Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@PFChampion ja idem logikom da za to treba neko da kupi sve i da mu to dozvole, a nece (slika u prilogu je zasto nece)..

ali ako je to nase (zemljiste), pratiti najvece svetske klubove, prodati i od te love izgraditi sve to na drugom mestu..

ne kazem da bi mi bilo drago, ali jedna je od opcija.
 

Прилози

  • C4E57E03-B080-4F3C-894E-78B17FE9330F.jpeg
    C4E57E03-B080-4F3C-894E-78B17FE9330F.jpeg
    1,1 MB · Прегледа: 105

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Autokomanda je veoma isplativa lokacija i mislim da bi bila velika, istorijska greska da je prepustimo nekom drugom i da olaksamo ciganima uzgred. Koliko god da je taj novac koji bi dobili velik dugorocno bi nam se vise isplatio nov stadion na autokomandi nego negde drugde. Mada bojim se da smo vlasnistvo dobili samo da bi taj scenario koji si opisao u drugoj recenici mogao da se ostvari. Ja koliko vidim odavno zele da nas maknu sa autokomande zato nam nisu dali da napravimo stadion, zato se odlaze renoviranje itd.... Mi smo teski nostalgicari i kako bi navijaci reagovali na neki takav scenario nije tesko pretpostaviti....
 
Последња измена:

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
pa eto ja iz tog “dura” sve ovo i pisem..

ako nas oni budu privatizovali - najebali smo
ako nas oni budu pomerali - najebali smo
ako nam oni budu gradili stadion - najebali smo.


a sve je to neminovno ko hoce da pogleda realnu situaciju, zato bolje mi sami, pre njih.
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
837
Reaction score
2.870
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Pa zbog ovog delta planeta nam je i stopirana gradnja kad smo imali investitora.
A svašta bi moglo osim stadiona da bude na samom i oko njega. Naravno nešto bi bilo naše a veći deo od investitora. Morali bi pored stadiona da imamo i nekoliko naših lokala, npr crno beli butik, restoran, kafić...
A onde gde je parking i stara, blatuša ladno bi mogla da stane hala za KK.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
pa eto ja iz tog “dura” sve ovo i pisem..

ako nas oni budu privatizovali - najebali smo
ako nas oni budu pomerali - najebali smo
ako nam oni budu gradili stadion - najebali smo.


a sve je to neminovno ko hoce da pogleda realnu situaciju, zato bolje mi sami, pre njih.
Pa ako smo najebali u svakom slucaju onda nemamo nista da izgubimo ako probamo da se otimamo jer ako nesto od toga mozemo sami da uradimo to je da se sami pomerimo ne treba nam njihova pomoc za to pa tek kad dodje dan odluke da izaberemo tu opciju, a do tada ne valja "napustati rov" jer ko zna sta u medjuvremenu moze da se desi. Jeste situacija skroz nepovoljna po nas, na vetrometini smo, nemamo uticaj skoro nikakav....imali smo gotov stadion nismo mogli da ga izgradimo, imamo sada vlasnistvo ne mozemo opet nista....Kragujevac, Novi Sad, najavljuju nove stadione, ciganima ce da naprave novi stadion na temeljima postojeceg i to ce da nazovu renoviranjem iako prakticno nema veze sa tim, a nas ce da renoviraju ali tek kad se preselimo (da li cemo sami moci da biramo lokaciju i to je pitanje).... Pre ili kasnije doci ce taj dan odluke, a mi imamo upravu koja ce aminovati svaku odluku vlasti tako da je tvoje misljenje i predvidjanje definitivno daleko racionalnije od mojeg....na zalost i tvoju i moju i svih navijaca Partizana.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Ja opet kazem samo da trebamo biti pametni u anticipaciji..

zamislite kako oni planiraju da izvedu privatizaciju nas i njih.. zamislite sta ce nama nameniti sta njima..

i reci ce: “nije do nas, to je trziste”
po slicnom modelu “gazprom jedva cekao da bude sponzor dzvedzde”
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

Nikos

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
228
Reaction score
828
Локација
Novi Sad
Debeli profesor bi trebao da zna da ne moze dug biti "duplo" niži,nego "upola" .
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.985
Reaction score
15.745
Локација
Beograd
Iskreno ne vidim ovo kao rešenje. Ako imaš osnova, ideš do Lozane ili FIFA pa se praviš blesav kad ovima stigne iz ovih institucija provera ili dopis. Ovo je samo medijsko prepucavanje što je pandan prepucavanju preko društvenih mreža, u prevodu samo će još više da nas karaju.

S druge strane, ne vidim obavezu Krstajića niti Moce da se mešaju, mi treba da ljude iz kluba imamo u savezu. S druge strane, sve i da ova dvojica odu iz saveza, to bi kao nešto rešilo? Apsolutno ništa, posao bi dobio recimo neki drugi penzionisani igrač.

Dakle, ili odeš konkretno dopisom CASu ili FIFI ili ne jedi govna. Ova saopštenja su retardirana. Mater vam jebem pojačajte se,obezbedite treneru tim i ovamo se borite tužbama a ne saopštenjima. Saopštenja su za FSS ujed komarca, takoreći boli ih djoka. Tužba i traženje da FIFA ili CAS rešavaju je već ozbiljan šamar, samo što govna za to nisu kadra.Uprava Napolje!
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Da li vucela i vazura mogu da izvoje barem neki dinar i angazuju nekog da snima te video klipove na jutjubu kao sav normalan svet? Neprijatno je igračima, a i meni, verujem i svima kada Biljana to radi, neka drži konferencije, nemoj više da snima i postavlja pitanja molim vas... Unosi kameru igračima u facu kao da su su počinili neko delo pa ih ispituje kao nešto, a pitanja koja postavalja su na nivou Pinka.
 
Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
319
Reaction score
1.219
Локација
Београд
Da li vucela i vazura mogu da izvoje barem neki dinar i angazuju nekog da snima te video klipove na jutjubu kao sav normalan svet? Neprijatno je igračima, a i meni, verujem i svima kada Biljana to radi, neka drži konferencije, nemoj više da snima i postavlja pitanja molim vas... Unosi kameru igračima u facu kao da su su počinili neko delo pa ih ispituje kao nešto, a pitanja koja postavalja su na nivou Pinka.

Хахахаха буквално сада гледам онај видео од 20+ минута са Аеродрома. Баш непријатних сцена има, види се по реакцијама играча. Супер је идеја да садржај Јутјуб канала буде што разноврснији, али ипак морају да се поштују неки стандарди за званичан клупски канал.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Хахахаха буквално сада гледам онај видео од 20+ минута са Аеродрома. Баш непријатних сцена има, види се по реакцијама играча. Супер је идеја да садржај Јутјуб канала буде што разноврснији, али ипак морају да се поштују неки стандарди за званичан клупски канал.
Užas jbt, ne mora da bude ništa specijalno, ali nemoj da se brukamo... Nepoznavanje engleskog jezika, unošenje igračima u facu, snimanje dok piju kafu i vode privatne razgovore... Neprijatno.
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
564
Reaction score
743
Rijaliti jebeni! Ja ne razumem stvarno... Isto kao kada na konferenciji za štampu pročita pitanje i kaže: "Na ovo smo, mislim, već odgovorili...". Pa koji djavo onda I čitaš pitanje, ako je već odgovoreno?! Meni je uvek utisak da su totalno amaterski organizovali konferenciju i da je totalno nespremna! Koliko mene ovakve stvari nerviraju!!!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Ali Denis Stojkovic koji ne zna ko je Fidel Kastro?! Nikada nije čuo za njega :confused-smiley-013:

A Biljanino (ne)znanje engleskog je već legendarno. Žena 5 godina pravi iste gramatičke greške (nivo osnovne škole).
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
What??? Zajebancija ovo za Kastra ili šta? Pa jebote ako je tačno onda isečeš taj deo i ne emituješ. Koji blam...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Nije zajebancija, na žalost... Golman Stevanović sedi u kafiću i čita knjigu i pita Denisa je l' zna ko je Kastro i ovaj ladno kaže da ne zna.
 
Top