Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.744
Reaction score
19.193
Локација
Nickname

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
394
Reaction score
2.726
Локација
Novi Beograd
Ova situacija mi tako smrdi u ovo vreme.

Ako ih Stanoje bude pritisnuo u prvenstvu krenuce u sudjenje kakvo se ocekuje u teskim trenucima. Kao sto je Savo pukao, velika je verovatnoca i da Stanoje pukne ako bude bila utakmica za titulu. Na miran nacin mi necemo osvojiti bilo sta. Odmah mi je u glavi da ce da im kaze svasta posle a mozda negde spomene u tom trenutku i naseg predsednika ili vlast. Tacno vidim Milivoja i slicne kako ce skociti, javnost, pritisak ovo ono i odlazi u stilu Trinkijerija.

Kad god negde budemo blizu ili bolji od njih, sve je produkt pretrpljenih teskih sranja, i onda se ljudi kupe i odlaze ili ako su mazohisti ostaju i budu oterani. (Dule, Marko, Trinkijeri)

Njima su idealni oni koji ce biti drugi iza Zvezde i igrati Evropu, da moze predsednik i time da se hvali kako jebiga i Partizan je odlican tim i igra Evropu, nikad bolji rezultati srpskog fudbala za njegovog mandata. Ako ih kojim slucajem pritisnemo i udjemo u borbu na bod-dva, bice haosa. Ne postoji miran nacin na koji mi mozemo osvojiti bilo sta u danasnje vreme.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
oglasila se "zajednica superlige"
okej... uprava? istupanje svih navijaca Partizana iz fss itd?
nista...
to je to, jedete govna, klasika
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Ova uprava nije dostojna da vodi klub kakav je Partizan, imali su poneki dobar potez što se tiče dovođenja igrača, ali glavni razlog zašto treba da odu je jer su nesposobni da se bore za Partizan i večito se kriju. Ovo već odavno nije fudbal, već jebeni rat.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.587
Reaction score
3.343
Локација
JNA
Ova uprava nije dostojna da vodi seoski klub , a ne instituciju kakva je Partizan..tako da svaka prica tu prestaje..ali imaju iza sebe placenu tribinu i sve sto treba, tako da su trenutno nedodirljivi..pun dzep para, malo serendaju po novinama i savezu i to je sve..drugo mesto i neki kup puna kapa..
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Ali su lagano odradili standardnu pricu sa "nasim" navijacima. Pa umjesto da tjeraju njih, ovi ce "tjerati" ove botove po savezu.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ako je zaista poslato sve u FIFA onda nije samo predstava. Videćemo...
Sigurno se nešto dešava, nešto klub radi, čim su se javili ˝naši˝ da napadaju klub i to klub bez kog niko ne bi ni znao za njih!
Da ne bude zabune, ne branim Upravu kluba samo mislim da svi treba da stanemo u odbranu Partizana jer ono je možda najžešći napad do sad. Šteta je što imamo mutavce u klubu koji nemaju podršku bitnih struktura u zemlji.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
pa sad, da li su mutavci - sigurno da jesu delimično, ali to što nemaju podršku kako kažeš bitnih struktura u zemlji, meni na neki način i raduje

ovo je vuletićev rukopis, i moram reći da je ovo argumentovano saopštenje najbolje do sada... još ako su stvarno pokrenuli pred FIFA organima - svaka čast.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.746
Локација
Beograd
A šta drugo da radimo? 5ti oktobar? Na koji način da se pozabavimo savezom, istupimo iz lige?
Iskreno, jako korektno napisano saopštenje, pozdravljam ako je otišlo u FIFA i arbitražni sud.
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
564
Reaction score
743
A šta drugo da radimo? 5ti oktobar? Na koji način da se pozabavimo savezom, istupimo iz lige?
Iskreno, jako korektno napisano saopštenje, pozdravljam ako je otišlo u FIFA i arbitražni sud.
Pošaljemo u UEFA i FIFA dokumentaciju koju imamo, pokrenemo sudske postupke i u kratkom saopštenju to objavimo. Nista vise, ništa manje!

Nema potrebe da se spuštamo na ciganski nivo sa ovim saopštenjima gde mi kao nekom nesto pretimo... Dela se uvek više čuju od praznih pretnji.
 

djiu

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
424
Reaction score
380
Tompus Vazura napada savez...da je to kao sto pisu bio bi isšutiran davno iz kluba i doveden jos veci poltron! Nemoj da ste naivni,lna ovo se ne primaju ni osnovci vise...
 

goodfornothig

Grobar
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
210
Reaction score
737
Локација
...
Oni su procente od Pavlovica,Milenkovica itd vec dali sa skinutim gacama, sad se bore da procente od Boga fudbala, Fice, Asana (trenutno najvredniji) stave u svoj dzep, nema to nikakve veze sa Partizanom, nacice se na pola nakon svega ovoga i ovo ce se ubrzo zaboraviti
 
Top