ne poveruje.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Samo su oličenje svega što postoji u srpskim firmama. Čast izuzecima. Lični interes i ništa drugo.

Ova uprava je najgora uprava od osnivanja kluba, ali pak uspešno jaše i jahaće, dok god usna vodi glavnu reč. Niti imaju znanje, ni energiju a ni motiva da mi budemo uspešan klub. Gledajte samo šta dobijamo od sponzorstva. Stadion prazan. Serem im se svima u usta.

Mnogo stvari tu ne štima, ali bi danima mogli o tome kako može bolje. Naša jedina nada je da stručni štab i igrači izvedu neku magiju.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
752
Reaction score
5.749
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Savo madjija :krsti:
Ne bi me čudilo da se jednog dana probudimo, a nema ni stadiona ni kluba. Oni dovedu one iz Sava Male i u duhu malog koperfilda, sve postane pepeo i dim.
Meni samo smeta kako trio vvv još nije imao problema, da li smo postali toliki beskičmenjaci da nemo posmatramo šta nam rade od kluba?
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
810
Reaction score
2.660
Локација
.
Za ovo bi se u normalnoj drzavi odgovaralo,a kod nas za pocetak samo nek odu sa funkcije.





Maratonci.jpg
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Iluzorno je očekivati da će od strane vlasti postavljeni politički komesari poput Vučelića i Vazure da vraćaju dugove koje su napravili isto tako pre njih prethodno postavljeni komesari poput Đure Frizure i sličnih.
I zašto bi iko u FK i KK imao interes da vraća dugove kluba za koji se ne zna čiji je?
Oni su tu postavljeni zarad sitnih/krupnih privilegija kraduckanja i izvrsavanja naredbi sa vrha.
I oni rade posao za koji su postavljeni.
Dok je tako očekivanje da će dug u FK i KK biti manji je ravno tome da republika albanija počne da razvija plan za nuklearni program ...
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.344
Reaction score
1.298
"Ponosno" saopštavam da smo od juče u blokadi za milion dinara.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.026
Reaction score
4.737
Локација
vezenemam
Nema brige, sad će se reši to nekom kvalitetnom prodajom od 10000-20000 jura, pa će nam još i pretekne za ćevape/burek u Inđiji:D
 
Top