Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
228
Reaction score
1.732
Локација
Kraljevo
Најавио Вучић да ће Синиша Мали у наредних "дан, два" лагати за податке колико се коме даје новца.


Ево и Тегијева објава :

 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.350
Reaction score
6.577
Локација
Tamo gde si ti!
Пробелем са приступом лица са инвалидитетом имају сви старији објекти, као и наш вољени стадион ЈНА.
Није нам јасно, ако већ постоји проблем, да нема ама баш никакве воље да се исти превазиђе, него се уводи тотална забрана уласка навијача који користе инвалидска колица.
Да ли је могуће у 21. веку да не постоји добра воља и изналажење решења за овај проблем. ДА нам се један од чланова није обратио, ни сами не би знали да је немогуће ући на стадион у инвалидским колицима.

Сраман потез челника клуба који су на упит једног од навијача Партизана, на који улаз ће моћи ући корисници колица, одговорили тако да је њихов сектор смештен на северу где ће се налазити навијачи Манчестера и да за њих немају другог места на стадиону.

Наш клуб је на нашу жалост вероватно једини клуб на свету који има такав однос према лицима са инвалидитетом.

Захтевамо да се овај проблем у што скоријем времену реши, и да се навијачима Партизана са инвалидитетом омогући праћење утакмица вољеног клуба.

Предлажемо да док се не нађе квалитетно трајно решење, све заинтересоване навијаче у инвалидским колицима пустите на атлетску стазу.
viber_image_2019-10-21_11-47-50.jpgviber_image_2019-10-21_11-47-51.jpg
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.071
Reaction score
36.058
Jel' ima neko praznu kantu za gorivo? Ja ću da im je napunim, čak ću i upaljač da im gratis pošaljem.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.134
Reaction score
17.833
Локација
U Kinšasi
Kako bi drugacije odgovorila pandurcina, nego bahato.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Pre svega hvala svim ljudima na podrsci kako ovdje tako i na drustvenim mrezama.
Stigao je i "odgovor" Vuletica u stilu Dzikica "Idi gledaj (fmp) Javor".
IMG_20191021_215345.jpg
Jos samo da kaze a gdje to nije prazno i komforno u svim drugim utakmicama sem derbija, Evrope i finala kupa ako se slucajno igra kod nas?
I bas na tim "najvaznijim" utakmicama ovaj sektor ce hiti rezervisan za goste i nece biti dostupan. A i sto se cimati bezveze kad se i od kuce moze gledati. Ili mozda da postave van stadiona bim, veci komfor i manja guzva.
Jos jednom hvala Partizan.Net sto je potegao ovu temu.
 

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
228
Reaction score
1.732
Локација
Kraljevo

Дакле држава је од 2014. помогла ФК Црвеној Звезди са 13,8 милиона евра, а ФК Партизану са 7,6 милиона евра судећи по Синиши Малом (податци које је Вучић обећао). Нигде се не спомиње помоћ у виду отписивања дугова и уговора са Гаспромом, као што је очекивано. Сам Вучић је јавно рекао да је држава довела Гаспром у Звезду на РТС-у. Изгледа заборавио.

Што се кошарке тиче, ту је наводно држава дала Партизану 10,3 милиона евра, а Звезди само 6,1 милион евра, иако је јасно да годинама има знатно већи буџет.

И да објавим поново ону слику везану за Синишу Малог :



Иначе испливала је информација да и брат Стефановића има везе са Звездом :



Има ли неко на челу државе да нема везе с њима?
 

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
228
Reaction score
1.732
Локација
Kraljevo
Лоше је пренео Мондо вест. Тачна информација је да је ФК Црвена Звезда добио само 6.1 милион евра, а ФК Партизан 7.6 милиона евра. КК Црвена Звезда 13,8 милиона евра, а КК Партизан 10,3 милиона евра. Значи ФК Црвена Звезда добио мање новца од Партизана. Ово је изгледа значила она изјава да ћемо "видети колико је он педер". Иначе да подсетим шта је педер причао :

 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
meni najvise bode oci ovo:

Sve skupa, to izađe na 37.419.654 evra, ali nije to samo za ovu godinu, već za period od 2014. do 2019. S tim da je u slučaju FK Partizan ovde uračunut i deo od 355.500.000 dinara koji crno-belima sleduje do 2022. godine, jer je on već legao na klupski račun.

Osigurali nam kanal i ako uslise zelje malobrojnog naroda na stadionu. Mamicu vam jebem svima redom.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.231
Reaction score
17.918
Локација
Kej Republika
Uvek se znalo da smo mi rezimski klub i da su oni reakcija. Nas drzava mazi, njih gasi.
Rek'o Matija Beckovic jos onomad.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
Znaci, nije do drzave, nego do saveza i menadžmenta klubova. Svi smo to znali, sad su i neverne Tome razuverene. :clap :respect
Nama je obracunao i ono sto cemo tek dobiti. Jel to znaci da drzava pojačava pritisak na narodni klub, i zavrce im slavinu!? E svasta, cccc...
 

Neni

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
373
Reaction score
180

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Ocekivano. Racunaju period od 2014-e plus naravno nisu blesavi (ni posteni) da u taj racun ubace novac koji su cigani dobili lobiranjem od strane drzave. To je kao da ja sad nekom dam 6 miliona evra i omogucim mu preko svojih kontakata i svojim uticajem, indirektno da uzme jos 10-12 puta toliko.....to mogu da priznam ako sam posten ali ako sam pokvaren i zelim to da sakrijem onda cu reci ja tom coveku nisam dao vise od 6 miliona, a to kako je on dobio vise to vec nije moja zasluga, ja sa tim nemam nista.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
Пробелем са приступом лица са инвалидитетом имају сви старији објекти, као и наш вољени стадион ЈНА.
Није нам јасно, ако већ постоји проблем, да нема ама баш никакве воље да се исти превазиђе, него се уводи тотална забрана уласка навијача који користе инвалидска колица.
Да ли је могуће у 21. веку да не постоји добра воља и изналажење решења за овај проблем. ДА нам се један од чланова није обратио, ни сами не би знали да је немогуће ући на стадион у инвалидским колицима.

Сраман потез челника клуба који су на упит једног од навијача Партизана, на који улаз ће моћи ући корисници колица, одговорили тако да је њихов сектор смештен на северу где ће се налазити навијачи Манчестера и да за њих немају другог места на стадиону.

Наш клуб је на нашу жалост вероватно једини клуб на свету који има такав однос према лицима са инвалидитетом.

Захтевамо да се овај проблем у што скоријем времену реши, и да се навијачима Партизана са инвалидитетом омогући праћење утакмица вољеног клуба.

Предлажемо да док се не нађе квалитетно трајно решење, све заинтересоване навијаче у инвалидским колицима пустите на атлетску стазу.
Погледајте прилог 7190Погледајте прилог 7191
Nepismeni Živko, teraj se u kurac!
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Izađem na poluvremenu da pišam a u hodnicima sodoma i gomora, ljudi pišaju po hodnicima gdje djeca prolaze, ispred wc-a plutaju rijeke urina. Žalite se na posjetu a ne znate uložiti pare kako bi riješili osnovne stvari koje jedan sportski objekat treba da ima, ne znam kako vas nije sramota sportskih delegacija i inspekcija kad obilaze stadion. Imate jedan raspali toalet na 5 000 ljudi jebale vam kapije mamu po sred pičke lopovske nesposobne!
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.274
Reaction score
15.132
Локација
U pizdi materini

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
837
Reaction score
2.870
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Jeste, neko je napisao, ja sam namerno došao ranije, isto negde dva sata pre početka bio u radnji, tj ispred vrata i nije bilo šalova, a tri sam hteo da kupim. U radnji su mi rekli da ih ima na zapadu unutar tribina, nađem ortaka koji ide na zapad i dam mu pare da mi tamo kupi. Naravno kad je ušao nije ih bilo ni na zapadu.
Da dodam da sam u radnji kupio program, koji je moram da priznam odlično urađen, jedino što mi smeta je cena od 500 din.
Sad ja neznam ti programi da li se obično dele ili se prodaju, ja sam neke kupovao na limundu a npr u Bernu kad sam bio protiv Young Boysa su nam na ulazu na tribinu delili džabe.
 

DzimiKG

Početnik
Учлањен(а)
15.08.2018
Порука
94
Reaction score
120
Локација
Kragujevac
Isto sam video negde objavu da je delegacija Mancestera dosla do stadiona preko neke livade, jos se smeju ljudi, u zemlju da propadnemo... Mislim da je telegraf ili tako nesto, ali ta sekta je verovatno zabranjena da se deli po forumu.
 
Top