Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.569
Reaction score
5.172
Koja je ovo fora deljenja sezonskih,a publike nema na stadionu? U čemu je zonfa...
Edit
Hoću i ja sezonsku :D

Trebovanje sezonskih pocelo je jos pre otprilike mesec dana i mogao je da do nje dodje ko god je hteo. Bilo je javno objavljeno ...Trebovano je preko 2000 sezonskih za Jug i sve do jedne placena.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.130
Reaction score
14.281
Локација
Brdo Banovo
@Paja Čutura

Pitanje za tebe, kao clana Juzne tribine..
S obzirom da ste sad otvorili front ka Fss-u, sta se desava sa teranjem uprave?
Odnosno, one akcije od prosle godine " mesto dolazi...uprava odlazi"

Uprava sad dobra e, ili... pauza?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Ko zna koliko godina unazad stalno kupujem sezonsku a ove godine nisam...mislim, kako da je uzmem a da ne znam koja joj je prava namena?
Na JNA sa njom ne možeš da uđeš, kola domaće lige prolaze i prolaze, evo i ove kvalifikacije za Evropu dolaze...a niko ni da bekne o rešenju ,,problema,, publike na stadionu u Korona-eri...
Doduše pre neki dan sam počeo da radim pa je pitanje kada ću moći a kad ne da pratim Partizan, a pare koje sam čuvao par meseci za razne namene (pa i za sezonsku) - spiskao sam pre par dana na nešto drugo...
Tako da... :confused-smiley-013:

Što se tiče ,,rata, Partizana sa FSS-om...oni su nam tamo radili šta god su hteli i kad god su hteli...i kad su naši ljudi bili tamo, a šta ih tek sprečava da nam to rade i kada naših ljudi tamo nema...
O.k. i dalje ima nekih ,,naših,, u FSS-u, ali njih tamo nije poslao Klub nego su tamo kao pojedinci - koji doduše ili ništa ne rade u korist Partizana, ili propuštaju priliku da bar ćute...
A svi oni ulizički klubovi koji su se ,,izjasnili,, kontra Partizana samo su slika i prilika (ne)ljudskih ovdašnjih mentaliteta...

Partizan kontra svih - ako ništa drugo, bar lepo zvuči...

Ostaje da vidimo da li je to samo jedna ,,igra,, nekog blagog ,,talasanja,, a da se ništa bitno neće ni desiti - jer, recimo, Vučelić je na ,,ti,, sa Vučićem (i sa svim vlastima uostalom), a Vučić ne voli da se mnogo ,,talasa,, o bilo čemu u Srbiji...a ni Vazura takođe nije tip koji bi bilo šta ,,zatalasao,, i ugrozio svoje finansijsko stanje...a prof Vuletić...šta reći?

Da li je sve ovo samo ona stara dobro poznata igra ,,dobrih, (V i V) policajaca i jednog ,,lošeg,, (prof V), ili je ovaj ,,loši,, kad je već u stanju da se valja po snegu, recituje poeziju, deli usmene i pismene ,,packe,, okruženju i sve to stavlja javnosti na uvid, dakle, da li je jedna takva lilčnost u stanju i da zbilja ,,potegne,, neke ,,otrgnute,, poteze i ,,zaozbiljno,, napadne neke ,,organe,,?

Kao pravniku, sigurno mu je zabavno da se preganja sa nepismenim i neukim ,,rivalima,, iz FSS-a koji nemaju pojma šta je to zakon i pravo, a kamoli da beknu koju na Latinskom, ali...valjda je i dovoljno svestan da u ovoj državi pobednika ne odlučuje zakon ili pravo nego vlast, moć i uticaj...

Ono što bi me uverilo da se Partizan (ili bar prof V) ne šali niti samo ,,igra,, bilo bi kada bi FSS bio tužen kod UEFE za ono što radi (ako nema prava da to radi) - ne mislim na odluke sudija, jer UEFU zabole za to, nego o procentu novca koji FSS ,,ćapa,, klubovima, a da po pravilima UEFE to ne sme da radi...itd...

U svakom slučaju, videćemo dokle će sve to ići...
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.569
Reaction score
5.172
@Paja Čutura

Pitanje za tebe, kao clana Juzne tribine..
S obzirom da ste sad otvorili front ka Fss-u, sta se desava sa teranjem uprave?
Odnosno, one akcije od prosle godine " mesto dolazi...uprava odlazi"

Uprava sad dobra e, ili... pauza?
Pa pitaj one sto su vodili tribinu tad, zasto su stali sa teranjem... Mi smo ucestvovali jer smo i tad bili deo tribine, ali se nismo pitali nista. Ako hoces iskreno nema ko umesto ovih, moze samo nedic, drugi nece niko... Hteli smo Toleta ali nece covek. Ako te bas zanima ovo oko saveza ne bi oni usli ni sad u rat nego nemaju kud. Jedino profesor se tu sibao odavno.

Otvoren sam za normalnu diskusiju, na provokatorske i debilne komentare necu odgovarati, samo cete na ignor pa lajte.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Pajo, dokle se doslo sa ovim otkazima bivsih igraca iz raznoraznih poluga Saveza? Sta se podrazumeva pod radikalizacijom protesta ako one stavke koje su navedene ne budu ispunjene?
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.569
Reaction score
5.172
Pa evo Kralj se izjasnio... Mislim sta reci, doduse prozvao je upravu. Videcemo, necemo im dati jos puno vremena. Evo konkretno sta bi ti uradio da ne postupe po zahtevu. O planovima ne mogu ovde da pisem, a i ne znam ih.

Jednu su ispunili. Uvesce var :D :D
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.569
Reaction score
5.172
Pa nije ti smetalo na istoku to prozivanje, dizao si zute kartone.
Kokezu niko ne proziva...

Ma zajebavam se za var.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Nisi mi odgovorio ovo za Toleta ali nema veze.
Nisam konkretno bio na toj utakmici, istina je da se na istoku pocelo protiv kokeze i saveza i tada sam smatrao da je nebitan, ali posto sam ja nebitan lik i obican navijac koji se ne pita sta ce se skandirati zadovoljio sam se i kad se skandiralo protiv prvorodjenog nekoliko puta.

I to im je trn u oku, a ne kokeza.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.297
Reaction score
3.860
Локација
Kobasicarija "Venac".
jedina stvar koju nasa uprava moze uraditi je premiranje ciganskih protivnika. ali I to je borba sa vetrenjacama, jer tesko da smo u stanju ponuditi vise od sekundaraca. ovo pisem samo u slucaju kad bi postojala dobra volja nasih foteljasa.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Ма које црно премирање противничких екипа кад не исплаћују ни својим играчима зарађене премије?!
 
Top