Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.451
Promena grba pa sta je sledece? Promena imena, promena boja, promena stadiona.....

Kako kaze ona pesma "Godine prolaze Partizan ostaje, Autokomanda, Humska 1 svetinje za Grobare..."
ili ona "Na zastavi nasem grbu sest buktinja plamti da se ime Partizan vecito zapamti"

Odreknemo li se grba odrekli smo se svega....jer kako mozemo selektivno da pristupamo istoriji ako smo pravedni u svojim namerama ? Sve je to deo nase istorije, a istorija ne obiluje uvek slavnim trenucima, nekada su tu i porazi....

I ne nisam komunista niti jugoslavista niti imam neko lepo misljenje o tom vremenu, sebe posmatram kao srpskog patriotu ali istorija iz mog ugla gledano ne moze da se menja i ne treba da se menja, moze samo da se unisti ili zaboravi, a Partizan niko nece da unisti (iako pokusavaju), a pogotovo necemo da ga zaboravimo.... To sto ostajemo verni celoj nasoj istoriji je samo jedna od mnogih stvari koja nas razlikuje od onih kameleona sa druge strane... Neka te prosecne novinarske srbende idu kod Putina pa njemu nek skidaju zvezde sa mig-ova, a nas nek se okanu...a i ne moraju da idu tako daleko mogu samo malo da produze dalje od naseg stadiona ima na Topciderskom brdu jos zvezda za skidanje......
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Sistem vrednosti koji gaji Pantic INC je, pa cini mi se na najdaljoj mogucoj tacki od vrednosti koje dele i gaje partizanovci. Meni cak u glavu ne ide, na koji nacin je on ikad prisao Partizanu u bilo kom smislu, iako postujem njegovu emociju.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.227
Reaction score
1.890
Локација
Подгорица
Ми смо мијањали грб неколико пута. Што садашње промјене тиче, може типа неки редизајн али да форма и суштина остану исте.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.568
Локација
Planeta Zemlja
Ovi iz kluba su nesposobni da od sponzora traze da nam posalju koju garnituru bordo plavih dresova, a nesposobni su i da nam nadju nekog drugog tehnickog sponzora, ipak je lakse samo potpisati novi ugovor i dajte nam od dresova sta imate, za dalje i ozbiljnije ne treba ni komentarisati.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.036
Reaction score
27.070
Локација
Из Чикага (моји...)
Ја бих кокарду умјесто оног зупчаника, ал' сад шта да се ради... :) А иначе то се сад Пантић шлихта мало удбашима са југа због оних прозивки за келтски... Мало забаве за сиротиЉу.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.408
Reaction score
11.535
Локација
Beograd
Ko da skloni zvezdu iz grba? Vučela stara komunjara? Kako da ne...Pantić malo zabavlja narodnu masu da bi imao o čemu da priča. Ostala mu samo tema o nacističkoj Kini koja želi preko korone da zavlada svetom,pa čovek sam nametnuo i ovu temu o kojoj niko normalan ni ne razmišlja.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Pored toliko gorucih problema u Partizanu, prica se o promeni grba. Ja sam za "promenu", ali ne celog grba, nego mislim da bi trebali skloniti one dve zvezdice iznad, jer em nam tako grb izgleda manji, a i zna se ko voli da sam sebi sije zvezdice. Takodje, voleo bih "promenu grba", promenu po kojoj bi nas grb izgledao malo vise "godina 2020"... Nikakvo menjanje, samo nekakav redizajn, ako me razumete. Zasto bih ovo voleo da uradimo je primer logo-a na zvanicnom jutjub kanalu FK Partizana, gde nam na logo-u grb izgleda pikselizovano, kao da smo u 2005 godini.

Mislim da nam je veci problem nas marketing koji je na nivou seoske lige, medjutim to niko ne pominje.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Nikakvo menjanje grba, nikakvi stitovi niti Nemanjicki orlovi. Po meni imamo jedan od najlepsih i najprepoznatljivijih grbova na celom svetu, a sad sto se Zeks lozi na americki sistem korporativnog sporta gde timovi radi profita odlaze iz gradova u kojima su decenijama je njegov problem. Nek odjebe od mog kluba ako mu smeta grb, ima drugu stranu brda oni obozavaju da menjaju sopstevnu istoriju. I kako kaze pesma: Na našem grbu još baklja gori
I neka prži, neka gori još godina hiljadu...
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.036
Reaction score
27.070
Локација
Из Чикага (моји...)
Tako je, sigurno je i Koča Popović nosio kokardu.

Ако је теби некакав идол тај...поповић мени није...као ни његови ''суборци'' моша, ђилас и ко. што направише ''пасја гробља'' по Црној Гори и побише онолики народ по Србији након ''ослобођења''. Ал', не бих ја сад о томе јер одосмо у расправу којој никад краја. Једноставно, Гробара има различитих политичких и идеолошких опредељења и та се чињеница мора прихватити. Ја знам ко сам и шта сам и знам и каква је историја моје породице-која је од црвених зликоваца пострадала- и краја одакле сам. Али ево, хвала Богу, има нас. Наравно, интерес Клуба мора да буде на првом мјесту и као што рекох психо Пантић млати као и обично. Толико на ову тему..уосталом моје мишљење на ову тему се зна од првог дана на Форуму. Хвала на пажњи.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Ја бих кокарду умјесто оног зупчаника, ал' сад шта да се ради... :) А иначе то се сад Пантић шлихта мало удбашима са југа због оних прозивки за келтски... Мало забаве за сиротиЉу.
I petokraka se nosila kao vrsta kokarde.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
spinuju bre nesto su naumili glupo tipa povlačenje stojketa i odlazak filipa stevanovića ili slično, i onda aj kao menjamo grb pa ćemo ipak da ga ostavimo
 
Top