Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
230
Reaction score
1.817
Локација
Kraljevo
Ne bi meni bio problem to sto nema procenata ako bi od tih 10(13) miliona barem 3 bila ulozena u nekog novog Natka, ili 3 Natka... Pa onda das Stevanovicu papren ugovor, zadrzis ga par godina, on ode za 15ak miliona pa opet ulazes u ekipu...

Нереално. Буџет је око 12 милиона евра (не знам тачно, та се цифра најчешће појављује). Од ових 10(13) милиона незанемарљив део ће отићи за порез, Вукићу, итд. Бар трећина. Ове сезоне ћемо бити око 8-9 милиона евра у плусу, али да би 3 године оставили Фићу, морамо бити у много већем плусу. Зато неверујем да ћемо успети да га задржимо дуже од две године. Оно што је добро јесте да смо доводили углавном младе играче (укључујући странце, тј. Садика и Асана), па и други играчи могу имати веће вредности. Није исто кад продајеш шпица од 22 године (Садик), или рецимо Тавамбу и Рикарда, који су у зениту каријере овде. Ако постигне сличан број голова као они, по логици би Садик требао да вреди више јер има више места за напредак у будућности. Од осталих играча који нису клинци (не мислим на Фићу, Лазара, Златана, већ старије од 20 година), велику вредности очекујем да достигне Здјелар (24), а далеко већу Лазар Марковић (25) кад се опорави, припреми и ако крене да игра као некад, што није нереално (може чак бити и бољи). Пешукић, Ивановић, Лутовац, Гигић, итд. иако нису много тога показали, сви они имају испод 24 године, и не би требало да изгубимо на њима. Ако продамо Суму, Тошића, итд. за неку сићу (или оду бесплатно на крају сезоне и растерете буџет за плате), верујем да ће довести појачања у висини њихове плате. Вероватније једно уместо њих (пошто стижу на њихове позиције Фића, Лазар Павловић, Лазар Марковић кад се спреми, ту су Лутовац, Ивановић, Лакчевић.... нисмо дефицитарни у офанзивној везној линији). Очекујем појачање на позицији десног бека. Потпис Рајковића такође, плус још један перспективан штопер. Има материјала да се састави јачи тим, тим који ће у будућности донети још боље резултате, веће приходе, и да избрише дуговања.
 

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
230
Reaction score
1.817
Локација
Kraljevo
Ево Пантићева објава у вези трансфера Павловића :

http://instagr.am/p/B5IM-2bhVbX/
Верујем да има више понуда, али чак и да је једина, нормално је да би се било ко у управи, ако памети има, правио да има више понуда за различите играче. Да нема "журбе и изнуде" јер то обара цену. Али опет, зашто би Страхиња радио лекарски у Француској ако преговори нису при крају?
 
Последња измена:

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.684
Reaction score
22.969
Локација
Академија
Саво о Рајковићу:

„Бобана знам дуго, био је репрезентативац, жао ми је што летос није нашао клуб, а ја сам тада имао жељу да с њим договорим причу. Није се десило, он је тренирао индивидуално, а кроз неке приче смо дошли до тога да је најбоље да тренира с нама, јер би овим младим момцима била част да такав играч ради с њима, имали би много да науче. А, шта ће бити у децембру, јануару, то не могу да кажем. Рајковић може још много тога да пружи фудбалу“.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.422
Reaction score
40.751
Локација
Žrnov

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Moja poenta je više bila na to da ne bacamo pare na stadion. Nego da vratimo dro duga i da uložimo u omladinsku školu.
I na kraju gde su one pare što su trebale da se podele klubovima za stadione?
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Нереално. Буџет је око 12 милиона евра (не знам тачно, та се цифра најчешће појављује). Од ових 10(13) милиона незанемарљив део ће отићи за порез, Вукићу, итд. Бар трећина. Ове сезоне ћемо бити око 8-9 милиона евра у плусу, али да би 3 године оставили Фићу, морамо бити у много већем плусу. Зато неверујем да ћемо успети да га задржимо дуже од две године. Оно што је добро јесте да смо доводили углавном младе играче (укључујући странце, тј. Садика и Асана), па и други играчи могу имати веће вредности. Није исто кад продајеш шпица од 22 године (Садик), или рецимо Тавамбу и Рикарда, који су у зениту каријере овде. Ако постигне сличан број голова као они, по логици би Садик требао да вреди више јер има више места за напредак у будућности. Од осталих играча који нису клинци (не мислим на Фићу, Лазара, Златана, већ старије од 20 година), велику вредности очекујем да достигне Здјелар (24), а далеко већу Лазар Марковић (25) кад се опорави, припреми и ако крене да игра као некад, што није нереално (може чак бити и бољи). Пешукић, Ивановић, Лутовац, Гигић, итд. иако нису много тога показали, сви они имају испод 24 године, и не би требало да изгубимо на њима. Ако продамо Суму, Тошића, итд. за неку сићу (или оду бесплатно на крају сезоне и растерете буџет за плате), верујем да ће довести појачања у висини њихове плате. Вероватније једно уместо њих (пошто стижу на њихове позиције Фића, Лазар Павловић, Лазар Марковић кад се спреми, ту су Лутовац, Ивановић, Лакчевић.... нисмо дефицитарни у офанзивној везној линији). Очекујем појачање на позицији десног бека. Потпис Рајковића такође, плус још један перспективан штопер. Има материјала да се састави јачи тим, тим који ће у будућности донети још боље резултате, веће приходе, и да избрише дуговања.
Ma sve je to meni jasno... Nisam od onih likova koji misle da kad dugujes 15 miliona i prodas igraca za 3, automatski dugujes 12 :)

Ja sam samo rekao da mi na jedan dobar godisnji transfer (kao sto jeste ovaj Pavlovicev) moramo da napravimo plan dugorocni, tj plan koji ce trajati makar do sledeceg velikog transfera... Tipa, ako su godisnje potebe 10 miliona, nesto se tu dobije od drzave i sponzora, nesto od uefe, ulaznica, sitnih prodaja itd... Ako uleti Pavlovic koji pokriva skoro ceo taj budzet, smatram da je pametnije uloziti u jednog Natka nego u 3 Nikolica ili Ivanovica... Drugo, ako se ima vec neki Stevanovic, bolje njemu dati platijestinu nego dati obestecenje za Nikolica, Ozegovica, Ivanovica plus im placati platu... Meni smeta taj nas ziheraski pristup i nepostovanje igraca od kojih klub zivi... Znam ja da bez Partizana nikog od njih ne bi bilo i da je klub iznad tih igraca... Ali vreme se nazalost promenilo, vise se ne igra za polovnog mercedesa... Koji motiv nasi igraci mogu da imaju kada igraju namestenu ligu za sicu koju im ne isplacuju... Poslednja recenica je kljucna... Ima materijala, ali materijal treba obraditi i spakovati a ne samo koristiti novac za tekuce poslovanje... Mi bez rizika nikada necemo napraviti iskorak nego cemo se vrteti u ovom krugu do besvesti...
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.251
Reaction score
3.716

Verovatno je sve u domenu špekulacija, ali ovakav transfer bi bio logičan i pokazatelj namere i neke ideje da se pravi koliko toliko respektabilan tim.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Od tih portala čitam samo kladionicu i eventualno ponekad b92 ali stava sam da su bliži klubu onaj Ivković iz telegrafa ili odakle je već nego ovi ostali. Ipak su i oni ko i ovi blentavci iz uprave ista sekta.

Jojića sam priželjkivao još letos, uopšte neće biti nerealan ni on ni Rajković ako prodamo Pavlovića za tu cifru.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Vazura izračunao: Ostali smo bez 5.000.000 evra

"Naravno da nam je sada teže nego u četvrtak uveče. Shvatamo da smo izgubili potencijalnih 5.000.000 evra, lakše bismo doveli i prodali neke igrače u januaru i junu.

"Izgubili smo ozbiljan novac činjenicom da nismo prošli dalje. Kad se igra Liga Evrope, sve je stabilnije: mnogo više para, transfera..."


Ova stoka vise zali sto smo ostali bez para nego li sto smo ispali, a vidim ne libi se da to i kaze... A jos kaze i da bi lakse prodali igrace da smo prosli dalje i uzeli taj novac. Izgleda da uvek nesto mora da se proda... A mi se i dalje nadamo nekom kontinuitetu...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.860
Reaction score
13.575
Vazura izračunao: Ostali smo bez 5.000.000 evra

"Naravno da nam je sada teže nego u četvrtak uveče. Shvatamo da smo izgubili potencijalnih 5.000.000 evra, lakše bismo doveli i prodali neke igrače u januaru i junu.

"Izgubili smo ozbiljan novac činjenicom da nismo prošli dalje. Kad se igra Liga Evrope, sve je stabilnije: mnogo više para, transfera..."


Ova stoka vise zali sto smo ostali bez para nego li sto smo ispali, a vidim ne libi se da to i kaze... A jos kaze i da bi lakse prodali igrace da smo prosli dalje i uzeli taj novac. Izgleda da uvek nesto mora da se proda... A mi se i dalje nadamo nekom kontinuitetu...

Da smo prosli dalje pa onda ispali u cetvrtfinalu oni bi rekli ostali smo bez 10.000.000 evra zbog neosvajanja LE i lakse bi nam bilo u letnjem prelaznom roku..... Uvek imaju izgovor, a kontinuitet postoji samo kad je u pitanju prodaja igraca. Rasprodali su ceo tim koji je osvojio duplu krunu, rasprodace i ovaj....bilo bi cudo da se desi nesto drugacije od ovog
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
343
Reaction score
410
Локација
Beograd
I posle ovakve kvislinške izjave kvinsliškog namesnika u našem FK čemu se nadati? Kontinuitetu? Da al' zamalo.... Samo u svoje d..e da strpaju gamad izdajnička!
 
Top