Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Sigurno će prvo sebi i Vučeli da smanji plate, ili će Vučela sebi pa njemu... :icon-rolleyes:

Jbg, mi smo iz Evrope koja donosi neku kintu sa punim JNA ispali, igrača kog smo prodali, prodali smo, sve i da igramo utakmice, veći bi bio trošak za putovanja, hotel, prevoz, pranje dresova itd, nego što bi smo novca zaradili sa ,,1000,, duša po utakmici na JNA, od kojih 499 ima sezonske, a 499 uđe za ,,dž,,...

Što će reći da NEMA potrebe da igrače cima za rukav da im smanjuje plate, jer je bio DUŽAN da im te plate koje je obećao za ovu sezonu - OBEZBEDI. Tačka.
I hvalili su se u upravi da para ima te ne moramo da posle Kalabe prodajemo bilo koga...i šta je sad? Sad opet nema para, pa ajd udri po igračima...

Biće velikih pretumbacija i čudnih transfera i menjaža u Evropi, jerbo su oni tamo očekivali veliku dobit, i jer imaju velike troškove, pa bez te dobiti ne mogu to da ,,podmire,, - ali, jbg, daleko smo mi od Evrope i mi tolike troškove em nemamo, em nam je glavna zarada od prodaje igrača...

Da, sad prodaje nema, ali, kao što rekoh, naša uprava reče da smo sa Kalabom to trange-frange već obavili, a za sledeću sezonu, jebeš ga, videćemo kako ćemo za sledeću sezonu, kako mi, tako i ne samo cela Evropa, nego i ceo svet!

A možda nešto od svega toga ode i ,,na našu vodenicu,, - da, cene igračima će drastično pasti, ali to može npr. da znači da ih nećemo ni toliko prodavati pa zato ne moramo ni da kupujemo nove, ili - da recimo za milion evra sad možemo da dovedemo tri igrača umesto jednog,a da ne govorim o tome da kad se transferi jednom ponovo budu ,,odmrzli,, da će biti mnogo slobodnih igrača, koji bi možda radije da igraju kod nas za manje pare, nego da ne igraju nigde, itd, itd, itd...

volimpartizan.rs/fifa-dala-preporuku-dok-se-prvenstvo-ne-zavrsi-traju-ugovori-83777/

volimpartizan.rs/uefa-zamrzla-proces-evro-licenciranja-evo-sta-to-znaci-za-partizan-83761/

volimpartizan.rs/vazura-ocekuje-nas-teska-godina-sumnjam-da-ce-na-leto-uopste-da-bude-transfera-83771/
 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Часни Вучела би сигурно себи скресао плату бар за 50%, али јебига он јадан ни нема плату.

U intervjuu Televiziji N1, Vučelić je izjavio da ni on, ni članovi Upravnog odbora kluba ne primaju platu.

"Nemam ja platu, ni bilo koji član UO. Ni pre nas, ni sad. Ja sam na ovu funkciju došao zbog časti", tvrdi on.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Часни Вучела нема плату, проф. Вулетић ради ,,pro bono,, (то је на Латинском оно што се на Српском каже ,,за Џ,, односно за џабе), остаје само још Вазура да се одрекне плате зарад бољитка, па лепо...

Нисам заједљив ни малициозан и сматрам да свако треба да помогне ако може да помогне, уосталом, наш Партизан је често учествовао у неким хуманитарним акцијама, али некако ми је пригодније било да, ако су се већ недавно одрекли дела плате да се зна за шта су конкретно то дали...на пример, да се купе респиратори, или маске, или пакети пензионерима, итд...тако нешто...
А овако, дали су Влади Србије, па они нек се снађу...

А Влада Србије финансијски сасвим добро стоји, јер има 5,1 милијарду евра да ,,упумпа,, у привреду Србије да би ублажила ефекте кризе због Корона вируса...



 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Jeste, ocekuju nas teska vremena... Ostali smo bez, u vrh glave, 200-300k evra od sponzora i mozda cemo morati mjesec-dva duze placati igrace koje nismo planirali zadrzati za sledecu sezonu. To jeste, morace oprostiti dvije-tri plate vise.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.790
Reaction score
2.535
Локација
CyberSpace
Часни Вучела би сигурно себи скресао плату бар за 50%, али јебига он јадан ни нема плату.
U intervjuu Televiziji N1, Vučelić je izjavio da ni on, ni članovi Upravnog odbora kluba ne primaju platu.

"Nemam ja platu, ni bilo koji član UO. Ni pre nas, ni sad. Ja sam na ovu funkciju došao zbog časti", tvrdi on.
nemaju oni plate, imaju bonuse... samo, oni svoje ne opraštaju.. :banghead:
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.040
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала

A ako bude srece mog'a bi i Sava u špic.

Do juce covjeka skrajnuli i cekali kada ce sam otici, a sad nam prica o tome kako je dobar lik i kako zasluzuje novi ugovor.
Eee bela cigancurino ko te ne zna skupo bi te platio...
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Pa lakse im je da produze njega nego da dovedu nekog ozbiljnijeg stopera za sigurno vece pare nego sto Ostojic prima.
Jajare.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
"Srbomrzitelja". Kakav spin..
Ovo je na nivou američkih propaganda kada pričaju "terrorist" i "against America".
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.040
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала

Sns botovi oliceni u upravi naseg kluba ce pristati da igraju i izlagaju trosku klub u skracenom takmicenju u kome nikakvu ambiciju nemamo zbog zelje drugih sns klubova.
A kurva iskusno stala na ovu stranu da ne bi to bilo bas tako ocito.
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
402
Reaction score
534
Nije baš da nemamo ambicije, kako stvari stoje moraćemo sve utakmice pobediti da bi bili drugi, što bi moglo da nam donese preskanje prvog kola kupa UEFA. Ovako, ako ne uzmemo kup, biće naročito teško u tom poslednjem kolu u Novom Sadu.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
U nekom paralelnom univerzumu liga je prekinuta i na osnovu dosadasnjeg ucinka timovi su ostvarili plasman u Evropu, a sampiona lige i pobednika kupa za ovu sezonu nece biti.....a u nekom drugom paralelnom univerzumu liga se nastavlja standardno sa plej-ofom i plej-autom i zavrsetak lige se prakticno spaja sa pocetkom naredne sezone uz nedelju-dve razmaka.......medjutim, u ovoj nasoj realnosti desava se jedna potpuno suprotna ali ipak ocekivana situacija jer ne moze se u neregularnom takmicenju traziti normalno resenje. Da je situacija na tabeli u nasu korist nema nikakve dileme da bi se desio scenario iz onog prvog paralelnog univerzuma. Dakle derbija u prvenstvu za ovu sezonu nece biti....jedina nada da opet jurnemo na cigane je kup ali mi se cini da ce uciniti sve da do medjusobnog okrsaja u kupu ne dodje jer bi to bila jedina takmicarska utakmica cigana posle vanrednog stanja, a pre kvalifikacija za ls.
 
Последња измена:

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Pozdrav Grobari. Dugo me nije bilo na forumu, htio bih samo pitati šta je sa online shopom butika, je li realno da je ovako osiromašen? Htio sam da naručim komplet trenerku Nike sa grbom Partizana, ne mogu da nadjem, ranije je bio izbor mnogo veći.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
811
Reaction score
2.674
Локација
.
To ti je odraz funkcionisanja nase uprave, sta drugo reci.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
po 100000 put: crno-beli butik nema veze sa klubom, osim što je na stadionu.
to jeste sramota za klub, ali uprava, ni ova, niti bilo koja druga, nema veze sa asortimanom
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.134
Reaction score
17.847
Локација
U Kinšasi
Za koliko li su prodali Partizanovo ime i simbole i do kada ovim amaterima traje tapija na njih, nikada nećemo saznati.
 
Top