Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Ih, i ti sada svašta pišeš, pa marketing tim košta, treba odvojiti desetine hiljada evra godišnje, znaš li ti koliko je to kubanskih cigara? Bela cigankaaaa
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.230
Reaction score
17.915
Локација
Kej Republika
  • Like
Reactions: Dzo

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Zanimljivo da su Novosti uklonile ovu vest koju sam postavio. Toliko o tome koliko je to ozbiljno.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.358
Reaction score
5.070
Локација
Beograd
Vuletić se prepucavao sa Poledicom na tviteru, pa kvazi novinari od toga napravili vest.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.450
Imaju oni prilike da uzmu jos titula...onu obilicevu pa onu iz 80-ih pa mozda i da prisvoje titule fk jugoslavije i bsk-a u paketu....znaci 15 titula otprilike....nije gotovo tek su poceli, imaju jos minimum 4 godine fore da to obave
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.358
Reaction score
5.070
Локација
Beograd
Prisvojili bi oni titule FK Jugoslavije ali im je mali problem da stub srpstva dovode u vezu sa Jugoslavijom :D
Baš to je urađeno kada su OFK Beogradu pripisane titule BSK-a.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.040
Doduše, da se to rešiti. Jugoslavija je to ime dobila 1919, ali je 1913 osnovana kao Velika Srbija. I eto rešenja za najsrbskiji klub u univerzumu. Time se čak i kvalifikuju u najstariju kurvu u Srbiji, otimajući titulu svojoj sestri drolji iz NS.
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
837
Reaction score
2.870
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Evo pred početak novog prvenstva da uputim moje lične želje upravi FK Partizan.
Terajte se iz kluba svi do jednog, predsednik, potpredsednici, ceo upravni odbor i cela skupština koja je nelegalno izglasala ovu upravu, svi direktori, ludi Žeks, profa, marketing stručnjaci...
I oni koje sam zaboravio svi baš svi idite i ne okrećite se.
Voleo bih da ste uprava naših neprijatelja.
UPRAVA NAPOLJE.
Kosovo je Srbija.
Vučiću leči se.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Kritikujemo upravu, kritikujemo šikaniranje Partizana...ali kad pogledaš najnoviju emisiju Željka Pantića, ti vidiš da su ovi u upravi još 10 puta gori nego što ih zamišljamo, a i da nas svakojaki džiberi šikaniraju samo tako...

Uvek se mislim da li da gledam njegove emisije zato što dugo traju, ali mislim da je ova ,,epizoda,, neko obavezno ,,štivo,, za dodatno upoznavanje likova iz uprave i toga šta nam rade džiberi (van naše uprave) po Srbiji...

Dakle, Željko Pantić, Dođite na stadion 304...i Vazura koji neće da se bakće oko ,,siće,, nego čeka milione od Sadika i Fiće...

:puke: :puke:
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.242
Reaction score
3.597
Nekako sam se natjerao da pogledam emisiju i sad me je još veći strah, jer znao sam kolika su govna, ali kad ih je šizofreni Pantić koji se kleo u njih, upitao ovako javno za loše namjere prema Partizanu i nereagovanje, pa još i prvi put javno i direktno prozvao pičkoustog za bolesnu želju da satre naš Partizan, dok Vučelić govedo ćuti, mislim da je sve više nego jasno.

A tek ono sa Vazurom i poređenje sa teletom i prozivka da mu je najvažnije da proda igrača, da je nesposoban da zaradi neki dinar preko marketinga... i više nego jasno je kakve mi neprijatelje imamo unutar kluba i da je naša obaveza da ih katapultiramo što dalje od kluba.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.568
Локација
Planeta Zemlja
I onda mi dođemo u temu Dresovi Partizana i grizemo se, raspravljamo I svađamo zato što debelog mrzi da radi oko toga :pop:gaah:zbog čega nas jebe Najk par godina, Adidas isto se nije baš proslavio ( a evo dinamo je dobio neke dresove koji nisu baš iz kataloga što može da ih kupi bilo koji njivaligas u prodavnici, Ajax je imao takave ne znam da li ih i dalje nose), i onda kad nas jebu proizvođači sportske opreme, što nas nebi jebali svi od fss do predsednika, važno da oni mogu da puše tompuse i da zarađuju veliku lovu, vučela prijatelj nam predsednika se dopisuje s njim preko telefona... :banghead:
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Nekako sam se natjerao da pogledam emisiju i sad
Ko nije sebe naterao da pogleda, neka se natera...

Mis'im...znamo mi svi otprilike kakva nam je uprava, ali kad čuješ ovoga koji je sedeo sa njima toliko dugo (i još uvek sedi)...i saznaš detalje, tipa kako se tamo odnose prema terminu utakmice, prema dresovima, prema marketingu, prema ljudima kojima nešto duguju, prema tome kako (ne)reagovati da nečim, bilo čime, zaštitiš Partizan...ti vidiš da njih interesuju samo milioni i ništa drugo...

Sad je savim jasno da su Savo (njegov ,,ratni,, štab) i fudbaleri, apsolutno sami kada je u pitanju bilo šta što se tiče prvenstva Srbije u fudbalu...
Mogu da nas kradu, ponižavaju, sakate, pljuju, mogu da nas jebu, mogu da pucaju na nas, ovi iz uprave će ,,mrdnuti,, reagovati i zainteresovati se, tek kad dođe na red prodaja fudbalera...
'Oće Vuletić da napiše nešto, nije da neće, ali to uglavnom nije zvaničan stav kluba, tako da i od toga nikakve vajde...

Ali, najgore je što je ,,kurcobolja,, jako zarazna bolest, ja sam Savi savetovao čak i da pazi kako sedi na KZŠ sa Biljanom, jer od nekog stava i izgleda sve počinje.
Niko te, na početku bilo čega, ne shvata i ne ceni po onome što ti znaš i umeš, nego isključivo po tome kako izgledaš, kako govoriš, kakav ti je taj neki ,,stav,,...
Ako jednom nešto ,,popustiš,, svi će videti da mogu da te ,,rade,, i sledeći put...

Ako jednom nećeš da potrčiš za loptom i to ti ,,prođe,, i kod trenera i u klubu - pa uradićeš to opet...i ostali igrači radiće to isto, jer je loš primer uvek ,,zarazniji,, od dobrog!

Dakle, saigrač mi radi ovo...pa mogu onda i ja...trener je opušten...pa što bih ja onda bio ,,zategnut,,...upravu ,,zabole ona stvar,, za sve osim za milione, pa što ja da se onda ,,cimam,, i ,,lomim,, - bitno je da primim platu i ,,zabodem,, neki ugovor, jednom se živi, sigurno mi niko neće reći hvala ako slomijem nogu zbog Partizana...

I onda sa takvim stavom, i takvom upravom, mi kao ozbiljno jurimo titulu?! :icon-rolleyes:

Ne može uprava da trči po terenu ili da da gol, ali ako ništa ne čini da nam bude bolje nego što sad jeste, em što ne služe ničemu, em što samo štete - kao što rekoh ,,kurcobolja,, je jako zarazna bolest i oni ne samo što ne rade ništa u našu korist nego tim svojim stavom inspirišu i druge da se ponašaju slično!
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.247
Reaction score
3.693
Kao da ne znamo kakva su dva partijska lelemuda na čelu našeg kluba, nego će ludi žex koji je do pre mesec dana uzdizao vučelu i grlio sa vazurom da nam otvara oči. A taj njihov preokret se otprilike gadja sa gubljenjem prava na Partizanov vesnik, verovatno su do tad bili marljivi pregaoci ili ih je žex lično terao da budu divni, a sad se sve otrglo kontroli.
 

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Top