Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
564
Reaction score
743
Kamo puste sreće da imamo ozbiljnu strukturu, ali to mislim da nećemo dočekati. Po meni bi bilo idealno da imamo 1 predsednika i to SD. Pod SDom su svi klubovi sa direktorima fudbala i komercijalneim direktorima, administracija, marketing i TV Partizan pod SDom. Pa da se napravi model finansiranja klubova na osnovu SDa i da se tačno zna koliko ko može da očekuje para svake god. Utopija!

@kontraAV: Meni samo nije jasno kako je njemu bilo nejasno sa kakvim ljudima ima posla...
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.203

ove nase lopuze napisale saopstenje :banghead:
a neko pojcanje ?!
cekate da ispadnemo iz evrope ?!
sve im zivo i mrtvo ebem
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.625
Reaction score
8.433
Локација
Македонија
Kakvo pojacanje kad nemaju ni corav dinar.

I sa ovim saopstenjima idu mi na onu stvar. Kao napisali su saopstenje za najnovieg lopovluka cigana i mirna backa. Vise od toga nit znaju nit im je u interesu da urade.
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.402
Reaction score
40.445
Локација
Žrnov
Ako već pišu saopštenja, barem neka to radi neko pismen, da se ne brukamo.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.851
Reaction score
13.495
Позивамо ФСС да стане у заштиту фудбала и свих клубова у Суперлиги, како регуларност такмичења не би била доведена у питање.
____________________________________________________


Regularnost takmicenja odavno nije upitna uspavana gospodo iz uprave - nema je.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.849
Reaction score
10.792

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
839
Reaction score
2.902
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Na nekoj drugoj temi sam pročitao da MTS kao sponzor daje kk zvezdi 1870000e.
Moje pitanje je koliko MTS daje FK Partizan i ako je manje zašto je manje.
Drugo pitanje MTS je i sponzor FK zvezdi, koliko njima daju kao sporedni sponzor i zašto onda Gazprom ili Nis nisu sponzori FK Partizan.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.912
Reaction score
26.515
Vodja pre neki dan rece da Partizan dobija vise od drzave. Tako da tvoje pitanje nije na mestu, i klasican je izraz nezahvalnosti navijaca Partizana koji ne vide ocigledno proteziranje od strane drzave i upumpavanje para u nas fk, a istovremeno rusenje i saplitanje ciganke.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname
Zna li možda neko da li postoji mogućnost zamene veličine majice ako je online naručim u crno-belom butiku?
Bojim se da mi se neće sutra javiti na telefon jer znam njihov običaj a isto se bojim da dok ih dobijem, moja veličina će se rasprodati.
Ne bih poručivao bezveze napamet jer na sajtu ne pišu dimenzije kao u kk shopu.
Na kraju ako ništa, desi li se da omanem, pokloniću majicu nekome a sebi naručiti drugi broj.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.004
Imas situaciju da ceo drzavni vrh radi protiv Partizana. U toj situaciji, nas vode
- direktor kluba koji nije cuvao dve ovce u zivotu, a kamoli da ima neko zivotno ili upravljacko iskustvo
- predsednik ratni huskac i podguzna muva svake vlasti, dakle dokazano mu je sopstveno dupe na prvom mestu i nece mrdnuti za Partizan
- pravnik i pravdoljubac kome ne smeta tribina sa najkrvolocnijim klanom u ovom delu Evrope
- trener pocetnik

a ti gledaj i nerviraj se
 

PATRIOT

Grobar
Учлањен(а)
24.03.2008
Порука
454
Reaction score
1.215
Nije Milosevic (uprava) kriv, mi smo govna...poslednji derbi sa cignima, polufinale kupa, po zavrsetku utakmice policija blokirala ulicu pored stadiona od juga ka zapadu, veliki broj ljudi čeka da puste prolaz, u nekom momentu kroz masu prolaze vučelić, vazura i vuletić, kreće aplauz većine prisutnih a čuju se i sporadična skandiranja "vučela, vučela"...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.851
Reaction score
13.495

Uprava cesto zaseda ali na onu stvar.....nesto baljezgaju pa strucno konstantuju sta se desilo i onda se nastavi sve po starom...u najboljem slucaju. Partizan se sveo na sportski sektor.....sve ostalo odavno nije Partizan.....a i taj sportski sektor nije imun na govnarije ovih ostalih struktura u klubu pa cesto i on trpi svasta kao sto zdravo telo trpi pokvareni zub sto vidimo iz nedelje u nedelju.
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Сад ће онај буцко саставити нешто типа тврд је орах воћка чудновата или а у руке Мандушића Вука свака пушка биће убојита! Па неку латинску фору Човјек је човјеку вук или тако нешто! Јебо га брат који га направи. Јебем ли им колевку где су заколевчени, свој тројици са све оним Жексом лудим којег су такође изјебали за паре!
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
839
Reaction score
2.902
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Nije Milosevic (uprava) kriv, mi smo govna...poslednji derbi sa cignima, polufinale kupa, po zavrsetku utakmice policija blokirala ulicu pored stadiona od juga ka zapadu, veliki broj ljudi čeka da puste prolaz, u nekom momentu kroz masu prolaze vučelić, vazura i vuletić, kreće aplauz većine prisutnih a čuju se i sporadična skandiranja "vučela, vučela"...
Ja sam se jednom sreo sa njima i konstantno sam im dobacivao i vređao da su se na kraju sklonili iz lože u kojoj su gledali utakmicu. Ali je interesantno da mi se niko nije pridružio od ostalih Grobara. Sve se dešavalo u Jagodini na zapadu kad je Drulović bio trener pri vođstvu Jagodine.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.152
Reaction score
18.225
Локација
U Kinšasi
U ovoj zemlji niko nikad ni za šta nije odgovarao, tako da neće ni sad. Ovo što rade sa klubom je zločin. Možemo da očekujemo pojačanje kluba nekom legendom, nivo Filipović u VK, Grbović i Lončar u KK ili Ivica Kralj.
 
Top