Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Šta je to u čoveku što ga proždire, što uništava onu njegovu bolju stranu? Zašto je stalna borba protiv "sebe", a "sebe" je nešto loše? Zašto traje zauvek?
Baš sam pre par sati prošao pored jednog tipičnog cigana koji se smeje na saopštenje FKP. Eto, najkraće rečeno, kakvo je to saopštenje.
Kao, oni će da urade nešto krucijalno. Ajde?! Niko vam nije verovao nikad, niti će!!!
Povučite se svi iz FSS? Pa?! Znate kol'ko taj isti FSS boli kurac za to i kol'ko ima SNS ciganštura koji jedva čekaju da dođu na ta mesta?! Boli ih bre kurac. I tu sad, mašete nam pred očima sa tim saopštenjem, na koje se cigani smeju.
Nije me toliko pogodilo što se smeju cigani koliko da je taj klub postao klub od saopštenja. JEBE NAM SE za saopštenja!!!
Kad prođe reprezentativna pauza i počnu utakmice, grobarska amnezija stupa na snagu.
Jebiga, tačno znaju gde da udare i na koji način, "sjajna škola".
Ne "pijemo" mi te gluposti, samo nas više i boli kurac da se tol'ko cimamo.
Sve što možemo je da gubimo nerve, što svakako radimo.
Istupite iz FSS i koji je sledeći korak?
Šta, FSS će da baš vama daje spiskove i obrazloženja?! Boli ih kurac.
Teraš ih da ti se poklone oni isti koji te sad biju čim stignu, čekaj, da li ste normalni?!
Ko još pije te priče...
Stanoje vam je dobra priča samo što ste se zajebali oko njega, neće taj da vam prećuti ni sns ni ništa.
I žao mi što gledam grobare kako se kolju međusobno, pa sad pazi još u vezi grupe jna, jbt ja još ne mogu da poverujem... samo se vi tepajte braćo...
Sad bi' baš voleo da nas useru sudije (ali da pobedimo!) pa da vidim kako će da reaguje usrana uprava, i šta će biti kada svi napuste savez? Šta, kao, tad neće da nas kradu i prestaju da sviraju penale ciganima?!
Glupo ste postupili! I mislim da ostajete pri tom načinu postupaka.
Boli me kurac što čitate botčine i što vas boli kurac što ja ovo pišem. Zato što nećete da uzmete deo mene makar goreo obešen naopako u paklu, nećete da izvučete Partizan iz mene, ni iz kog od nas! Iako je pakao ono gde je i naš klub i mi kao navijači njegovi... ali i u tom paklu... tresete se! Pičke sns ciganske!
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Kako bi se odigrala partija šaha vazniji su potezi pijuna ,lovca...od samoga kralja.
Podrzavam ovakve akcije u kome su uprava i tribina sinhranizovana...nazalost fali jos tri zupcanika koji trebaju zajedno da se obrcu a da se medjusobno ne poznaju (ako me razumes)kako bi ove stvari isle ka cilju.
Daleko je ovo od loseg poteza ali cinjenica je da nas konj skace kao muva bez glave.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Loš nije u toj meri u kojoj je bez efekta...
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ne mora da bude bez efekta ...
Ali ovo je nazalost hronologija puta kojim su cigani isli stim što su oni imali
* kvalitetnog suflera vlastodrzcima
*kvalitetno razradjenu medijski razglas i oblikovanje postupaka
* ujedinjeno glasila navijaca na svim strukturama.

Problem ovde je sto se cigani vec sad smeju je zato sto oni znaju sta pokusavamo...zasto da se plase kad znaju sta treba i gde da suprimiraju.
Cinjenic da ono sto su oni nazivali po sportalima "spas srpskog fudbala" sada "klosarenje Partizana" govori u prilog da nisu racunali na medije.
*ujedinjenje sa GTRom kao jedinino glasilo a da nije ludi Pantic je dobar pocetni potez koji je trebao biti strukturisan bolje a ne ovako...jer smo kao gumeni medvedici u kesici- zalepljeni zajedno a svako razlicite boje a opet svi isti...i mislimo da se nekad nesto razlikovalo.
Sve je ovo zbrkano i nazalost glupo odigrano ...
Ali sansa da ima efekta na srecu postoji.
 
Последња измена:

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
oni da su hteli radikalni potez, uradili bi sve sto pise u tom saopstenju
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Pantic u novoj emisiji se obrusio na Stanoja opasno. Branice Terzica na sudu ako bude trebalo, rasturice tim koji je Savo sa Ilievim sastavio ali mi je skroz sokantno sto je branio Djurica od 'Stanojevicevog puca' kako kaze.
Godinu i po zivota je Pantic minimalno potrosio i bar 30 emisija da dokaze koliki je Djuric lopov a sada mu smeta sto je Stanojevic poveo pobunu nakon smjene.
Ne bi se cudio da ga sada Dragan zovne na pice kuci. Nevjerovatno.
Obrusio se i na Batu Mirkovica jer je takodje kao rasturio tim i poslao Sumu na pozajmnicu. Covjek ne zna vise gdje udara.
Kaze za Ilieva da hoda ko neudana zena po klubu, bez funkcije, prilicno ponizavajucim tonom o Ilievu. A grlio se s njim vise nego sto sam ja sa citavom familiom za 48 godina koliko imam.

Jedino sto je u pravu je povratak Miljkovica i odlazak Celavog ali ja ne vidjeh nigdje da celavi stvarno ide, do sada sve rekla-kazala a onaj arapski klub su pominjali jos prije mjesec i po dakle dok je Savo jos bio trener.
 

jeffmantas

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2019
Порука
62
Reaction score
64
Локација
Beograd
Pantić će uskoro morati nešto i da radi tj tražiće posao. Neće više imati 60ak hiljada evra godišnje plus besplatna švrćkanja sa klubom. Lenština je uspaničen pa ne zna gde više da udari. Lizao bi on sada dupe i Đuri, samo da ga ovaj pozove. Uz dosta dobrih priloga o ciganima, još veću štetu pravi našem klubu. P.S. Verovatno sada juri veze po ambasadama da blokira naš forum, kao što je uradio Tegiju ...
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.001
Reaction score
11.779
Локација
JNA

Ovom prilikom apelujemo i na prvog čoveka Super lige Srbije Dragomira Lazovića da sazove hitnu sednicu Skupštine Zajednice superligaša i da se klubovi jasno odrede po ovim pitanjima i pretnjama koje stižu iz FK Partizan. Zbog saopštenja koja od starta sezone zagađuju fudbalsku javnost, niko ne obraća pažnju na mnogo golova, lepih poteza i kvalitetnih utakmica na terenima širom Srbije.

I savez krenuo u otvorenu bitku protiv Partizana, sada nema nazad.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.613
Reaction score
5.358
Savez se oglasio, oglasile se sudije. Savez, sudije i cigani protiv nas samih. Kome treba bolji motiv. Pisu saopstenje kao da se prica samo o ovoj sezoni, a svuda je naglaseno GODINAMA UNAZAD ali ne umeju ili nece da citaju, vec pricaju onako kako njima odgovara,kao i uvek.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.001
Reaction score
11.779
Локација
JNA
Mi pucamo sami sebi u nogu. Govorimo kako nas fss satire (sto i jeste istina) a, legende Partizana Sale Ilic, Bjekovic, Tumbakovic saradjuju sa fss. I onda nas jebu kako su oni posteni a kako smo mi paranoicni.

-"Zasto vi grobari kukate, a trener repStacije vam je Tumba?"
-"Sram vas bilo, kukate na savez, a potpredsednik saveza je Bjekovic!"
-A onda imamo i realne grobare koji kazu: "Da fss ne valja, Sale Ilic ne bi radio tamo"

To su vam one sns fore, gospodar je dobar jer gradi puteve, otvara fabrike, i plate su vece, a ustvari se od drveca ne vidi suma.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
671
Reaction score
4.448
Локација
Kosovska Mitrovica
Pantic u novoj emisiji se obrusio na Stanoja opasno. Branice Terzica na sudu ako bude trebalo, rasturice tim koji je Savo sa Ilievim sastavio ali mi je skroz sokantno sto je branio Djurica od 'Stanojevicevog puca' kako kaze.
Godinu i po zivota je Pantic minimalno potrosio i bar 30 emisija da dokaze koliki je Djuric lopov a sada mu smeta sto je Stanojevic poveo pobunu nakon smjene.
Ne bi se cudio da ga sada Dragan zovne na pice kuci. Nevjerovatno.
Obrusio se i na Batu Mirkovica jer je takodje kao rasturio tim i poslao Sumu na pozajmnicu. Covjek ne zna vise gdje udara.
Kaze za Ilieva da hoda ko neudana zena po klubu, bez funkcije, prilicno ponizavajucim tonom o Ilievu. A grlio se s njim vise nego sto sam ja sa citavom familiom za 48 godina koliko imam.

Jedino sto je u pravu je povratak Miljkovica i odlazak Celavog ali ja ne vidjeh nigdje da celavi stvarno ide, do sada sve rekla-kazala a onaj arapski klub su pominjali jos prije mjesec i po dakle dok je Savo jos bio trener.

Pantic je, ja moram da kazem.. Govedo. On covek, menja misljenje kako vetar duva. Najurila ga ova ekipa iz uprave, pa eto sad ih satro proziva. To je trebao pre da uradi, ne sad. Recimo, onomad kad je Marko Nikolic otisao iz Partizana. Zna Pantic vrlo dobro sta se izdesavalo. Ali, lizao se sa upravom, pa eto cutao. Pantic sad radi nezavisno od Partizana. Ali njemu je taj Partizan na neki nacin izgradio ime. Tako da nema pravo, da na ovajnacin proziva Stanojevica. Eno, ostavih jedan komentar ali ono.. Covek ga je brzo bolje izbrisao. Covek je ogranicen kao terasa, da mi je da znam sta se njemu u glavi desava.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
I savez i sudije i cigani su nebitni. Svi oni odgovaraju jednom coveku, istom onom coveku koji nas godinama sabotira i unistava.
Pravi potez bi bio da svaki igrac koji je ponikao u nasoj skoli, odbije poziv za reprezentaciju dokle god je sns na vlasti, pa makar to bilo i 10 godina.
 

jeffmantas

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2019
Порука
62
Reaction score
64
Локација
Beograd
Stoji činjenica da naše legende nalaze uhlebljenje u savezu a ne u klubu. A stoji i činjenica da mnoge legende koje nisu i savezu u klub ne mogu ni na kafu da svrate. Nebitni su i nepoželjni sadašnjim vlastodršcima.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Mi pucamo sami sebi u nogu. Govorimo kako nas fss satire (sto i jeste istina) a, legende Partizana Sale Ilic, Bjekovic, Tumbakovic saradjuju sa fss. I onda nas jebu kako su oni posteni a kako smo mi paranoicni.

-"Zasto vi grobari kukate, a trener repStacije vam je Tumba?"
-"Sram vas bilo, kukate na savez, a potpredsednik saveza je Bjekovic!"
-A onda imamo i realne grobare koji kazu: "Da fss ne valja, Sale Ilic ne bi radio tamo"

To su vam one sns fore, gospodar je dobar jer gradi puteve, otvara fabrike, i plate su vece, a ustvari se od drveca ne vidi suma.
vecina njih pa i sasa ilic biraju manje zlo...deluje da je neki direktor ili rad sa mladjim kategorijama u fss manje zlo nego ova uprava..da je uprava normalna ilic bi bio sportski direktor ili sl tako da ih ne treba kriviti zasto su u nebitnim funkcijama u fss jer jbg od necega moraju da zive
 
Top